Opinie o BIGRAM S.A. w Warszawa

BIGRAM SA Personnel Consulting jest jedną z największych polskich firm doradztwa personalnego o międzynarodowych powiązaniach strategicznych z organizacjami takimi jak IIC Partners Executive Search, jedna z trzech największych niezależnych sieci zrzeszających firmy executive search, Arbora Global Career Partners i Profiles International, lider w zakresie narzędzi oceny kompetencji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIGRAM S.A. w Warszawa

olkaa

A u mnie rozmowa była ok.Aplikowałam na stanowisko Researchera, zaproszono mnie na spotkanie, po tygodniu na drugie. Dzisiaj jestem po godzinie próbnej. Informują na bieżąco o etapie. Ale zobaczymy jak z ostateczną odpowiedzią.

xxx

w BIGRAMie nie możesz liczyć na dobre zarobki, szkoda czasu na złudzenia...

PH

Masakra z tymi zwrotnymi informacjami a raczej ich brakiem. Czy tak trudno jest napisać sorry znaleźliśmy kogoś lepszego? Taka informacja nie jest dobrą ale konkretną.Po prostu jest. Wiem na czym stoję a tak to tylko "lanie wody".

KKK

śmiech na sali:) Czy to BIGRAM, czy inna firma. wszędzie tak samo. decyzja zapada po 2 dniach, i jak w ciągu tygodnia nikt nie odezwał się to nie ma co liczyć. proste.

lokam

no ja to uważam, że jak firma kogoś nei przyjmuje to powinna dać znać, i odpwoiedzieć kandydatowi że nie, bo bez sensu żeby ktoś czekał i robił sobie nadzieję że dostanei tą robotę w Bigram. Ale może to że nie odpowiadają wynika z tego, że np. osoba rekrutujaca ma za dużo roboty na głowie i sie nie wyrabia? może powinni do tego zatrudnić kogoś jeszzcze?

koko

benten, raczej nie ma zbyt dużo chętnych, bo tak jak pisałam rekrutacja do ich firmy przebiega w kilku etapach (już po przejrzeniu CV), tak więc w końcowym etapie kandydatów jest może 2-3. Jeżeli szukasz pracy przy rekrutacji to uderzaj gdzie indziej, dla mnie zachowanie, gdzie nie informuje się kandydatów o wyniku rekrutacji jest niedopuszczalne

koko

benten chyba nie zrozumiałęś o co chodzi... jest odzew na wysłane cv, zaproszenie na rozmowę i rozmowa kwalifikacyjna, a później żadnego odzewu czy są na tak czy nie... ja gdzieś z ponad rok temu kandydowałam na asystenta bezpośrednio do nich do firmy, rekrutacja była kilkuetapowa, więc sporo czasu poświęciłam na spotkania i żadnej odpowiedzi nie dostałam. Na szczęście są też inne firmy, świat się na bigramie nie kończy. Swoją drogą to dobrze, że tak się wtedy stało, bo z tego co pamiętam to później ogłoszenia na to stanowisko pojawiały się co tydzień, także rotacja ogromna niemal jak w jakimś call center..

bbb

To fakt, nawet jak się aplikuje na pracownika Bigram, też nie raczą odpowiedzieć...

mateo
@bbb

żadna firma nie ma obowiązku odpowiedzieć na przysłane cv, wysyłałam wiele cv do innych firm, i jeśli nie jesteś dobry kandydatem to proste, że się z Tobą nie skontaktują, więc nie wiem czemu robić z tego problem. Ja mam bardzo miłe doświadczenia z bigramem, pomimo odrzucenia mojej kandydatury zostałam o tym poinformowana, profesjonalnie podchodzą do kandydata. pozdr

mr_sims

Nie bede zbyt orginalny, jesli napisze, ze wszystko co zostalo tu napisane to sama prawda. Najpierw zawracaja (usunięte przez administratora) obiecuja, a na samym koncu nie otrzymuje sie zadnej odpowiedzi. Najsmieszniejsze jest to, ze gdy samemu chce sie dodzwonic do konsultanta, zeby dowiedziec sie czegokolwiek to albo nie odbiera, albo gdy juz odbiera to najpierw przedstawia sie swoim nazwiskiem a potem udaje, ze to nie on... Jednym slowem zenada i strata czasu. Szkoda, ze takie firmy w obecnej sytuacji, jaka panuje na rynku pracy staraja sie wykorzystywac pewna naiwnosc lub niewiedze ludzi poszukujacych pracy.

?

tak jak napisałem w pierwszej wypowiedzi - spotkanie odbyło się w hotelu. Nie było testów, pytania dotyczyły mojego doświadczenia zawodowego i dlaczego zmieniam pracę.

?

Aplikowałem na Kierownika sprzedaży (zagraniczna Firma). Rozmowa dotyczyła mojego doświadczenia zawodowego. Rozumiem, że nie spełniłem oczekiwań... oczekuję więc jasnej i klarownej odpowiedzi. Nie odbieranie telefonu i brak informacji zwrotnej świadczy o kulturze i podejściu do Aplikujących, zwłaszcza że był to kolejny przypadek!

Użytkownik zainteresowany napisał samą prawdę! Firma jest bardzo nieprofesjonalna, zaprasza na rozmowy do swojego biura w Warszawie, gdzie w trakcie jest się informowanym kilkukrotnie o informacji zwrotnej i nic, ZERO JAKIEJKOLWIEK ODPOWIEDZI! Ja straciłem swój czas i pieniądze na dojazd na rekrutacje do Warszawy, na szczęście nie zrezygnowałem ze swojej obecnej posady. Tak więc, jeżeli szanujecie swój czas, nerwy i pieniądze to UWAŻAJCIE na tą firmę!

karolina

to nie jest opinia o tym jak się pracuje w BIGRAM,....

Magda_lena_s

Pracuje się całkiem fajnie ;) oceniam na 4

aga

dlaczego masakra???

zapowiadało się super... a później jedna wielka masakra...

Zostaw merytoryczną opinię o BIGRAM S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w BIGRAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIGRAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIGRAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIGRAM S.A.?

Kandydaci do pracy w BIGRAM S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIGRAM S.A.