Opinie o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Głupi mick

Mick, jak się wymyśla durne pomysły na produkcję i wciska kit dyrekcji że jest lepiej to nie wypada inaczej pisać, a może mi powiesz w czym lepszy jest francuz od Koreańczyka? Popatrz sobie przez szybę na laseczki i daj sobie spokój z tym forum.

Asia

Składałam cv do Trenkwaldera. Szukają na produkcję.

Asia

Ulla czy mogłabyś pomóc mi się dostać do Hagera?odwdzięczę się

Asia

Komorka milczy bo nie mam doświadczenia na produkcji

Przełożony obecny na rozmowie w ogóle nie przeczytał CV, zadawał kilka razy te same pytania i przyjął lekceważącą postawę. Manadżer pełną gębą... W ogłoszeniu napisane - angielski potrzebny do dokumentacji ale jeszcze porozmawiaj trochę bo tak sobie życzymy. Odpowiedź zwrotna to automat ze strony, pełen profesjonalizm.

żenujące

Asia

Hej. Jak można dostać się do Was do pracy? Zlozylam cv do Trenkwaldera ale komórką milczy

ulllla

Ciężka praca jak na takie zarobki i pisze to osoba która pracowała przez wiele lat u Koreańczyków :) powinni płacić więcej jak na takie wymagania. Wcale się nie dziwię,że ludzie nie chcą tu pracować, ciągle się płaszczą, żeby ktoś do nich przyszedł... " nie masz może znajomej co szuka pracy, bo nikt nie chce u nas pracować przez agencję za najniższą krajową..." śmiech na sali. Ja pracuję, bo muszę, ale przyjdzie czas, że zmienię tą pracę tylko pojawi się jakaś ciekawsza oferta.

pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie.Pracuje tu już 12 lat i zarabiam niewiele więcej od nowych pracowników. Czysty wyzysk, bywa tak ze nie ma czasu na życie prywatne. Praca praca i praca.Możliwości ludzkie się kiedyś kończą.Ręce i nadgarstki wysiadają i zapomnijcie że można iść na L4 czy jakieś zabiegi bo już jesteś na czarnej liście.

KokoDżambo

Nie polecam, szkoda czasu i chęci.

miszcz z Oberne

robta robta za 1200 u nas w Oberne robia ale za 2000eur i jeszcze maja dofinansowana stolowke

byly pracownik

firma niszczy ludzi i na produkcji i w biurze wiem cos o tym

mick
@byly pracownik

A co Ty wiesz o 'niszczeniu' - w du..e byłeś(aś) i gó..o widziałaś(eś). Po mimo że pracuję w biurze to nie czuję że firma mnie ani nikogo wokół niszczy. Jak ktoś jest masochistą i lubi być niszczony to jego wola. Pracować trzeba wszędzie a tu nikt nikogo na siłę nie trzyma. Jak się nie podoba tu praca to za pewne są miejsca pracy u Koreańczyka czy Włocha - polecam dla porównania :)

@mick

Sam w d byles g widziales, pewnie jestes gdzies ukryty w pokoju u szefa za biurkiem i nikt do ciebie nie zaglada albo siedzisz w HR i piszesz pozytywy na forum zeby skusic jeleni. Tylko w Hager potrafia zwalniac z usmiechem na ustach i belkotem o optymalizacji struktury

prawda

Nic nie da się zrobić, kierownik to król, królowa, ZAWSZE pracownik liniowy jest na straconej pozycji. W wyjątkowych przypadkach może by się coś udało, MOŻE jeśli by to było związane z molestowaniem albo coś w ten deseń. Przedstawiciel załogi jest kierownikiem, z tego co wiem nie bardzo za ludźmi, to kolejny absurd w tej firmie.

abc

Hej nieparacuje w tej firmie, ale pracuje w niej moja dobra kolezanka. Ostatnio ma straszy problem z kierowniczka, nie chce tu naduzywac slow, ale z tego co opowiada chodzi o mobing. Wiem, ze to glupio zabrzmi, ale czy jest na zakladzie taka osoba "zaufana" z ktora moglaby ona o tym porozmawiac. Pewnie wiekszosc z Was sie smieje czytajac to, ale ja naprawde sie o nia martwie, chcialabym jej pomoc, ale nie ma mnie w tym zakladzie, wiec nie wiem jak to zrobic....

anonimmmmmm

Pracowałam w tej firmie 3 lata. Poświecałam sie, wierzyłam kierownictwu o mocy rozwoju dalej, na sektorze byłam jedna z lepszych montażystek każde premie dostawałam oceny fantastyczne nawet umowe o prace i co.... wyrzucili mnie na zbity pysk a kierownictwo nawet nie umiało podać powodu zwolnienia. Nie polecam nie wiadomo jak sie skonczy twoja kariera w tej firmie jesli zdązysz wogole ja zacząć....

urealniony

No dyskusja wchodzi na wysoki poziom elokwencji hyyy i skorotka rocbi u was POMOCY KTO MI TO ROZSZYFRUJE?

kolega administratora
@urealniony

"urealniony" - po twojej aktywności widać jak mało macie roboty w "jakości"

@kolega administratora

No strasznie dużą mam aktywność fakt a co do mobbingu to mogę domyślać się która to kierowniczka każdy z nas podlega jakimś zasadom i teoretycznie są przedstawiciele załogi ale różnie bywa.Z drugiej strony jak wyleciał kiero po dziwnych tematach z dziewczynami to mobbing też nie jest mile widziany pod warunkiem że koleżanka robi normę i nie przesadza z L4 bo jak leci w bambuko to nie ma argumentów w takich tematach

Pik

Skorotka rocbi u was

byly pracownik

Ja pracowałam w tej firmie kiedyś przez agencje, zwolniłam się po jakiś 3 latach, bo nie dostałam umowy pod zaklad. Obecnie pracuje w automotivie i powiem Wam, ze zaluje swojej decyzji. hager to byl raj w porownaniu do tej firmy w ktorej obecnie pracuje. Sa plusy i minusy wiadomo. Duzo robi atmosfera w skladzie, jak jest dobra to da sie tak ulozyc robote, zeby kazdemu bylo lzej, no i oczywiscie brygadzistka to jest najwazniejsza osoba w zespole, a niektore, potrafia zepsuc ta atmosfere i przez to sie hu... robi. Takie moje zdanie, a i jeszcze co do placy to na poczatek taka jak wszedzie, jak sie wykazujesz co cos wiecej do kieszeni wrzuca.

lolita

ja dopiero po kilku latach dostalam umowe pod firme i szczerze zaluje ze ja wogole podpisalam praca do bani pod wzgledrm zalogi baby traktuja mlodsze jak popychadlo wykorzystuja ile sie da kasa to najnizsza krajowa zadko sa podwyzki szczerze jak mozecie dla waszego dobra nie podejmujcie tutaj pracy

@lolita

Hmm ciekawe co znaczy rzadko podwyżki? Co roku są i choć czasami marne ale czasami nie najgorsze. W poprzedniej robicie nie widziałem poodwyżki przez wiele lat wiec nie pisz głupot A to że młodsze mają mniejszą siłę przebicie to normalne w każdej robocie i tyle

Prawda
@urealniony

Podwyżki? Dla jednych są dla drugich nie, nawet nie wolno o kasie rozmawiać bo okaże się że niektóre mają o 200 - 300 zł więcej, za wykonaną pracę, nie ma nagród, oprócz propagandowych, premie zrobione są tak żeby jak najmniej ludzi je dostało. Kierownictwo to święte krowy, chociaż sami byli w większości jedynie team leaderami w poprzednich firmach. Kłamstwa kierownictwa są na porządku dziennym, jeśli mówi tak to nie można być pewnym tego czy tak będzie. W KAŻDEJ KWESTII, nie polecam, brak szacunku i wyzysk

@Prawda

To ciekawe co piszesz ja już trochę pracuję w tej firmie i raz nie było podwyżki fakt nie są to jakieś kokosy ale zawsze coś w innej dostałbyś wielkie g... Może nie pracowałeś/łaś w innej firmie i narzekasz? Proponuję iść do jakiejkolwiek firmy w strefie na 10 w 9 będzie gorzej, w jednej tak samo pytanie czy trafisz do jednej z 9 czy niekoniecznie. W każdej firmie są kliki podkliki ty pewnie też kogoś lubisz bardziej kogoś mniej a czy to znaczy że jesteś w klice z kimś? Ale żeby nie było masz rację jedni mają lepiej inni gorzej ale jeśli ci tak źle to możesz poszukać innej roboty A napisz jeszcze może kto nie ma szacunku do ludzi? Podejrzewam jedną osobę ale zawsze możesz iść do kadr i tyle a nie biadolić na forum

Prawda
@urealniony

Podwyżki takie same jak w innych zakładach które mają kierunek wykorzystywania dużego bezrobocia, inflacyjne, hehe kupa śmiechu, iść do kadr na kierownictwo, to już jest dowcip roku, no ale jak się jest w tej klitce to co innego ma się pisać. Po to jest forum żeby pisać opinie, a nie żeby lizać.... pracodawcy

Absolwnet Politechniki

Czy ktoś może pracował tam jako Młodszy Konstruktor - Mechanik? Czy można liczyć chociaż na 2000 netto? Czy można się tam dużo nauczyć i zdobyć doświadczenie (w ogłoszeniu są same pozytywne informacje jak pracę wdrożeniowo-rozwojowe, nadzór nad dokumentacją i współpraca z Produkcją i Utrzymaniem Ruchu)? Bo na ogłoszeniu wszystko wygląda bardzo pięknie

@Absolwnet Politechniki

Firma jest OK co do kasy to jak jesteś absolwentem to nie wybrzydzaj z kasą bo tylko nieliczni zarabiają o razu kokosy a w Hagerze to trochę inaczej działa. Wydaje mi się że będziesz pomagierem takim chłopcem od brudnej roboty ale zawsze to lepsze niż nic nie robić. Gdzieś doświadczenie musisz zdobyć a Hager to fajna atmosfera, trochę wiedzy (ale akurat w tym dziale to niestety tylko "tylko")

mick

chyba do (usunięte przez administratora) na raki polować na szczupaki...

Kiero Dyro

hej a slyszeliscie ze AJ odchodzi na produkcje mebli?

@Kiero Dyro

Ta a gdzie AJ będzie miał tak (usunięte przez administratora) Jak by jednak poszedł w meble to dajcie znać jakie żebym nie kupił czasem

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.