Opinie o Dedal I Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Jendrych w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dedal I Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Jendrych. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dedal I Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Jendrych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dedal I Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Jendrych w Łódź

Ze dwa lata temu spytano o to z jakich powodów ludzie rezygnują ze współpracy, ale widzę już w odpowiedzi ze chyba ogłoszone zostało bankructwo… Co mogło być ostateczną przyczyną? Jak te sytuacje z jakimiś komornikami się rozwiązały? I co z sytuacją pracowników?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Dedal I Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Jendrych? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ja Nowy wpis

Przecież on ogłosił bankructwo

Dorota Nowy wpis

Serio?? Kiedy??

ja Nowy wpis
@Dorota

pare lat temu

Sylwia

Witam, jak obecnie wygląda praca w Dedal I Przedsiębiorstwo Wielobranżowe? Na jaką można liczyć umowę? Czy obecnie mają jakieś oferty pracy dla kandydata bez doświadczenia?

@Sylwia

Firma nie istnieje

Tyle czasu i jeszcze oszusta (usunięte przez administratora) NIE WSADZILI. chętnie pomogę.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dedal I Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Jendrych. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jeremiasz

Taka macie dobrą pracę, że przesraliście korzystać z forum?

Zdzisław

Szukam operatora koparki CAT M318 który pracował na niej w firmie lub osoby majacej wiedzę na jej temat.Koparka została zlicytowana przez komornika i trzeba ja uruchomić odpłatnie.Dziekuję za pomoc. Prosze o kontakt telefoniczny albo e-maila. astaz.biuro@gmail.com lub +48 603 179 748

Www

Jakie znamiona pomowienia? Jak moj były pracodawca może wystapic przeciwko mnie na drogę sądową skoro wisi mi pieniądze? Jakim cudem jest nieosiągalny skoro sam go widzialem i na luzie wjeżdza swoim a8. Niech sprzeda i pracownikom odda kase a nie udaje nieosiagalnego i biednego zuczka

biurosledcze@kontakt.pl

Nadal czekamy na kontakt osób, które chcą odzyskać swoje pieniądze od firmy Dedal. Dzisiaj jest możliwe spotkanie ze wszystkimi, którzy mają sprawdzone informacje na temat działalności tej firmy. Sprawa jest już w toku. Na maila: biurosledcze.kontakt@wp.pl proszę wysłać swój nr tel. od razu zadzwonimy.

Gwork

Gwork

8. Co mogę napisać w swojej opinii? W zasadzie wszystko. Twoja opinia może być zarówno pozytywna, jak i negatywna. W tym pierwszym przypadku raczej nie będziesz musiał/a się niczego obawiać; w drugim również, o ile Twoja opinia nie będzie naruszać regulaminu forum Opinii o pracodawcach (akceptujesz go podczas dodawania opinii – zob. pyt. 5). Musisz pamiętać, że opinie noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające prawo (np. poprzez ujawnianie danych osobowych, w tym personaliów czy numerów telefonów) będą przez nas archiwizowane (zob. pytanie 10). Ponadto pracodawca może sam wystąpić przeciwko Tobie na drogę sądową, a w takim wypadku będziemy zmuszeni przekazać Twój numer IP organom ścigania (zob. pytanie 7).

Joe

A Ty Bł nie lepszy, tez jesteś tajemniczy......pozdrawiam odważnych.

Dagmara

Czytam te wasze wypociny i chcę mi się śmiać .Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .Pracuję w tej firmie 8 lat i przerobiłem już nie jedną firemkę wszyscy zawszę obiecywali złote góry dobre zarobki i socjale .Nie mam zamiaru opluwać Dedala bo przynajmiej mam stabilizację i (usunięte przez administratora) cały rok a w innych firmach siedziałem na zwolnieniach albo na kuroniówce i nie mogłem trafić palcem do (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o finanse. Nigdy nie miałem tak w innych firmach budowlanych. Atmosfera w pracy nie zawsze jest fajna albo nie przewidziane wyjazdy albo popsute graty i są pretensje że nie ma czym robić ale myślę sobie że w porównaniu do innych firm i tak jest ok . Powiem wam na koniec tyle pewnie że nie jest jak ja bym chciał i często zagryzam zęby ale zawszę może być gorzej .

Bardzo dobry pracodawca. Konkretny i rzeczowy. Nie zgodzę się z potrącenimi o których wspominacie. Polecam!

Bardzo dobry pracodawca. Fakt, iż pracownicy, którzy odeszli kiedyś do konkurencji po kilku miesiącach wracają, mówi sam za siebie. Poza tym firma dosprzętowiona i posiadająca wykwalifikowanych pracowników w branży ciepłowniczej. Polecam fachowcom z branży

ktosiek

jest ok

biurosledcze.kontakt@wp.pl

Sprawa jest już w toku, zawiadomienie do prokuratury, komornik. Proszę o kontakt osoby dysponujące materiałami, informacjami. Spotkanie zorganizowane będzie w okolicach Łodzi. Kontakt poza forum na adres, jak w loginie.

Młody

Jedna wielka sciema i oszusci tyle osób oszukanych i nikt nic z tym nie robi

A zastanawiał się ktoś czemu nawet auto żony Pana. J jest na tablicach z Łasku ELA mimo że mieszkają razem w Tuszynie i kiedyś było na ELW. Tam już dawno wszystko przepisane i ukryte.

biurosledcze@wp.pl

Od dłuższego czasu zajmujemy się sprawą DEDALa. Zweryfikowaliśmy Pana informacje i potwierdziliśmy ich wiarygodność. Znamy wiele wątków całej sytuacji. Proszę o kontakt.

Czekam na kontakt.

@biurosledcze@wp.pl

Bardzo prosimy o podanie nazwy biura jakie pan reprezentuje my byli pracownicy chcielibyśmy potwierdzić autentyczność firmy którą pan reprezentuje być może nasze i pańskie informacje jakie mamy o firmie Dedal pomogą w rozstrzygnięciu sprawy

@biurosledcze@wp.pl

Panowie 30 dni już minęło w poniedziałek łapiemy za telefony i dzwonimy na Kościuszki wszyscy w sprawie naszej sprawy ewentualnie ci którzy mogą stawiają się osobiście i pytają o wyniki kontroli!!!!!!!!

biurosledcze.kontakt@wp.pl

Oczywiście podam wszystkie szczegóły. Kontakt poza forum pod mailem , jak w nazwie.

biurosledcze.kontakt@wp.pl

W kontakcie mailowym uwiarygodnimy się. Istnieje możliwość spotkania z pracownikiem naszego biura dzisiaj w okolicach Łodzi.

Część u Suchego w nowym domu a część u dzieci Jendrycha

Raczej tylko u Jendrycha bo jak słyszę że nie zapłacił facetowi za transport piasku w Piaseczno które robiliśmy dwa lata temu albo że nie zapłacił żadnej faktury w Koszalinie to myślę że planował bankructwo już wcześniej.

Do dzisiaj nie zapłacił mi za fakturę

I nie zapłaci tylu wierzycieli co ma pan jędrych to cała Polska nie widziała

Asdf

Po wypłate kazal do sadu isc

Zostaw merytoryczną opinię o Dedal I Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Jendrych - Łódź

Dedal I Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Jendrych
2.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • WYSZYŃSKIEGO STEFANA KS. KARD. 11 lok. 35
    94-042 Łódź