Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Tyty
@Xd

Zapytacie sie Gaja

Arabski szejk

Kierownicy jeśli wy zrobić wszystko za pieniądze i nie mówić honor to wy napisać do mnie ja defekowac wam do japy za przelew wy zadzwonić ja czekać modelki bardzo fajna wy też bardzo fajna

Heh

Zacznijcie płacić swojej kadrze kierowniczej w ziemniokach albo burokach bo tylko się nadają ale tylko na wykopki i do kidania gnoja.

Mikuś

Może w końcu określa się kiedy jest postuj od kiedy do kiedy żeby ludzie mogli sobie coś zaplanować bo już prawie lipiec.

@Mikuś

Oni pewnie nie chcą zrobić postoju jako karę... za strajk to się zdziwią jak zaczną się sypać L4...

@Paweł

To idź na L4. Wiesz ile osób już poszło z zakładu przez L4 ?

Blahblah
@Adam

Pewnie mało bo ludzie sobie chorują na całego

@Adam

Czyżbyś straszył ... weź ludzi nie rozśmieszaj

Sztos

Hahaha czekam na część drugą :q

Heh

Smutna prawda.

Bolek i Lolek

Jakież to prawdziwe.....

Wow

Proszę jeszcze bo lejemy z kolegami po nogach jak to czytamy :)

Wow

Z biura śmierdzi kałem ale pewno to lubicie :)

Zawiedziony związkami i gajem.

Tyle kłamca obiecywał, nie mamy nic - kto nam zapłaci za okres strajkowy??? . Zrobił tylko show dla swoich szefów z ciepłej centrali. Darmowa reklama na naszej skórze... Wstyd i żenada.

PracownikFranek
@Zawiedziony związkami i gajem.

A Wy myślicie ze pieniądze dostaniecie? Jak myślicie po co ta zbiórka na zrzucie była zrobiona? Jak by mieli pieniądze to by żadnych zbiórek nie urządzali.. posłuchaliście Pana Gaja który złote góry obiecywał a teraz pokazuje jak był za ludźmi... gdzie szanowny Pan jest teraz jak takie rzeczy sie w zakladzie dzieją?

Szczupak król
@Zawiedziony związkami i gajem.

W dodatku napisał kretyńskie pismo do dyrekcji i się tych chwali na FB. Może on ma dość kasy na ciepłej posadce związkowej, ale ja chcę pracować w weekendy i dorobić. Który pracodawca w Żywcu płaci 200% za niedzielę się pytam ?? A jemu nie pasuje..... Chodzi po hali, zapasiony jak proboszcz po parafii , i buntuje ludzi przeciw sobie. To największy szkodnik w tej firmie.

@Szczupak król

Tadziu, w Cabindzie płacą za niedzielę 300%.

Masakra na Z2 tyle szumu za 2.50 bez wyrównania i premia za tamte miesiące. Masakra trzeba było ciagnac jak stali ludzie . (usunięte przez administratora) daliscie znowu ...

XXX
@000

Racja zamkli zakład trzeba bylo to wykorzystac troche mało za taką walke. Nic teraz nie narzekajcie ze mslo xarabiacie jak takie jaja robiciie. I jeszcze wbicie 50 zl z premi jakosciowowej i mowienie ze 3 zł pofpisali. Dramat 2.50 bez wyrównania i 1000 zl premi toscie nawojowali na z1 ludxie dostali wieksze pieniadze z starzowym.

@XXX

Strajkować za 2.50 bez wyrównania . Dlatego was tak traktują . Nic fodac nic ujac znowu was (usunięte przez administratora)...

@XXX

Gwiazdy Polsatu dały ciała.. tyle walki i tak są tam gdzie byli.. teraz będą mieć super prace każdy będzie trzepany ile wlezie..brawo to żeście poszaleli????????????

Zakladowiec
@XXX

6 dni strajkowali nic za to nie dostana ... a no zapomniałem o zbiórkę ktora nadal trwa ale tam kokosów nie bedzie haha.. plus koszt dojazdu do zakładu i wywalczyli tyle co nic naprawdę szacun!! Haha

@123

(usunięte przez administratora) sms-dostałeś 3 zł i 1172 wyrównania, a tej stówy którą dodali do tej stawki to i tak nikt nie widział przy wypłacie bo zawsze reklamacje, tak że ciesz się matole jak liczyć nie umiesz bo jak byś dostał te 2 zł co dyrektor dawał to ciekawe czy też byś się tak śmiał widać że co niektórzy są po podstawówce 2×2=6 porażka z kim trzeba pracować, jak chcesz zarabiać więcej to trzeba było się uczyć, a nie drwić z ludzi którzy chociaż tyle wywalczyli.

Gość12
@Gwiazdapolsatu

Z całym szacunkiem ale dlaczego sam/a nie wystąpiłeś/as najlepiej całe pomyje wylać już na kogoś . Każdy mądry jak może hejt wylewać na innego człowieka . Zamiast trzac się razem to zawsze winnych się szuka . Brawo ???? "Gwiazdy Polsatu" dały czadu !!!!

@Gość12

Cały ten strajk to jedna wielka dziecinada, chcieliście zabłysnąć ale Wam cos nie wyszło... jak bym pracowal to bym napewno nie poszedł się zblaznic.. bo wielkie halo było robione a zrobili z Wami tak i tak co chcieli...

@Gwiazdapolsatu

Pracowałam tam długie lata i nie dziwie się ludziom, że strajkują bo widziałaś/eś warunki i swoją wypłatę... Ogromny podziw dla ludzi którzy potrafili stawić się za swoim... I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, każdy mądry w necie. A jak by przyszło mu walczyć słowo w słowo to był srał żarem.

????‍????️

Racja racja ja też podziwiam tych co mieli odwagę się odezwać i walczyć o swoje TRZEBA WALCZYC... SAMO NIC NIE PRZYJDZIE . BRAWO WY ! Teraz najwięcej do powiedzenia mają ci co nic nie zrobili ..... .

Daro
@????‍????️

Masz rację trzeba mieć odwagę a nie (usunięte przez administratora) w gacie jak trzeba było iść strajkować, ludzie się poświęcili bo każdy pracownik Hutchinsona dostanie te 3 zł i 1172 wyrównania, może lepiej było wziąść te 2 zł i 500 co dyro proponował, przynajmmiej nie było by hejtu ze strony tych co (usunięte przez administratora) li do majtek.

Ja też tam pracowałam i widziałam w jakich warunkach trzeba pracować w lecie ponad 30 stopni, a wiecznie mało, super że mieliście odwagę za strajkować czasami trzeba pokazać że za ciężką pracę trzeba płacić, a ci co was mieszają z błotem to powinni pomyśleć trzy razy zanim coś napiszą.

Ha
@Kasia

Nasza odwaga zakończyła się porozumieniem ale jakim kosztem. Ludzie z biura przestali z nami rozmawiać chodzą z minami obrażeniami. Krzywo na nas patrza. A jak sobie odpoczęli po ciężkiej pracy na produkcji i się dobrze wyspali to głowa pełna pomysłów jak się po ludziach powyzywac.Cześćć ludzi straciło swoje stanowiska pracy i zostali przeniesieni na gorsze. Kierownicy mówią do nas półsłówkami albo zagadkami. Trza się domyślić co poeta ma na myśli. Ludzie którzy nie strajkowali lub się wyłamali mają się za lepszych. A Pana ze związków wczoraj nie było przy nas tak jak my staliśmy za nim przez 5 dni. Wyciągnijmy wnioski bo to my cierpimy teraz a oni mają pole do popisu.

Ilona
@000

Ale o co ten szum, bo nie jestem w temacie? O co chodzi z tym 2,5?

@Ha

Tak atmosfera teraz jest po byku.... nic nie pozostaje jak to jakoś przeczekać. Jeszcze jak komuś kończyć się będzie umowa liczyć musimy się ze wszystkim. Nikt ze związków nas nie obroni

Kwasny
@Ha

Tak niestety jest, myśmy walczyli a zostaliśmy pozostawieni na pastwę losu... teraz tylko czekać aż kilka osób dla przykładu zostanie zwolnionych.. a tak w gruncie rzeczy to nie ma 3zl podwyżki bo premie ucieli i wyszliśmy jeszcze na tym gorzej niż dawali na początku.. Pan Gaj zrobil nas na szaro i my poniesiemy konsekwencje za ten strajk...

Ha
@Kwasny

Ale to z premi za reklamacje a większość sekcji i tak tego nie miała ze względu na reklamacje. Tak trzeba na to patrzeć.

@Kwasny

W sumie ludzie wiedzieli co robią. Sami mówili że liczą się z tym że mogą zostać zwolnieni. Liczył się sam fakt jedności. Najgorzej mają Świeżaki którzy nie są w związkach ich najłatwiej wyeliminować. Starzy którzy są w związkach nic nie stracą

Czyli bez zmian

@Ha

Z premiami za reklamacje to odwieczne kombinacje jak chcą to dają a jak nie to nas w (usunięte przez administratora) mają więc się premią nie przejmować zawsze można zastrajkować

Józek
@Zakladowiec

ciemna masa wszystko kupi..... niestety

Za 3zl i z wyrównaniem źle jesteś poinformowany pierwsze się dowiedz potem pisz

Dziady z biura

Jak tam dziady z biura wypłaty dali wam premie za tą robotę co bez godności pracowaliście na produkcji ?czy wypłtaka jak co miesiąc ? :) :) :) Powiedział wam ktoś chociaż dziękuję ? Przyszedł przelew z uściskiem dłoni ?

Lilith
@Dziady z biura

Jeśli oni na produkcji pracowali bez godności , to jak to świadczy o twojej pracy ? Też pracujesz bez godności ? Niską samoocenę masz.

@Lilith

Jeśli twoja ksywka która się podpisujesz świadczy o godności to jaka ty kobieta jesteś i gdzie i ty masz godność ? Pierwsza żona Adama wygnana z raju która po wygnaniu zaczęła sypiać z demonami :>) może chciałaś podpisując się tak pokazać że jesteś niezależna xd xd xd brawo spuszcze się już i ci to wytłumaczę... Nie ważne jaki pełnię zakres obowiązków w firmie ważne jaka umowę kto podpisał xd mało tego teraz pytanko czy jak masz podpisaną umowę ryczałtową i masz swoje obowiązki w umowie jako kierownik a tobie ktoś każe za te same pieniądze iść pod latarnie zarabiać to nie będziesz protestować ?ubierzesz pończoszki ??? według twojego myślenia żadna praca nie hańbi ....to jest właśnie ta godność której wy raczej nie macie :D

Proste
@Dziady z biura

Wypłaty ok , nie jest źle ????

Król Tadeusz wielki
@Dziady z biura

Bardzo ładnie widać jak tadeo rozgrywa biuro kazali się śmiać z że strajku obrażać się jak dzieci w przedszkolu a a kierownicy sami śmieszni najlepsze jest to że teraz chcą się śmiać z wypłat po strajkowych a sami musie rąbać po 12 h jak zwykli robole ja np nie widziałem mistrza Tadeusza żeby brał zarękawki i rękawiczki i jechał po autoklawie

Tłusty kot

Premie były sute.

@Król Tadeusz wielki

Na Z1 też mamy swojego Tadeusza tyle że sipowca.haha.

Gangster

Jak ludziska wypłaty? Strskujacy dostaliście kokosy?

Mały

Hahaha to bogacie dostali

Józek
@Mały

Hahhaaaaa dobre.

Kierownicy ała bolą mnie rynce

Biuro szykujcie się na grudzień bo do grudnia podpisane potem wracacie na Au rękawiczki zarekawki głowa w podłogę i jazda po 12 h a jak uszczelka strzeli to pampersy też sobie szykujcie bo w grudniu znowu stajemy.

@Kierownicy ała bolą mnie rynce

Człowieku weź się ogarnij.. juz glowy lecą poleć i następne haha

Zdegustowany pracownik
@Kierownicy ała bolą mnie rynce

W grudniu to już mercedesa prawie w zakładzie nie będzie. Renault nie będzie w ogóle. Tyle gajowy załatwił. A ile to osób to chyba pisać nie musze - około 150 mniej. Sukses pełną gembą !

Krystyna
@Kierownicy ała bolą mnie rynce

Czekaj co? Co ma byc w grudniu ze warunki maja sie tak zmienic?

Król Tadeusz wielki
@Zdegustowany pracownik

Tadziu nikt się nie boi twojej propagandy zwolnić możesz parę osób dla przykładu żeby reszta się bała bo buraki mają się bać tak masz w głowie wszyscy powiedza zaczyna się i będą ci bić pokłony xd xd xd jak będziecie musieli zwolnić 150 osób to z braku pracy rozwiązanie umowy co za tym idzie odprawy z ustawy pisane to 2 miesięczne wynagrodzenia powyżej stanu zatrudnienia 2 lata umiesz liczyć 8 tys zł x 150 opłaca ci się ????1200000 za twoją zakcianke xd xd xd???umiecie liczyć lepiej niż ja śledzę ta cała szopkę z boku ale takie sztuczki to dzieci w przedszkolu pani żeby były grzeczne to lepsze stosują niż wy... 2 sekcje zwolnić to byście też musieli przynajmniej 6 dziadów z biura zwolnić xd xd xd i plamnste co udają kierowników wielkich panów xd xd xd beka ogólnie z tego zakładu jest propaganda strachu normalnie każdy się boi ja już krople na nerwy biorę bo tak się boje każdego nowego dnia z wami jesteście straszni od straszenia to duchy są nie wy.

Rozczarowany gajowym
@Zdegustowany pracownik

O tym gajowy niestety nie mówi . Wstydzi się tego, do czego doprowadził.... Tyle osób bez pracy . Szok....

Mycha

Moi drodzy prawda jest taka , że każdy liczył się że strajkując będziemy mieć problemy... niestety kierownicy tak samo jak i my dostaną podwyżkę więc nie rozumiem po co się po nas ścigają.. do bankomatu w lipcu pierwsi poleca... I to ich liczenie że tylko 40 gr my dostaliśmy jest śmieszne... Chyba ktoś musi wrócić się do 1 klasy szkoły podstawowej . Zresztą niektórzy kierownicy tylko takie wykształcenie maja, na stanowiskach więc o czymś to świadczy.

Dziady z biura
@Mycha

Dzień dobry ja chciałabym wiedzieć ile tej podwyżki będą mieć nasi kochani miluśinscy ??? Chciałabym jeszcze zwrócić uwagę na to że niedługo słowo kierownik w zakładzie będzie słowem równoznacznym bądź bliskoznaczny ze głebokim stopniem upośledzenia umysłowego to jest najniższy stan IQ bo tylko takiej osobie można dyktować jak się ma zachowywać i co mówić ...nie wiem jak wam ale dla mnie słowo kierownik ogólnie kojarzy mi i się z człowiekiem na poziomie w ubranym w garnitur o kulturze osobistej ale teraz wpadasz do nas do zakładu i podstawcie sobie jakiegoś naszego chłoptasia w krótkich spodenkach albo jakiegoś innego pana z dużą mordom xd xd xd albo typów co nigdy nic nie wiedza albo ci co są tacy z kupa w spodniach i mówią przepraszam kazali mi to zrobić z góry xd xd xd no ale co się dziwić jak przyjdzie miły pan i przywali delikwenta regałem albo pojemnikiem za głowy xd xd xd xdjest ogień w szopie prawda ?xd xd xd muuuuuuu

prowoder

Niestety taka prawda

@Mycha

A ile więcej doszło, jak nie 40 groszy ? Ty chyba liczyć nie umiesz.

Zona

Będzie wypłata w tym tygodniu ?

Mąż
@Zona

Nie, nie będzie.

Kochanka

A niby czemu mają nie dać?taki mądry jesteś jak nie masz nic ciekawego do napisania to po hu....piszesz robić nie masz co

Mąż
@Kochanka

W tym tygodniu nie będzie. Będzie w przyszłym. Tak trudno to ogarnąć? Wy się dziwicie, że Hutchinson to maksimum waszych możliwości.

Basia

Teraz nakazy na weekendy.... jakoś mało ludzi Teraz strajkuje. Do tego Ukraińcy nadrobią wszystko jak będą robić 12 stki. A ile ludzi mają w planach zwolnić?? Coś Ok 150 ? Strajk wszystkim wyszedł na dobre

@Basia

Pani w tym zakładzie od dawna nikt nie chce robić a Ty piszesz o zwolnieniach czysta ustawka to proszę nie siać fermentu na forum

Basia
@Mily

A przedłużają umowy??? Myślę że ludzie chcą pracować. A kto nie chce to albo się już dawno zwolnił albo szuka nowego zatrudnienia. Ktoś na siłę prowadzi ludzi do roboty?? Bo nie rozumiem...

@Basia

Od 20 lat pracy w tym zakładzie niejedno widziałem ludzie odchodzą i przychodzą i jest tak do dziś jednemu pasuje praca drugiemu nie a tym drugim wcale nie dziwota bo warunki okropne a pani pisze ze to wina strajku ciekawe czy pani podpisze aneks a gdzie ci Ukraińcy chętni do pracy którzy odchodzą jeden za dtugim

Magda
@Basia

Co za głupota... Ciągle jakieś docinki do ludzi którzy strajkowali... a jakoś jak przyjdzie do podpisu aneksu co nie którzy będą pierwsi . Niby Ci ukraincy nadrobia robotę .. ha ha dobry żart jak oni do niczego z Gruzinami się nie nadaja... dwie lewe ręce i tyle. Najlepiej powiedzieć nie rozumiem nie umie ... my Polscy wyjeżdżamy do pracy do Niemiec do Anglii i do innych kraji ktoś się nas pyta czy my rozumiemy mamy (usunięte przez administratora) to nie jest przedszkole i zabawa... Skończyło się..

@Magda

Masz racje . Wszyscy się nakręcają niepotrzebnie. Atmosfera po byku. Nikt nic nie wie .. Normalnie czeski film

Mega

Umowy nie przedłużają nikomu po okresie próbnym kto jest przyjęty pod zakład tylko jak jesteś pod agencjami

Ktosik

A ktoś się orientuje kiedy mają wypłacać ten bonus 1172 zł?

ktos
@Ktosik

przeciez byla informacja podana w zeszlym tygodniu.

Ktoś
@ktos

Nie było mnie w zeszłym tygodniu

Dd
@Ktoś

Jaki bonus?

@ktos

Chyba tobie

@Ktosik

Ponoć do wypłaty w lipcu znowu panie z biura dadzą popis i będzie na czym ukręcic

Ewelina S
@Mily

Ja tam pracowałam 4 lata .Praca super mogę polecić .Tylko ludzie niech się Chyca pracy, a nie tylko biadolenie oraz narzekanie .Biorą kasę niech .Pracują .

@Ewelina S

To skoro taka fajna praca to trzeba było robić dalej a nie pisać bzdur a 4 lata to można na chorobowym siedzieć co to za staż skoro my pracujemy prawie po20 lat to m.... w kubeł

Bubel

Moi drodzy. Szykujcie się.... oszczednie z wypłatami. Bo dla niektórych to będzie ostatania. Głowy polecą.

@Bubel

Hahahaha czlowieku czegos glupszego juz sie nie dalo napisac....

.....

I jak tam wyplatka?

@.....

Jak Cie to tak interesuje to 3104

......

Napewno.. pan Gaj dopłacił hehe

@.

Wszyscy razem solidarnie strajkowaliśmy. Nie wszyscy mają umowy na stałe. Każdy ma inną sytuację życiową. I nie Każdy może sobie pozwolić na to by dostać takie ochłapy. Żyć za coś trzeba. Nie warto było poświęcać się dla idei paru ludzi

@......

No tyle co Cie w tym dziwi?

!!!
@Bubel

Jak wam sie nie podoba to zmiencie prace wczym problem?tylko narzekac umiecie nie podoba sie to idz tam gdzie ci wiecej dadza kurwa juz czytac sie nie chce tych waszych wypocin ciagle malo po 1000 zl by dali tez bedzie malo trzabylo sie uczyc to bys dyrektorem byl to jest producja ile bys chcial zarabiac jak ci brakuje to idz na 2 etet

@!!!

Nie.!!!! To wy zmieńcie pracę jak macie mało. Ja mam umowę tymczasową i jestem pierszy na liście do wylotu. Wielu ludzi poszło za wami i co z tego wyszło??

@Bubel

Kto miał jaja to strajkował a jak jesteś pierwszy na liście papa solidarności

Proste
@!!!

Praca pracą , zarobki zarobkami ...już wasze reklamacje przyszły więc brawo Wy ....bez nas nie ma i was ????

@Bubel

I już głowy lecą, jedna za drugą turlają się za miedzą.

@Bubel

wez bubel zakresl sie na czerwono i do czerwonego pojemnika na odpad

Stanisław Wyspiański

Miałeś, chaxxx, złoty róg, miałeś, chaxxx, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie..... Najbardziej mnie interesuje jak teraz Pan przewodniczący odda pieniądze tym strajkującym , którzy nie są w związkach - przecież obiecywał im, że będzie zapłata - 180 złotych za dzień! Pamiętacie jak chodził po produkcji i mówił o 3 milionach PLN , jakie ma solidarność na ten wypadek ??? Tylko ciekawe po co zaczęli robić zrzutkę na strajkujących - tam jest aż 8 tysięcy zł...... wiec po kilka złotych za cały tydzień dla każdego co strajkowali. Pięknie to Pan przewodniczący zrobił - a ludzi mu uwierzyli w te brednie. Otrzeźwienie przyjdzie już niedługo , wypłata niebawem :) wtedy proponuję taczki postawić przed biurem na hali 2 , gdzie przyjmuje Pan przewodniczący. Niech odda teraz pieniądze i dotrzyma słowa! Miałeś, chaxxx, złoty róg, miałeś, chaxxx, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie.....

@@@Mmm
@Stanisław Wyspiański

Co to za brednie? Kadrowa czy dyrektor miesza wam w głowach? Teraz będą nastawiać ludzi przeciwko sobie i związkom a wy się na to dajecie nabrać jak dzieci. Po to to piszą żeby ludzie nie odważyli się drugi raz zastrajkować

Czesław Miłosz
@Stanisław Wyspiański

Pani Tadeuszu przestań Pan już (usunięte przez administratora) na goworku myślę że niebawem zostaniesz rozliczony za to do czego doprowadziłes.

Bolek
@@@@Mmm

Tak jak ktoś tu dzisiaj pod innym postem napisał, wystarczy podejść i zapytać. Poza tym na zebraniu na parkingu przed strajkiem było jasno powiedziane z kąd związkowcy dostaną a z kąd ci którzy nie są w związkach.

@@@@Mmm

Jak dzieci to wszyscy strajkujący dali się nabrać i tyle w temacie

@Jacek
@@@@Mmm

CO TY PISZESZ ? kadrowa obiecywala kase czy KG ? wiesz co sie dzieje na nocnej zmianie w tym tygodniu ? ile osob jest juz na max. (usunięte przez administratora)za ta cala sytuacje i klamstwa o pieniadzach za strajk?

@111

Zapytaj dyrektora gdzie te 270 zl premi za odstapienie od strajku dostali ludzie . Solidarność pokryje wszystko tak jak obiecala. I nie nie roszpowrzechniaj propagandy....

@123

Właśnie te wpisy to pewnie skorupka pisze, żeby ludzi skłucic, kasa będzie tylko puzniej bo świeża sprawa, nie dajcie się manipulować przez takie głupie wpisy piesków dyrektora, musimy poczekać w związkach nie da się tak szybko obliczyć jak pani która nalicza wypłaty, bo dziś jest 08 a przelewu nie ma.

Gwiazdypolsatu
@Harry

Tak dostaniecie zapłatę za dni strajkujące jak Pan Gaj się pojawił w zakładzie w pierwsze dni po zakończeniu strajku... jak można być tak naiwnym i wierzyć w te brednie wyssane z palca.. co Wy myślicie ze Pan Gaj bank rozbił i Wam zapłaci za te 6dni....

@Gwiazdypolsatu

Pan Gaj to odpowiedzialny czlowiek i nie oczerniaj czlowieka . Pieniadze nie ma Pan Gaj tylko region solidarnosci ktory przysługuje w calym kraju . Nazywa sie to fundusz strajkowy. Pierwsze poczytaj dowiedz sie a potem pisz brednie. A jak ci nie pasuje to zspytaj pana dyrektora może ci załatwi robote w pizzerii bo ma tam połapane dobrze...

Krecik
@000

Pieniądze z funduszu strajkowego są dla tych, którzy płacą abonament. A ludzie mówią o tych, którzy nie są w związkach , a mieli obiecane od tego gościa , że kasę też dostaną. Zobaczą te pieniądze jak świnia siodło Ty pewnie nawet w Hutchinson nie pracujesz, jak nie słyszysz co ludzie mówią. Są na max wkurzeni na te całą sytuację !! .

@Krecik

To też plać haracz, a nie lamentuj, bo gdyby nie związki to byś w tym zakładzie robił za (usunięte przez administratora) tak jak chce (usunięte przez administratora) i nasz dyrektor Skorupka, więc pomyśl zanim coś napiszesz!!!

Tyran
@Harry

Jutro zobaczymy jaka dostaniemy wypłatę.. Czy będzie chociaż z czego rachunki opłacić, ale myślę że związki szybko wyplaca nam pieniądze

Byczek
@Stanisław Wyspiański

Co cię obchodzi jak przewodniczący wypłaci kiedy i jak ci co mają dostać wiedzą co i jak muszę cię zadziwić oddać pieniądze to ty możesz żonie ona nam nie musi haha

harry
@Tyran

i jak tam wypłaty ? ile juz dostaliscie kasy ze zbiórki na zrzutka.pl ? a moze w browarze poszło na piwo ?

Szczupak
@harry

W browarze przepite niestety. Wstyd że nie dotrzymali słowa , ludzie zostali na lodzie , bez pieniędzy. Ale czego się spodziewali ? Że gajowy da im pieniędzy?

@123

Zobaczymy nasze zwiazki co zrobia czy tylko gadaja o tej kasie ze wypłaca ? Nie jestem w zwiazkach i do 10 lipca chce dostac kase za strajk na konto tak jak i reszta ludzi. Wiec PANIE PRZEWODNICZACY czekamy

@Byczek

Wez przestan Pier.... ja chce kase za strajk Niech nam kochane zwiazki pokarza co potrafia czy sa takie same jak Pan DYREKTOR T

Rozczarowany

Jak to strajkujący dostaja urlop na wczasy? Wczasy oni mieli jak strajkowali a nie teraz biora

@Rozczarowany

Osoby strajkujace miały ikre do walki zeby taki jak ty ciota miała podwyzke masz to sie ciesz i lepiej nie odzywaj się!!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawski

A jak z wczasami "pod grusza " w tym roku ?

Hehe
@Ciekawski

W tym roku będą tylko wczasy pod porzeczką, bo na gruszę już nie starczy - hehe. Socjal jak w Burkina Faso - jak nie zarobisz to nie masz -hehe

Jurny Jurek
@Ciekawski

grusza wycięta pod chrust plus. Jak nie dasz to nie masz. Chcesz dorobić to daj mi znać kiciu.

Gwiazdorka

Ludziska a jak teraz z urlopami wypoczynkowymi będzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.