Opinie o APP Projekt S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APP Projekt S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w APP Projekt S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APP Projekt S.A. w Warszawa

Podwykonawca Poznań

Witam, to fakt co większość pisze o tej firmie i jej pracownikach oraz ich wiedzy. Niestety Inwestor zatrudnił firmę APP jako inspektorów i to jest porażka.... tak niekompetentnych ludzi rzadko spotkać i że świecą szukać. Przebija to możliwe szczyty idiotyzmu w szczególności koleś kulawy Pan Przemysław podający się za PM. Jego wiedza i myślenie jest niższe niż amaby. .... współczuję wszystkim a w szczególności Inwestora że dają się nabrać i ich zatrudniać... ta firma a szczególnie Pan Przemysław z Poznania to jest wizytówka niekompetencji i braku myślenia kadry APP...

@Były współpracownik

i ja na szczęście też już były podwykonawca :) .......to się z tobą zgadzam, jak były odbiory to ZERO MYŚLENIA. jest napisane i koniec, a co jest napisane to już nie ważne dla nich.... ja się dziwie że oni nie spowodowali swoim działaniem poważnej katastrofy budowlanej jako pseudo inspektorzy..

Ręce opadaja

Miarą jakości firmy jest ich kadra zarządzająca. Firma prowadząc każdorazowo nabór pragnie (i słusznie) zatrudnić jak najlepszych fachowców (nie mylić z najlepszym wynagrodzeniem) nakładając na nich jak najwięcej obowiązków, wyzyskując ich jak konie pociągowe. Nikogo nie obchodzi czy jest to zasadne i dla dobra już prowadzonych inwestycji słuszne obarczając kogoś ponad miarę. Dużo by pisać, jesteś potocznie wołem roboczym. Najgorsze, że nikt nie wyciąga bo NIE CHCE wyciągać wniosków dlaczego tak często ludzie odchodzą z tej firmy. Ale w to wszystko spinając klamrą - wchodzą nasi zwierzchnicy - dyrektorzy. Zazwyczaj to młode chłopaki które zaraz po szkole przyszli do APP i tam zostali. Nie mają żadnego doświadczenia poczynając od Inżyniera budowy, Kierownika robót, Kierownika budowy, Kierownika projektu. Oni zostali dyrektorami i to tacy ludzie muszą zarządzać tą doświadczoną kadrą powodując ŚMIECH na sali. Nie przetłumaczysz bo Oni po prostu nie rozumieją pracy, rynku i standardów skoro ich nie doświadczyli. Najlepszym idolem z którym przyszło nam pracować jest Dyrektor z Wrocławia. Kompletnie oderwany od rzeczywistości człowiek który obieca ci wszystko i wycofa się ze wszystkiego jak złapiesz go na kłamstwie. Ręce podają...

Hejka, był ktoś już na rozmowie na kierownika projektu? Mam niedawno zrobione uprawnienia budowlane a w ogłoszeniu napisali że jest możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych. To by mi pasowało tylko czy przy selekcji na rekrutacji brak doświadczenia nie będzie przeszkodą. Chętnie się dowiem jak jest prowadzona rozmowa i czego wymagają.

Ręce opadaja Nowy wpis

Zaczęła się w sieci rekrutacja, gdzie firma szuka osoby jako inspektor nadzoru robót budowlanych. Widziałem liste wymagań i chcą tam od kandydatów praktyczna znajomość przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi. Potem an rekrutacji rekruter sprawdza realną znajomość przepisów? Czy trzeba spodziewać się testu z tego prawa?

Podwykonawca Poznań

Były współpracownik
@Podwykonawca Poznań

Bo koleś ma rację w 100%. Miałem kiedyś do czynienia z tymi delikatnie mówiąc pół..... .Oni jak by w projekcie było żeby się(usunięte przez administratora) to by to zrobili bo to jest w projekcie. ZERO myślenia i wiedzy....

@Były współpracownik Nowy wpis

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Julia

Firma oferuje możliwość odbycia stażu na kilku wymienionych stanowiskach w tym jako Kierownik Projektu. Oferowane jest późniejsze zatrudnienie, więc super. Firma płaci za takie staże? Jakich kwot można się spodziewać?

Robert

czy to ta sama firma co APPT CO?

Rysiu

Obecnie prowadzona jest tu rekrutacja na stanowisko Inżynier budowy - Koordynator projektu - Zarządzanie Projektami. Mam pytanie o wymóg dyspozycyjności. Czy chodzi tu o prace w terenie i wyjazdy służbowe na kilka dni, tygodni? Wiecie jak trzeba być dyspozycyjnym?

Łucja

Na stronie firma pisze o ciągłym naborze, czy rzeczywiście zatrudniają każdego kto ma odpowiednie kompetencje? Jeśli ktoś jest na stażu to jest w stanie ogarnąć wszystko żeby potem jak będzie zatrudniony nie potrzebować pomocy innych? Na praktykach też można dopasować godziny pracy pod siebie?

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Zaintrygował mnie temat szkoleń w firmie, fajnie, że pracodawca dba o rozwój. Podpisujecie za to tzw "lojalki"? Premie okresowe co jaki czas wypadają, co kwartał?

Na jakie benefity można liczyć w APP Projekt S.A.?

Mick

Kartę Multisport, okresowe premie, szkolenia, spotkania integracyjne i świąteczne czy owoce w biurze.

Zuzanna
@Mick

A jak często te "okresowe" premie się zdarzają? Są jakies specjalne terminy na nie czy raczej jest to spontaniczne?

@Zuzanna

Premie uznaniowe

@Mick

No ale cyklicznie czy spontanicznie się je dostaje? Bo jak premia uznaniowa to chyba dostaje się jak zrobi się jakiś dobry wynik? Czy jak

@Monika

W tej firmie premii nie ma ani żadnego dofinansowania do kursow czy szkoleń. Nie dajcie się nabrać

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z APP Projekt S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracownik biurowy

Różne są powody, ale zazwyczaj zmiana na inną pracę. Wiele osób ma kilkuletni staż pracy więc naturalną sprawą jest, że część z nich będzie poszukiwała nowego zatrudnienia i nowych wyzwań zawodowych. Rzadko zdarzają się zwolnienia.

Szczera

Uciekają albo są zwalniani :) Osoby, które zostały, to takie, które nie są w stanie zmienić pracy na inną.

Ilona
@Szczera

Ale to aż tak źle się tutaj pracuje, że pracownicy uciekają? No i dlaczego są zwalniani z jakiego powodu ?

odp
@Szczera

niektórym jest dobrze bo są pupilkami szefostwa, robią nic albo mają po jednym temacie a kasę ogromną i do tego poza pensją dodatkowe przelewy jako "premie"

Jaka atmosfera jest między działami w APP - PROJEKT SP. Z O.O.?

Pracownik biurowy

Pracuję w warszawskim biurze i nie mogę narzekać na panującą tu atmosferę. Ludzie od pierwszego dnia są bardzo pomocni i życzliwi. Jest sporo pracy, to fakt, ale akurat to mnie cieszy bo nie należę do osób, które zadowala patrzenie w sufit

Ex pracownik
@Pracownik biurowy

Szanowny Zarząd sam sobie wystawia takie pozytywne opinie czy obiecał komuś premię za ten wpis? Bo nie wierzę, że ktoś to napisał z własnej woli. Na początku może atmosfera niezła ale po jakimś czasie wychodzi szydło z worka

Tom

Moim zdaniem w biurze warszawskim bardzo dobra. Do tego wypłaty w terminie

Omijać z daleka
@Ex pracownik

Zgadzam się z kolegą, na początku udają i się ukrywają a potem obgadują wszystkich naokoło, jadą po Tobie nawet bezpośrednio. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, wszystkie pozytywne opinie zarząd to sobie chyba sam pisze, bo nikt sam z siebie by tego pracując tam nie napisał.

Ignacy

Jeśli nie będą mieć przez chwilę dla ciebie roboty nawet przez nieudolność wlasną zarządu wywalą bez skrupuł i bez względu na okoliczności. Tacy ludzie. Już nie będę nawet wspominał poleceń służbowych które mogły w konsekwencji zakończyć się odebraniem uprawnień. Jeśli ktoś ma ochotę na takie atrakcje to polecam App.

Iza
@Ignacy

Rozwiniesz? Jakie polecenia służbowe mogły się skończyć odebraniem uprawnień? Nie można odmówić wykonania takiego polecenia?

Kas

Ja polecam – dobrze urządzone biuro, jasny podział obowiązków, są benefity jak karta Multisport, szkolenia, premie

Ex pracownik
@Kas

Jakie premie?! Pracowałem kilka lat i premii na oczy nie widziałem, jak większość pracowników. Dostają ją chyba tylko (usunięte przez administratora) szefostwa. Wynagrodzenia ustalane nie na podstawie doświadczenia czy odpowiedzialności, tylko kogo szef bardziej lubi i zależne z którym z synów prezesa się je ustala. Różnice w wynagrodzeniach między oddziałami ogromne!

Kermit
@Ex pracownik

Zgadzam się w 100%, premie są w tej firmie jak Yeti - nikt ich nigdy nie widział. Nie polecam firmy, szefostwo nie szanuje pracowników, w dobie pandemii zwolnienia były na porządku dziennym, ponoć przez kryzys, choć w firmie nikt kryzysu nie widział, pracy nawet było więcej a pensje poobniżane. Klepią Cię po plecach i chwalą, żebyś dawał z siebie jak najwięcej a w realu wycisną jak cytrynę i zwolnią

Mike

Nie ma nudy. Czasem bywa ciężko, bo projektów jest sporo, ale można zdobyć ważne doświadczenie, realizować projekty dla największych deweloperów.

Kermit
@Mike

Uwaga potencjalni pracownicy, podwykonawcy, nie dajcie się zwieść! Mike to szef oddziału poznańskiego, który sam sobie wypisuje pozytywne komentarze, zero obiektywizmu

Jakub

W APP pracowałem przy różnych inwestycjach - i mieszkaniowych, i magazynowych, naprawdę wiele się nauczyłem. Szefostwo konkretne, praca na etacie, a nie na zlecenia, jak to bywa w polskiej budowlance. Odszedłem aby założyć własną działalność.

Luk
@Jakub

Witam pracowałeś na stanowisku inspektora nadzoru z jakieś branży?

Piter

Jestem podwykonawcą, przestrzegam innych przed tą firmą. Kierownicy przed podpisaniem umowy są miodem płynący. To kolejni (usunięte przez administratora) dorabiający się na plecach podwykonawców. Do ostatniej faktury klepali mnie po plecach, odbiory końcowe trwały tygodniami a ostatniej faktury nie zapłacili. To zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) unikajcie pracy dla nich i niech was nie zwiedzie "zaliczka na materiały" i tak to oddacie z nawiązką.

Czy nowo zatrudnione osoby w APP - PROJEKT SP. Z O.O. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mike

Jeśli chcesz umowę o pracę, to jak najbardziej ją otrzymasz, a jeśli wolisz inną, to też bez problemu.

Gruby

Niestety mam styczność z tą firmą, jako podwykonawca, polecić nie mogę, są nierzetelni, brak systematyczności, brak odbiorów, kierownictwo które jest na budowie nie ma pojęcia co się dzieje na budowie nie mówiąc już o tym, że jedyną rzeczą jaką potrafią powiedzieć na spotkaniu to : " w umowie macie tak i tak zapisane....."/ " widzieliście co bierzecie..." co nie jest zawsze prawdą, a składowe umowy stanowią zupełnie co innego. Nie dajcie się proszę zwieść uśmiechom i obiecywaniem złotych gór! Omijajcie tą firmę z daleka. Jak widać nie tylko sami pracownicy po opiniach z tego portalu mają złe zdanie o Firmie APP- Projekt ale także i sami wykonawcy i podwykonawcy.

Johny
@Gruby

Zgadza się w 100%. Uśmiechy i obiecywanie złotych gór to wabik na pracowników oraz podwykonawców, po podpisaniu umowy kierownictwo zaczyna cierpieć na zaniki pamięci

Zostaw merytoryczną opinię o APP Projekt S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w APP Projekt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APP Projekt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APP Projekt S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APP Projekt S.A.?

Kandydaci do pracy w APP Projekt S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APP Projekt S.A.
4.2/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Kłobucka 23 C lok. 112
    02-699 Warszawa