Abestpit Biuro Rachunkowe

Poznań

Opinie o Abestpit Biuro Rachunkowe

jdx

"sprawa premii" ... na pewno odpowiednia do posiadanego doświadczenia.

jdx

Miałam przyjemność współpracować z tym biurem. Najlepsza Księgowa na świecie:) Uwielbiam Panią P. Krystyno :) Bardzo inteligentna kobieta, która dzieli się swoją wiedza z innymi przez co współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze. Jeśli ktoś szuka opinii ta temat tej działalności z czystym sumieniem polecam ją jako partnera do współpracy, jak również miejsce do zdobycia odpowiedniego doświadczenia zawodowego.

Zostaw opinię o Abestpit Biuro Rachunkowe - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abestpit Biuro Rachunkowe