Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

alimenciarz

Małota wypłata

puchała

Szukam pracy, proszę przyjmijcie mnie z powrotem i mojego teścia, ten nóż na pikniku był z plastiku, do kiełbaski.

Noico
@puchała

Myślę że on ma na was(usunięte przez administratora) na waszą pracę już wziął odprawę i odszkodowanie więc niema co się przejmować

white power
@Noico

a co tam u nożownika? kira w nochal nadal?

Noico
@white power

Ponoć suseł najlepszy jest w tym czyli już w d.u.p.e po przez lewatywe bierze jego już nic nie przebije nawet jego stara

Stara baba
@Noico

Ej.Nie macie co robić tylko obrażać się na wzajem.To już jest głupota ludzka.Zajmijcie się sobą a nie innymi.Oni już w tej firmie nie pracują i dajcie spokój.Martwcie się o siebie i żeby nas nie zwolnili tylko podwyżkę dali i szanowali.

Tadeusz
@Stara baba

Masz rację. Powinniśmy się interesować tylko sobą i swoimi sprawami. Dajcie już spokój. Forum nie jest od tego aby sobie krzywdę robić na wzajem.

amol
@puchała

śmiejecie się z ludzi, którzy już tu nie pracują, a prawda jest taka, że to oni śmieją się z Was :D nie wierzycie? to pokażcie osoby, które chciały tu wracać mając inną pracę :) miłego tyrania :)

;-)
@amol

:-)

polewka

Podobno Work z Al.Pokoju znowu będzie zatrudniał do SMA

Yogi
@polewka

Tak przyjmują a jutro zwalniają. Taki urok tej firmy.

Osp

Jak tam u was dalej (usunięte przez administratora)?Pewnie z (usunięte przez administratora) wam się leje żeby normę wykonać. Pozdrowienia od ludzi z worka.

Hej są przyjęcia do pracy SMA?

Ananas
@Zainteresowany

Tak są. Potrzebny likwidator tej firmy.

Ananas
@Zainteresowany

Tak są. Potrzebny likwidator tej firmy.

yjj
@Zainteresowany

Specjalista do spraw hazardu jest potrzebny.

Aha
@yjj

Prezes już dawno przegrał tą firmę na straty. A tak poważnie to już nie ma co ratować. Zaraz trupy z szafy powypadają i będzie koniec.

Bolo
@yjj

O co chodzi z tym hazardem prezesa? Ktos go w kasynie widział czy w stsie?

Majka

Czy Work Serwis z aleji Pokoju dalej zatrudnia ?

yo
@Majka

Wszyscy z Worka zostali zwolnieni. Pracuja tylko osoby stricte pod firmą.

Aha
@yo

Czyli zostali sami ułomni.

xx

A czy będą przyjmować specjalistę ds. jakości zwazonej między Pan dyrektor mnie zatrudni ? czy jakiś awans wewnątrz działu się szykuje jakie kwalifikacje trzeba posiadać krem nivea mam

Ciapata
@xx

Tak będą przyjęcia do pracy na stanowisko kabla.Takich potrzeba tylko musisz się smarować wazeliną. A w ogóle to już jest kabaret w tej pseudo korporacji.

UR

Co z UR ? Słyszałem że kierownik się zwalnia? Będzie konkurs na to stanowisko? ????

seba

wkońcu

Klakier
@UR

Kierownik się zwalnia bo musi. Za te złodziejstwa z przeszłości.

Klakier
@UR

Kierownik się zwalnia bo musi. Za te złodziejstwa z przeszłości.

XD
@UR

Konkurs juz wygrał. Kto jest kierownikiem to sie domyslcie

Kolasiński

A co z brygadzistami? Przecież oni są od spraw zbędnych. Kuzyn kierownika zwany flinstons,następny pluto,dron,suseł i reszta to są słupy i przy.du.pa.sy. Nie nadają się do niczego.

Kuzynka ruda
@Kolasiński

Jestem za żeby ich się pozbyć. I tych z produkcji z wysoką podstawą.

weronika
@Kuzynka ruda

Zacznijcie od zwolnienia cwaniaka kapelana.

@weronika

hahahaha, śmiejecie z brygadzistów, chcielibyście ich zwolnienia A bez nich byście o 6 i 14 nie wiedzielibyscie co robić. A na ich miejscu byście byli najgorszymi wredotami. Już wasz charakter widać po takich wpisach.

Kiero
@nick

Przecież brygadziści w SMA to ludzie bez pojęcia. Są to słupy bez żadnej wiedzy i kompetencji. Sprawdzić wydajności ludzi to żaden problem. Brygadzista powinien pracowac z ludźmi na produkcji a nie na fejsie siedzieć. Dam przykład flinstona on tylko o jedzeniu myśli,a suseł o jaraniu. Przecież to patologia zarządzania produkcją. Takich przykładów jest więcej. Po prostu w głowach im się pomieszało od tej pseudo władzy.

@Kiero

patologia to jest na produkcji. zamiast myśleć o pracy to coraz to nowsze plotki wymyślają. Przez lata kurczowo się trzymają pracy, narzekają przy tym, a w około firm mnóstwo. pracę można zmienić z dnia na dzień. A wiecie dlaczego ? Bo w sma się nie narobią. Praca w fajnych warunkach, materiały pod nos podstawia. Po 8h z pracy zmęczeni nie sama praca A tymi płytkami.

Shrek
@nick

Co Ty powiesz. Praca w szkodliwych oparach. Mobbing na każdym kroku. Szyderców na potęgę. Już nie ma co ratować. Zamknąć i będzie spokój.

@Shrek

No to miej jaja i się zwonij teraz. nie masz? To siedź cicho.

Shrek
@nick

Co cicho! Trzeba mówić jak jest. Sam nie masz jaj bo siedzisz jak mysz pod miotłą.

feluś
@weronika

popieram

Janos

Mmm ale miedź mają primasort. Już prąd zrobiłem w całym domu.

xx
@Janos

A amelinuum masz ? tego nie pomalujesz

Jo
@xx

Amelinuum słabej jakości, krągi ubite szkoda rąk kaleczyć nie bierem tego, ale ta miedź prima sort.

mikey
@Jo

W związku z aferą jest Pan wyrzucony parti pozdrawiam Korwin

Młody Jasiek

Kiedy następne zwolnienia? Kiedy ogłaszacie upadłość? To już nie ma co ratować trupa. Powinien zarząd podać się do dymisji. To jest kabaret co się dzieje.

Alladyn

Kiedy można się spodziewać następnych zwolnień? Produkcja czeka z niecierpliwością na kolejne ruchy. Jesteśmy gotowi na wszystko. Chcemy się poświęcić siebie na ratowanie SMA.

Hehe

Dzis sie juz wzieli za biurowców i pare rybek poszło :)

Wójcik
@Hehe

I to jest początkiem końca tej firmy. A tak w ogóle to nie ma się co przejmować tą firmą. Nie ma co reanimować trupa. Jutro produkcja idzie pod młotek.

@Wójcik

co to za złote rybki ?

xd
@:)

quality

franek
@Hehe

Teraz się posypią same l4, jak nie odleżyny lub skolioza od niewygodne krzesła biurowego po miażdżyce tętnic kończyn dolnych od zbyt wielu przechodzonych kilometrów w pracy bez celu.. wreszcie telefony służbowe odetchną z ulgą i pierwszy raz naładują się do pełna.. czekamy na następne kroki w tym temacie, nie uważacie że brygadzistów jest zdecydowanie za dużo, jest paru delikwentów z okolic co obrośli w piórka i czują się zbyt pewnie..

xscza

brawo wy!

:::::;
@xd

przecież tam same asiory

Rekin
@Hehe

Mnie to autorów takich postów nie żal. Cieszą się z cudzego bądź co bądź nieszczęścia a sami tyle lat siedzą produkcji i gnuśnieją. Nic w kierunku jakiegokolwiek rozwoju, ale do narzekania pierwsi. Jak SMA całkiem zamknąć to powiem wam że te rybki prędzej dadzą sobie radę niż produkcyjni :)

Kaktus
@Rekin

Dobrze niech zamknąć ten kibel. Tam już nie ma nic oprócz buraków. Tusk was uratuje bo pójdzie do Merkel. Nie takie fabryki SMA zamykało. Może teraz idźcie po podwyżkę. Co boicie się.

Prezes
@Kaktus

Tak boimy się. Żyjemy w strachu. SMA jest naszym życiem. Jesteśmy tacy płytcy że nie stać nas na nic więcej.

Alibaba

To już koniec świata. SMA zamykają.

Hej są przyjęcia do pracy?

Relio
@Zainteresowany

Obecnie firma jest pogrążona w kryzysie, są zwolnienia i pewnie jeszcze będą, cięcia kosztów na produkcji ale możesz aplikować do administracji tam zawsze są wakaty wolne a jak ich nie ma to się zrobi sztuczne stanowisko jak to jest w tej firmie

Bolek
@Relio

Jaki kryzys. To jest już koniec. Ta firma jako pracodawca jest już skończona.

Jasnowidz
@Zainteresowany

Tak są żeby posprzątać ten bajzel. A tak w ogóle to już nic nie uratuje tej tonącej łodzi. Zerwana jest umowa pod budowę nowej hali.

gtjk
@Jasnowidz

Co rok tak jest zwalniają, przyjmują, budują itp.

Ł. Bulek
@Zainteresowany

Prawda jest taka, że tak źle jeszcze nie było.. firma się kończy.. kierownictwo musi jeszcze wyciągnąć tyle kasy ile to tylko możliwe i szykuje się koniec dtw.. przepraszam sma :) oto jak łatwo i szybko można wykończyć bardzo dobrze prosperującą i prężnie rozwijającą się firmę..(usunięte przez administratora)

tbd
@Ł. Bulek

Widzę żadnego pojęcia o biznesie. Nie ma zamówień na instalacje to nie ma pracy. Dziś jesteś jutro Cie nie ma na rynku. Nic nie jest stałe. A zwłaszcza jak się ma praktycznie jednego odbiorcę.

monika
@tbd

Ej nie kłam bo w tej firmie mamy wielu odbiorców więc nie wprowadzaj w błąd.. wrócę parę lat wstecz jak u nas w firmie było zebranie z przedstawicielami sMA i głównym celem globalnej firmy było żeby sMA było atrakcyjnym pracodawcą dla nas pracowników jak i dla klientów, niestety niczego takiego nie odczułam osobiście jakby cokolwiek się zmieniło na lepsze.. więc nie wiem po co to w ogóle było..

Ł. Bulek
@tbd

Widzę krótko pracujesz skoro nie wiesz o czym mówię.. A jeśli chodzi o odbiorców to w firmie są odpowiednie stanowiska i ludzie, których praca polega właśnie na szukaniu nowych odbiorców. Jak widać z marnym skutkiem. Może groźba pracy za stawkę taką jak na produkcji by ich zmotywowała.. Poza tym, jeżeli firma upada to chyba jest to czyjaś wina i ktoś się nie sprawdza. A lista osób na stanowiskach jest spora.. tak jak ich wypłaty, więc może skupiliby się na szukaniu rozwiązania problemu a nie wyciąganiu resztek pieniędzy, póki jest z czego.. aaa przecież już znaleźli.. kosztem pracowników.. oczywiście tylko produkcji :)

Dzień dobry

Witam. Mam pytanie,czy są przyjęcia do pracy na produkcji?

Biały
@Dzień dobry

Nie ma

Czarny
@Biały

A czemu nie ma? Zamówień też nie ma? No powiedz czemu nie ma bo ja chcę do SMA przyjść do pracy. Jest to marzenie wielu i moje żeby pracować z najlepszymi nieudacznikami jak Wy.

antytechnolog
@Czarny

Jaki jest teraz stosunek pracowników biurowych do produkcyjnych w sMA? Kiedy jakieś zwolnienia po drugiej stronie barykady? Bardzo czekamy na nie :-)

Ciapata
@antytechnolog

Nikomu źle się nie życzy. Jak jest to każdy widzi. Lata zaniedbań, złe zarządzanie, wzrost zatrudnienia w administracji przy ciągłym spadku produkcji jest działaniem na szkodę firmy. Kto do tego doprowadził? Kto za to wszystko odpowiada;) Czasy kręcenia lodów się skończyły. Czy da się wyprowadzić tą firmę na prostą? Kto ma to zrobić? Zarząd wprowadził plan naprawczy :D trzymajcie kciuki żeby wypalił. Wstrzymano przyjęcia nieprodukcyjnych to się musi udać. Uda się wierzę w to. To nas wszystkich uratuje. Piknik, integracja i kajzeny co tam damy radę bez tego. Tylko nie zabierjacie nam darmowej kawy

Tia
@Ciapata

Tu nie jest wina zatrudniania nieprodukcyjnych. Inwertery i energia słoneczna to dawno bullshit i nikt tego nie sponsoruje. Chiny zamkneli, i cała reszta pójdzie w piach jeśli nie zaczną znowu tego dofinansowywać. Co biedne polaczki mają zrobić. Żadna poważna firma nie będzie trzymać nadwyżki pracowników bo tak. Nie ma popytu, nie ma podaży.

Wizjoner
@Tia

Spokojnie. Za 2 - 3 lata będziemy produkować dla Volkswagena :D

fso
@Wizjoner

Albo może dla Fiata :-)

Adek
@fso

A może na drutach dziergać skarpety. Ale jesteście naiwni. Wystarczy że wam coś powie brygadzista a wy jak te pelikany łykacie. No cóż etap SMA się już skończył czas zwijać interes i won szfaby.

Wit
@Adek

No cóż. Nie zrozumiałeś aluzji. Tak to już jest że nie musisz wszystkiego kumać ;-)

Timihg
@Ciapata

Trzymam kciuki żeby nie wypalił!!!

Szary
@Czarny

To nie na twoją główkę sprawy. Wracaj pilnować parking

Zbych

Czy Grzywnowicz dalej kieruje kontrolą ?

wykształcony

a studentów dalej przyjmują ?

dgh

Tych ruskich :)

Kolasiński

Najgorzej mają Ci co kredyty nabrali. Ale co tam bank zabierze. Myśleli że będzie tak dobrze. Jeszcze chwilę i plany budowy hali może sobie przedstawić na monte za przekręty.

Kolasiński

Teraz trzeba udać się do (usunięte przez administratora)żeby przyszłość przepowiedział jak tam wSMA będzie Czarne chmury i siwy dym.

Kolasiński

Tam już nie ma co szukać. To jest już koniec.

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.