Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

morświnek

Widzę, że zatrudnieni byliśmy w tym samym miejscu ;) opinia jak najbardziej prawdziwa !(usunięte przez administratora)

pytajnik

Przy produkcji sera trzeba mieć doświadczenie tak jak piszą w wymaganiach? dzięki za odpowiedź.

@pytajnik

Na produkcji sera nie potrzeba doświadczenia. Wystarczy jedynie podstawowa znajomość angielskiego żeby wiedzieć co do Ciebie mówią operatorzy. Praca prosta jak drut. Jednak jeśli chcesz jechać to się dwa razy zastanów bo ta firma to porażka.(usunięte przez administratora)

pytajnik
@Obiektywny

Obiektywny dzięki za odpowiedź, ale szukam jakiejkolwiek pracy, przejrzałem opinie o samej robocie i są w miarę w porządku, szukam czegoś spokojnego na 1 wyjazd nawet jak o kasę trzeba powalczyć.

@pytajnik

Jak na jeden wyjazd to już lepiej Covebo albo E&A są przynajmniej wypłacalni. Na serach są teraz cięcia i ludzie siedzą po 3-4 dni na domkach (poza stałymi, starymi pracownikami rzecz jasna), ale zrobisz jak zechcesz.

pawelek

dzięki jadę 20.09.2014 pozdrawiam

@pawelek

osoby ktore wyzej pisza o pracy to jakis przekret, oglaszaja sie na kazdym forum, ze niby ktos cos komus oferuje. Klmstwo jakich malo. Sherpa nie jest idealna, ale godziny sa i to jest wazne.Domki wporzo, mi wystarcza. Ludzie ok,

tom

całkowicie sie z Tobą zgadzam

nina00

dzięki pozdrawiam

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

tom

do 45olga powiedz mi kto ci kazał takie bzdury napisać??a może ci płacą za to?jedno wielkie kłamstwo piszesz!!!

zulus44

Czesc Olga.Mam pytanie czy w poscie z 09-14 br. piszesz o Sherpie? A jezeli nie to czy mozesz podac namiary na firmę której pojechałaś

Obiektywny

Pracuje przez Sherpie nie cały miesiąc. Po miłym przyjęciu w biurze w Opolu szczerze powiedziawszy liczyłem na lepszą organizację, a jak na razie jest to najgorsze biuro przez jakie byłem w Holandii (mam porównanie jeszcze z 2 innymi). I nie chodzi tu o brak pracy, bo akurat tego jest sporo jeśli jest się na serach - (usunięte przez administratora) Warunki mieszkaniowe też nie są najgorsze jeśli tylko trafi się na normalnych ludzi. Są to dwie kwestie którymi Sherpa może się pochwalić - choć mieszka się na wiosce gdzie do sklepu jest 6km(usunięte przez administratora) Kolega czeka 4 tydzień na wypłatę. Podobno mamy się nie przejmować bo będzie wyrównanie - więc czekamy. Czipy którymi mamy się odbijać działają tylko nielicznym nowym pracownikom. (usunięte przez administratora) Kolejny minus to totalny brak organizacji pracy - na stronie dostajemy inf. że idziemy od 6.00 do 14.00 na wywieszce przed biurem że od 7.00 do 13.00 a smsem przychodzi wiadomość że w ogóle do pracy dziś nie idziemy. (usunięte przez administratora) Totalny brak organizacji. I nieustanne oczekiwanie na sms na którą godzinę idziemy. Ostatni duży minus to totalny brak zainteresowania koordynatorów jak i biura twoimi prośbami i sprawami(usunięte przez administratora) To tyle z ogólnych spostrzeżeń, osobiscie jak miałbym jeszcze raz wybierać wolałbym jechać z innego biura i nie martwić się o wypłaty bo w gruncie rzeczy po to tu każdy jedzie. Jak ma ktoś jakieś pytania to piszcie - pozdrawiam.

zuzula

hejka, mam zamiar wyjechać z sherpa do Holandii pakowanie sera. dajcie znać jakie warunki pracy i mieszkalne

Paw
@zuzula

Cześć. Też jadę teraz w sobotę. Może spotkamy się w busie.

URLOPOWICZKA

O ile mi wiadomo to Ty Sułtanie, pracujesz nadal w sherpie, i jakoś nie usłyszałam, że Ci źle i rezygnujesz z tej agencji, więc dlaczego zniechecasz ludzi? Ja w tej chwili jestem w pl, ale bedac w holandii i mieszkając na ojenie nienarzekam na brak pracy i godzin, a gdy rzadko kiedy trafiam na free jakos udaje mi sie pójść do pracy z tak zwanej łapanki.

oooo
@zuzula

na serze jest b. niska stawka; lepiej juz na szklarnie

pyt?

never free

chcecie prawdy całej prawdy konkretów dowodów piszcie na meila: astrolog777@wp.pl tutaj nie mogę wszystkiego pisać gdyż moderator strony usunie pewne prawdziwe i karygodne dla tej firmy rzeczy których się prawnie dopuszczają pocztę wymyśliłem ale odpowiem prawdą i pomocą na tyle ile będę mógł. (Każda firma która wykorzystuje człowieka do własnego celu i traktuje go jako rzecz materialną podlega karze ustanowionej przez Sąd koniec informacji myślę że tyle wystarczy.

pyt?
@never free

Tak sobie myślę, że gdybyś miał cień racji to co ta agencja, która wg. Ciebie działa niezgodnie z prawem i która pewnie nie raz nie dwa miała kontrolę robi od 12 lat na rynku? Sorrki Motyy to nie do Ciebie miało być :)

never free
@pyt?

A ja sobie myślę że gdybyś kolego obracał się w kręgach agencji pośrednictwa pracy zauważyłbyś że te agencje zarabiają na nas miliony stać ich na prawników sądy i inne, a co do kontroli to oczywiście są dokładne ale tylko w tych miejscach gdzie są spełnione najlepsze warunki pracy lub mieszkaniowe. Jestem zbyt uczciwy by pracując w biurze miałbym oszukiwać innych ludzi pracujących tak samo jak ja. Po za tym jeśli chodzi o kontrolę warunków to była przez zarząd przyjechali weszli do najlepszego domku z wysokim wyposażeniem gdzie inni mogli tylko poobserwować jak wygląda w domku bungalowie czy kampingu gdzie gosciu pracuje kilka lat i jeszcze interesy na polakach robi. Tak wygląda serio a żeby wszystko wyszło na jaw to trzeba zaangażować media z pieniędzmi i nie tylko polskie media. Ale z drugiej strony kto się będzie w to bawił lepiej zjechać i omijać z daleka.

kakakakakakaka

Jestem tu miesiac w pracy moze bylam 7 razy co chwile free mala placa, zero organizacji nie polecam (usunięte przez administratora)

bolo

chyba na odwrot, pracy nima, pracownikow jest za duzo

kati

Ostrzegam przed ta firma

marri86

Witam ,oboje z mezem pracowalismy rok w Sherpie ale na starym parku kolo Maasbree,my trafilismy dobrze ,domki 5 i 4 osobowe,mielismy prace ,zawsze wyplata byla w piatek .Nie ma problemu na wyjazd. z mezem czy zona,jest wlasny pokoj ,reszta wspolna .Ale byli tacy co trafili zle pracy nie mieli i zjezdzali do Polski

basia

Cze wszystkim pracowałam w sherpa dwa lata temu powiem tak jeśli ktoś ma poniżej 23roku życia to stawka na rękę to jakieś 5euro. Na godzinę w sezonie letnim było dużo pracy i pracowałam w sumie ciągle raz tylko siedziałam 4dni na domku ale odłożyć pieniędzy na wiekówce jest ciężko :-o bardzo nie polecam dla młodych ludzi poniżej 23lat. Lepiej jechać do niemiec albo belgii gdzie stawki wiekowej nie ma. Mówię poważnie warunki miałam dobre ładnie czysto mieszkałam na breebronne koło maasbree do miasta przez skrót jest nie daleko jakieś 15min rowerem. Jak mówię dla osób które chcą pracować praca jest i będzie a jak ktoś imprezuje i olewa sprawę to ma ciężko.

sobańsk

haka na pracownika-czlowieku ty niemasz pojecia z kim mieszkasz.Tam każdy lata do biura i kabluje i wiedzą o Tobie wszystko.Mieszkałam na BreeBronne około 2lat to coś wiem na ten temat.Kabluje jeden przez drugiego oby mieć jak najlepiej

p

Jak długo po rejestracji czekaliście na odzew ze strony biura?

BylyPracownikCD

O kurde to nieźle się tam dziać zaczyna xD haha. Traktowanie jak psy. btw. nie wiecie może co z dodatkiem wakacyjnym? Miał być wypłaany w 22tyg, a ten właśnie się kończy, a kasy ni ma.

piotr

hm.....widzę,że zabolało,że doskonale jesteś poinformowany o co kaman ,gratuluję....i jak Ciebie by nie ruszył monitoring 24godzinny to chyba nie jesteś czlowiekiem.

mateusz drzew

Nie zastrszajecie ,nie straszcie ...zlodzieje tożsamości....

mateusz drzewie

Tak tak ,jak chcecie po powrocie (PO 3 latach pracy u nich)aby założyli Ci obrożę elektroniczną i wiedzieli każde slowo każdy Twój ruch do zapraszam do pracy do sherpy (usunięte przez administratora) tożsamości.Odtytajcie się od mojej rodziny ,a doswiadczenia naukowe wykonujcie nie na mnie.A pan z planingu to niech sie w końcu opamięta co robi.Nie ingeruje się w życie rodziny.Przekroczone zostały wszystkie granice .Tak łatwo sie nie poddam ,doprowadzę winnych przed sąd!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force