APP - PROJEKT SP. Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o APP - PROJEKT SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APP - PROJEKT SP. Z O.O.

Aneta

@Pracownica rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. Mogłabyś powiedzieć o swoich doświadczeniach? Piszesz, że daje Ci ona możliwość rozwoju. Chętnie dowiemy się więcej o plusach pracy właśnie w APP - PROJEKT.

Project Manager
@Aneta 14.07.2017 10:54
@Pracownica rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. Mogłabyś powiedzieć o swoich doświadczeniach? Piszesz, że daje Ci on...

Ja pracuje drugi rok. Teraz budowlanka idzie szeroko, więc jest sporo pracy, szykują się kolejne projekty. Nie odczuwam niczego co by mnie uwierało jako PM-a, może tylko to, że specyfika pracy średnio wybacza "błędy", o atmosferze w biurze wiem tylko tyle, że jest spoko. Dla mnie ważne, że są kontrakty od znaczących klientów, co jest też, poczęści, moją zasługą, a długofalowo i mi robi robotę;) Wiem, bo ścieram się z różnymi ludźmi z branży, wiem jak się pracuje i jak można sobie "ogarniać" grządki.

Pracownica

Z Pańskiej wypowiedzi wnioskuję, że nie jest Pan zadowolony z pracy w ramach APP - co, jak w każdej firmie, się zdarza. Z własnych doświadczeń mogę ocenić, że praca w APP jest wymagająca a jej ocena plus/minus przypada w udziale zarządowi, bo komu innemu.. Spostrzeżenie, że nie da się rozwinąć skrzydeł i nie jest to praca dla ambitnych jest krzywdzące dla tych, którzy wkładają swój czas i wysiłek w zrobienie dobrej roboty. Ja, póki co, się rozwinę.

Aneta

@pracownikrozumiem, że dalej jesteś pracownikiem APP - PROJEKT. Co więcej możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w firmie?

pracownik

Ludzie ambitni i z aspiracjami nie mają czego szukać w APP - PROJEKT SP. Z O.O. obecnie APP - PROJEKT S.A. Proszę sobie wyobrazić ,że w tej firmie mgr inż. z wieloletnią praktyką, studiami podyplomowymi oraz uprawnieniami bez ograniczeń jest zmuszany do przyjmowania uwag odnośnie swojej pracy od syna właściciela firmy, którego wykształcenie to matura w ogólniaku.

emil

Pewnie, że wszystko zależy od własnego wkłądu, a jaka jest atmosfera?

admin

Masz najnowsze wieści o firmie APP - PROJEKT SP. Z O.O.? Podziel się wiedzą z innymi na naszym forum.

Zostaw opinię o APP - PROJEKT SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APP - PROJEKT SP. Z O.O.