Opinie o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Ok dzieki to juz wiem ze nazwa stanowiska jest troche na wyrost zostaje gdzie jestem :)

@Kandydat

Nazwa jest w ogłoszeniu OK - kierownik linii produkcyjnej a nie kierownik produkcji :)

hagerek

Praca w tej firmie to porażka zapierniczasz jak dziki osiol, normy z kosmosu za 1200 zł porazka a panie zatrudnione przez posrednika sa wykorzystywane na maxa zeby tylko brygada wypadla najlepiej i dostala premie. O atmosferze kur na grzędzie zadufanych w sobie nie wspomne , za nic maja nowa pracownice . Pracuje jeszcze(niedlugo) to widze co sie dzieje. Nie pchajcie sie tu

a to lipa troche... to ile mozna zarobic jako kierownik produkcji? 8 brutto? 6 brutto? firma wyglada na OK. dzieki

nie z hagera
@Kandydat

jeśli masz jakieś doświadczenie, znasz angielski i trochę umiesz to 8 brutto w normalnej szanującej się i Ciebie firmie na stanowisku kierowniczym to minimum; jeśli nie będą chcieli ci tyle dać, to radzę poszukać czegoś innego no chyba, że jesteś obecnie bez pracy i z pustymi kieszeniami. powodzenia

@Kandydat

Kandydat - 8 brutto raczej nie dostaniesz tym bardziej że to tylko kierownik linii, kapuchę trzepią dwaj kierownicy biznesów pod którymi są kierownicy linii. Może oni mają 8-9 brutto a ty myślę że max 6. Poza tym jesteś bardziej planistą bo dostajesz wytyczne z Francji co ile trzeba zrobić i do tego dobrać zasoby ludzkie jak to się ładnie nazywa

hehehe no co ty ..... :) poniosła Cię ułańska fantazja

Przełożony obecny na rozmowie w ogóle nie przeczytał CV, zadawał kilka razy te same pytania i przyjął lekceważącą postawę. Manadżer pełną gębą... W ogłoszeniu napisane - angielski potrzebny do dokumentacji ale jeszcze porozmawiaj trochę bo tak sobie życzymy. Odpowiedź zwrotna to automat ze strony, pełen profesjonalizm.

żenujące

Witam pojawiło sie ogłoszenie na kierownika linii produkcyjnej, ile mozna zarobić na takim stanowisku 10 brutto bedzie?

hagerowiec

urealniony

Paweł co znaczy polecić stanowisko? Aplikuj i tyle, jedyne co mogę ci zagwarantować to fajna atmosfera pewność wypłat. A reszta należy do Ciebie. Tak dokładnie nie potrafię umiejscowić tego stanowiska w firmie więc nie wiem czy to utrzymanie ruchu czy IT ale chyba raczej to po prostu automatyk. Raczej w firmie nie ma wyścigu szczurów więc i spokojnie

zaintresowany

Pytanie do wszystkich pracujących: jak wygląda praca technika w utrzymaniu ruchu?

hager

jakby był dobry to by nie stracił stanowiska

@hager

Dokładnie zresztą zastanawiające przecież tam już kogoś przyjęli a poza tym raczej szukają zewnętrznie Czyżby coś się zmieniło?

hagerowiec

jeden z kierowników ma przejść do jakości, dobry jest - no ale niestety traci stanowisko kierownicze.

@hagerowiec

Jestem tego samego zdania kasa motywuje najbardziej, ale muszę cię zmartwić,hager raczej idzie w kierunku przyciskania śruby bez efektów finansowych. Wcześniej wspominałem że szefostwo chce tu zrobić automotive (podejście jakościowe, produkcyjne) i niestety kasy za to nie dostaniesz chyba że ludzie zaczną się zwalniać, choć jak to mówią niezastąpionych ludzi jest pełno ale na cmentarzu

gosc

fantastyczny czyli nic tu po nim , a jak z zamowieniami?bedzie lepiej?

urealniony

Kasa misiu kasa, kiedyś Hager płacił 20-30% mniej niż na takim samym stanowisku w automotive, teraz już to jest ponad 50%,plusem luzackie podejście do pracy, choć bez przesady

fantastycznie ...

gosc

i jak tam nowy kierownik jakosci?

mick

Z umowami nie ma przekrętów i zapewne dostaniesz na okres próbny a jak się sprawdzisz to na dłuższy okres. Zagraniczne szkolenie oznacza, że pojedziesz do zakładu do Francji i tam sie będziesz szkolił :)

mick

Wiem tyle ile jest w jego CV ale ustawa o ochronie danych osobowych oraz ochrona interesów firmy uniemożliwiają mi podanie jakichkolwiek informacji:(

nowy

I jak tam jest już nowy kierownik w Jakości? Ktoś poznał? Jakie wrażenia? Można pooglądać gdzieś na sieci?

@nowy

Jestem pewny, że kryterium rekrutacyjnym nowego kierownika nie był wygląd :) ot taki hobbit układa teraz jakość :)

nowy
@mick

Wiesz coś więcej o nim? albo inaczej jak się nazywa to google prawdę powie :)

automatyk

Ja mam pytanie jak się przedstawia sytuacja w dziale utrzymania ruchu? Czy ktoś mógłby coś więcej na ten temat napisać? Jaka atmosfera, obowiązki, czy można się czegoś nauczyć itd.?

sunny

Ale jakby nie bylo forum jest ogolnie o hager a nie tylko o pracy w biurze:P wiec kazdy ma prawo sie wypowiedziec a co do zwolnien z reguly jak sie jest dobrym pracownikiem to zwolnienia nie siegaja nawet jesli ma sie dlugo tyg potem miesieczne umowy a najnizsza krajowa owszem przez jakis czas podwyzki sa wiec szansa na wieksza place rowniez pozdrawiam :)

@sunny

Sunny ma rację forum jest dla każdego i fajnie że ktoś dzieli się własnymi choć czasami negatywnymi ocenami. Ja proacowałem w kilku zakładach i oprócz pensji podejście do pracownika jest wzorowe, przekleństw nie słyszę a na pewno nie są kierowane do pracownika, za takie zachowanie może polecieć nawet kierownik produkcyjny. A co do Ciebie "z-konkurencji" nie ma obaw, warto przyjść jak nie lecisz w pręta i robisz swoje to na 100% zostajesz, nie zdażyło się żeby komuś nie przedłużyli umowy w biurze. Na pewno jak nie będziesz przeginał, możesz wyjść czasami wcześniej bo np dziecko chore, albo coś trzeba załatwić w urzędzie i nie trzeba płaszczyć się przed kierownikiem i tydzień wcześniej go informować(no chyba że nowy będzie miał takie podejście ale jak pisałem wcześniej, dyro go naprostuje szybko), zresztą te wyjścia dotyczą też pracowników produkcyjnych (choć jeden kiero jest lekko skrzywiony) Co Ci powiedzieć o six sigma - niby jest ale uważam że to nie ten profil firmy, za dużo zależy od kolegów z centrali francuskiej a oni im mniej robią tym lepiej się mają. W skrócie nie ma się co spuszczać :)

z-konkurencji

koleżanko (zapewne) *** rozumiem, że mówisz tutaj o pracy na produkcji i tamtejszej polityce kadrowej? Z doświadczenia wiem że różnica pomiędzy traktowaniem pracowników produkcji i biura przez HR jest naprawdę dramatycznie różne.

@z-konkurencji

I jak zdecydowałeś się na hagera?

***

Moja opinia o tej firmie jest jak negatywna ,przyjmują robią nadzieję,szkolą wymagają a potem zwalniają bo im się nie podobasz ,odradzam nie warto za najniża krajową bardzo ciężka praca bez perspektyw bo umowy na tydzień przez posrednika za wiele nie daja,ludzie boja się o prace bo zwolnienia są ciągle i nawet kobiety ze stażem 10 lat nie mają pewności jutra ....podsumowując nie warto tracic czasu!

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.