Opinie o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keeeper Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keeeper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

lucks

Witam, kandyduję na stanowisko konstruktora form wtryskowych. Niedługo odbędę rozmowę rekrutacyjną. Proszę o rady. Pozdrawiam

kiero
@lucks

a gdzie jest teraz taka oferta, możesz podesłać jak to wygląda z wymaganiami?

@lucks

nie stresuj się i bedzie dobrze, rekrutacje zazwyczaj sa dwuetapowe, zwykle rozmowy, nic szczegolnego wiec jesli nie nazmyślałeś w cv to powinno byc git

@lucks

odpowiedzi po rozmowie zazwyczaj dostajesz do tygodnia albo telefonem albo na maila, wiec kontakt też spoko. rerkutacji sie nie boj bo akurat maja to spoko w firmie zorganizowane

@kiero

na ich stronie była kiedyś zakładka z ofertami, tam bym szukał

sona
@huher

nie chce zakladac takiej opcji, ale myslisz ze jak sie nie dostane to tez o tym informuja?

sona
@huher

taka rozmowa jest na miejscu czy online?

Banan
@huher

czym się różni pierwszy etap od drugiego? zawsze idziesz na drugi?

Nugat
@Banan

zazwyczaj to po prostu jedna rozmowa i potem czekanie na decyzje

Nugat
@Banan

a na decyzje czeka się średnio tydzień

corky
@Nugat

powiesz jak wyglada taka rozmowa? nietypowe jakies pytania? :)

Kujon
@corky

nie nic nietypowego, zwykłe dwie rozmowy

bee
@Kujon

poza tym to sie ustala od razu ewentualnie jaka umowe by sie chcialo?

Xap
@bee

Nie dowiesz się dopiero po zatrudnieniu na jakiej umowie pracujesz, spokojnie :d

Kurion
@bee

moim zdaniem nie ma dużego wyboru w sensie jak jesteś studentem to wiesz że dostaenisz zlecenie, to samo tyczy się praktykantów

przesada
@bee

umowa o pracę jest najczęściej oferowana przez pracodawce i na to bym się nastawiał, nie wiem czemu inni tak kręcą w tym temacie

przesada

pierwsza umowa tez na okres 6 miesięcy z tego co kojarzę jest

@przesada

możesz oid razu powiedziec cos na temat atmosfery w pracy?

@przesada

to jest z okresem probnym juz tak jakby?

@przesada

jakies ciekawe benefity sa oferowane tutaj moze?

@pam

albo chociaz jakies typowe typu prywatne multisport?

rekt
@pam

paczki świąteczne, zfśs, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ewentualnie kursy i szkolenia

rekt
@pam

jest też multisport, albo raczej dopołata do karty

Minnie
@rekt

co to za ewentualne kursy i szkolenia ktoś powie?

@rekt

Jakiego typu kursy i szkolenia? Można samemu decydować, na jaki chce się zapisać? Czy to szef wysyła konkretnych pracowników? Jeśli chodzi o prywatną opiekę medyczną, to czy można do niej dołączyć rodzinę?

elf
@rekt

takie szkolenia odbywaja sie w godzinach pracy czy po?

Stew
@rekt

multisporta macie od początku zatrudnienia?

Stew
@Stew

ogólnie czy wszystkie dodatki macie od początku chętnie się dowiem

@Stew

A wiadomo jaki to pakiet multisporta?

@Stew

Pewnie trzeba okres próbny przejść, tak chyba zazwyczaj jest.

@kostek

No przynajmniej ja się z tym tak spotykałem do tej pory, ale może tu jest inaczej.

waxir
@kostek

co masz na mysli jaki? to istnieja rozne rodzaje?

olly

zreszta to ze istnieją to nie znaczy że można wybrać, jak tu jest z tym?

kciuk
@lucks

dokładnie jak masz doświadczenie i nie naściemniałeś w papierach to wszystko powinno pójść dobrze. Grunt to się nie stresować i wierzyć w swoje możliwości. Głowa do góry, świat należy do ciebie!

HotDog
@rekt

jesteś w stanie powiedzieć w jakiej części pracodawca finansuje multisporta a w jakiej pracownik?

kranczipsowa impreza
@rekt

warte uwagi te świąteczne upominki? Mikołaj przyniósł w tym roku cos fantastycznego? :D

ostryga

jak nie mozesz powiedziec dokladnych kwot to powiedz chociaz czy sie oplaca

Lays

warto warto, zawsze to taniej... mnie np multisport bardzo motywuje do chodzenia na siłke

Benzyna
@Lays

Zazwyczaj tak jest że nawet jak są jakieś dopłaty to i tak na plus wychodzi.

Benzyna

Ciekawe czy można by było wziąć i ewentualnie w razie co zrezygnować. Powie ktoś czy to możliwe jest?

Frona

Na stronie nie mają teraz aktualnych ogłoszeń?

@Frona

tez szukałem i na ich stronie i na pracuj nigdzie nic, chyba mają komplet, bezpośrednio chyba do nich napiszę

@saad

jaka masz pewnosc ze ktos to wezmie pod uwage?

Shiper

Ktoś poleca pracę tutaj? Bo właśnie zastanawiam się nad aplikowaniem na jedną

@Shiper

Ja mimo wszystko polecam. Wszystko zależy gdzie chcesz pójść - zdarzają się lepsze i gorsze dni. Jak to w życiu ;)

Tak to prawda, że pracownicy uciekają. Jak ma być dobrze skoro osób rzetelnie pracujących jest mało,za to osób zarządzających jest mnóstwo,a wiadomo kto utrzymuje firmę. Po co tyle koordynatorek na zmianie, a operator nie ma gdzie rąk włożyć,one nawet na przerwy nie zmieniają nie tak jak kiedyś było.I wiele innych miejsc pracy zbędnych w tej firmie,wszyscy tylko do rządzenia a do pracy nie ma nikogo porządnego.Pozdrawiam porządnych i pracowitych pracowników,bo tacy są tylko nieszanowanie przez zarząd.

Praco

To może zacznij kandydować na stanowisko? Bo pisać to każdy potrafi a do roboty to nie ma kogo. Pewnie jesteś tą osobą chowająca się za maszynami i siedzącą w telefonie, ale żeby pomóc koleżance lub koledze obok to w nosie , a jak Ty chcesz pomocy to pewnie pierwsza w kolejce stoisz! Problemy się zgłasza a nie opisuje są kierownicy żeby wysłuchać problemów. A jak się praca nie podoba to zacząłbym szukać innej ale nie stać Cie pewnie na taką godność bo umowa na stałe i (usunięte przez administratora) trzęsiesz żeby się zwolnić.pozdrawiam każdego pracownika keeeper. Praca jest fajna maszyny jak maszyny raz dobrze raz źle idzie się przyzwyczaić w każdej firmie jest dobry i zły dzień.

herr
@Praco

Dzięki za pozdrowienia i zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Ludzie teraz niczego sobie nie szanują i tylko narzekają, obgadują i złoszczą się jeden na drugiego, a praca naprawde porządna.

Czesiek

Z którą częścią jego wypowiedzi się nie zgadzasz? Jak jest praca tu organizowana i jak przydzielane obowiązki? Nie ma tak, że jedni się nudzą, a drudzy uwijają tak, że pot się leje? I co z możliwością awansy, na ile jest realna?

Lenka
@Praco

Dla mnie jest ok. Praca jak praca trzeba swoje zrobić. Ważne że nikt nie krzyczy i kierownicy i brygadziści są mili i pomogą zawsze. Tyle ile dasz od siebie dostaniesz w zamian ????

Technik Utrzymania Ruchu ma jakąś odpowiedzialność finansową? Tak czytam to ogłoszenie o pracę i obowiązki, ale nic tam nie wspomnieli o tym. A mi np. kazali w poprzedniej firmie podpisać takie coś, że zapłacę karę za określone błędy itd. Tutaj jest coś takiego?

Poczatek

Wysyłam CV na stanowisko Junior Marketing & Product Manager czy może mi ktoś coś więcej opowiedzieć o tej pracy? Jaka atmosfera, ludzie i obowiązki się s tym wiążą?

Molier
@Poczatek

Prawdopodobnie w ofercie znajdziesz odpowiedź na pytanie o obowiązkach, ale co do samej atmosfery w pracy tutaj - nie mam się do czego doczepić, a chwilę tu popracowałem :) Natomiast jeśli chodzi o to jak to teraz wygląda to nie mam pojęcia, bo moje drogi z firmą się rozeszły już chwilę temu ale ciepło ją wspominam.

szczery
@Poczatek

powiem tak..swego czasu był to bardzo prężnie funkcjonujący dział zaangażowanych pracowników. Niestety Zarząd w Polsce wiecznie uznawał go za niekompetentny lub wręcz zbędny.. efekt? Z kilkuosobowego działu nie został nikt.. bo przecież samo się robi.. naprawdę? Fajna miejscówka na zdobycie doświadczenia dzięki niemieckiej centrali. Ale asertywność od samego początku!

@Poczatek

Niestety w ogłoszeniu nie wspominają, że szkolenie wymaga dwóch dwutygodniowych wizyt w Niemczech, które są nienegocjowalne i nie podoba się im, gdy macie inne zobowiązania nawet w weekendy w pierwszym miesiącu zatrudnienia. Podczas pierwszej rozmowy moja decyzja na temat wyjazdu była negatywna, ale i tak zaprosili mnie do firmy, żeby wymusić na mnie ich decyzję kusząc zatrudnieniem. Nie wspomnę o wypytywanie o stan cywilny, ilość współlokatorów, stan mieszkaniowy, dzielnicr zamkeszkania tylko po to żeby zobaczyć, czy mogą zaproponować wyjazd. Nie polecam, szukają człowieka, który poświęci całe życie dla tej pozycji.

Szczery
@Kandydat

znam tą firme i nikt nie wymaga od Ciebie pełnej dyspozycyjności.. jeżeli nikogo nie ma miejscu to ktoś musi Cię wdrożyć by móc wykonywać jakiekolwiek obowiązki. Fakt, mogłoby to być ujęte w ogłoszeniu. Ale swoją drogą uważam że trzeba być otartym na pierwszym etapie zatrudnienia. Delegacje są raczej nieodłączną częścią stanowiska Product Managera w zagranicznej firmie.

kciuk
@Poczatek

w moim odczuciu nastroje bardzo pozytywne, nikt się bez sensu nie czepia, z każdym można porozmawiać, jest się z kim pośmiać. A i towarzystwo do herbatki się znajdzie

Pracownik Produkcji

Sam proces rekrutacyjny był płynny i wg ustalonych terminów. Na spotkaniu w firmie zostałem przejęty bardzo sympatycznie, nie odczułem, że mogę się stresować na rozmowie, od pierwszej zdań z panią, która prowadziła rozmowę rozluźniłem się i mogłeś skupić się na szczegółach. Wszystko zostało przedstawione w sposób jasny i klarowny, oferta mi się spodobała, ale chciałem jeszcze to przedyskutować z dziewczyną. Pani, która mnie rekrutowała umówiła się ze mną na kontakt w kolejnym dniu i wg ustaleń w wyznaczonych porach skontaktowała się ze mną. Decyzja, którą podjąłem była na tak. Kolejne kroki zostały przedstawione przez Panią rekruterkę, wiedziałem co zadzieje sie po kolei i od kiedy mogę zacząć pracę. Obecnie jestem pracownikiem od kilku miesięcy, jestem zadowolony ze współpracy, z ustalonych rzeczy i dotrzymywania słowa, dogaduje się z zespołem.

co mnie zmotywowało do udziału w rekrutacji, odnośnie doświadczenia, posiadanych kwalifikacji, moich planów na przyszłość, na czym mi zależy w pracy

Leszno
pufa

jakie są godziny pracy na produkcji?

pufa
@pufa

i po ile godzin sie pracuje i jakie to sa zmiany?

robROB
@pufa

na produkcji masz 3 zmiany w 4brygadowce

alma
@robROB

a ogolnie to jest ciezka praca czy raczej taka do wytrzymania? ja sie orientuje bardziej w imieniu męża, wiec z przymruzeniem oka prosze brac kto pyta heh :)

fatal
@robROB

macie jakies dodatki za 4brygadowke?

@fatal

a to nie tak że za 4 brygadówkę musi byc dodatek? jak to wygląda>

@fatal

może ktoś w ogóle opowiedzieć coś więcej o tym systemie, odnośnie tego czy jest męczący czy coś? da się na tym pracować?

Sageo
@Majm

Dla mnie najpierw było ciężko się przerzucić bo przechodziłem z innego trybu pracy ale po chwili już dało radę. Także na luzie dasz radę jeśli o to się martwisz..

@Sageo

a jak te dni wolne w tym systemie wypadają?

@Sageo

dodatek za to jakiś macie?

kimon
@saad

tzn.? na której zmianie pracuje się w które dni?

serafin

Może firma otrzośnie się(mowa o niskich temp na mag wai) i jak apłaci kare 30 tys za łamanie zasad BHp czy dociera do panstwa że jest za zimno

Beta

To prawda firma oszczędza na ogrzewaniu Waimei , Był montaż ,było cieplej , montaż się wyniosł , ma ciepło dalej , A u Nas jest zimno , Temperatura jest nie do zniesienia . Ludzie zaczynają chorować . Dlaczego dział MAGAZYN. pod każdym aspektem jest traktowany gorzej ?

Ej

Prosze przyjrzeć się nadgodzinom brygadzistów , co robią na nich i czy sa uzazasadnione . Mam wrażenie ze niektórzy przychodzą tylko aby filmy oglądać !

Operator

A tobie spadłby wlos głowy gdybys raz chociaż popracował tak jak tobie za to płaca ? Naprawdę chcesz rozmawiać o tym co w pracy powinno się robic a czego robic się nie powinno ?! Kamery wszystko rejestrują

Wróżka

Czytam i nie wierzę jeden leń drugiego lenia straszy kamerami? Przecież wszyscy wiedzą że ten co ma kamery to 4 liter nie ruszy tylko patrzy w monitor! Pytanie co na to władza? Zapomniałem, No przecież władza też tam siedzi! .Najwyższy pozwoli dalej siedziec czy w końcu ruszy wszystkich od tych kamer. Trochę sie nie dziwię bo po co ruszyć , w koncu mamy dostęp to trzeba korzystać. Ten fotel w biurze to tylko dla lizusow!!!

Magazynier

Chętnie bym przyszedł na Spotkanie ale mam II zmianę i nie mam urlopu. Z L4 przyjść to też nie jest wyjście z sytuacji. Proszę o informację co zrobić w takim przypadku? Pozdrawiam

Circa
@Magazynier

Info było przekazane, że jak ktoś chce to przychodzi, więc to już kwestia zapytania przełożonego o więcej informacji i ustalenie z nim szczegółów

Operator wózka
@Circa

W takim razie jak to jest , że produkcja ma następnego dnia wolne po spotkaniu, a magazyn musi udać się do pracy, gdzie równo uprawnienie w Firmie zarządzie?

Circa
@Operator wózka

To nie jest sytuacja z rodzaju "równi i równiejsi" - impreza ma się kończyć o 11 wieczór i na następny dzień wszyscy idą do pracy zgodnie z harmonogramem.

Magazynier
@Operator wózka

Przecież to spotkanie zrobili pod siebie i żeby czasami nie poszło za dużo (usunięte przez administratora) to zrobili w tygodniu. Mi ten C-a proponował żebym porozmawiał z przełożonym aby mi dał wolne za odrobek żebym mógł iść na Spotkanie bo nie mam urlopu. Co to ma być? Mam wrażenie to to ten sam klient ustalał termin!

Kamerzysta

REGULAMIN PRACY: Przełożonych się nie lękaj Mało rób, a dużo stękaj Nie krytykuj, nie podskakuj Siedź na (usunięte przez administratora) i przytakuj. I nie przejmuj się swoją rolą Bo i tak Cię (usunięte przez administratora) . I nie przejmuj się swą pracą Bo i tak Ci (usunięte przez administratora) płacą A wydajność Twojej pracy Reguluje Fundusz Pracy. Kiedy jesteś w swojej grupie Wolno Ci mieć ci wszystko (usunięte przez administratora)Pozdrawiam. PS.. Żarty muszą być w każdej brygadzie, a tak na poważnie to "Zabawy w chowanego nie są mile widziane" nieroby i ściemniacze powinny zakasać rękawy i wziąć się do pracy!!! Nie pozdrawiam leni !!!

xd

jakich nowych 3 zastepcow? kto nim zostal?

Produkcja

Do września 2023 nie można było palić na produkcji a Ty masz problem. z godzinami na papierosa????Ciesz się że na montażu pracujesz

Brygada A.

Rude to fałszywe, taki fakt.

Anyone

Witam. Pracowałam w tym zakładzie na magazynie jakiś czas, miałam problem z poszczególnymi osobami Olgą i Martą. Byli oni faworyzowani przez kierownictwo mimo tego że często kogoś oczerniali kłamiąc , albo mocno koloryzując. Słyszałam wcześniej że treba na te osoby wracać uwagę bo są bardzo fałszywe i przebiegłe. Szkoda że tacy ludzie tam pracują i niszczą atmosferę w zakładzie. Według mnie osoby takie powinny ponieść konsekwencje swoich czynów ponieważ ich zachowanie wpływa na pracę zespołową której w tym momencie brak. Śmiało mogę użyć słów (usunięte przez administratora)w tym przypadku, wiem że te panie krzywdziły więcej osób i nikt z tym nic nie robi. Każdy z nas chciałby pracować w firmie gdzie jest równy poziom traktowania uczciwość i możliwość wypowiedzi bez ośmieszania i ponoszenia jakiś konsekwencji.

Jazda z koksem

Dokładnie pójdziesz powiesz to nic z tym nie zrobią ale jak już wpis pójdzie to wkoncu może coś zaczną robić jestem za tym żeby wyprostować pewne osoby z weryfikacji bo to jest dramat straszny co one robią obudźcie się wkoncu i miejcie Je na oku bo to jest masakra że one robią to samo co osoby które zostały zwolnione z tego powodu a one jak by nigdy nic pracownice roku serio?

Warszawski Escort

Weź się dziewczyno za leczenie psychiatryczne i leczenie swojej duszy. Wyjazdy do Warszawy ? Robienie za escort weekendami? A robisz (usunięte przez administratora) burze porządnym ludzią w porządnej pracy. Powiem ci tak pewne powiedzenie w Polsce jest Kto mieczem wojuje , ten od miecza ginie. Mam nadzieję że to będzie lekcja dla ciebie żeby nie robić (usunięte przez administratora) dobrym ludziom!

Fox

Jako pracownik magazynu mogę powiedzieć, że to wszystko niestety prawda! Nie ma kontroli nad tymi dziewczynami

Co się dzieje w dziale jakości, że co chwilę szukają kontrolera?

Modern
@Kandydat

Z tego co wiem to od jakiegoś roku nie było tam żadnych rekrutacji.

Henia

Co masz dokładnie na myśli? Możesz opisać konkretne sytuacje i stanowiska? Z tym kontrolerem jakości to dużo osób się zgłasza ?

Ida

A w jaki sposób inne działy się rozwijają? Co ma wpływ na ten rozwój ? Jakieś szkolenia? W tym dziale tego nie ma?

Bodzio

Jakie benefity oferują pracownikowi? Prywatna opieka medyczna, Multisport?

maru
@Bodzio

z tego co wiem to to i to, tylko do multi dopłata, nie że w całości, nie wiem jak z opieką medyczną, czy finansują, czy dofinansowują

Bodzio
@maru

Może ktoś z pracowników będzie w stanie powiedzieć coś więcej?

BOGD
@maru

Jak pracowałem to była dodatkowa opieka medyczna

robROB
@BOGD

nadal jest opieka medyczna nie martw sie

piszczel
@robROB

a jaka ta opieka medyczna? są jeszcze jakieś inne dodatki?

@piszczel

z dodatków widzę, ze oferuja jeszcze zfśs, kartę multisport i dostęp do kursów i szkoleń w tym językowych

@robROB

ja natomiast mam pytanie odnośnie samej rekrutacji, czy one są w 100% zdalnie? bo szczerze to wole nie tracić czasu na dojazdy jak ma nic z tego nie wyjść :/

Wazyl

Na ile pierwsza umowa? Później dają nieokrślone?

int

i to jest pewnie tylko umowa o prace w takim razie tak?

weber

tak są ludzie na zleceniach ale to głownie studenci i praktykanci, reszta normalnie uopy

Henia
@weber

To po jakim czas UoP na czas nieokreślony jest możliwa? Można po okresie próbnym od razu mieć czy nie? W ogóle podwyzki tu są regularnie?

@weber

zlecenia nawet chyba nie tylko że głównie co tylko studenci i praktykanci wszyscy inni uopy

@Henia

pierwsza umowa na 6 miesiecy to co dzieje się później zalezy już tylko od stanowiska i tego jak się spodobasz ale ogolnie raczej na nieokreslony wreszcie da sie dostac

@Henia

w jakim sensie podwyżki regularnie? czy z dlugością pracy w firmie coś dostajemy czy jak? mogłbys sprecyzować?

Odzież to porażka. Koszulki grube 50% poliester. Nie wchłaniają potu , nie przepuszczają powietrza. Spodnie to samo i ważą tonę. Do tego ciężkie niewygodne buty. W tej temperaturze praca w takim ubraniu to koszmar. Ktoś chyba nie miał wyobraźni.

@Monika

Zgadzam się spodnie masakra nie da się pracować w takim upale a jeszcze spodnie parzą i masz po 6 maszyn

produkcyjny

jakie stanowiska macie do obstawienia w keeeperze dla osoby z niewielkim doświadczeniem na produkcji?

Agnieszka

No właśnie szukałam ofert na ich stronie, ale pusto. A wiesz czemu nie szukają? I czy moze niedługo będą szukać? Jakie w ogóle zarobki na ten moment tu są?

errr
@Agnieszka

no nie bardzo? skąd on ma wiedzieć?

Mr.Incognito.
@produkcyjny

To praca dla ludzi beż żadnych kwalifikacji. Trzeba się nauczyć kleić etykiety i składać pojemniki z pokrywką.To idealna praca dla ludzi beż wyuczonego zawodu.

olex
@Mr.Incognito.

a to dobrze, że nie ma jakichś większych i skomplikowanych działań, można się szybciej wdrożyć

olex
@Mr.Incognito.

a ogólnie jak u was się zatrudnić? nie potrzebują kogoś aktualnie do pracy?

Tanik
@olex

Na stronie jak sprawdzałem to niczego nie było

Pop
@Mr.Incognito.

mow co chcesz, ale tacy pracownicy tez sa potrzebni. w koncu na tym polega produkcja czy ogolnie czesto praca tez na magazynach. jak juz sie wprawisz i nie masz co narzekac na pracodawce to kazda praca jest super.

Karpik

to fakt, pozatym jeszcze jak nie masz doświadczenia i tutaj zdobędziesz doświadczenie to już będziesz mieć doświadczenie hehe ;P

Zostaw merytoryczną opinię o Keeeper Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Keeeper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keeeper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keeeper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keeeper Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Keeeper Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keeeper Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1021 ocen.

Keeeper Sp. z o.o.