Opinie o Arthauss w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Arthauss. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arthauss o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arthauss w Częstochowa

Michał Nowy wpis

Proszę o kontakt byłych pracowników w sprawie rozbiórki i złożenia domu modułowego stojącego przy ul. Głównej w Częstochowie tel . 501 710 730 .

tomek Nowy wpis

Prosze o pilny kontakt pracownikow ( obecnych lub byłych) w sprawie rozbiorki i złozenia domu modułowego firmy arthauss 691888908

Leee Nowy wpis

Czyli wychodzi na to, że Arthauss się nie utrzymał i wszystko poszło z dymem. Szkoda, widziałem domy modułowe pod warszawą, wiem że praca w takiej firmie jako np. przedstawiciel jest super

Maciej Nowy wpis

To złodzieje. Zwinęli interes wart w KRS 5 tys zł i tyle.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Arthauss? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
cwaniak

Ty eryk - ściemniacz :) , kto ci ten tekst podsunął - Prezes? Dobre i w dodatku reklama sprzedaży domeny .A czy arthauss nie utrzymał sie z budowania - tu bym się zastanawiał - to nie był powód zamknięcia firmy :)

ciekawy

Pomagałem wczoraj demontować ich wielki baner , który był na starym budynku tapetowni. To już chyba naprawdę koniec z ich działalnością . Ciekawe czy ..... w róci do kraju ? To już w sumie prawie 1.5 roku jak go nie ma. A miało być tak PIĘKNIE.

Mamuśka

To firma wydmuszka, która podaje nieprawdę co do swoich możliwości i kompetencji. Z racji sp. z o.o. obecnie zwija interes uciekając przed powami sądowymi o sprawy gospodarcze. Co tu więcej pisać? Zrobili fatalny PR wszystkim producentom domów prefabrykowanych w Polsce bezczelnie nazywając się liderem... itd.

lider domów PASYWNYCH

w ARTHAUSS obecnie w biurze są dwie osoby ( blondas - pseudo kierownik co nic nie potrafi i jego pomagier - giermek ) oraz kilku ludi w terenie kończą swoje domy pasywne z przed zimy które musieli z kończyć bo w przeciwny, razie mieli by przeje..........ne :)))))))))))))) Big Brader koordynuje wszystko ze Skeypa .

Jak jest obecnie w firmie arthauss? jest tam po co wracać ? kto jeszcze pracuje ? Podobno będzie jakaś nowa technologia uruchamiana ?

Hm

No i po Arthaussie ;D plum

aaa

dziwię się że jest tu tak mało opinii na temat tej firmy biorąc pod uwagę co się tam robi z ludźmi. a Ty Semi jeśli jesteś ciekawy co dzieje się takiego w firmie myślę ze wystarczy jak spojrzysz z jaka czestotliwościa zmieniaja sie nazwiska pracowników na stronie www:)

nickk

szkolenia? ;) taaak.... jeden z architektów (pozdrawiam chłopaków i dziewczynę ;)) , krótko przedstawi technologię firmy AH, która wciąż i tak się zmienia i to tyle ze szkolenia... czy się opłaca.... a czy opłaca się firmie co jakiś czas wybudować domek, żeby "coś" się działo?? ... no właśnie....dużo by opowiadać, kto pracował ten wie, ale zawsze to jakieś doświadczenie mimo wszystko ;))

nick

atmosfera pozostawia wiele do życzenia. [usunięte przez moderatora] , rotacja taka że nie nadarzysz zapamiętać imion nowych pracowników.wypłaty nieterminowe. jeśli zależy Ci na firmie w ktorej się rozwiniesz i popracujesz dłużej to od AH trzymaj si e z daleka....

Gościć

Ciężka. Pieniądze przyzwoite ale to praca na 2 mies. Dłużej pracuje się tylko po znajomosci niestety. Pozdrowienia

yego

a na jakim stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Arthauss - Częstochowa

Arthauss
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.

Arthauss