Ergopol Sp. Z o.o.

Katowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Ergopol Sp. Z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ergopol Sp. Z o.o.

gary

Pomyłka, moja wina, ogłoszenie nie zostało zmienione, nadal oferują 3000 do 3500 zł brutto , pomyliłem to z innym ogłoszeniem ponieważ Ergopol myląco zamieścił ogłoszeniu o naborze na stanowisko Monterów gr I i II. Napiszcie coś w związku z tym o tej firmie.

gary

Zupełnie nieprawdopodobne i zastanawiające jest że taka wielka firma jak Ergopol z ulicy Budowlanej w Katowicach nie posiada żadnej opinii na gowork.pl ? Jedyny logiczny wniosek jest taki że wpisy zostały wykasowane. Firma Ergopol prowadzi właśnie nabór pracowników na jakąś robotę w delegacji do Opola i zamieściła ogłoszenie które już następnego dnia zostało zmienione bo chyba zorientowali się że zaproponowali zbyt dobre warunki dla monterów a więc odpowiednio 3000 i 3500 zł brutto podstawy zależnie od posiadanych kwalifikacji a teraz jest to zaledwie 14 do 16 zł brutto za godzinę pracy co jest zupełnie śmieszną stawką dla wykwalifikowanego elektromontera z doświadczeniem i do tego w delegacji w Opolu mieszkając w śmierdzącym jak mniemam hotelu i do tego życzą sobie żeby pracować w co drugą sobotę a w okresie letnim praca jest do 17 -tej. No warunki po prostu powalają na kolana, 13 zł to obecnie jest minimum jakie muszą płacić byle fizycznemu który tylko łopata umie machać a oni łaskawie proponują całe 14 zł za godzinę i jeszcze dwocipnie napisali że stawkę można negocjować. Świetni goście , naprawdę.

admin

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Ergopol Sp. Z o.o.? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o Ergopol Sp. Z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ergopol Sp. Z o.o.