Opinie o BERICAP POLSKA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BERICAP POLSKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BERICAP POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BERICAP POLSKA w Warszawa

Daro

Najlepiej mają na magazynie wychodzą o której chcą a kierownik udaje że nic niewie

Bum
@Emilia

Bo mało płacicie, a dużo wymagacje. Czy Bericap w Niemczech wie o tym . Maila napisze osobiście. Na wasz temat.

Daro

@Daro

Udaje, że nie wie i pracę po nich wtedy kończy? Chyba, że te wyjścia nie są tak częste, bo inaczej to trudno raczej sobie to wyobrazić? A ile w zasadzie osób tak niby sobie robi, bo raczej nie wszyscy?

Bum Nowy wpis
@Emilia

Ja Nowy wpis

Przeszukałem internet, żeby znaleźć jakieś oferty pracy, niestety żadnych nie ma. Ktoś wie czy firma potrzebuje teraz pracowników? Chciałbym podszkolić się w fachu ślusarza. Wiadomo, że startowałbym jako pomocnik. Po jakim czasie jest możliwe ( w tej firmie ) przejście na samodzielne stanowisko?

Adam Nowy wpis

Dzien dobry, Mam pytanie o dział CNC, jak wyglada tam praca? Jakie jest wynagrodzenie, atmosfera? Pozdrawiam

Krystyna

Te starsze ogłoszenia, gdzie są podane stawki, to aż zastanawiają. W 2021 pomocnik ślusarza - 3,5 tys., rok wcześniej magazynier 4 tys., operator maszyn 3,5 tys., operator CNC 3,5 tys. Brutto oczywiście. W tej firmie operator CNC zarabia tyle, co pomocnik ślusarza? :0

Pozdrawiam Nowy wpis
@Krystyna

nie no tyle to jest raczej netto a nie brutto, przynajmniej obecnie. nawet lepiej

Operator Maszyn

W rozmowie telefonicznej zapewniano mnie że poszukują pracownika z doświadczeniem. Oferta jaką przedstawiono wydawała się ciekawa. Zapytano o moje oczekiwania finansowe które podałem.Po czym zaproszono na rozmowę.Na której poinformowano mnie że tyle co chce to mi nie dadzą proponując śmieszne pieniądze. Wstałem,podziękowałem i wyszedłem zdegustowany strata czasu.

Standardowe na rekrutacji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jak w BERICAP POLSKA wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

odp

Możesz zapomnieć, nie ma tam takich rzeczy.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

XD

Tak., kwestie formalne są załatwiane na bieżąco.

orion47

Oczywiście że umowa od pierwszego dnia pracy,

@orion47

Na jakich zasadach?

Eee

Tylko jak masz umowę i mają przedłużyć albo nie to możesz dowiedzieć się ostatniego dnia.

aa

Czy w tej firmie prezes oprócz zatrudniania "swoich" dookoła ma jakieś kompetencje i zdanie decyzyjne? Czy nie widać, że przyszłość zakładu raczej będzie marna? Morale coraz niższe, pracownicy z doświadczeniem odchodzą, szorujecie d u p ą po podłodze aż iskry idą. Niemcy i Węgrowie znaleźli sobie przyzakładowy wychodek w postaci Bericapu na Strużańskiej i zaraz (usunięte przez administratora) się wyleje. Ale miesiąc upływa i wynagrodzenie wjeżdża, więc luz. Nic się nie dzieje, możemy się rozejść

@aa

Rozumiem, że już tutaj nie pracujesz? Opinia dość przykra, ale pytanie czy gdyby to wszystko się jakoś ogarnęło, to Twój powrót do nich byłby możliwy czy raczej już nigdy?

Lolek
@aa

To czemu nie odejdziesz.

Marzena
@Lolek

Dokładnie, tez mnie to ciekawi :D Jestes moze pracownikiem firmy? Moze wypowiesz sie tutaj, bo czuje ze masz inne zdanie na temat pracy? ;)

Lolek
@Marzena

Więcej czasu być przy maszynie , to nie będzie marudzenia.

Jacek
@Lolek

ale nie musisz się ukrywać pod pseudonimami "kierowniku". Chyba już nie pracuje, jeśli status podał prawdziwy Zresztą co to za argument "więcej przy maszynach"? Nie dość że nadgodziny to norma to jeszcze ci mało? Ile ty siedzisz w pracy?

Przezorny
@Lolek

ty możesz siedzieć całą dobę w tej rzeźni, wyobraź sobie że niektórzy mają jeszcze inne plany na życie niż tylko praca w niemieckim zakładzie pracy przymusowej...

Mirosław
@Przezorny

Jakiej pracy przymusowej? Chyba dobrowolnie się tu zatrudniłeś i bierzesz kasę, nie? Ile teraz płacą że tak narzekasz?

Maciek z Klanu
@Mirosław

Nie musisz się, pupilku cara, chować za pseudonimami. Po tonie wypowiedzi widać że wchodzisz głęboko bez smaru, dziwnym trafem większość pracowników ma inne zdanie. Ale skoro ci odpowiada takie płaszczenie o twoja sprawa

@Maciek z Klanu

Mnie za to nie odpowiada ale też ciekawa jestem ile za to płacą. Dasz znać? Chyba, że nie wolno wam za bardzo takich tematów poruszać publicznie?

Firma BERICAP POLSKA dodała nową ofertę pracy na stanowisko Asystentka. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

foster

Słyszał, pracował, nie poleca, chyba że chcesz popełnić samobójstwo.

Adrian
@foster

Z jakiego powodu? Brak szacunku i doceniania pracowników, bo takie były wcześniejsze opinie? Czy coś innego?

Kandytat

Nigdy nie napisałem żadnej firmie opinii na tym portalu, ale też nigdy nie spotkałem się z takim podejściem jak w przypadku firmy Bericap. 1) Pomimo zapewnień o pełnej dyspozycyjności do terminu rozmowy kwalifikacyjnej pytania o której się kończy pracę, o której jest się w domu. Po co? Jakie to ma znaczenie? Naciskanie na rozmowę w godzinach wieczornych też było co najmniej niespotykane. 2) Pytanie o miejsce zamieszkania jest ok, ale analizowanie jak daleko się będzie miało do pracy? Po co? Jeżeli aplikuję do danej firmy to znaczy, że wiem gdzie się znajduje i jestem świadomy ile zajmie mi dojazd do pracy. 3) Pomimo jasnej informacji w CV i dodatkowego wyjaśnienia podczas rozmowy telefonicznej stwierdzenie, że "angielski i tak zostanie sprawdzony", bo jesteśmy "międzynarodową firmą" jest mega słabe. Jeżeli mój poziom języka nie dorównuje Waszym standardom to po co w ogóle dzwonicie, denerwujecie i zabieracie czas? Drogi Bericapie - mamy rok 2022 i obecnie panuje rynek pracownika, a nie pracodawcy i to pracownik decyduje czy daną ofertę przyjąć czy nie. Podobno warto dawać feedback na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, więc... Moja się nieodbyła, bo z niej zrezygnowałem, ale mogę śmiało powiedzieć, że podejście osoby rekrutera jest mocno zastanawiące i stawia firmę w złym świetle.

@Kandytat

Rozumiem Twój niesmak, bo straciłeś swój czas, ale pewne ich pytania trochę rozumiem. Może chodziło o to, żeby wiedzieli, czy ewentualnie będziesz się spóźniał (odległość + korki itp) jak daleko mieszkasz (czy wniesiesz o zwrot kosztów za dojazd) co do języków to nie wiem, no ale jak międzynarodowi to powinni faktycznie w ogłoszeniu to określić. Ktoś jeszcze podobnie zawiódł się na takiej rozmowie czy wręcz przeciwnie?

Żarty się skończyły
@Kandytat

Popieram takie podejście, nie ma sensu marnować czasu na niepoważnych ludzi. W Bericapie niektórym się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadali i jeśli ktoś zgłasza się do pracy to już jest zaszczytem rozmawiać z rekruterami do tego przybytku. Poziom niekompetencji, ignorancji, bu ra ct wa oraz pychy u niektórych tam pracujących osób jest przerażający. Z jednej strony trudno znaleźć oferty pracy tego pracodawcy( chociaż wg opinii wewnątrzzakładowej ciągle szukają ludzi), jeśli już coś się trafi, zaraz się okazuje ze wynagrodzenie jest raczej mizerne w porównaniu do realiów środowiska. W zależności od działu można trafić na ludzi OK albo zwyczajnych c h a m ó w którym się chyba praca pomyliła ze służbą w wojsku(podejście do nowego pracownika "nie zawracaj mi d u p y, s p i e r d a l a j, nie wiem, to jakiś nowy standard, bo na żarty to w pewnych sytuacjach, nie wyglądało). Kłamstwa od samego początku, dot. warunków, zasad współpracy, zadań, odpowiedzialności, atmosfery, (najlepsza zasada równego traktowania, gdzie od początku cię gonią jak wroga)... Podobno ludzie tam się pchają aż się tłoczy, ale jakoś nie widziałem tych tłumów(chyba że ich w ciężarówkach przywożą, to OK). Jeśli podsumować jednym słowem to (usunięte przez administratora) to byłoby to odpowiednie określenie. Nie polecam, szkoda zdrowia.

Paul

Potrzebuje jakiś kontakt telefoniczny z pracownikiem 518-380-379

@Paul

i co, liczysz że któryś zadzwoni i się będzie zwierzał? Litości

Wow. Niewierzę po pół roku a nie po kolejnych 3 latach znowu złotówka podwyżki. Muszę się zastanowić w co to zainwestować. Żart?? To nawet nie pokrywa iflacyjnego wzrostu.

To on

Dla nowych pracownikow. Nie zgadzajcie sie na zm. A. Bo kierownik to buc, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nikt juz mj na nadgodziny nie chce przychodzić, bo wciska poltora albo dwa stanowiska do obslugi. Nie dość że stawka za nadgodziny jest niezgodna z kodeksem, tylko ustalona przez cara, to jeszcze szukają frajerow.

M.A.

Teraz firma zatrudnia byłych więźniów,a więc uwaga na kieszenie! Ogłoszenie na Ciupagi-"Nigdzie Cię nie chcą-przyjdź do Bericap PL"... Takie "kokosy" płacą.

Xyz
@M.A.

Kolego, to że był w więzieniu nie znaczy że zaraz to on będzie kradł. W historii firmy było dużo przypadków kradzieży i pieniędzy i telefonów. Więc nie trzeba szukać zaraz problemów. Większość kradzieży to z winy właściciela. Proponuję bardziej pilnować i zabezpieczać swoje mienie . I jeszcze do kolegi od "cweli" bardzo niski poziom reprezentujesz. Jest na to jedno określenie "kozak w necie fr..aj..er w świecie "powodzenia w życiu koledze życzę

Sig sauer
@Xyz

Kolego jestem w 100% za tym żeby jak sie ma coś do kogoś to się mówi w oczy a nie jak koledzy Pis-dzielcy (usunięte przez administratora) od rzeczy wszyscy winni waszego nieszczescia.A jak ktos cos ma to zapraszam do wyjasnienia w przecwienstwie do tego co napsaleś zawsze zalatwiam swoie sprawy osobiscie a nie w necie pozdrawiam normalnych ludzi pozytywnie myslacych .2

x26taser
@Xyz

Do xyz i ty piszesz o innych kozak w necie (usunięte przez administratora) w swiecie, a używasz nicka xyz, kolego przyjdz do mnie i porozmawiamy wrazie czego wiesz do kogo uderzyć ,pozdrawiam życzę sukcesów w pracy..

Brrrr
@M.A.

Niestety problem z ludźmi do pracy to nie tylko Bericap. Cały rynek pracowniczy przeżywa kryzys i nie tylko tu zatrudnia się Ukraińców. Widzę że każdy widzi złe strony tej firmy. Nikt nie wspomina że Ci niby doświadczenie pracownicy to w pewnej części największe lesery. Tylko stołówka i palarnia. Słyszałem jak jednego takiego sprawdzono na kamerach to prawie 3 godziny przebywał poza stanowiskiem pracy.

@Xyz

Kradzież to kradzież nigdy nie jest winą poszkodowanego. Myślenie nie boli spróbuj czasami. Znasz znaczenie słowa (usunięte przez administratora)

@Sig sauer

A jak chcesz te sprawy załatwić?

Twój były

Problem w firmie zaczyna się od kadr między innymi. Zatrudniając młode pracownika żeby go nie przestraszyć Pani K mówi że obsługuje Pan 3 maszyny lub 2 więc "młody" obsługuje tyle ile Pani K powiedziała.Tylko nie myśli o tym że resztę maszyn zostawia dla starego pracownika który spina się z kierownikiem bo musi latać za stawkę często nie wiele wyższa - absurd. Oczywiscie nie zawsze tak jest ale często że kłótnie z przełożonym związane są ze złymi decyzjami na gorze czy że strony Pani "specjalista od spraw kadr i płac" więc niech Pani zajmie się swoimi obowiązkami troszkę lepiej ojej pytanie jakie ma Pani obowiązki bo inwigilacja to chyba też Pani obowiązek:) czy że strony dyrekcji a swoją drogą zapraszam na jeden odcinek z cyklu " 16 godzin dreptania" będą mieli Państwo odpowiedź na pytanie dlaczego ludzie już nie mają siły.Pozdrawiam

aga
@Twój były

to moze pani z kadr przestanie oklamywac mlodych i powie prawde co ich czeka ze nie 3 maszyny ale wiecej maja obslugiwac bo nie dlugo jak zabraknie pracownikow to i dla niej pracy nie bedzie .przeciez kazdy sie dowie po miesiacu czy dwoch ze to klamstwo.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w BERICAP POLSKA?

Unrich

Tak, oczywiście 95℅ pracowników w Bericap jest bez doświadczenia

Hanna
@Unrich

Rozumiem, że chodzi Ci o to, że zostali przyjęci gdy nie mieli doświadczenia, zgadza się? Skoro teraz pracują w firmie to już je mają. Może przybliżysz jeszcze jakie są wymagania pracodawcy co do nowych pracowników? Warto posiadać jakieś szczególne umiejętności?

@Unrich

Nowi pracownicy na początku nie mają doswiadczenia tak jak w każdej pracy. Ale pracują latami i radę sobie dają.

Zagrożenie

Czemu firma,zatrudniając powyżej 100 osób,nie może zrobić przestoju gdy dookoła panuje niebezpieczeństwo zarażenia? Tym bardziej,że Target firmy nie obejmuje nic,co jest niezbędne w dobie dziesiejszych problemów. Czy zarząd miedzynarodowego holdingu aż tak głęboko w (usunięte przez administratora) ma zycie i zdrowie swoich pracowników?... Klęska człowieczeństwa.

ogarniety
@Zagrożenie

bo nie będziesz mieć co pić. a i pewnie jeść. firmy dostarczajace do branzy food nie mogą sobie ot tak przestac produkować.

SOP
@Zagrożenie

Nie umiesz uszanować obecnej sytuacji, zwolnij się, fabryka daję Ci pracę, masz wypłatę płaconą na czas, na co jeszcze narzekasz.

Pozwolenie na lądowanie

Niemiec przyleciał! Więc malujemy trawę na zielono.Na drukarni czyszczą farbę szczoteczkami.Nie może być tam farby...Na drukarni?nie wypada. Czerwony dywan rożłożony-jesteśmy gotowi-"my,niebieska brygada". Biuro jak zwykle trzęsie rajtuzami przed Panem znad Menu ale zatrudniając,biorą ludzi przypadkowych z łapanki albo na 1 miejsce,trzech nierobów ze wschodu,po czym zwalniają gdy wychodzi prawdziwe "ja". Jak zwykle chytry traci dwa,a może nawet 3 razy.Pieniądze,czas i zaufanie ludzi,którzy niedoceniani przekraczając bramę spuszczają za sobą wodę(pracę traktują tylko jak konieczną potrzebę). Mamy dużo maszyn,mamy dużo ludzi ale nie mamy wystarczającej liczby przysznicy,kibli,nawet lustra nie mamy od roku.Mamy za to szatnię w baraku na dworze,niedługo pewnie będziemy mieli też natryski pod chmurką-lato idzie. Może jeszcze jakaś składareczka w szatni się zmieści albo pięterko zrobimy?Trzeba wyrwać jeszcze finansowanie na maszyny-parobki porobią na nas Panów z PL Bericap.Złotówkę rzucimy to może jeszcze zatańczą przed kamerami;-) Ale Ale Już jutro najlepsi piloci z Lufthansy zabiorą z powrotem dorobkiewicza do siebie. Powróci obłuda,dwulicowość i ogólny (usunięte przez administratora) czyli dzień jak co dzień. Ahhoj

Tomasz

Jak najbardziej polecam sam podjąłem pracę w listopadzie i nie narzekam dla ludzi którzy chcą pracować będą pracować ekipa jak najbardziej w porządku zgrana dyrektor sam widziałem go pare razy i widać że jest w pożądku a zresztą chłopaki go chwalą pani która minie przyjmowała do pracy bardzo miła lecz każdy ma prawo do swojej opinii :) kierownik zmiany spoko

TOMUŚ

Aleś się podlizał !

Combitwist

Z której zmiany jesteś?

nel
@Tomasz

to niewiele masz do powiedzenia popracuj chociaż z rok

Hala z magazynu

Wow po ponad 2 latach wreszcie podwyżka. Aż 1 zł kazdemu do godziny dali. Coś podobno do premii jeszcze ale to chyba kpina jakaś. Bo podobno tlumy przed bramą. Tylko którą i gdzie

Mieczysław
@Hala z magazynu

Pracodawca sam z siebie przyznał pracownikom podwyżki, czy może było to związane z licznymi wnioskami w tej sprawie? Czasami jest tak, że pracodawca sam potrafi docenić zaangażowanych pracowników, dlatego chciałbym zweryfikować, jak wyglądało to w Waszym przypadku.

Wiki

Bo niestety młodzi pracownicy nie doceniają firmy tylko szukają czegoś lekkiego i dobrze płatnego!!

mirella
@Wiki

mają racje wynagrodzenie powinno byc odpowiednie do zajmowanego stanowiska a mlodzi powinni się szanowac i nie pracować za glodowe stawki

Mirosław
@mirella

Młode osoby z reguły absolwenci szkół nie mają żadnego doświadczenia i wtedy na początek stawka wynagrodzenia jest niższa. Przede wszystkim w firmie zdobywają potrzebne kwalifikacje i rozwijają się. Czy przy dłuższej współpracy można liczyć na podwyżkę lub premie za dobre wyniki? Dodaj coś na ten temat.

tyt
@mirella

Dokładnie TAK !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o BERICAP POLSKA - Warszawa

• Jak się pracuje w BERICAP POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BERICAP POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BERICAP POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BERICAP POLSKA?

Kandydaci do pracy w BERICAP POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BERICAP POLSKA
2.3/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 27
    00-867 Warszawa