LEGENDHOTELS POLSKA Sp. z O.O.

Sopot

Opinie o LEGENDHOTELS POLSKA Sp. z O.O.

Kasia

Dzień dobry, widzę, ze firma LEGENDHOTELS POLSKA Sp. z O.O. poszukuje obecnie Kosmetyczki, dają fajne warunki pracy, cykl profesjonalnych szkoleń z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych, masaży i obsługi gości SPA oraz wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

melua

[usunięte przez admina] Uciekac gdzie pieprz rosnie.

Joasia

zgadzam się z wypowiedzią ze nie polecam tego pracodawcy. zatrudniają sezonowo, wycisną człowieka jak cytrynę a potem na bruk . [usunięte przez admina]

n

Bardzo nie polecam tego pracodawcy. [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o LEGENDHOTELS POLSKA Sp. z O.O. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEGENDHOTELS POLSKA Sp. z O.O.