Opinie o Infraform Tomasz Piesiur w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Infraform Tomasz Piesiur. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Infraform Tomasz Piesiur na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infraform Tomasz Piesiur w Zabrze

Jo Nowy wpis

Póki co jest wszystko w porządku, pensja na czas i adekwatna do umiejętności.

Luk

Odradzam prace w tym zakładzie pracy wyzysk pracownika ,pracownik tam w ogóle się nie liczy masz robić i o kasę się nie pytać

Były Pracownik Nowy wpis
@Luk

Podpisuję się obiema rękami pod tą opinią. Zero szacunku dla pracownika.

Andrzej Nowy wpis

Na forum pracowniczym trudno rozmawiać o wysokości wynagrodzenia a tym bardziej wyrabiać firmie opinię ponieważ kwestie finansowe to bardzo indywidualna sprawa.

Lethargic Rambler. Nowy wpis

Oferta dla spawacza: 17 z hakiem na godzinę. Tyle w temacie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Infraform Tomasz Piesiur? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Jorg

W tej firmie nie szanuje się człowieka, właścielowi sie wydaje że pieniądze dają prawo do wyzyskiwania, (usunięte przez administratora) i poniżania, absolutnie odradzam, gdyby nie korona już by mnie tu dawno nie było a (usunięte przez administratora) z tego korzysta

Przemysław
@Jorg

Możesz podać przykłady sytuacji o których piszesz? Fajnie że podzieliłeś się swoją wiedzą na temat firmy, mam jednak nadzieję że w kolejnym wpisie podasz więcej szczegółów na temat sytuacji w Infraform Tomasz Piesiur.

Czarek

Słyszał ktoś czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat firmy Infraform Tomasz Piesiur w mieście Zabrze, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Robert

Własciciel ściemnia, nie płaci, jest arogancki, brak słów - naprawdę trzeba trzymać się od gościa z daleka

mr japonek

Sprawozdań z Zabrza nie mam, ale jeżeli chodzi o dawną siedzibę w Bytomiu to pracowałem a moim szefem był najgorszy pracodawca. 15 lat jestem już w branży ale takiego człowieka zapomnieć nie idzie. Bezczelny, traktujący swoich ludzi z góry, arogancki. Doskonale zdawał sobie sprawę z tego co robi. A praca była w tej firmie nieporozumieniem, bo nawet szatni nie było a potem się dziwił, że taka rotacja ludzi... Taki człowiek z takim ilorazem powinien wiedzieć, że opinia o nim będzie się ciągła za nim do końca

Nikt
@mr japonek

Poznałem szefa w Zabrzu.Zgadzam się całkowicie.Wyjatkowo nieprzyjemny człowiek.

P20

Aż dziwne, że nikt nic jeszcze nie napisał... Jak tam? Tomus już wymyślił co zrobić żebyście wszyscy jeździli Mercedesami?

Zostaw merytoryczną opinię o Infraform Tomasz Piesiur - Zabrze

• Jak się pracuje w Infraform Tomasz Piesiur?

Zobacz opinie na temat firmy Infraform Tomasz Piesiur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infraform Tomasz Piesiur?

Infraform Tomasz Piesiur
  • Handlowa 23