APP - PROJEKT SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o APP - PROJEKT SP. Z O.O.

Aneta

@Pracownica rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. Mogłabyś powiedzieć o swoich doświadczeniach? Piszesz, że daje Ci ona możliwość rozwoju. Chętnie dowiemy się więcej o plusach pracy właśnie w APP - PROJEKT.

Project Manager
@Aneta 14.07.2017 10:54

Ja pracuje drugi rok. Teraz budowlanka idzie szeroko, więc jest sporo pracy, szykują się kolejne projekty. Nie odczuwam niczego co by mnie uwierało jako PM-a, może tylko to, że specyfika pracy średnio wybacza "błędy", o atmosferze w biurze wiem tylko tyle, że jest spoko. Dla mnie ważne, że są kontrakty od znaczących klientów, co jest też, poczęści, moją zasługą, a długofalowo i mi robi robotę;) Wiem, bo ścieram się z różnymi ludźmi z branży, wiem jak się pracuje i jak można sobie "ogarniać" grządki.

Pracownica

Z Pańskiej wypowiedzi wnioskuję, że nie jest Pan zadowolony z pracy w ramach APP - co, jak w każdej firmie, się zdarza. Z własnych doświadczeń mogę ocenić, że praca w APP jest wymagająca a jej ocena plus/minus przypada w udziale zarządowi, bo komu innemu.. Spostrzeżenie, że nie da się rozwinąć skrzydeł i nie jest to praca dla ambitnych jest krzywdzące dla tych, którzy wkładają swój czas i wysiłek w zrobienie dobrej roboty. Ja, póki co, się rozwinę.

Aneta

@pracownikrozumiem, że dalej jesteś pracownikiem APP - PROJEKT. Co więcej możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w firmie?

Ludzie ambitni i z aspiracjami nie mają czego szukać w APP - PROJEKT SP. Z O.O. obecnie APP - PROJEKT S.A. Proszę sobie wyobrazić ,że w tej firmie mgr inż. z wieloletnią praktyką, studiami podyplomowymi oraz uprawnieniami bez ograniczeń jest zmuszany do przyjmowania uwag odnośnie swojej pracy od syna właściciela firmy, którego wykształcenie to matura w ogólniaku.

emil

Pewnie, że wszystko zależy od własnego wkłądu, a jaka jest atmosfera?

Masz najnowsze wieści o firmie APP - PROJEKT SP. Z O.O.? Podziel się wiedzą z innymi na naszym forum.

Zostaw opinię o APP - PROJEKT SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APP - PROJEKT SP. Z O.O.