Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Power

Nie lokaja tylko BARMANA!

napoleon

Tyko że SEBO nie odszedł przez majstrowe tylko temu że dostał 3x lepiej płatną propozycję. Zajebisty gość który nie bał się mówić co myśli tym prostackim majstrowym. Po prostu robił z nich miazgę i pokazywał że mu mogą naskakać. Taki koleś powinien siedzieć na miejscu bindy lokaja...

M

Zagadka dla Leo: wiesz dlaczego majstrowa z B2 i ta rzekomo 'spoko laska' z B3 zm B tak się nienawidzą??? Nie od dziś wiadomo że przeciwieństwa się przyciągają a podobieństwa odpychają. One pod względem zarządzania po prostu są tak samo żałosne. Trudno zrozumieć dlaczego ciągle pracują na swoich stanowiskach. Brawo kierownicy!!!

Michał Anioł

Szkoda że Sebo się zwolnił?? Kobieto, on swoim odejściem wyruchał dziurę po mózgu każdej majstrowej z którą miał na pieńku a najbardziej to chyba tej z B3 zm B:):):)

królewna śnieżka

B4 to las zarządzany przez krasnala więc czemu się tu dziwić jak tam same trolle i inne leśne stwory pracują

moniss

Na B4 zm A to samo. Kolesiostwo ... Ogólnie na B4 jest burdel, wiecej nowych pracowników niż starych a resztki tych starych traktuje się jak śmieci. Co do M. Bindy ja nie mam złego zdania...

malinciA

Szkoda że sie SEBO zwolnił pogromca majstrowych on jak by go dali do kuflowej na b2 na zm b to by jej zrobił jesień średniowiecza

kierownik

z syfu do syfu? Pewnie będą przyjęcia bo się bardzo dużo ludzi zwalnia z tego syfu bo nie wytrzymują psychicznie

Leo

Majstrowa z B3 zmB jest spoko laska. Majstrowa B2 zmiany B to niesamowita wściekła, podła i wyrachowana sucz. Prawdopodobnie najgorsza hydra w całym Hutchinsonie. Mobbing to jej standardowe podejście do pracownika. Drze morde i ubliża komu sie da, nawet ludziom starszym. Był przypadek że jedna kobieta omało przez nią nie wykitowała, wylądowała w szpitalu ze stanem zawałowym. Mściwa niesamowicie, ludzie ciągle sie przez nią zwalniają. Standardowo przebywa i knuje ze swoim pieskiem zwanym GĘGA z taką wredną wargą (babochłop). Lata do kierownika nawet jak ktoś w połowie zmiany nie ma połowy normy, co chwila chodzi i każdego sprawdza ile już ma zrobione. Takiego świra powinno sie trzymać w Tworkach lub w bajlepszym przypadku w kagańcu. Za to łatwo z nią wygrać, jak sie postawisz i głośniej na nią rozedrzesz to idzie płakać ze swoją GĘGA i tydzień bierze L4. Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy na B2 zm B. Pozdrawiam

operator

Wszystkie one jednakowe. Zero kompetencji tylko szpan na wsi kim to nie są a przez to wszyscy tracą bo poprzez złe zarządzanie i organizacje nie ma premi na wydziałach. No ale jaka to oszczędność pieniędzy dla zakładu.

miki

b2? chyba b3 zm b

Nowa1

Jak jest na B2 na zmianie B? Słyszałam że okropna majstrowa.

zainteresowana

@basta: pracują po pare lat i nie maja takiej pensji ? A jaka mają ? Z tego co mi wiadomo to nowi na produkcji mają 8 zl brutto / h . Co rzekomo daje 1400-1600 z premiami miesięcznie .

basta

zaczyna sie robić coraz gorzej,same uklady ,ludzie pracują po pare lat i nie maja takiej stawki co nowy pracownik przyjęty niby jako autoklawista a ląduje na wykanczaniu i na oczy nie widzial pracy na autoklawie a dlaczego,dlatego że jest znajomym jednego czy drugiego,pózniej sie dziwią w kadrach ze non sto brakuje ludzi do pracy na piecach jak przeciez przyjmują , powinni sie w koncu za to zabrać i ukrucic to.

były

Pracowałem Huthinsonie na Stolarskiej 1,5 roku obszar-WYTŁACZANIE Moje spostrzeżenia- zbyt dużo osób na kierowniczych stanowiskach,jest kilku kierowników z których tylko jeden jest osobą kompetentną pan R w związku z tym panuje chaos i przekonanie,że człowiek jest podwładnym osób które nie nadają się do tej pracy :) wymagania OGROMNE często wzięte z ,,kosmosu" Panuje ogólne zastraszenie przed dyrektorem Francuzem i jego zastępcą Polakiem,jak się pojawią na hali,a pojawiają się bardzo często,to kierownictwo sika do majtek ze strachu,żeby nie daj boże np.Nie było małej plamki na podłodze bo to jest tragedia w tej firmie niewyobrażalna :) pracownik nie ma jasno okreslonych obowiązków,tylko oprócz swojej pracy stanowiskowej,musi wykonywac wiele innych prac w międzyczasie oczywiscie,to zależy od nastroju władz :) Praca jest bardzo odpowiedzialna i precyzyjna,maszyny stare i zdezelowane,błyszczą sie tylko na zewnątrz! A pracownik musi postarac się tak zeby pracowały jak nowe,jesli cos nie dziala jak powinno,ups... podkładaj papierki,załóż drucik zataśmuj poluzowaną częśc,to musi dzialac,na serwis nie ma kasy :D a jesli cos spierd... no to sorry stary,cały dział nie ma premii,nie tylko ty,cały dział! Ogólnie panuje mobbing i człowiek jest nikim.Jeśli ktoś lubi taką pracę no to Huthinson jest dla niego :) Pozdrawiam!

Power

Usuwają widzę wpisy o bezmózgim BARMANIE niesamowitym "sefie" produkcji - BINDZIE xD. A to tłuk niesamowity jest - wysłowić się nawet baran nie potrafi...

zainteresowana

Witam . Napiszcie proszę, czy przyjęcia są faktycznie wstrzymane czy Manpower sobie w kulki leci ... Kazali badania zrobić , zdolnosc do pracy podbita i cisza ... Jak dzwonie to zbywają z tygodnia na tydz a ja nie moge czekać !! O prace trudno a ja nie wiem czy w sumie szukać czegoś innego czy przyjmują czy jak to wygląda . Człowiek uzależniony od nich , może z głodu zdychac, pod mostem spać a oni mają czas ... Tym bardziej , ze pojawiają się co raz to nowe ogłoszenia przez tą firmę. I proszę nie piszcie , żebym tam nie szła pracować, wiem jak jest , ale pracowałam w większym syfie aż w końcu nie wytrzymałam psychicznie i oto mój akt desperacji , za coś żyć trzeba . Z góry dzięki za odp :) pozdrawiam :)

hamster

Nikt tobą kierować nie będzie. Siadasz i klepiesz norme. Biuro może tylko interesować lachociąga...

nowa

hamster jeśli robisz laski to rób, ja pytam tylko o biuro bo dużo zależy od tego jacy ludize nami kierują

Co jest kurwa z ludźmi w Polsce

Nie widzicie że w naszym Państwie urzęduj (usunięte przez administratora) Niemcy zdrajcy naszego kraju.Oni chcą zrobić drugą Hirosime z Polski żąd ma pieniądze dla brudasów że syri 1500zł zasiłków na miesiąc hm a jakie oni mają zainteresowania nic nie robić,spać,jeść i robić dzieci tylko tyle potrafią bo mają dwie lewe ręce do pracy.A w swoim kraju jest dość biedaków którzy z nie własnej winy nie mogą znaleść pracy dzięki żądowi PO te (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic do tej pory nie zrobiły żeby w naszym kraju zmieniło się na lepsze tylko jest co raz gorzej.Pierwsze niech dadzą ludziom bezrobotnym z Polski zasiłki te 1500zł a nie jakimś śmieciom społecznym że syri.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.