Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Tenick

Jestem w szoku po tym co widzę!!! Msc gdzie kumuluja się ludzie z różnych środowisk nie ma żadnego!! Zabezpiczenia! Jeden przy drugiemu pracuja. Ostatni weekend szefostwa nie bylo a wiekszosc to chyba byli nowo przyjeci..jak sanepid może dopuścić, jak kierownictwo daje decyzje w obecnej chwili kontynuowania produkcji. Nie daleko nas umiera dziennie 300os . U nas jest duzo wiecej chorych niz podaja media ...mam nadzieje że kazdy logicznie mysli i na swoj sposob umie przeliczyc ze to co jest podawane to conajmniej razy 4. Jestem za jaknajszybszym wstrxymaniu produkcji by nie narazić ludzi!!! Proszę patrzcie nie na kase i zarobek a na pracowników. Bo chetnych do pracy i tak już nie ma,... co widać

ona

Po pierwsze W Bielsku na magazynie podobno sanepid zabral osobe do domu bo podobno jej rodzina miala kwarantanne domowa ,a jej sie do pracy zachciało przyjsc,Po drugie ubikacje na weekend jest (usunięte przez administratora) ,zero plynu do dezynfekcji ,pelno recznikow papierowych na podłogach i ja sie pytam gdzie jest sanepid?Na lini produkcyjnej nie ma możliwosci stania od siebie 1 metra a co dopiero pod czytnikiem.Dyrektor zamiast dbac o swoich pracowników to sam sie nie pojawia na na hali,umywa rece!!

Ciekawski

Dzień Dobry, czy w wolnym czasie ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie na temat podwyżek? Już niedługo kwiecień a przecież od stycznia miały obowiązywać nowe stawki.

Kogo to obchodzi
@Ciekawski

Kpronawirus to dobra okazja dla nich żeby podwyżek nie dawac.

megi

no nic my szaraczki robimy zapasy bo koncerny samochodowe zamykają produkcje tylko jedno pytanie czy coś dostaniemy za to że narażamy siebie a przede wszystkim swoich bliskich

Rufus

Co powiecie o Ajp 5, warto się tam przenosić?

Katrin
@Rufus

AJP 5 Super sekcja.Super załoga. Polecam.

O Jezu
@Katrin

Naprawdę?

Gogo
@Rufus

Nie polecam

megi

mamy 221 a do końca tygodnia tak myślę 2000 i tylko pytanie czy nasza ziemia żywiecka się ochroni.?hutchinson tak nasze kleje rozpuszczalniki ,farby ,żele i temp.. na autoklawie nas obronią więc pracujemy żenada

Czarus
@megi

Będziemy pracować aż nie daj boże znajdzie się ktoś to bedzie zarazony.. może wtedy się opamietaja

Miesniak

Jak sytuacja w hutchinsone? Czy zakład będzie zamykany?

Miesniak

Tak tak w tym zakładzie tylko(usunięte przez administratora)się liczy

Info

W Bielsku już kolega ma postój w firmie póki co na tydzień a w zakładzie osób więcej niż w hutchinsonie

Nikt
@Info

A jakim? A jak przedstawili warunki postoju!? Jesteśmy w tej samej sytuacji o uczniowie szkół tematu nie nadrobisz a matura jest.

Info
@Nikt

Postój na fiacie od srody póki co na tydzień więcej nie wiem

Onnnaaa

Kiedy w tym zakładzie coś zaczną robić by jakoś ludzi zabezpieczyć przed tym wirusem? Bagatelizuja sprawę zwykłych ludzi mają gdzieś..

Operator

Dlaczego zakład pracuje skoro jest zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób?

@Operator

Bo nie dotyczy on zakładów pracy. Wejdź na stronę ministerstwa spraw wewnętrznych i poczytaj.

@Operator

(usunięte przez administratora) I błagam nie siejcie paniki bo ona jest gorsza od tego wirusa.

Operator 2

Nie siejcie panikity chyba żyjesz w innym świecie albo uważasz ze to ciebie nie dotyczy wielu z nas ma schorzenia i kogoś z bliskich z jakimś chorobami a nie jesteśmy ludźmi starymi wiec tak normalnie boimy się bo mamy tez dzieci kto odpowie za to ze cos może nam się stać gdy zachorujemy jesli nawet kiedy chcemy wziąć urlop kierownicy nie chca dac tylko na żądanie

@Operator

A jeszcze bezczelnie szukają ludzi na nadgodziny nic nie myślą o ludziach tylko o wykresach żeby były dodatnie. Powinien ktoś się tym zainteresować jak już mamy pracować to 8 godzin i do domu nawet te 8 godzin zagraża zarażenia

Jola
@Produkcja

A nie pomyślałes że robią nadgodziny żeby mieć zapas towarów żebyś jak Bóg da nie zachowujesz minie epidemia miał do czego wrócić i za co żyć?? Myślisz że oni serio nie myślą o ludziach? To że czasem ten zakład jest chory to nie znaczy że nie myśli o przyszłości. A to że nie ma środków dezynfekcyjnych wszystko ładuje w szpitalach bo tam są ludzie którzy ratują nasze życie. Więc nie jecz jak się boisz to idź na l4 i już. Myj ręce i siedź w domu.

Ala
@Jola

Bezczelne babsko pewnie ty to ta co trzęsie się co tydzień nad nadgodzinami i już boi się ze zamkna zaklad ciekawe jak zachorujesz na coś powaznie gdzie zaklad (usunięte przez administratora)

@Ala

Właśnie to samo miałem napisać. Wystarczy że ludzie poszli na opieki to już narzekania na ludzi. Ciekawe w jaki sposób zakład pomoże pracownikowi i jego rodzinie jak zachoruja

@Operator 2

Władze państwowe nie zamknely zakładów pracy, ja nie dyskutuje czy powinni czy nie, konkretnie odpowiadam na pytanie. Decyzje podejmowane w panice, strachu zawsze są złe. Nie wiem jaka masz sytuację, czy mam jakieś schorzenie, czy mieszkasz z osoba starsza, ile masz dzieci i wjakim wieku, ale jesteś wolnym człowiekiem nikt na siłę cie do hutchinsona nie ciągnie, nikt Cię tam nie zamyka, decyzja należy do Ciebie czy idziesz czy nie, chcesz to idziesz, nie chcesz nie idziesz, możesz mieć l4, możesz mieć opiekę nad dzieckiem lub rodzicem, możesz mieć urlop, możesz załatwić sobie bezpłatny, możesz się zwolnić. Czy panika i strach rozwiązuje twoj problem? Na pewno nie. Jeśli sie tak boisz to na spokojnie pomysl jak zabezpieczyć swoje zdrowie i twoich najbliższych. Za twoje zdrowie odpowiadasz ty nie zaklad, dla hutchinsona nic nieznaczysz, jak zachorujesz zakład Ci nie pomoże, jak przezyjesz kaza ci wypelnic ta glupia ankiete po chorobowym. Umiesz liczyć licz na siebie ale pamiętaj, strach i panika jest złym doradcą. Bądź rozsądny czyli rób coś w tym kierunku, bo że strachu to sie możesz tylko zesr.. Dzisiaj dyskusja i narzekanie że zakład nie dał płynu do dezynfekcji rak, że za mało mydła, papieru, ja wiedzialam że tak będzie w poniedziałek na I zmianie, nasz zakład nigdy nie jest przygotowany, więc wzięłam swoje mydło i więcej chusteczek, bo umiem liczyć i całe moje życie moge liczyć tylko na siebie. Co do urlopu i nadgodzin, pracuje 5 lat, krótko, z czego 3 razy razy byłam na nadgodzinach w tym 1 raz otrzymałam nakaz. Nie chce i nie idę, raz mnie tylko przymusili a urlopow na żądanie w zeszłym roku miałam "8 dni". Zgłaszam urlop tydzień wcześniej, dwa dni wcześniej daje na biurko kartę urlopowa i nie przychodzę do pracy i nie interesuje mnie co zrobią. Bo sie nie boję, bo nie panikuje, bo ludzmi wystraszonymi łatwo się manipuluje. Przemyśl to sobie.

Guti

Dla mnie masakra nikt z biur nie wychodzi ale ludzi chcą na nadgodziny. Na ajp 9 wszyscy w biurach nawet pani asystent kierownika się mało pokazuje choć ona ma względy tu i tam powinni zamknąć ten zakład na chwilę

Produkcja

Samo to że chodzomt na 8 godzin powinno wystarczyć tym bardziej że jest coraz gorzej i trzeba się wystrzegać a nie jeszsze robić nadgodziny. Zapasy? Jakie zapasy choćby było najgorzej to będzie trzeba robić. A kierownicy zamkną się w biurze i zadowoleni

Teressa

Ciekawe na co czekają? Powinni zamknać zakłady na co najmniej 2 tygodnie zanim nie ma jeszcze przypadków zachorowań bo wtedy będzie za późno i może nie mieć kto wrócić do pracy. Nadzór epidemiologiczny nie będzie się pytał czy już może zamykać czy jeszcze poczeka aż zrobią wysyłkę... To największe skupiska ludzi, gorsze niż w szkołach, knajpach itp. Nigdy niewiadomo czy osoba która pracuje metr od Ciebie nie jest chora... Brak środków higieny i jej podstaw. Nie ma pomiarów temperatury przed wejściem na zakład. Partyzantka! Dlaczego firmy sprzątające nie dezynfekują kilka razy dziennie łazienek, poręczy itp... kto nie musi niech zostanie w domu. Są ważniejsze rzeczy niż koszta opóźnień, chociaż w tym wypadku to śmieszne w ogóle o tum mówić. Niedługo może nie mieć kto tego kupować :( Czekamy na mądre postanowienia...

@Teressa

Teresa u nas na dwojce jest i płyn i dezynfekuja klamki

Sd

Rozsądek nakazuje zamknąć zakład na dwa tygodnie bo potem morze być za późno Czy dyrekcja jest odpowiedzialna zobaczymy

Adr

Słyszałem ,że zamykają zakład na dwa tygodnie . Prawda?

@Adr

Chciał byś. Ale jak sie boisz to weź urlop albo l4.

megi

im się wydaje że na produkcji pracują same nieuki ,ale my szaraczki mamy większą wiedzę ,umiejętność racjonalnego myślenia , i to żenada że my dajemy pomysły aby inni spijali za nas śmietankę cdn nastapi

ajp6

chcemy pracować ale mamy prośbę ,aby pracownicy biurowi siedzieli na d.. w biurze ,lub pracowali w domu za pomocą maila i i nie stwarzali zagrożenia ludziom którzy pracują na ich wynagrodzenie cdn nastapi

Ulala

Na co czekają ? I propozycja o elastycznym czasie pracy zeby nie iść na zasiłek opiekuńczy

Alicja

Witam , czy w poniedziałek zakład normalnie pracuje ?

megi

dlaczego dział bhp nie robi anonimowych ankiet dotyczących rodzin osób pracujących w zakładzie ,czy nie byli w ostatnim okresie w rejonach objętych epidemią,tylko podpisujemy idiotyczne ulotki jak myc ręce co to ma być zabezpieczenie dyrekcji na wypadek zakażenia,dlaczego na wszystkich zmianach nie ma pracownika bhp aby w danym przypadku szybko zareagować cdn nastąpi

Jan
@megi

A my mamy robić i nic nie mówić

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 735.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 672, z czego 160 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.