JTW Chodkowski Jacek

Mrągowo

Opinie o JTW Chodkowski Jacek

Były

Pan Jacek szef firmy i jego syn mały szefunio potrafią tylko ubliżać i gnębić młodych kreatywnych pracowników tzw.mobing,zaniżone stawki,umowy na zlecenie bez końca,praca po godzinach to w tej maluśkiej firmie to norma.nie polecam ????

abro
użytkownik zarejestrowany

JTW Chodkowski to mała firma spedycyjno - logistyczna, sprowadzają takie rzeczy jak akcesoria do tytoniu, cygaretki, czy wyroby tytoniowe z tego co wiem.

ykhm

zdecydowane nie!!! Szef tak jak i pracownicy bez przyszłości i kultury! odradzam!!!!!

Kamil,
@ykhm 11.02.2015, 17:38

W pełni się zgadzam. Typowy mrągowski "januszek biznesu", nawet nie Janusz. Zero jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Będąc zatrudnionym w jtw trzeba jednocześnie tyrać w drugiej firmie "pana januszka", oczywiście za jedną pensyjkę. Czas pracy nie jest przestrzegany. Pracując w magazynie trzeba również naprawiać kible, pakować opony itp.

dno

dla mnie to firma bez przyszłości odradzam!!!!

Zostaw opinię o JTW Chodkowski Jacek - Mrągowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JTW Chodkowski Jacek