Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Vegeta

Jak tak mówisz że jest dużo pracy to wytłumacz dlaczego ludzi zwalniają i przyjmują bo ja tego nie ogarniam kogo oni szukają supermena człowieka że stali?

o?

A co myślicie o PANU B. kierownikowi na AJP 10? Uważam, że takie osoby powinny być degradowane. Najpierw niech doceni wartość człowieka, bo zachowuje się jak zwierzę. Jak można przymuszać ludzi do pracy w soboty, a później straszyć ich dodatkową harówką? Jeśli dalej tak będzie to posądzimy go o mobbing. Skoro pracownicy muszą pracować za dwóch to niech Pan kierownik pokaże jak pracować za czterech. Przecież w końcu jest przełożonym i skoro wybił się na takie stanowisko to potrafi wszystko. Nie sztuką jest orać ludźmi. Proszę najpierw pokazać na co jego stać, a wtedy zobaczymy. Najpierw trzeba być człowiekiem, a dopiero później udawać, że umie się zarządzać. Widocznie nie pamięta wół jak cielęciem był. Jaki z tego morał? Biada jak się zrobi Pan z dziada!!!

uia

jak najdalej od tego zakładu,chyba że ktoś chce sobie zniszczyć zdrowie psychiczne oraz fizyczne

dosyc milczenia
@uia

potrzebuje kilku informacji moze komus pomoge przy okazji, bo tez przez ten zaklad stracilem rodzine, kasuja moje wpisy są bezkarni. jest jakies inne forum gdzie dowiem sie czegos na temat by wkoncu pokazac ze jesli nie pip to ja!!!!!!!

§

PIP Katowce O/B.B.ul.Warszawaska

Leszno

U

Tam jest cały czas rotacja ludzi wiadomo z jakich przyczyn nigdy nie przyjmią szarego ludzika z ADECO pod firme nie ważne jak pracujesz czy dobrze czy źle ich to nic nie obchodzi trzeba zrobić norme ale która cały czas się zmienia?/Był taki jeden na śląsku który wyciągał 300% normy nazywał się Pstrowski,szukajcie takiej drugiej osoby powodzenia.

U

Umowy są ale tylko tymczasowe czyli śmieciowki innego nic nie mają do zaoferowania tydzień lub miesiąc i koniec i gościowi umowa nie zostaje przedłuzona z jakiego powodu bo nie ma zamówień brak pracy.

?

Kłamcy!!!!!!!!!.Nie umiecie dotrzymać danego słowa!!!!!!

Luźny gosc

Ktos miał spięcie, ze szczepanem?

ooooooo
@Luźny gosc

chodzi o M.Szczepanika ? jezeli tak to pytaj kto nie miał. Leszcz wyżywa sie na podwładnych ma kompleksy, pewnie stary go ruchał i dlatego. Tylko wszyscy sie go boja i pewnie za chwile wpis tez zniknie

Luxia

A co myślicie o pracownikach biurowych? I ich zarobkach, słyszałam ze maja bardzo duzo

mucha

Polski język taki trudny wow. A na poważnie trafisz do agencji a jak się im spodobasz to może dostaniesz normalną umowę.

A JA TAM LUBIE PRACOWAC .NIC NIEROBIE .APROPO DZIEWCZYN.GŁUPIE I NAIWNE HAHAe

lll

ci Panowie ktorzy wypowiadają sie ze kobiety na 1 zbyt wyzywająco sie ubierają to są chyba gejami...

ALA

JAK TO CZYTAM WNIOSKUJE ZE W TYM ZAKLADZIE IDIOTKI I IDIOCI

IREK

wpadaj unas mozna przebierac ..w kiblu je bajerujemy na papierosie a potem wiadome piwko po pracy i zazucony chaczyk

LOLO

musze sie tam zatrudnic dla tych lasek

kasia

TO PRAWDA DZIEWCZYNY SAME PROWOKUJA SWOIM UBIOREM.STOJA I ROZGLADAJA SIE ZA FACETAMI.POTEM WIDUJE SIE TAKOM W KARCZMIIE I PRACA STAŁA

przemek

W jedynce to panie lekkich obyczajów a w 2 jest taki wycisk że nie da się pracować

przemek

dziewczyny opanujcie sie z tymi swoimi ciuchami pracujecie na produkcji a wygladacie jakbyscie szly na plaze albo dyskoteke niektore z was maja tak krotkie spodenki i fartuchy ze az sie prosza ale my wcale owas dobrze nie myslimy a wy myslicie jakie to jestescie gwiazdy najeden raz

mucia lucia
@przemek

Opinie na tym forum są po prostu wariackie. Najlepiej samemu się przekonać jak tam jest, ja trafiłem na fajnych ludzi i liderki.

goral

Planowałem się zatrudnic na lesniance ale po przeczytaniu 3-ech stron komentarzy na tym forum to normalnie mnie zaszokowało! naprawde tak tam jest zle ?

trok

TO PRAWDA MOJA DZIEWCZYNA TAM PRACOWAŁA BYLISMY ZARECZENI.SPOCZATKU MNIE OKŁAMYWAŁA ALE PUZNIEJ SPRAWA SIE SYPŁA POZNAŁA FACETA O 5 LAT STARSZEG.WSZYSTKO SIE SKONCZYŁO

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.