Centrostal-Kujawy

Mogilno

Opinie o Centrostal-Kujawy

czcz
użytkownik zarejestrowany

No ciężko podobno się tutaj dostać @igor ale zbliża się sezon więc może coś się trafi

klient

Tną ale ludzi na kasę w poprzedniej firmie przekrecik na dużą kasę ten prezes to wie o co chodzi kiedy kolejna firma?

elleQ

Pracowników w samym dziale handlowym jest kilku. Panie oczy się cieszą ! Pracowników kilkunastu w samym Mogilnie. wiecej niz bylo roku ubieglego w oddziale upadlego CB. Rozwijaja się. Gratuluje BIG wejscia na rynek E.

MoniaCBS

ŁÓDŹ TYLKO KOMBINUJE.. NA FORUM GŁUPOTY WYPISUJE.. ŁÓDŹ PRZEŻYĆ NIE MOŻE, ŻE NOWY CENTROSTAL K JUŻ IM RYNEK ZAJMUJE.... :) powodzenia dla C Kujawy to dobrzy ludzie !! do końca wierni Bydgoskiej spółce.. Nie przyjęli ofert pracy od C.. z Łodzi.. I Łódź się teraz mści na forum.. I po nocach wylewa na forum swe złości

bond007

zizi - 2011-10-28 20:41:41 Podpisał Jeziorko umowę ze Slawciem że będzie płacił 20 tysia miesięcznie jeżeli zamiast u producentów będzie kupował w psiej budzie w Mogilnie .W dużym uproszczeniu .Teraz nawet centrostal tego nie firmuje tylko ta namiastka na padniewskiej czy ten Niemiec jest głupi czy też się podłączył.Iskierka nadziei jutro zgaśnie wraz z porannym przebudzeniem.. Centrostal Kujawy to już nie psia dziura, rozwija się i otwiera nowe oddziały hejterze :*

gentelman

co tam w centrostalu kujawy, żyją jeszcze [usunięte przez moderatora]

Ad

W Stalko/Cordes Polen takich przekrętów jest o wiele więcej.....no ale góra jest wysoko i nie widzą co się dzieje na dole ,tylko fakturki podpisują .

Widać że kolegom z Ina żółć się przewraca bo pewnie liczyli że przejmą Mogilno po GCB Bydgoszcz S.A. i będą wyniki a tu nic.

WwwW

A takie było wielkie otwarcie Szczecina i telefony echo nikt nie odbiera i taka to była ważna data dla naszej firmy. Ciekawe czy idąc tym tokiem nie poproszą zwrotu kasy od tej rodzinki zasponsorowanej na Swieta. Jak się wycofać to ze wszystkiego

Oslo

A gdzie [usunięte przez moderatora] ze Szczecina na stronie nadal widnieje ,i ze to na tysiące telefonów klientów .... Lipa , a więc koledzy ograniczają działalność do jednej firmy tak jak było założone ,reszta to zasłonę dymna .

hmmm,

(usunięte przez administratora) Dziwię się ,że władze nic nie robią , ludzie ktośmusi zrobić doniesienie - Czy w Mogilnie działa jakaś komórka organizacyjna PIS ?

irka

Zawsze czułam że tak jest za ładnie to wyglądało .(usunięte przez administratora)A tak pięknie napisali sobie na stronie dopierio po upadku GCB postanowili popracować . Pracując (usunięte przez administratora) działali na szkodę naszej firmy Spokojnie MOGILNO już wie . Udo również.\ To już jest koniec ,

hary

Płacą kasę zaopatrzeniowcowi w Stalko od ośmiu lat , widziałem kiedyś papiery w GCB . Gościu zebrał ok .1,5 mln i ma swoją firmę w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie .W ciągu 2 miesięcy trafią wszyscy pod sąd za rozwalenie GCB to prwawdziwi grabarze niewiniątka .

andre

Apokaliptico ! , Nieodwracalne był taki film .

Kwas

Wszystkiego dobrego na Święta zdrowia życzyć nie będę bo po co tu kłamać może jakieś H5n1 w tej dziurze załapiecie, ale napewno dużo szczęścia w Nowym Roku bo sie wam przyda byznesmeny. Taki czas teraz dla was przyjdzie ze włosy bedą wypadac a nie którym nawet te co tylko nad uszami zostały. Smacznej rybki tylko na ości uwzac bo diabeł nie śpi i wymierza sprawiedliowosc.

Tem p.

Amen.

Templum

Amen.

Kredytobiorcy

Koniec swiata . Ale zbieranina .Pan bóg na wszystko patrzy i szykuje niespodzianki . Chocbym szedł cienista dolina zła się nie ulekne . Każda podlosc i kłamstwo zostawia ślad , nie da się umyć rak po poderznieciu gardła tak aby po tem wmówić sobie ,ze nic się nie stało ! zastanawiam się tylko które najgorsze , chyba jednak prosiak .

ALIAS VERSUS

Kruger czy jak ci tam, nie słyszałeś ,że ta" banda cwaniaków" ( śmietanka, która myknęła ukradkiem do łodzi podwodnej z zatapianego przez siebie przez lata statku GCB) żyje teraz jak pączki w maśle!!!! No i kto tu sobie pogorszył??? A my jak te nieudaczniki płaczemy i wypisujemy te bzdety! Trzeba była tak kombinować i knuć jak oni, a nie narzekać! Mądry Polak po szkodzie....

BMW

(usunięte przez administratora) jak macie ciekawą historię to napiszcie , własny biznes? no ciekawe spojrzenie dla bandy cwaniaków .

były

No nie wytrzymam , nie byłem na tym portalu już kilka miesięcy ale słyszałem ,że tu jakieś rewelacje . No i są .Kolega stawiał za wzór tą malutką filię i jej kierowniczkę .Okazuje się ,że przez całe lata oszukiwali całą gawiedz po prostu płacili dolę ! A jakim cudem oni się rozeszli ? maciuś poskąpił kaski? - a tak bronił, tak chwalił można by rzec nierozłączni. Na pewno poszło o dużą kasę i ktoś z boku się podłączył . Dobrze mu tak ,

rajder Masclon

Zero towaru w tej budzie,a ceny to nie wiem ! z kosmosu sobie biorą.Długo wam nie wróżę Tej sielanki.

łon

uczeń - 2011-11-28 13:48:35 Nie pochlebiaj sobie nocny pisarzu . Nikt nie uciekał do Łodzi .Jestem wśród kilkudziesięciu osób które dostały propozycję i ją przyjąłem . Są następne bo tworzymy nowe Oddziały w Olsztynie , Płocku i Bydgoszczy . Trzy osoby nie poszły i H* im w D poszło 50 osób i nikt nie narzeka. Czekali do końca GCB ?? Proszę nie będę tu pisać w szczegółach co ich wszystkich trzyma w tej dziurze . Propozycja od takich ludzi to jak skok w przepaść....z jednego bagna w drugie...powodzenia!...no chyba , że jesteś znajomkiem któregoś z owych dygnitarzy to luz....chociaż i tacy odpadają...hehehe

Il

Il - 2011-11-27 21:07:51 Czy komuś jeszcze chce się rzygać na słowo Centrostal? ..jeśli nie, to do roboty lamusy!!!!sprzedawać !!!!

KLIENT

DOBRA FIRMA, DOBRZY LUDZIE. zycze SUKCESOW, A KONKURENCJE Z LODZI WYPISUJACA IRRACJONALNE TRESCI POZDRAWIAM SRODKOWYM PALCEM. Slawomir.

TENtypTAKma

Konkurencja z Łodzi, z... CWANIAKIEM (M.M) na czele... ZAMIAST PRACOWAĆ SIEDZI W INTERNECIE... (usunięte przez administratora) podczas gdy ty ''DRUKUJESZ'' KONKURENCJA PRACUJE!! (usunięte przez administratora)ZASTANOW SIE... DLACZEGO NIKT Z TYCH LUDZI NIE SPRZEDAŁ SIE ZA TOBA... ZOSTALI. hm??

byly

uuuuu nie ładnie tak kłamać kręciliście z tym chłopcem z Mogilna jeszcze w czasie w pracy w GCB Bydgoszcz i naśmiewaliście się z ludzi którzy wierzyli że ta firma przetrwa.

honor

w koncu jakis odpowiedzialny i tresciwy komentarz!!!! zgadzam sie z Toba YHY w 100% !!!!!!!

honor

Wpisy zawierajace slowa niecenzuralne sa usowane automatcznie, wiec nie nalezy dopatrywac sie spisku tam gdzie go nie ma!!! a osoby towrzace ten Centrostal to zadni uciekinierzy, tylko ludzie ktorzy stracili prace i postanowili otworzyc walsny biznes. Nie widze w tym nic zlego

YHY

USUWAJA/BO KONKURENCJE WYKANCZA SIE PO CICHU. KAZDY JEST CWANY ZA MONITOREM KOMPUTERA...I Z TEGO CO WIEM LUDZIE, KTORZY TU PISZA NEGATYWNE KOMENTARZE UCIEKLI Z GCB CENTR BYDG DO LODZI, KIEDY W GCB CENTR BYDG PRZYSZEDL KRYZYS. (usunięte przez administratora)UPSS! LUDZIE Z CENTR KUJAWY ZOSTALI DO KONCA. RUSZYLI Z PLANEM KIEDY GCB BYDG OGLOSIL FORMALNIE PLAJTE... OTWIERAJA FILIE... GRATKI. A TO CO ROBIA LUDZIE Z LODZI JEST W ZLYM STYLU :)

ringo

To prawda , tu już wcześniej pisali , dostarczają jednej firmie ze smarowaniem , uciekinierzy z Bydzi .Nie poszli z kolegami budować od podstaw nowej sieci tylko jadą na smarowaniu - naiwniacy zostaną zdmuchnięci jak pył . Ciekawe tu jest finansowanie , dobór kadry no i punkt na uboczu od dużego handlu naprawdę ciekawa koncepcja . Uwaga wszystkie złe opinie usówają natychmiast , czegoś się boją .

bra

Z tego co wiem to te Centrostale nie mają ze sobą nic wspólnego, a ten z Mogilna to się nawet podszywa pod ten Bydgoski co upadł

A jak się ma Centrostal Łódź do tego z Mogilna?Pewno razem kręcą lody?

cyprian

Na obsłudze tylko dwie osoby wypisane a reszta to co Rada Nadzorcza?

Zostaw opinię o Centrostal-Kujawy - Mogilno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrostal-Kujawy