Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

trzylatek

Jeśli się dobrze ustawisz to przeżyjesz ...Znajdż mechanika na nocnej zmianie..Za co odpowiadają liderzy i liderki ..jeden (usunięte przez administratora)

week

i w weekendy w hutchinsonie 2 nie robi sie 12 godzin tylko po 8 z tą roznicą ze w hutchinsonie 1 robisz sobota niedziela po 12h natomiast w hutchinsonie 2 robisz piatek sobota niedziela po 8 h i praca znowu nie jest jakos strasznie tragiczna (choc lekko nie jest) większośc ludzi ktorzy wypowiadają sie negatywnie o tym zakladzie to sa ludzie ktorzy są zazwyczaj (usunięte przez administratora)lub poprostu mają dwie lewe ręce i w ten sposob chcą pokazać swoją dysakrobate o tym zakladzie bo brakuje im odwagi powiedziec to w oczy swym przełozonym choc trzeba przyznac ze wynagrodzenie mogło by być ciut lepsze.

mnkortwahj
@week

Jaka jest stała pensja na ręke ?

autoklwista
@mnkortwahj

Hejka masz kijowe nastawienie bo Stasica jest spoko i tak samo animatorzy wiem bo tam pracuje ale co do wyboru który lepszy animator to zdecydowanie moja animatorka O.M. od nie dawna jest z nami ale nareszcie mamy normalnego animatora bez konfliktowego,normalnego i wyrozumiałego.pracuje już dobre 4 lata w tym zakładzie i troche zwiedziłem innych sekcje i animatorów . Moja przełożona zaczęła dziś od życzeń noworocznych i prosiła o dobrą współprace w tym roku i nawet przeprosiła za swoje nerwy które czasami miewa . I nie tylko na mnie ale i na moich kolegach to było zaskoczeniem że animator to też człowiek taki jak my tylko ze jego robią za wszystko a nas nie. I Olcia dzieki że do nas trafiłaś bo nareszcie coś dobrego nas spotkało.

DINKS
@autoklwista

NIE MASZ SPANIA PO NOCCE ? JA TEŻ :) ALE MASZ BRACHU RACJĘ :) CHYBA JEJ NIE ODBIJE Z CZASEM .

zainteresowany
@DINKS

już tyle nie chwal a inni animatorzy asia i andrzej mam zamiar przejść z 5 na ich zmiane tylko nie wiem kto jest porąbany tylko zebym nie trafił z deszczu pod rynne

hhgg
@DINKS

ALE SŁODZICIE TEJ ANIMATORCE AŻ MI MDŁO

obserwator
@hhgg

Jaki ci mdło to do lekarza coś ci przepisze na ........................... reszte zostawiam bez komentarza

Olecka

aham ... Koleżanka pracuje drugi miesiąc i zarobiła 1500 zł dziwne...

p

Ciężka praca jak cholera za 1300zł pod agencję na piecach to powodzenia:) miłej harówki weekendy po 12godz zabawa jest przednia na razie frajerzy (SUCKERS) :)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
oho

to sie jednak dziadom udało zrobić przelew

,lo

chyba nie będzie

mala mi

wie ktoś, czy będzie wypłata przed swiętami????

UWAGA

WITAM WSZYSTKIE KOBIETKI KTÓRE PRACUJĄ PRZEZ ADECCO itp FIRMY I PLANUJĄ ZAJŚCIE W CIĄŻE NALEŻY SIE WAM WYPŁATA L4 POD WARUNKIEM PRZEPRACOWANIA 31 DNI DO DNIA PORODU.PO URODZENIU DZIECKA NIE DOSTANIECIE NIC ZERO ZŁ.POZDRAWIAM

nieważnekto

etpj32f4fer432 masz rację, jeśli ktoś pracę w Hutchinsonie traktuje jako tymczasową, dodatkową, na przeczekanie to ok, ale jeśli ktoś marzy żeby tam pracować na dłużej to po kilku latach stanie się tresowaną małpą bez wyobraźni

grzesiek11

proszę mi powiedzieć chciałabym wrócić do pracy na Leśniance pracowałam do dnia porodu teraz chciałabym zatrudnić na łikęd czy dostanę tą samą stawkę co miałam przed zwolnieniem

Oferty Pracy

Stażysta – Technik Procesu Nr ref. 04/P/STP/2015 Hutchinson 2015-03-19 Żródło: Gowork.pl Łódź (łódzkie) Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.   Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wy

wiki
@Oferty Pracy

ja pracuję już 2lata i nie zmieniłabym pracy na inną,przyznaję czasem jest ciężko ale ludzie są wspaniali:) a zarabiam na produkcji od 1500 w górę :) czasem 2 z przodu :)))

Lis Vitalis

Nie idźcie tam pracować !!! najgorszy zakład w Bielsku.

Safuś

Witam. Pracowałem w hutchinsonie ponad pół roku i mogę powiedzieć jedno TOTALny (usunięte przez administratora) kierownicy oraz brygadziści poganiają pracowników żeby robili normy których wykonanie jest niemal nie realne... chciałbym dodać również ze na większości sekcji nie ma nic na swoim miejscu brak słow zakład dla ludzi dla których nie ma innej pracy.

@Safuś

ja mam 2200

pk

Od kiedy dzięki Hutchinsonowi da się wyżyć?? Opłacić rachunki, kupić jedzenie nie móiwąc o innych przyjemnosćiach!!!? Po trzech latach na 3 zmiany robiąc 120 procent normy zarabiam 1400 zł!! O jakim Ty życiu mówisz? wegetacji?

kl86

Jeden wielki burdel...... Tylko że z tą różnicą że w burdelu zarabiają więcej!!!!!!!!!!!!

rudy

kiedy będą bony?

pracownik?

Kiedy u Was jest wypłata? Płacą ostatniego, dziesiątego czy może jeszcze inaczej?

?

Jaka jest atmosfera? jak będą zatrudniać na Leśniance to będzie ok na stanowisko operator maszyn tak to może być innej możliwości nie ma ?

zdfsdfs
@?

Na B3 dramat, na B4 super - to teraz najlepszy wydział. Kierownik OK i majstrowe niezłe laski.

?
@zdfsdfs

OK dzięki :)

Inter

Witam jaka jest atmosfera na Leśniance hala b3 lub b4?

taaa

na autoklawach wytrzymuja róznie czasem jeden dzien a czesem po pare lat robia wszystko zalezy od tego czy chce sie robić

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 160 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 372 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.