Opinie o BERICAP POLSKA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BERICAP POLSKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BERICAP POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BERICAP POLSKA w Warszawa

sus

2500 to chyba po 14 latach pracy

jeszcze pracujący

Jak ktoś chce tam pracować to niech sobie odpuści. Teraz przewidują redukcję, a tak w ogóle to oszuści i wyzyskiwacze. Pałace najgorsze w tej branży na rynku. Pracownicy fizyczni nie przekraczają 2500 zł. miesięcznie, a chamstwo góry jest nie do opisania. Przestrzegam każdego przed tą firmą.

sthoss

bericap - 2012-08-08 10:33:36 Filek - 2012-06-04 13:59:39 Witam, czy atmosfera już się poprawiła?Wszyscy, którzy chcą wystapic na droge sądową przeciw pracodawcy, proszeni są o kontakt (usunięte przez administratora)Wysłałem na ten adres maila z prośba o kontakt. Czy mógłby ktoś rzucić okiem na niego :)

xyz

najgorsza firma. nie szanują pracowników, nie szanują klientow. Z daleka od nich. (usunięte przez administratora)

Operator Maszyn

W rozmowie telefonicznej zapewniano mnie że poszukują pracownika z doświadczeniem. Oferta jaką przedstawiono wydawała się ciekawa. Zapytano o moje oczekiwania finansowe które podałem.Po czym zaproszono na rozmowę.Na której poinformowano mnie że tyle co chce to mi nie dadzą proponując śmieszne pieniądze. Wstałem,podziękowałem i wyszedłem zdegustowany strata czasu.

Standardowe na rekrutacji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
bericap

Filek

Witam, czy atmosfera już się poprawiła?

pi pi

GalAnonim - 2012-03-31 21:09:39 ex pracownik - 2012-02-16 13:55:36 kleopatra - 2011-12-06 17:13:20 Byłam też jakoś pod koniec listopada dokładnie na to samo stanowisko. Powiedziałam jakie są moje oczekiwania finansowe, ale zostało to przemilczane -nie wiem jak to interpretować. Póki co, zapraszają na kolejną rozmowę. Komentarze o tej firmie pochlebne nie są, ale raczej podejrzewam, że prawdziwe. Zwłaszcza że opis pani dyrektor pokrywa się z moimi odczuciami i intuicją co do tej osoby. Oczywiście pierwsze wrażenie może być mylące. Podobnie intuicja. Ale zaufania to ta kobieta nie wzbudziła. Można powiedzieć, że to pewnie praca chwilowa -czytaj 3 miesiące, potem (jak ktoś już wyżej napisał) zmienią się warunki i współpraca się zakończy. I przeraża mnie ten mobbing i siedzenie po godzinach. Te komentarze to prawda. Ja też łudziłem sie, ze nawet jeśli tak jest to mnie to nie spotka. Traumatyczna praca i traumatyczna firma.A kto ci się do tyłka dobrał? Nie mówili żeby się nie nachylać za bardzo, bo od tyłu mogą zajść? szczególnie w tej firmie. Wszyscy \"wyrąbani\" pracownicy powinni zebrać się i wspólnie podjąć jakies kroki. (usunięte przez administratora)

GalAnonim

Obserwator

Nie śmiej się (usunięte przez administratora), jak wyciągnie na powierzchnie wszystkie brudy tej firmy, to zamkną na trzy zdrowaśki ten (usunięte przez administratora) lo bum bum.

ex pracownik

ble

iwona - 2012-02-08 16:24:27 Witam jutro mam spotkanie w tej firmie ale czytając te opinie niewiem czy wogole tam pojadę, mimo że mieszkam tam nie daleko.Porażka, lepiej szykać pracy dalejprzede wszystkim musisz wiedzieć, że to firma absolutnie nierozwijająca i liczyć się z c (usunięte przez administratora) stwem ludzi pracujących po znajomości. Jedyna naprawdę miła osoba to p. (usunięte przez administratora), ale ona niestety też w tym wszystkim bierze udział, więc nie daj się zwieść miłymi zagrywkami na wstępie.

iwona

aaa

również były - 2012-01-12 09:28:50 były - 2011-12-26 11:51:43 Szerze mówiąc, to aż żal tej firmy. Pracuje tam masa wspaniałych ludzi ( zarówno w biurze jak i produkcji) których potencjał jest marnowany. Niestety prawdą jest prawie 100% zamieszczonych tu wpisów. Przy mądrym zarządzaniu, to naprawdę mogłoby być super miejsce pracy. Niestety, grabieżcza polityka od wielu lat, coraz większe zniechęcenie pracowników, odpływ coraz większej liczby dotychczasowych, powoduje coraz większe problemy. Mimo wszystko, atmosfera między ludźmi nie jest najgorsza i obiektywnie patrząc jest tam dość znośnie. Oczywiście są jednostki psujące całokształt, ale to jak wszędzie. Niestety, metoda czystek i roszad zapoczątkowana pod koniec przebojowej kariery poprzedniego dyrektora i kontynuowana przez następcę, raczej na dobre tam nikomu nie wyjdzie. Pracownik potrzebuje jednak pewności i stabilizacji, czego tam jednak nie znajdzie.Całkowicie zgadzam się z poprzednia wypowiedzią. Zarzadzanie ta firma jest dalekie od profesjonalnego. Osoby zarządzajace (prezes i dyr. finansowy) nie maja podstawowej wiedzy o działalosci, ktora prowadza. Dodajac do tego zwolnienia doswiadczonych pracownikow firma stacza sie już po rowni pochylej i moim zdaniem nie ma juz ratunku. W niedlugim czasie bedzie juz tylko produkowac przemial dla ABConcept. Najgorsze jest to, ze firma wraz ze swoimi pracownikami w skladzie jeszcze z konca 2010 roku funkcjonowalaby duzo lepiej bez obecnego zarzadu niz firma z obecnym zarzadem funkcjonuje bez tych pracownikow. Wszystko przez, nazwijmi to po imieniu, zlodziejska polityke, ktora trwa juz bardzo dlugo. Reasumujac, jezeli ktos zastanawia sie nad wyslaniem swojej aplikacji w odpowiedzi na ogloszenie o prace w tej firmie niech ten czas wykorzysta w inny, bardziej pozyteczny dla siebie sposob np. drzemke.Niestety nie sposób nie zgodzić się z powyższymi wpisami. Prezes z dyr. finansową mają następujący sposób szukania oszczędności: zwalniać doświadczonych pracowników, a na ich miejsce zatrudniać tańszych, prosto z ulicy. Także nie wierzcie, gdy jakiś kretyn z wypranym mózgiem w krawacie bądź kretynka z tępym uśmiechem wmawia wam, że firma myśli o pracownikach. Owszem, myśli -jak użyć do maximum i jak to zrobić za jak najmniejszą kasę. Do tego wszystkiego warto dodać, że są tu też nietykalni, którym wydaje się, że wszystko im wolno. Mam tu na myśli np syna wójta Nieporętu. Ale ta nietykalność też jest pozorna, bo tatuś wójt został złapany na prowadzeniu auta po pijanemu. Reasumując -firma spieprzona przez zarządzających. Szkoda, bo mogłoby być to fajne miejsce pracy, a tak... absolutnie nie polecam.

parmezan:)

Tragedia.Ta firma to jeden wielki burdel!Wszyscy pamietamy slowa Pana Prezesa po objeciu stanowiska cyt."Bede dbal o to zeby wszystkim pracowalo sie dobrze" a tym czasem co jest?(usunięte przez administratora)Dobrze to maja na gorze;czerwone kartki w kalendarzu wolne kasa 5 razy wieksza za siedzenie picie kawy i mowienie ze nie ma sprzedarzy.Czyja to wina?Osob ktore zapier.... prawie wszystkie weekendy na produkcji na 3 zmiany?(usunięte przez administratora)Ogarnijcie sie barany!!firma wie jak zmotywować pracowników do roboty...zabiera wszystko nic nie dając w zamian...jeżeli wladza tej firmy to czyta to pamietajcie Z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA...jezeli sie czegos wymaga, trzeba cos dac!!!!!!!

również były

były

Zdaje sie ze w zakupach jest komplet? ktos poleci znowu...

anonim - 2011-12-07 23:10:44 I bardzo dobrze,że zmieniają handlowców,nie umieją sprzedać produktu to papa.Zamiast pić kawę i siedzieć w internecie to jazda w teren i szukać klientów.Będzie rezultat to będzie zadowolenie obu stron... jak nie masz nic do przekazania to się nie odzywaj

kleopatra

Zostaw merytoryczną opinię o BERICAP POLSKA - Warszawa

• Jak się pracuje w BERICAP POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BERICAP POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BERICAP POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BERICAP POLSKA?

Kandydaci do pracy w BERICAP POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BERICAP POLSKA
2.3/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 27
    00-867 Warszawa