Opinie o BERICAP POLSKA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BERICAP POLSKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BERICAP POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BERICAP POLSKA w Warszawa

Wiki

Bo niestety młodzi pracownicy nie doceniają firmy tylko szukają czegoś lekkiego i dobrze płatnego!!

mirella
@Wiki

mają racje wynagrodzenie powinno byc odpowiednie do zajmowanego stanowiska a mlodzi powinni się szanowac i nie pracować za glodowe stawki

Mirosław
@mirella

Młode osoby z reguły absolwenci szkół nie mają żadnego doświadczenia i wtedy na początek stawka wynagrodzenia jest niższa. Przede wszystkim w firmie zdobywają potrzebne kwalifikacje i rozwijają się. Czy przy dłuższej współpracy można liczyć na podwyżkę lub premie za dobre wyniki? Dodaj coś na ten temat.

tyt
@mirella

Dokładnie TAK !!!!

SZKODA CZASU !

Beata
@Marek

@Marek Na co szkoda czasu? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Forum Gowork.pl jest miejscem, gdzie powinniśmy stosować wyczerpujące, merytoryczne wypowiedzi, aby każdy zainteresowany pracą w BERICAP POLSKA mógł uzyskać jak najwięcej informacji. Co napiszesz o kwestii zatrudnienia w tej firmie? Liczę na Twoją odpowiedź.

NEGATYW

Mało sympatyczne wręcz aroganckie podejście + głodowa stawka = NIE POLECAM !!!

@NEGATYW

Twój komentarz właściwie niewiele nam mówi o tym pracodawcy. Rozumiem, że oferowane przez niego wynagrodzenie nie spełnia stawianych przez Ciebie oczekiwań, ale miej na uwadze, iż to jest kwestia indywidualna. Na pewno dla niektórych osób okaże się ono wystarczające. Nie widziałam nigdzie informacji o rekrutacji w BERICAP POLSKA. Wiesz może, czy planują ją w najbliższym czasie?

SETEN

Operator Maszyn

W rozmowie telefonicznej zapewniano mnie że poszukują pracownika z doświadczeniem. Oferta jaką przedstawiono wydawała się ciekawa. Zapytano o moje oczekiwania finansowe które podałem.Po czym zaproszono na rozmowę.Na której poinformowano mnie że tyle co chce to mi nie dadzą proponując śmieszne pieniądze. Wstałem,podziękowałem i wyszedłem zdegustowany strata czasu.

Standardowe na rekrutacji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Robert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Hanna

@ber. czyli wychodzi na to, że prezes interesuje się opinią swoich pracowników o firmie BERICAP POLSKA. To chyba dobrze, że sam zaproponował takie spotkanie, prawda? @M.A. to bardzo stereotypowe podejście. Czy nie uważasz, że nie powinno się tak z góry zakładać? Czy Tobie kiedyś coś zniknęło, że tak uważasz?

Hanna

@były ale czemu ta próba się nie powiodła? Może jednak warto spróbować jeszcze raz wysłać delegację. Myślę, że może prezes nie wie, że jesteście niezadowoleni. Powiedz nam na forum jeżeli sytuacja się zmieni w BERICAP POLSKA i delegacja dojedzie do skutku.

ber.
@Hanna

Witam. Dziwnym trafem po wpisie na gowork pojawiła się propozycja ze strony prezesa do spotkania. Jakiś czas temu spotkanie się odbyło. Niestety delegacja która byłana spotkaniu po podejściu prezesa do ich "postulatów" nie spodziewa się jakichkolwiek zmian. Natomiast Dyrektor pytany przez jednego z pracowników o podwyżkę dostał odpowiedź że w tym roku nie ma w planach, a jeśli już coś się pojawi to nie w tym półroczu. Odzew już jest. dobrzy pracownicy już zaczynają się zwalniać, a sezon jeszcze się nie zaczął.

były

Hanna, Prezes ma tylko jedno zadanie, zniwelować koszty do minimum a pracownik ma zapier.... Była próba wysłania delegacji z każdej zmiany i nie doszło do skutku. Bo pracownik jest od zapier a nie od użalania się. Więc sytuacja się szybko nie zmieni

Hanna

@bic a czy w jakiś sposób próbowaliście się mimo wszystko skontaktować z Zarządem firmy BERICAP POLSKA? Może powinniście udać się w grupie do prezesa i porozmawiać o warunkach pracy? Może kierownicy nie przekazują wszystkich informacji? Jeżeli spróbujecie dajcie znać jak Wam poszło i czy sytuacja się zmieniła.

bic

w tej firmie nie ma bezpośredniego kontaktu z osobami decyzyjnymi. Problemy zgłaszane są kierownikom a Ci też znają problemy z racji przebywania na produkcji. Nikt z zarządu raczej nie chce wiedzieć z jakimi problemami borykają się pracownicy. Prezes bardziej przejmuje się prowadzeniem własnej kancelarii niż ma zaprzątać sobie głowę pracownikami fizycznymi. Generalnie nikt się niczym nie przejmuje i nic nie robi w kierunku polepszenia warunków pracy jak i podniesienia zarobków. Ludzie zatrudniani są, z niewiadomych przyczyn, przez firmę zewnętrzną i nikt nie wie dlaczego tak się dzieje. Najprawdopodobniej chodzi o jakieś ulgi finansowe z tego tytułu.

Hanna

@rmua według Ciebie BERICAP POLSKA to firma bez przyszłości. Dlaczego tak uważasz? Wspominasz również o nieodpowiadających Ci warunkach pracy. Czy zgłaszałeś gdzieś swoje uwagi?

zumba

Ostatnim hitem rekrutacyjnym firmy Bericap, są Ukraińcy, których zatrudnia się za jeszcze mniejsze pieniądze. Ale oni też nie są głupi i odejdą jak tylko coś normalnego znajdą. Ja też mam nadzieję, że wkrótce właściciele staną na produkcji, bo co to za firma jeżeli zamiast zapłacić dobrze i stworzyć profesjonalną załogę, woli zatrudniać Ukraińców a wkrótce może Chińczyków, itp.

rmua

To firma bez przyszłości. Nie warto przykładać się do żadnej pracy. Tam obowiązuje zasada im pracownik gorszy, tym lepszy. Zarobki beznadziejne biorąc jeszcze pod uwagę szkodliwość pracy, gdzie przez cały czas wdychamy toksyczne mieszanki z tworzyw, farb itp. Nikt za to nie płaci szkodliwego a dodatkowo toksyczność podnosi temperatura jaka tam panuje. Upał jest nie do zniesienia. Brak klimatyzacji, odpowiedniej wentylacji. Można praktycznie tylko siedzieć w tym upale i nic nie robić a wychodzi się jak po ośmiogodzinnej saunie. Nie do końca wiadomo, czy właściciele firmy mają tego świadomość. Myślę że mają zniekształcone sprawozdania i kłamliwe od miejscowych mało kompetentnych władz. Tą sytuacją powinna się zająć Państwowa Inspekcja Pracy wraz ze specjalistą od pomiarów toksyczności. Ale wiadomo na ten moment pewnie by dokonano wietrzenia. Prawda jest taka, że każdy z pracowników tej firmy szuka pracy i w momencie jej znalezienia odchodzi. To żenada, że w Biedronce o której tak się mówi, że mało płacą, pracownicy zarabiają więcej niż pracując dla Bericap. Jednym słowem firma dawno zeszła na przysłowiowe psy.

rmua

rtg

ogloszenie ejst teraz na stanowisko serwisatna technicznego w Legionowie wazne jest wykształcenie techniczne (preferowane: mechanika, budowa maszyn, przetwórstwo tworzyw sztucznych) praktyczna znajomość zagadnień technicznych

Twoje odbicie

Jeśli Bericap nie zacznie doceniać i szkolić siły roboczej firmy to w niedługim czasie będzie miał problem z realizacją umów z kontrahentami.Średni szczebel zarządzania to betony takie jak te polityczne,grają z tymi z którymi nie ma problemów,nowych wykorzystują ponad siły nie dając poznać struktur i zasad działań produkcyjnych,reasumując firma opiera się na 30% załogi która umie zrobić wszystko i jest technicznie wyszkolona,reszta to parobki na zasadzie "zrób to i tamto-nie pytaj po co".Te 30% powoli ma dosyć stagnacji,pracy w upałach ,bawienia się w ciuciubabkę z kierownicami zmianowymi i patrzenia na faworyzowanie gumowych uszu i ratujących ich przed wtopą.Może czas na zmiany i weryfikację ogniw tej prężnie rozwijającej się firmy.A to do Kierowników-"czasami warto być elastycznym(jak w fotografii),bo zasady was samych wykończą".Arbeit my friends...

look

Witam, podobno poszukują technologa. Czy ktoś coś wie na ten temat?

jak nie ma

jak nie ma to pewnie nie znajdziecie - ja dawno niczego nie wdiziałem i nawet jakoś już przestałęm szukać wolę właśnie teraz tutaj zapytać kogoś czy ktoś cośsłyszał o wolnych miesjcach pracy w bericapie albo chociaz o takiej prespektywie. mam za kolnierzem inne jeszcze oferty ale nie sa zbyt interesujace

ed

czyli źle? To jak wytrzymują na rynku?

ktoś

pracowałem tam i dostałem kase rzedu 6000, ale zwolnili mnie, bi była za wysoka. W dawnych czasach Bericap był jednym z lepszych pracodawców i na wstepie dostawało się kase rzedu 9000 na rękę (w biurze) ale przyszedł nowy prezes i zaczał walkę z tym trendem, starym pracownikom obnizał w miare mozliwosci lub ich zwalniał, a nowi dostawali już grosze i też byli zwalniania (ta firma pod zarzadem Bąka słynie ze zwalniania). Nie spodziewaj się więc ani zawrotnej kasy ani poczucia bezpieczenstwa , juz nie teraz. I tez nie jest prawdą że mozesz negocjować, bo co z tego że kazdego traktuja indywidualnie jesli w kolejce za 2000 czeka multum osób, to jaki maja interes by wydac na kogoś (kogo robota moze być wykonana przez kogos innego) 3000, 4000? Ekonomicznie nie ma uzasadnienia. Jesli zawsze znajdzie się ktos kto bedzie pracował z mniej, rozsadnym jest nieprzepłacać.

Zostaw merytoryczną opinię o BERICAP POLSKA - Warszawa

• Jak się pracuje w BERICAP POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BERICAP POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BERICAP POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BERICAP POLSKA?

Kandydaci do pracy w BERICAP POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BERICAP POLSKA
2.3/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 27
    00-867 Warszawa