Opinie o TRUVANT EUROPE w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TRUVANT EUROPE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRUVANT EUROPE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRUVANT EUROPE w Łódź

Rafal

Konia z rzedem temu kyo sie tam dodzwoni. Kpina jakas a nie firma

Uczestnik kursu UDT
@Rafal

Kurs na wózki z UDT wygląda tak, ze podpisujesz umowę , której jedyny egzemplarz jest w kadrach , a na niej widnieje cena 800 zł i zobowiązanie do pracy w firmie , a instruktor , taki były pracownik Sonoco o imieniu Maciej, daje do podpisania wniosek z Urzędu Pracy , gdzie widnieje cena 560 zł. Oczywiście kurs trwa 3 godzinki ,koniec. Tymczasem trzeba zapłacić firmie 800 zł z własnych pieniędzy i mimo potwierdzenia wpłaty trudno o jakiekolwiek potwierdzenie z kasy firmy. Tak wygląda ścieżka kariery i dokształcania w firmie Sonoco.

Aneta

@gość czy oprócz podanej przez Ciebie stawki możesz określić czy istnieję szanse na dokształcenie się i podnoszenie swoich kwalifikacji tak, aby otrzymać awans w SONOCO POLAND? Może pracodawca na samym początku określa ścieżkę Twojej kariery? @Anonim czy przyjąłeś ofertę pracy od SONOCO POLAND? Możesz opisać swoje wrażenia z pierwszych miesięcy swojej pracy?

gość
@Aneta

Jak są jakieś szkolenia w tej firmie to raczej do niczego ci się nie przydające. Zakład nie patrzy też na twoje wykształcenie. Nawet możesz zrobić magistra to i tak zakład tego nie doceni i awansu nie dostaniesz. Chyba że jesteś fajna laska, albo po znajomości. To może awansujesz.

JozinZBazin
@gość

Są jakieś szkolenia, ja miałem miesiąc temu na. SEPowskie na obsługę maszyn do 1kV, niby nic, ale do CV można załączyć

Witam! Jakieś opinie o praktykach wakacyjnych w Sonoco? Warto rekrutować?

@Kasia

Pewnie szukają jeleni na sezon urlopowy. Jedno gadają a drugie robią. Zanim zaczniesz lepiej dokładnie przeczytaj co podpisujesz a nie daj się omamić obietnicą doświadczenia, bo oni widzą tylko swój interes.

Dddddddd

Sonoco to tylko hala 5 nic więcej tam najlepiej

Firma TRUVANT EUROPE w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Asystent/ka ds. Zarządzania Projektami. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
ADRIAN

Witam jak wygląda praca w sonoco aktualnie ? jak jest generalnie z umowami, też trzeba być lubianym przez liderów by ją dostać ?

Stachu
@ADRIAN

Ciągle szukają ludzi, a szczególnie liderów maszyn.

@ADRIAN

Są takie okresy że dają a takie że nie. Trzeba być cierpliwym i próbować. Wysyłaj drogą elektroniczną co jakiś czas.

Adrian

Znów pracować 3 miesiące i przywiązywać się do ludzi potem nie dostać umowy to ciut lipa

Kaski
@Adrian

Raczej dają umowy

Ona

Witam ! Chciałam zapytać jak jest teraz na klockach lego i na bateriach i czy jest jeszcze jakiś inny dział? Czy pracuje ktoś w Strykowie ze Strykowa?

Kiki
@Ona

Ja pracuję na multilego nie narzekam

Wiola
@Ona

Nie polecam przychodzić przez agencję. Próbuj na Sonoco ale teraz podobno nie ma wakatów. Wysyłaj CV przez internet (co 2 miesiące)albo podrzuć do kadr.

Czarna

Hej czy ktoś z was pracuje w Strykowie bo nie dawno byliśmy na szkoleniu bhp i mieli sie odezwać co do pracy ale jeszcze nikt nie dzwonił wiecie może ile trzeba czekać czy samemu trzeba sie dowiadywać dziękuję za jakieś odpowiedzi....

mądrala

Bardzo dziwna skala ocen firmy. Tak skrajne różnice , że widać kto chce pracować a kto nie.

Bartosz

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy i dziwią mnie wasze oceny.

Dziwi mnie twoja opinia Bartuś
@Bartosz

Hahahahahahaha nie rozsmieszaj mnie. Najgorsze zarobki że wszystkich firm kierownictwo bez kultury.

Ważna informacja
@Bartosz

Ha ha ha Powiedział co wiedział!

@Dziwi mnie twoja opinia Bartuś

A jak kulturę może mieć kierownictwo po podstawówce i zawodówce. To już nawet nie chodzi o wykształcenie ale o zwykły rozsądek. Wystarczy aby ktoś wykonał swoją pracę. To jest celowe działanie aby na produkcji był motłoch (ułomki). Zaczynając od wyższego szczebla do najniższego.

Łodzianin

Witam. Pracuję w Sonoco w Łodzi od jakiś 7 lat. Wpierw pracowałem przez agencję pracy. To była lipa. Umowa zlecenie. Brak urlopu. Częste odwołania. Jak ktoś chce sobie dorobić to spoko. Na stałe lepiej pracować przez zakład. Pierwszy rok pracowałem na produkcji. Nie polecam. Zależy od maszyny i operatora na jakiego trafisz. Na jednych jest plaża. Na innych ciężko się wyrobić. Potem przeszedłem na magazyn i tu już było dużo lepiej. Spoko kierownik i ogólnie spoko ludzie. Co do zarobków to ciężko mi porównać z innymi firmami. Ja zarabiam 3100 brutto + premia + dodatek za nocki, dodatek urlopowy i dodatek na pranie ciuchów roboczych. Do tego za sobotę płacą 100% więcej, a za niedzielę 200%. Czyli jak przyjdę jeden weekend, to te 3 tysie na rękę mam. W ostatnich latach zatrudnili masę Ukraińców i Hindusów. Niektórzy nawet słowa po polsku nie potrafią powiedzieć. Ale tak to już chyba jest wszędzie teraz. Wiadomo robię tu już tak długo to ludzi znam. Więc są dla mnie w większości mili. Dla nowych to nie wiem. Jest kantyne dużą. Jest zewnętrzną firmą cateringową. Można sobie kupić śniadanie i obiad. Obiad kosztuje ok 7 zł. Po hali niestety trzeba chodzić w okularach ochronnych, co jest dla mnie bez sensu. Rozumiem nosić je do np do dmuchania maszyny sprężonym powietrzem, ale tak non stop, to bez sensu. Do tego nosi się też obuwie ochronne. To akurat zrozumiałe. Praca jest w trybie 3 zmianowym. Można pracować też na zmianie weekendowej tzn piątek, sobota, niedziela po 12h. Na weekendzie jest dużo luźniej moim zdaniem. Na produkcji pakowacze mają około 2300 brutto. Liderzy linni od 2800 do chyba nawet 4 tysięcy brutto. Zależy od tego ile maszyn potrafią poprowadzić. Jakość chyba około 3 tysięcy brutto. Mechanicy około 5 tysięcy brutto. Elektrycy więcej. Operatorzy wózków widłowych ok 3200 brutto plus. Co roku jest darmowy piknik dla pracowników. Ale nie można brać na niego rodziny. Na święta jest kasa dodatkowa, lub bony.

lolek
@Łodzianin

a jak wygląda system premi i urlopu w pracy po 12h w weekendy? + czy są możliwe nadgodziny jeśli pracujesz po 12h?

Sonoczkowiec
@lolek

Nie ma nadgodzin jak pracujesz w weekendy.

Damian

Jak jest teraz w sonoco stryków ??

@Damian

Ja jestem bardzo zadowolona przeszlam z arvato i nie zaluje

Cześć wszystkim. Mam pytania do osób pracujących w Sonoco Stryków. Na spotkaniu informacyjnym podstawa wynagrodzenia jest zabójcza i zniechęca do pracy w tej firmie... Czy są realne szanse na zarobki powyżej 2 tysięcy netto czy jest to raczej niemożliwe dla pracownika na najniższym szczeblu? Jakakolwiek szansa awansu istnieje? Chcę dowiedzieć się jak najwięcej istotnych rzeczy na temat pracy w Sonoco w Strykowie więc jeśli ktoś może się wypowiedzieć jakie są realia na produkcji - będzie łatwiej podjąć jakąkolwiek decyzję :)

@Anonim

Pakowacz dostaje 2300 na zakład. Na agencji 13,70 brutto.

gość
@anonymous

Wprowadzasz ludzi w błąd bo pakowacz ma 2100 zł, Qpakowacz ma 2130 zł, a materials ma 2200 zł (jakieś 1800 zł do ręki)

@gość

Pakowacz ma 2300 brutto, operator 2750, kontrolerki pewnie z 2800. Dodatki to kwartalna za niechorowalność. Oraz bony z przelewem na kartę na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Za prowadzenie linii też jest dodatek. Tak jest z grubsza w Strykowie. 2100 było w 2017.

Kajtek
@Anonim

Tzn operator maszyny? Właśnie szukam pracy i bardzo mnie to interesuje

@Kajtek

Tak operator maszyny w Strykowie ma 2750 brutto

Markii

Praca w sonoco w strykowie na produkcji czy na magazynie to porazka. Pracowalem jako magazynier i bylem ciagle zucany miedzy chalami, robilem troche na 4,5,3,12 . Fajnie pani z HR w pierwszy dzien mowila ze nieraz zdarzaja sie nadgodziny dla chetnych , ale okazalo sie ze to nie dla chetnych, sa 12 to robisz cale miesiace po 12 z sobota i niedziela bo jak nie to wypad. Co to wyplaty to czesto zdarza sie nie wyplaca ci za ktoras sobote i sam musisz sie prosic by ci za wyrownali bo pani z HR sie pomylia. Wozki stare, a mowia przed praca i w ogloszeniach ze nowe wozki. Pracownika maja za nic a pieniadze to tez male i te premie to lipa bo ciagle oszczednosci. Ekipa z magazynu ucieka i jak odchodzilem to byly duze braki na magazynie i slyszalem ze ciagle tak jest, kto nowy przyjdzue to po miesiacu na chorobowe lub wypowiedzenie rzuca.Jak ktos nie wierzy niech sie tam zatrudni, ja odeszlem i znalazlem normalna prace gdzie mna nie koluja.

Kinga

Ja tez bym sie chciala dowiedziec o pracy w Strykowie poszlam do arvato ale to nie dla mnie a o sanoco slyszałam dobre opinie

Protector
@Kinga

Też przenioslem po mc z qrwato do sonoco (wozkowy)nie żałuję

Bartek

W strykowie jest (usunięte przez administratora) na bateriach masz robic jak robot innaczej dostajesz ziebki, najgorzej jest na hali 3, tam krzeselka zabieraja bo stojac robisz szybciej, ogolnie sonoco nie polecam, marke sobie wyrobili i ciagle na nia pracuja dlatego ludzie tam nie chca robic i sciagaja ich z kad sie da. Zarobki male

xxx
@Bartek

W strykowie tez u innych nie jest dobrze xD

Byłem ostatnio na szkoleniu i później wypuścił nas do domu. Czy będą się odzywać w jakiś sposób?

Kasiula

Chodzi o Łodz? czy Strykow?

A jak jest w Strykowie?

Poziomka

Czemu tak mało osob sie tu udziela? Nowi pracownicy nie moga sie niczego dowiedziec

@Poziomka

A co chcesz wiedzieć ? Z pozytywnych aspektów zero natomiast z negatywnych mase. Co konkretnie ?

@Siema

Np jaki dział wybrac zeby w miare dac rade ? Słyszałam że na bateriach mozna pracować na 2 zmiany i ciezko tam ? A jesli nocki to jest dodatek za nocki ? Kurcze musze podjac decyzje i nie wiem co robic? Duze normy? Co masz na myśli"z negatywnych aspektow masa"

@Poziomka

Są 3 zmiany A B C za nocki nie ma żadnych dodatków.Jesli chodzi o zarobki są marne w porównaniu z innymi produkcjami w Lodzi dlatego kazdy powoli ucieka stamtad. Wiecej obcokrajowców jak Polaków.Ukraina nas zalała Hindusy też. Szczerze to nie ciekawa atmosfera. Tak naprawdę nikt Cię z normy nie rozlicza masz płacone za czas. Na niektórych stanowiskach praca jest lekka i nie męcząca A na innych ciężka zależy gdzie trafisz.

@Siema

Dzieki za odpowiedz ,a co lepiej wybrac bo jak cos to mam mozliwosc wyboru baterie,lego czy zapomniałam ten trzeci napewno pakuje sie tam kosmetyki kleje jak bys mogl podpowiedziec bo skoro mam wybor

Idź na kocha (KCH ) tam najprościej

Co sie tam pakuje?

Ty mówisz o Strykowie czy Łodzi bo ja o Łodzi

@Siema

A ja o Strykowie a to co pisałeś to o Łodzi czyli w Strykowie niewiadomo?

@Poziomka

Nic nie wiem na temat Strykowa więc się nie wypowiadam. To było o łódzkiej fabryce jak coś. Pozdrawiam

@Siema

Ok dzieki ja tez pozdrawiam

Zastanawiam sie gdzie ja czasami jestem czy w pracy czy juz nie powiem gdzie. Posprowadzali tania sile robocza z Indi. Te hindusy balamuca polki na wszystkich zmianach. Te glupie polki migdola sie z nimi po katach. Dziewczyny czy Wam jest nie wstyd ? Miejcie troche godnosci w sobie, bo widze ze wam brak.

Doradca.
@anonymous

Nie wiem z której zmiany jesteś i kim jesteś ale bardzo dobrze gadasz!

@Doradca.

Dziękuję ;-) pozdrawiam Cię ;)

Zostaw merytoryczną opinię o TRUVANT EUROPE - Łódź

• Jak się pracuje w TRUVANT EUROPE?

Zobacz opinie na temat firmy TRUVANT EUROPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUVANT EUROPE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 5 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRUVANT EUROPE