CERRYS s.c. Ryskalok R., Ryskalok T.

Wykroty

Opinie o CERRYS s.c. Ryskalok R., Ryskalok T.

Złypan

Witam nie polecam tej speluny wypłata 1460zł za miech nie ma premi nic 0 , atmosfera jest ok tylko za takie pieniądze ludzie tam zapierdzielają tam jak by robili za 3kafle będą wam wciskać że stawka pójdzie w górę i będą płacić więcej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda ludzie pracują tam po 8 lat i maja 1460zł za miech , Odradzam wszystkim no chyba ze ktoś chce mieć garba od dźwigania to Polecam.

wiśnia

ciężko ustalić już waruinki dla firmy CERRYS S C która aktualnie została przemianowana na Baumaster. nie wiem czy jest to tylko i wyłącznie kosmetyczna zmiana nazwy czy firma zakończyła działalność i to jest coś całkiem nowego na rynku, napiszcie plis

tym

Zabrakło najważniejszej informacji. Co innego jest obiecywane, a co innego dostaje się na umowie.

Szukasz pracy?

tym

Jeśli ktoś spodziewa się, że rozwinie w tym zakładzie skrzydła i będzie w sposób sprawiedliwy doceniany za swoją pracę może się rozczarować. Kierownictwa w tym zakładzie zmienia się bardzo często i tylko ono spija całą śmietankę.Zarobki nawet przy sporym doświdczeniu i dobrym wykształceniu są marne. Radzę szukać pracy gdzie indziej.

Zostaw opinię o CERRYS s.c. Ryskalok R., Ryskalok T. - Wykroty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERRYS s.c. Ryskalok R., Ryskalok T.