Opinie o MEDEN-INMED Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MEDEN-INMED Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEDEN-INMED Sp. z o.o. w Koszalin

Szukająca

Czy u Państwa w firmie jest praca produkcyjna? Czy przyjmują Państwo również kobiety?

HR
@Szukająca

Dzień dobry, tak, w firmie są brygady produkcyjne. W firmie pracują zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Kapitan klos

układ rodzino partnerski w zarządzie popierający gambit brunetki z blondynem ( po przez romans) a tak na poważnie (usunięte przez administratora) z ich strony i wywyszanie nad pracownikami które tam było to nie spotkałem nigdzie indziej. Zerowy pracownik bez układu ( wchodzenie wiadomo gdzie i kablowanie) nie ma racji bytu no chyba że jako niewolnik. Nie polecam

Lo

Nie polecam pracodawcy. Wywyzszanie_konsultoiwanie opinii o pracownikach przez pracownikow z szefem poprzez fejsa.zenujace

Życzliwa inaczej
@Lo

To prawda pierwszy raz biorę w czymś takim udział

Adelle999

Moim zdaniem tak różne opinie potwierdzają tezę, którą zauważyłam: jak lubi cię szefostwo to masz się dobrze i narzekać nie możesz. W jaki sposób to się dzieje? Niestety z powodów osobistych odeszłam z firmy. Sama oceniam ją na +. Jednak dowiedziałam się, że prezes Pan Zinke nie chce przyjmować na praktyki studentów u których prowadzi wykłady (IB)? Ogólnie firma stabilna, ale niestety na poziomie technicznym można wyczuć PRL. Zdecydowanie bardziej idzie się w marketing, niż pracowników specjalistów technicznych.

Jam ci to
@Adelle999

Masz rację gdy cię Prezes lubi jest o gdy przestaje lubić masakra... Pracowałem tam 4 lata i doświadczyłem obu tych rzeczy. Kierownik konstruktorów mechaników bardzo słaby przynajmniej za moich czasów był słaby :) ale z tego co wiem dalej jest. Pozdrawiam

nick
@Jam ci to

dalej jest słaby

kolo
@nick

Cały czas jest słaby..

@kolo

Dzień dobry, zawsze zachęcamy do bezpośredniej konstruktywnej rozmowy z osobami kierującymi działami, na każdym szczeblu i w każdym momencie. Z powyższej opinii żaden z kierowników nie może wyciągnąć wartości merytorycznej, a staramy się budować w firmie taką kulturę organizacyjną, która umożliwia komunikację i proponowanie zmian w jej działaniu.

Szybki
@MEDEN-INMED Sp. z o.o.

Witam do jakich działów obecnie Państwo rekrutują?

@Szybki

Dzień dobry, poszukujemy serwisantów, przedstawiciela handlowego, montażysty stołów. Nasze aktualne ogłoszenia znajdują się w serwisie pracuj.pl oraz na naszej stronie rekrutacyjnej meden.com.pl/rekrutacja.

@MEDEN-INMED Sp. z o.o.

Kulturę organizacyjna? To słowo w tej firmie to mit.

Rabka
@Jam ci to

Masz w 100 procentach rację. Gdy szef, szczególnie młody, przestaje lubić to koniec. Wynika to z tego, że ludzie tam zjadają się. Jeśli szef pokazuje, że jesteś cool to ludzie Cię nie ruszają, jak tylko szef zaczyna pokazywać, że ma cię gdzieś, czyli w powiązaniu. Inni to dostrzegają i od razu cię niszczą. Właśnie tak tam jest. Ktoś tu pisał o zielonym świetle. Myślę, że właśnie w tym kontekście.

Życzliwa inaczej

Organizacja? Papierowa. Zarządzający tragedia, HR tragedia jedynie dział księgowy wvporzadk7????

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Magazynier? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Czytam i niestety podzielam większość komentarzy. Firma rodzinna a teraz korpo z zarządzającym bez wykształcenia i umiejętności. Jeżeli nic się nie zmieni, to odejdę bo praca w takim układzie to nic fajnego. Ciągłe online zwierzenia i (usunięte przez administratora) Są jednak w tym układzie osoby nietykalne . Czas zmienić

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w MEDEN-INMED Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Odpowiedź

Dobrze wygląda. Jak student chce coś zrobić, chce pracować, to ma taką możliwość. Są ludzie, którzy po studiach zostali przyjęci na stałe.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Meden-Inmed

Dzień dobry, aktualnie niestety ze względów epidemiologicznych nie prowadzimy rozmów kwalifikacyjnych. W normalnych okolicznościach spotykamy się z kandydatami w siedzibie lub przez komunikatory internetowe.

HR to już końcówka tego zjadającgo się organizmu. To wina tych ludzi. Jestem pewna, że HR sam łapie się za głowę widząc taki ogrom wrednosci. Kobiety tam są najgorsze. Nie wiem co to jest, ale nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam. I zgadzam się z przedmowcami długo pracują, boją się wykształcenia innych, boją się zmian. Same są.... no cóż

Kobieta

Ja natomiast tyłu plotka nie spotkałam nawet w szkole. Nie ma osoby, której szanowne towarzystwo nie obgada. Zgadzam się, że to przychylność rządzących. Faktycznie wiedzą o tym. Może poparcie to za mocne, ale słuchają chętnie co powoduje, że plotusnice maja zielone światło. Wiecie jaki to klimat.... Komuna, donoszenie, kto lubi ploty ten bliższy. No cóż... Jaki Pan taki kram.

@Kobieta

Dzień dobry. Zapewne (jak w każdej dużej firmie) mamy obszary, które mogą działać lepiej. Zapraszam do otwartej rozmowy o faktach do Działu HR, bez konkretów nie zweryfikujemy i nie zaplanujemy działań do podjęcia.

Kolo
@MEDEN-INMED Sp. z o.o.

Wiadomo, że taka praca HR. Przykro patrzeć, że od tyłu lat (choć mało wpisów) maja ten sam wydźwięk, charakter. Nie ma żadnej pochlebne opinii. HR dobrze wie. Zapraszać do rozmów? O czym? Przecież zarząd słucha tych, co w zmowie.mysli,ze długo pracują to szczerzy. A oni szczerzy, ale wobec siebie. Kosza nowych, bo nowi to mieszanie wśród tych niewyksztalconych. Wtedy zawierają szeregi i ucz się sam. A każdy błąd szefowi w donosi. Czekają na błędy, stąd nie pomagają. Żeby pozbyć się nowego narybku. Boją się. Siedzą tam tylko Ci, którzy boją się szukać. Bo są niedowartosciowani. Głównie ze wsi. Gdy wchodzi miast, skosza. Wiem jak to brzmi, ale tak jest. Natomiast naturalnie HR musi pisać o braku faktów...

@Kolo

Rzeczywiście, taka rola HR, żeby rozmawiać o faktach. Inaczej nie mamy szans na konstruktywną rozmowę. Jeśli są miejsca, w których potrzebujemy się zmieniać, to tylko na podstawie faktów jesteśmy w stanie wyciągać wnioski. Firma działa 30 lat i jest budowana dzięki wszystkim pracownikom i zarządzającym. Bardzo stanowczo proszę o nieobrażanie żadnego z nich - ani z miasta, ani ze wsi, ani pracujących bardzo długo ani pracujących krócej.

Maly
@MEDEN-INMED Sp. z o.o.

Myślę, że nie chodziło o obrażanie. Jedynie pokazanie, że człowiek może wyjść ze wsi ale wieś z niego nie wyjdzie. Coś w tym jest. Też znam ludzi tam pracujących. I po zastanowieniu trzyma się to tzw. kupy. Nie ma co się obrażać na opiniodawcow. Takie doświadczenia z Wami.

@Kobieta

Czytam te opinie i wracają mi wspomnienia o firmie i mojej pracy tam. Brrrr. Teraz wiem, że to był mobbing. Kolezenski. Milczalam, a zarząd i inni tłumaczyli wybryki koleżanki jako jej źle dni, każdy ma swoje kłopoty itd. Koszmar. Sama się sobie dziwię, że nie zrobiłam tym mobbingowego porządku.

Pemir

Ludzie wredni i nie mili A pieniądze tak Lipnie że nie chce się tam chodzi jak mam komusi powiedzieci czy opłaca się tam pracować to nie .

@Pemir

Dobry wieczór, zapraszam bezpośrednio do szefa działu/brygady/zespołu oraz oczywiście do Działu HR z informacją o szczegółach, skąd taka opinia. Niestety bez konkretów nie możemy zweryfikować informacji ani podjąć żadnych działań.

@Pemir

Zgadzam się. Ludzie są okropni.wredni,kopia dołki. Co to za polityka firmy. Każdy tam o tym wie. Nikt porządny tam nie zostanie. Tylko zmije. Niestety, ale to prawda.

Czasami opinie bywają różne i zdarza się, że autorzy krytycznych opinii starają się ponownie o pracę w firmie. Lecz to oczywiście dzieje się w poufności, nie na forum. Zapraszamy do kontaktu w celu uszczegółowienia sytuacji, bez konkretów nie jesteśmy w stanie sprawdzić informacji i odpowiednio zareagować.

@MEDEN-INMED Sp. z o.o.

Nie jest to prawda. Przykro mi. Praca w Państwa firmie to stres. Gotują go sami pracownicy. Jeden drugiemu wrogiem. Prezesi są tym sytuacjom przychylnie. Wiedza o tym i nic z tym nie robią. Jest jak w więzieniu, kto silniejszy... Ale w buzi, prymitywniejszy ten więcej opowie i "wygrywa". Nie liczy się wiedzą. Ludzie są strasznie. Pracowałem 2 lata temu. Prymitywizm.

Przykro mi, że ma Pan takie doświadczenia. Niestety nie jestem w stanie odnieść się do sytuacji z przeszłości. W firmie jest bardzo wielu pracowników ze stażem powyżej 10, 15 a nawet 20 lat pracy. Firma jest duża i zapewne nie uda się zawsze uniknąć sytuacji trudnych, jednak zapewniam, że fakt 30 lat działania jest wynikiem dbania zarządu i pracowników o całą firmę.

Niedawno
@Pemir

Z kim w Koszalinie sie nie porozmawia kazdy podziela te opinie.niestety zarzad,szefowie hoduja i daja kwitnac bardzo wrednym ososbom.to nie tylko kopanie dolkow. Tam dochodzi do zmowy miedzy pracownikami. Gdy pojawia sie ktos lepszy,inteligentny te osoby z dlugim stazem tak sie boja,ze robia wszystko aby pozbyc sie inteligencji. Nie pomagaja,donosza i krzywdza. Znam 3 osoby,ktore doswiadczyly tego w tej pozal sie Boze suler firmie.

Tez cos wiem
@Pemir

Zobaczcie,ze w ogloszeniach nie pisza oferujemy: prace w milej atmosferze. Sa na tyle szczerzy,bo wiedza,ze milo to nie jest. O kolezenstwie w ogole nie ma mowy. A pokaz,ze cos potrafisz to cie zjedza.tam sa ludzie niedowartosciowani.zdobyli wiedze o sprzecie ale wyksztalcenia brak. Kultury hmmmm nade wszystko.

@Niedawno

Dzień dobry, niezmiennie zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Działem HR i rozmowy na temat faktów. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie sprawdzić sytuację i podjąć działania. Inaczej dyskusja niestety jest bezcelowa, samą wymianą opinii na forum nie wprowadzimy zmian.

Aktualnie
@Niedawno

A ja znam osobę, która tam teraz pracuje. Wie jak się zachować. Ludziki uczą się tam funkcjonować. Mało pokazywać to nie nadepniesz tym starym polinteligentom na odcisk a i nie napracujesz się. A jak masz ambicje to gon z Medemu. To nie tej klasy firma, która doceni ambicje. Zjedzą cię inni, a to - ploty doceni firma. I co sobie narobisz. Stąd ludzie uczą się co robić by starzy pozwolili Ci tam być hahaha. Z ambicjami, inteligencja gdzie indziej.

Maciej

Witam. Czy w tej chwili posiadscie Panstwo jakies stanowiska pracy do przyuczenis ?

@Maciej

Dzień dobry. Przy części stanowisk istnieje taka możliwość, proszę o wysłanie cv na adres rekrutacja@meden.com.pl z informacją, jakie stanowiska by Pana najbardziej interesowały. Po zapoznaniu się z cv możemy aktualnie zaproponować np. przyuczenie do stanowiska pomocnik operatora lasera lub krajacz materiałów hutniczych.

On

Dzień Dobry, widziałem że pojawiło się ogłoszenie o pracę pomocnik operatora lasera, spełniam wszystkie wymagania. Czy można przyjechać bezpośrednio do firmy z cv i porozmawiać z osobą rekrutującą?bardzo zależy mi na czasie.

@On

Dzień dobry, można, zapraszamy w poniedziałek. Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny zanim Pan przyjdzie 785810841.

On
@MEDEN-INMED Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź, a czy mógłbym dzisiaj się umówić telefonicznie (piątek) ponieważ w poniedziałek pracuje w godzinach 7-15. Pozdrawiam

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Papf

7:30 - 15:30

@Papf

Dzień dobry, to zależy od brygady / działu. Niektóre z naszych brygad pracują na 2 zmiany, 6.00 - 14.00, 13.00 - 21.00, na 1 zmianę od 7.00 do 15.00. Pion administracji i handlowy 7.30 - 15.30.

xyz

@MEDEN-INMED Sp. z o.o. Jakiej marki auta otrzymują przedstawiciele Firmy?

@xyz

Dzień dobry, dziękuję za pytanie. Konkretne marki i modele aut są ustalane w momencie dołączenia nowych pracowników do zespołów handlowych, w sytuacji potrzeby zmiany auta itp. na podstawie regulacji, umów podpisanych przez Firmę. Niezależnie od marki dbamy o komfort pracy handlowców, wyposażenie, o klasie samochodu dla handlowca decydują m.in. wynik i liczba lat pracy.

Fran

Witam, czy w Koszalinie posiadacie Państwo dział księgowości i/lub płac? Dziękuję.

@Fran

Dzień dobry, tak.

Fran
@MEDEN-INMED Sp. z o.o.

Czy w tej chwili jest rekrutacja do działu księgowości? Proszę o informację gdzie przesłać CV. Dziękuję

@Fran

Dziękuję za pytanie. Nie, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do działu księgowości. Jeśli będzie otwarta rekrutacja, proszę wysyłać cv bezpośrednio przez portal ogłoszeniowy lub na adres rekrutacja@meden.com.pl

Bonobo
@MEDEN-INMED Sp. z o.o.

Dzień Dobry a czy w najbliższym czasie kilku tygodni, miesięcy planują państwo rekrutację na stanowiska typu operator maszyn itp? Pozdrawiam

@Bonobo

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutacje na następujące stanowiska w Wydziale Produkcji: monter stołów rehabilitacyjnych, ślusarz, tapicer, krajacz materiałów hutniczych, pomoc operatora lasera. Pełne treści ogłoszeń znajdują się m.in na stronie https://meden.com.pl/rekrutacja

kjh

ogłoszenie o pracę w serwisie ogłoszeniowym i na stronie w zakładce rekrutacja jest aktualne wysyłasz cv a następnego dnia odpowiedź że rekrutacja zakończona. skoro tak to należało by zakończyć rekrutację a nie takim ogłoszeniem wprowadzać w błąd.

@kjh

Dzień dobry. Już udzielam informacji: zdejmujemy ogłoszenia w momencie decyzji o przyjęciu nowego pracownika do pracy i informujemy o tym tak szybko, jak to możliwe. Zakładam, że po prostu cv trafiło do nas w momencie, gdy znaleźliśmy właściwego kandydata. Ponieważ nabór na stanowisko był otwarty, nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy znajdziemy właściwego kandydata i usunąć ogłoszenia z wyprzedzeniem, to po prostu niemożliwe. Oczywiście dołożymy wszelkich starań, żeby w przyszłości te procesy przebiegały jeszcze sprawniej.

Pemir

Pani brygadzistka kilka dni przed zwolnienie mnie powiedziała mi że jak bende chciał wróci to bendzie chciała a teraz dowiaduje się że wystarczy że jeden pracownik powie nie i już nie chce tak się nie robi

@Pemir

Dzień dobry, to kolejna wypowiedź pod tym samym nickiem, zatem możliwe, że od jednego autora. Ponownie zachęcam do kontaktu bezpośrednio z Działem HR i poinformowaniu w rozmowie o zaistniałej sytuacji, ponieważ bez konkretów nie jesteśmy w stanie nic zweryfikować.

@MEDEN-INMED Sp. z o.o.

Nie posiadam numeru tel do działu HR

@Pemir

Rozumiem, z Działem HR można się skontaktować pod numerem 785810841 (od poniedziałku do piątku w godzinach pracy) lub mailowo rekrutacja@meden.com.pl , dodatkowo dane kontaktowe są oczywiście dostępne na stronie firmy. Dla osób śledzących wątek dodam, że już jesteśmy w kontakcie z autorem postów i wyjaśniamy sytuację.

Sorin

A jak teraz się pracuje przedstawicielom? Ile realnie pieniędzy można zarobić? Jak to jest z flotą? Nowe auta czy trupy? Pozostałe narzędzia?

@Sorin

Dzień dobry, praca naszych przedstawicieli należy do wymagających, ambitnych i przynoszących wymierne efekty. Przedstawicielom pracuje się dobrze, to praca dla ludzi energicznych, pozytywnie nastawionych do życia i ludzi, szybko przyswajających wiedzę branżową. Zarobki są zróżnicowane, zależą od aktywności, doświadczenia, wiedzy, terenu, portfolio sprzętu i wielu innych czynników. Warunki płacy podstawowej są negocjowane na etapie rekrutacji, przedstawiciele oczywiście mają również system prowizyjny. Flota jest w dobrym stanie, dbamy o nią na bieżąco. Prócz aut jako podstawowych narzędzi pracy nasi przedstawiciele korzystają również ze służbowych laptopów i smartfonów.

Szybki
@MEDEN-INMED Sp. z o.o.

Witam, czy z doświadczeniem w branży metalowej, ślusarz /szlifierz narzędziowy przy produkcji form wtryskowych, operator cnc fanuc można się starać u Państwa o pracę?

@Szybki

Dzień dobry, dziękuję za pytanie, proszę o przesłanie cv na adres rekrutacja@meden.com.pl, przekażę dokument do działu produkcji i wtedy odpowiem, czy mamy przestrzeń do współpracy.

Monia

Witam jakie są godziny pracy Na produkcji? Dziękuję

@Monia

Dzień dobry, zależy od brygady - czy pracuje zmianowo czy nie. W brygadach jednozmianowych 7.00-15.00, w dwuzmianowych 6.00 - 14.00 oraz 14.00 - 22.00.

abs

nie polecam tam pracy przynajmniej na dziale tapicernia, najmniejsze zarobki....

Iza
@abs

Dlaczego odradzasz zatrudnienie w firmie MEDEN-INMED w dziale tapicerni? Czy poza zarobkami jest jeszcze jakaś kwestia, która Ci nie odpowiada? Może znajdziesz również pozytywy, jak na przykład stała umowa, czy pakiet socjalny? Dawno nikt się tu nie wypowiadał, dlatego też zachęcam Cię do kolejnego komentarza opisującego warunki pracy oraz atmosferę w MEDEN-INMED.

@Iza

Dzień dobry. Wysokość wynagrodzenia w każdym dziale zależy od wielu czynników, od doświadczenia, przez wykształcenie, po odpowiedzialność za konkretne zadania i wyniki. Są również pozapłacowe elementy działające na korzyść pracowników, m. in. ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny, liczy się również stabilność pracodawcy.

Jaki pakiet socjalny...????

@Iza

Jaki pakiet socjalny ...chyba że myślisz o zarobkach są na poziomie socjalu...

Nieznajomy
@Iza

Jaki pakiet socjalny pracowałem tam jakiś czas i żadnego socjalu nie ma. Firma daje ci umowę zlecenie później umowę o praca na okres próbny 3 miesiące a potem jak ci się kończy to albo zwalniają albo zmieniają stanowisko z nową umowa. Kierowniczki które pracują w firmie są obojętne na sprawy pracowników czy na zamieszanie na swoim dziale

@Nieznajomy

W firmie nie ma pakietu socjalnego - jest wspomniany wcześniej pakiet medyczny. Pakiet medyczny daje możliwość korzystania z opieki medycznej w wybranych placówkach prywatnych i jest formą dodatkowego benefitu dla wszystkich pracowników. Jesteśmy świadomi, że w tak dużej i szybko rozwijającej się organizacji jak nasza mogły się zdarzyć trudne sytuacje, jednak odnotowujemy ich znaczny spadek, który wymaga od nas kontynuacji podjętych działań.

Zostaw merytoryczną opinię o MEDEN-INMED Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDEN-INMED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEDEN-INMED Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 185 ocen.

MEDEN-INMED Sp. z o.o.