Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

A NIE

Ostrzegam prze tą firmą.

BylyPracownikCD

"całej należnej kasy" - to mam na myśli za ostatni przepracowany tydzień minus koszty, bo doprosić się o wakacyjne to jest niezła bieda, a urlopowe masz wypłacane raz w roku na wniosek.

BylyPracownikCD

ariosa nie pojechałem, byłem na Hispie. A że tam godzin lipa, to nas rzucali jak (usunięte przez administratora) po całej NL. Na szklarniach w tym okresie faktycznie może być dobrze. No Oijen to ewidentna patologia. :) Jak dostaniesz login i hasło do portalu sherpaforce to tam masz wgląd na solarisy. Tak samo możesz tam zaznaczyć opcję Wypłata całości lub nie. Standardowo jest zaznaczone że wypłacasz tylko za 40h a reszta Ci się odkłada, jak chcesz za całość to wtedy od razu sobie lepiej to odznacz...

szaman

Dzięki za opinie.Pojedziem,zobaczym,ocenim(do odważnych świat należy) he he.A poważnie to nadal nie wiem czy mając przykładowo np. 55h w tygodniu(jesli to realne),to przelew i solaris za ten tydzień jest według tych godzin,czy też jest inaczej?

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Oferty Pracy

Brygadzista - logistyka 2014-05-06 Zakres podstawowych obowiązków:•Nadzorowanie grupy pracowników •Koordynacja i komunikacja prac zespołu •Rozładunek i przepakowywanie produktów •Składanie, klejenie i rozpakowywanie displaysWymagania:•Komunikatywna znajomość języka angielskiego •Doświadczenie zawodowe w magazynach logistycznych •Znajomość procesów logistycznych •Doświadczenie przy nadzorowaniu pracy grupy osób •Odpowiedzialność oraz elastyczność ze względu na pracę w kilk

go2
@Oferty Pracy

Pracowałam w tej firmie ponad 1,5 roku temu.Rewelacji nie było, ale wszędzie można trafić gorzej. Ja pod koniec walczyłam o kazdy grosz który mi zabierali, dlatego się rozstaliśmy. Wszystko zależy od podejścia. A umowy zawsze mozna wcześniej skończyc, jalepiej zjadzówki lub nawet tel do opiekuna, ze w domu coś sie dzieje i jedziesz

szaman

Szukam kogoś kto był,lub jest na ogórkach w szklarni.Negatywnych opini raczej brak,a kolega wyzej sobie chwali(pomidory),wiec może nie jest tak żle.Mam doświadczenie w pracach szklarniowych,wiec praca jak praca.ciekawi mnie tylko jak jest z wypłatami?Przelew jest za wszystkie godziny,czy tylko za 40,a reszta zamrożona?Jak to wygląda koledzy/koleżanki?

szaman

Dzięki za opinie.Nie jest jak widać,zbyt ciekawie.A jak się nie spodoba,są jakieś kary za zerwanie umowy?Nie mam zamiaru wiązac się umową na kilka miesięcy,jak lipa będzie.

men
@szaman

A ja jestem obecnie na poidorach,i nie zgadzam sie z kolega wyzej, pracuje nawet czasemw niedziele, godziny sa.(usunięte przez administratora)

życzliwy
@szaman

Przez pierwsze 2 miesiace masz okres probny, w ktorym zarowno pracodawca jak i ty mozecie zerwac umowe. Jesli podpisales tylko standardowa umowe w Polsce, to nie masz sie czym martwic, bo nie ma w tej umowie nic o karze za zjazd. Chyba, ze podpisales jakas klauzule o karze, to masz wtedy lipe.

BylyPracownikCD

W Venlo nie pracowałem, byłem raz tylko obok Venlo w Geodisie, to taki duży magazyn. Tam się przepakowuje, albo rozładowuje. Mi powiedzieli że jadę na Hispe do owoców, a tak na prawdę pracowałem wszędzie, nawet właśnie obok Venlo. Więc jeśli mówią Ci że jedziesz do Venlo na ogórki, to się nie zdziw jak czasem będziesz pracować gdzie indziej, albo w ogóle na miejscu okaże się że zakwaterują Cię gdzie indziej. Jedziesz z dziewczyną przez sherpe? Ja bym się bał, w ośrodku głównym, do którego jadą najpierw wszyscy, widziałem różne dziwne akcje, rozłączanie par, jeden w innym domku, jeden w drugim. Zdarzało się że parę rozdzielali nawet na całą Holandię. Dziewczyny normalnie ryczały. Ale trudno się dziwić. Musicie być na to gotowi jadąc przez tą złodziejską firmę. Na początek skasują was 40euro za ciuchy :D 20euro za czytnik i klucz, czy coś takiego, więc na starcie jesteście około 60euro w (usunięte przez administratora) Co do godzin, to chyba w całej sherpie jest tak samo, są wywieszane listy dzień wcześniej informujące o tym, kto na którą jutro jedzie. Zazwyczaj poło osób ma FREE, czyli wolne, nie wiem czy tak jest na ogórkach, ale na serach i na sortowni owoców tak właśnie było. Na szklarniach na Ojien (ośrodek główny) bywało gorzej bo średnio 70-80% ludzi miało wolne. Nie muszę też wspominać że mieszka tam sama patologia. Więc jak was przydzielą na Oijen to od razu wracajcie do domu, albo szukajcie czego innego. Śmieszne jest też to że pierwszy raz trzeba jechać transportem Stokłosą. Kino. Ale pojedźcie, zobaczcie sami, i napiszcie koniecznie co u was, bo a nóż traficie na bardzo przyzwoitą pracę i pieniądze.

szaman

Hejka.W niedługim czasie jade z dziewczyną na ogórki do szklarni w okolice Venlo.Ma ktoś może jakąś wiedze na temat tej pracy,i warunków mieszkaniowych?No i rzecz podstawowa jak jest z godzinami i zarobkami?

bywalec biur

Zależy jak trafisz i co robisz, po pierwsze czytalem opinie zanim wyjechalem ale kto nie zaryzykuje to nie zobaczy jak jest wszystko co tu piszecie w wiekszosci jest prawda , ja nie jestem z pierwszej lapanki (pisze bez polskich znakow) raczej jestem inteligentny i jesli mialbym siedziec na domku w oiijen i miec pare godzin w tygodniu to sorry ale stac mnie na cos wiecej znam jezyk i sobie poradze i mysle ze wsyscy mysla tak samo i dlatego co nie ktorzy po tygodniu jak nie przepracuja podstawowej ilosci godzin wedlug prawa holenderskiego wyjezdzaja zostawiacie wszystko i macie wszystko gdzies a sherpa sciaga z was ostatnie wtedy centy . Ale oki jesli chcecie wiedziec jak jest naprawde to sie sami przekonajcie ale bez kasy nie przyjezdzajcie bo smieszne jest dla mnie zyc z tygodnia na tydzien na tygodniowce i potem sie slyszy pozycz kase bo mi brakuje itp. jesli przyjezdzacie na skoczka to z praca jest roznie jesli jestes dobry sie sprawdzisz to nawet jako skoczek bedziesz jezdzil do pracy . jesli jedziesz jako PL to badz czlowiekiem nie mozna ludzmi rzadzic nie majac pojecia o pracy co sie tam dzieje i jak pracuje . I na koniec dodam jesli jedziesz na miejsce gdzie jestes przypisany to sie staraj i trzymaj na tym miejscu ale tez nie pajacuj tylko dostosuj prace do innych i pracuj tak jak oni a sie utrzymacie jestem zwyklym pracownikiem narazie na biuro nie narzekam po za tym ze kazde biuro cos ma sciaganie za koszulki za pranie i transport itd. zarobki mam tygodniowe ponad 300e to mi wystarczy i na rodzine by wyslac tez. Dziekuje i pozdrawiam pozniej podam adres meil jak macie jakies pytania.(znasz jezyk znasz prawo masz asa)

BylyPracownikCD

CapeHelius to faktycznie najlepsze zakwaterownie. Można wręcz powiedzieć że jest luksus jak na pracę za granicą. Ale nie zdziwię się jak na miejscu się okaże że jedziesz jednak gdzie indziej. Co do pracy na Hispie, jest ciężko, nigdy nie wiesz ile będziesz godzin pracował. Możesz 3 a możesz 10. Tam polak polaka pogania i to nieźle :) Na serach tak nie ma. A jak czegoś nie umiesz to będą z Ciebie szydzić i Cię obgadywać. Atmosfera pracy nie jest tam najlepsza, brygadzistki często same nie wiedzą co robić, co chwile zmieniają zdanie. Do pracy jest lekko ponad 30km, ale trasa w miarę prosta, praktycznie cały czas autostradą.

Zw

Zakwaterownie to najlepsza miejscowka jaka moze zaproponowac ci Sherpa, ale co do pracy i placy, to tego ci nie zagwarantuja. Albo bedziesz robil za pol darmo albo bedziesz siedzial na domku czesciej niz w pracy. To nie jest dobra agencja pracy, Jeszcze sie zastanow.

Adrianufo

jutro mam wyjazd z sherpa na owoce do firmy Hispa i nie wiem czy mi sie oplaca jechac czytajac te opinie na temat tego zakladu i posrednika Sherpa......ulokowac chca mnie w cape helius.....doradz ktoś czy jechac czy sie wycofac....

Gosc
@Adrianufo

Nie jedź, bo będziesz w plecy.

BylyPracownikCD

Jest już 20:06 (czwartek) więc już paska raczej nie dostanę, przeważnie były 18-20 i kolejny tydzień bez należnych mi pieniędzy, jeszcze jeden i będę opisywał przygody z Sherpą na(usunięte przez administratora):) Pozdrawiam.

BylyPracownik

Witam. Raz już się wypowiadałem na tym forum, ale nie mogę odnaleźć swojego wpisu. Ogólnie dla osób, które chcą wyjechać. Odradzam. Ja w dalszym ciągu nie mogę się doprosić o zaległe należne mi wynagrodzenie za godziny dodatkowe. Miałby być wypłacone do 6 tygodni od momentu zjazdu. Mija już ósmy tydzień a pieniędzy jak nie było tak niema. Mało tego, firma co rusz wymyśla jakieś dodatkowe obciążenia, ze 139euro, zostało już 100euro, należne mi do wypłaty, jeszcze dwa tygodnie, dwa kolejne wymysły i się okaże że jestem na 0, albo na minusie. Co do pracy i warunków zakwaterowania to zależy jak się trafi, ale wszędzie jeśli chodzi o godziny jest tak samo, nie zarobicie w tygodniu więcej niż 150euro, średnio jest 80-150 w tygodniu. 180-200 jest mniej więcej raz na pięć tygodni. Więc w przeliczeniu na PLN zarobicie około 1400-1700zł, tak zarabiałem, w Heveloutsluis warunki zakwaterowania boskie, wanna z hydromasażem, duży salon, trzy łazienki w domku, nawet sauna się trafić może, do tego piękne widoki, do miasta blisko, bajka, ale praca na Hispa Fruit ciężka, i tego ukryć się nie da, atmosfera pracy też napięta, polak polaka wyzywa itp. :) W Wezep jest odwrotnie, fabryka serów - praca bardzo lekka, spokojna, na hali leci radio, cudna robota, natomiast warunki mieszkalne LIPA! Środek lasu, grzyb w łazienkach, prehistoria. Więc właśnie zależy gdzie traficie. Ale ja z Sherpą mam raczej przykre wspomnienia ze względu na to że na mejle odpisują bardzo rzadko, okradają ludzi z należnych im pieniędzy na każdym kroku, nie raz wypłata zamiast w czwartek-piątek to jest w poniedziałek. Ale jak chcecie to jeździe, przekonacie się sami na własnej skórze, może wam się poszczęści, tylko powiem wam jedno, jak traficie na ośrodek Oijen to uciekajcie w ten sam dzień :) hehe pozdrawiam(usunięte przez administratora) :) allegrowicz1@vp.pl co by nie było że jakiś anonimowy leser tutaj wypisuje głupoty. W razie czego piszcie

Oferty Pracy

Pracownik produkcji - produkcja serów 2014-04-17 Zakres podstawowych obowiązków:•Przenoszenie sera na linie produkcyjną •Pakowanie sera do kartonów •Ważenie sera i kontrolowanie jego ciężaru •Układanie plastrów sera w pudełkuWymagania:•Dobra znajomość języka angielskiego •Chęć podjęcia pracy za granicą na minimum 1 rok •Ważne zaświadczenie o niekaralności •Doświadczenie zawodowe przy produkcji sera •Umiejętność szybkiego uczenia •Zaangażowanie •Odpowiedzialność oraz elastyczność •Do

Adrian
@Oferty Pracy

jedzie ktoś 21 kwietnia z firmą sherpy ???

Kitty

Oszukańcza firma, to są zakazane słowa?

Kitty

Nie przekroczyłam granicy smaku, nikogo nie obraziłam, nic nie zmyśliłama, ale prawda na tyle zabolała Sherpę, (usunięte przez administratora) Opisałam swoje zmagania z tą agencją. Chciała ustrzec ludzi szukających pracy zagranicą przed tą (usunięte przez administratora)firmą.

zibi

Co to za strona z opiniami, że nie można umieścić własnej opinii?! Negatywna opinia, to też opinia.(usunięte przez administratora)

Nikita

Dziś dostałam telefon z biura i otrzymałam nową ofertę. Dołączę do męża. Święta spędzimy razem w Holandii :) Pozdrawiam

ace
@Nikita

I tym sposobem walka z Sherpą została zakończona :D

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force