CNS Iskra Polska,Bandak A.S Norge

Kielce

Opinie o CNS Iskra Polska,Bandak A.S Norge

taxifahrer

przepracowałem tam 40 lat,na różnych stanowiskach, a jak zachorowałem wyrzucono mnie jak kulawego psa. zarobki marne, zero szacunku dla pracownika, firma rodzinna,same pociotki,system 200 procent normy, wyzysk i niewolnictwo. dobrze było w latach 80-tych, potem coraz gorzej.

lks

Niestety nie da sie dostac pracy w tej firmie bez znajomosci. Nawet nie ma ogłoszeń w mediach. W firmie pracuja ludzie z rodziny kazdy z kazdym spokrewniony. Ja dostalem sie do Cns kilkanascie lat temu a zarabialem 800zł ale wtedy to jeszcze szukali pracownika teraz praca dla spokrewnionych. Nawet jak ktos sie zna swietnie na robocie pracy nie dostanie. Pracuja piekarze malarze politolodzy :).........

ADAS

CNS ciagle sie rozwija praca pewna, roboty ogrom a pensja jest zawsze na czas. Co do zarobkow szalu nie ma mozesz miec 20 lat doswiadczenia i tak zaczynasz od najnizszej krajowej. Ja po 8 latach na cnc zarabialem z dodatkami 2300 na reke plus nadgodziny. Z nadgodzinami mozna zarobic 3500 czasem 4000. Jedyny problem ze od kilku lat nikogo nie zatrudniaja bez ukladu. Jak chcesz pracowac musisz byc albo bratem kierownika, synem kadrowej ......... Niestety praca dla ludzi z zewnatrz nie osiagalna nawet nie ma po co skaldac CV. Na maszynach robia piekarze kucharze..... ale to wszystko pociotki kadry kierowniczej albo dobrzy znajomi.

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie CNS Iskra Polska,Bandak A.S Norge?

Zostaw opinię o CNS Iskra Polska,Bandak A.S Norge - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CNS Iskra Polska,Bandak A.S Norge