Centrum Chłodnictwa Berling

Stefanowo

Opinie o Centrum Chłodnictwa Berling

Greg

Przepraszam, czy wiadomo w jakich okolicznościach pożegnano się z Panem Mrowińskim??

anka

nie wiem @med, czy sugerowanie się jedynie wpisami innych osób, jest dobrym rozwiązaniem. To dość specyficzna branża, na pewno większość mężczyzn bierze firmę pod uwagę przy szukaniu pracy. Ja jestem kobietą, ale sama bym mogła podjąć tutaj pracę, bez obaw.

arni

no dobra, ale już tak pomijając wasze jakieś osobiste wycieczki i wracając do tematu roboty w Centrum Chłodnictwa Berling, to ogólnie to praca na plus czy na minus? jest o co walczyć czy może lepiej odpuścić i szukać roboty dalej? jakieś macie moze wiadomości które pomogłyby mi podjąć decyzję? liczę na to bardzo

Sweetlord

Atmosfera tam kablarska, bo [usunięte przez moda], który za komuny wyrzekł się swojego nazwiska i przyjął takie, które w tamtych czasach było korzystniejsze ([usunięte przez moda]), pochodzi z ubeckiej rodziny i sam z żoną komunizował wyłącznie dla własnych korzyści. Nie z przekonania, bo widzieli, jak komunizm niszczy kraj. A [usunięte przez moda] dla własnych korzyści materialnych potrafi zniszczyć każdego człowieka nie oglądając się za siebie. Żadnych skrupułów, żadnej moralności, a co dopiero mówić o ludzkiej przyzwoitości. Sprawdzona stara szkoła czieriezwyczajki (usunięte przez administratora).

Huzar

Anonimie. Jeżeli stres Ciebie nie przeraża to składaj papiery i heja! Ta firma to przyszłość światowego chłodnictwa.

ruski

Firma poukładana , pieniądze na czas , jak sie wejdzie w ten kierat i ma kwalifikacje to można sie przystosować. Odnośnie wynagrodzenia to jak poprzenik powiedział co wynegocjujesz i masz na papierze to twoje nie myśl , że to sie zmieni. Jak sie dobrze szefowa na rozmowie kwalifikacjyjnej przycisnie to mozna sporo ponad średnią krajową wycisnąć, tylko nie trzeba być mięczakiem i twardo negocjować.Trzeba pokazać , że ci masz inne propozycje i niekoniecznie musisz pracować w Berlingu jako najlepszy fahowiec w swojej branży ;-)

Firma ok. Towar pierwsza klasa. Szkoda, że Pan [usunięte przez administratora] nie pasuje do tego opisu. Mianowicie na lewo i prawo wykonuje montaże oraz świadczy serwis dla różnych firm i zaopatruje się w Beijerze. Jeździ na dostatek po towar i na serwis samochodem Berlinga. Szkoda że ma auto bez reklam firmy. Z poprzedniej firmy wylali go właśnie za tę działalność a Pani Berling widocznie nie przeszkadza że jej pracownik odbiera pracę monterom i serwisantom, a szkodza.

Dyr

W firmie można dobrze zarobić, ale atmosfera kablarska . Dużo stresów , nie polecam.

pontki

można tam sporo zarobić ale trzeba na wejściu powiedzieć ile się żąda i trzeba "wchodzić w tyłek" inaczej jesteś przegrany

KIERO

klient rządzi wszystkim klient powoduje szkody firma godzi sie na pokrywanie wszystkich szkód i opłat atmosfera :każdy robi to co chce

Zostaw opinię o Centrum Chłodnictwa Berling - Stefanowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Chłodnictwa Berling