Opinie o Centrostal-Kujawy w Mogilno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrostal-Kujawy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Centrostal-Kujawy o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrostal-Kujawy w Mogilno

Magda Nowy wpis

@klient jaki przekręt ?

czcz Nowy wpis

No ciężko podobno się tutaj dostać @igor ale zbliża się sezon więc może coś się trafi

klient Nowy wpis

Tną ale ludzi na kasę w poprzedniej firmie przekrecik na dużą kasę ten prezes to wie o co chodzi kiedy kolejna firma?

elleQ Nowy wpis

Pracowników w samym dziale handlowym jest kilku. Panie oczy się cieszą ! Pracowników kilkunastu w samym Mogilnie. wiecej niz bylo roku ubieglego w oddziale upadlego CB. Rozwijaja się. Gratuluje BIG wejscia na rynek E.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Centrostal-Kujawy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
MoniaCBS

ŁÓDŹ TYLKO KOMBINUJE.. NA FORUM GŁUPOTY WYPISUJE.. ŁÓDŹ PRZEŻYĆ NIE MOŻE, ŻE NOWY CENTROSTAL K JUŻ IM RYNEK ZAJMUJE.... :) powodzenia dla C Kujawy to dobrzy ludzie !! do końca wierni Bydgoskiej spółce.. Nie przyjęli ofert pracy od C.. z Łodzi.. I Łódź się teraz mści na forum.. I po nocach wylewa na forum swe złości

bond007

zizi - 2011-10-28 20:41:41 Podpisał Jeziorko umowę ze Slawciem że będzie płacił 20 tysia miesięcznie jeżeli zamiast u producentów będzie kupował w psiej budzie w Mogilnie .W dużym uproszczeniu .Teraz nawet centrostal tego nie firmuje tylko ta namiastka na padniewskiej czy ten Niemiec jest głupi czy też się podłączył.Iskierka nadziei jutro zgaśnie wraz z porannym przebudzeniem.. Centrostal Kujawy to już nie psia dziura, rozwija się i otwiera nowe oddziały hejterze :*

gentelman

co tam w centrostalu kujawy, żyją jeszcze [usunięte przez moderatora]

Ad

W Stalko/Cordes Polen takich przekrętów jest o wiele więcej.....no ale góra jest wysoko i nie widzą co się dzieje na dole ,tylko fakturki podpisują .

Widać że kolegom z Ina żółć się przewraca bo pewnie liczyli że przejmą Mogilno po GCB Bydgoszcz S.A. i będą wyniki a tu nic.

WwwW

A takie było wielkie otwarcie Szczecina i telefony echo nikt nie odbiera i taka to była ważna data dla naszej firmy. Ciekawe czy idąc tym tokiem nie poproszą zwrotu kasy od tej rodzinki zasponsorowanej na Swieta. Jak się wycofać to ze wszystkiego

Oslo

A gdzie [usunięte przez moderatora] ze Szczecina na stronie nadal widnieje ,i ze to na tysiące telefonów klientów .... Lipa , a więc koledzy ograniczają działalność do jednej firmy tak jak było założone ,reszta to zasłonę dymna .

hmmm,

(usunięte przez administratora) Dziwię się ,że władze nic nie robią , ludzie ktośmusi zrobić doniesienie - Czy w Mogilnie działa jakaś komórka organizacyjna PIS ?

irka

Zawsze czułam że tak jest za ładnie to wyglądało .(usunięte przez administratora)A tak pięknie napisali sobie na stronie dopierio po upadku GCB postanowili popracować . Pracując (usunięte przez administratora) działali na szkodę naszej firmy Spokojnie MOGILNO już wie . Udo również.\ To już jest koniec ,

hary

Płacą kasę zaopatrzeniowcowi w Stalko od ośmiu lat , widziałem kiedyś papiery w GCB . Gościu zebrał ok .1,5 mln i ma swoją firmę w (usunięte przez administratora) ie .W ciągu 2 miesięcy trafią wszyscy pod sąd za rozwalenie GCB to prwawdziwi grabarze niewiniątka .

andre

Apokaliptico ! , Nieodwracalne był taki film .

Kwas

Wszystkiego dobrego na Święta zdrowia życzyć nie będę bo po co tu kłamać może jakieś H5n1 w tej dziurze załapiecie, ale napewno dużo szczęścia w Nowym Roku bo sie wam przyda byznesmeny. Taki czas teraz dla was przyjdzie ze włosy bedą wypadac a nie którym nawet te co tylko nad uszami zostały. Smacznej rybki tylko na ości uwzac bo diabeł nie śpi i wymierza sprawiedliowosc.

Tem p.

Amen.

Templum

Amen.

Kredytobiorcy

Koniec swiata . Ale zbieranina .Pan bóg na wszystko patrzy i szykuje niespodzianki . Chocbym szedł cienista dolina zła się nie ulekne . Każda podlosc i kłamstwo zostawia ślad , nie da się umyć rak po poderznieciu gardła tak aby po tem wmówić sobie ,ze nic się nie stało ! zastanawiam się tylko które najgorsze , chyba jednak prosiak .

ALIAS VERSUS

Kruger czy jak ci tam, nie słyszałeś ,że ta" banda cwaniaków" ( śmietanka, która myknęła ukradkiem do łodzi podwodnej z zatapianego przez siebie przez lata statku GCB) żyje teraz jak pączki w maśle!!!! No i kto tu sobie pogorszył??? A my jak te nieudaczniki płaczemy i wypisujemy te bzdety! Trzeba była tak kombinować i knuć jak oni, a nie narzekać! Mądry Polak po szkodzie....

Zostaw merytoryczną opinię o Centrostal-Kujawy - Mogilno

Centrostal-Kujawy
1.2/5 Na podstawie 381 ocen.
  • Padniewska 27
    88-300 Mogilno