Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Opinie o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Tuiteraz

Dajcie tam Kinge . budzi respekt kobieta ale kieruje sie dobrem pracownikow.

kate
@Tuiteraz

Hahahaha, chyba raczej nie. Ona nie nadaje się na kierowniczke. Zresztą, z tego co pamiętam, to konsulantka dobra nie była jakiś specjalnie

Pracujacy

Tele schodzi na psy. Na stanowiskach kierowniczych są osoby po rodzinie lub znajomych gdzie połowę swojego czasu spędZają na papierosie, a najlepszych kierowników przenoszą do innych działów. Szkoda

Lolek
@Pracujacy

Masz kogoś konkretnego na myśli? Może te osoby po prostu są dobre?

katee
@Pracujacy

To prawda, pracowałam dla tej firmy ponad rok. Istne kumoterstwo, stołki obsadzone po rodzinie lub znajomych. Nie znam żadnej osoby, która awansowała nie po znajomości.

ONA

witam w tej firmie pracowałam ponad 3 lata jako zwykły konsultant ,teraz żałuje że tyle czasu poświecilam tej firmie ,zarobki marne nawet jak robi sie dobre wyniki ,o umowie o prace można tylko pomarzyć caly czas umowa zlecenie ,atmosfera ok. chyba jedyny plus ta firma jest dobra dla osób które podejmują pierwszą prace itp. brak możliwosci rozwoju ,awansu ( awansują tylko ci co mają kogoś znajomego ) wiedza i doświaczenie nie sa ważne ,dużo niesprawiedliwosci ,kary finansowe nie zgodne z kodeksem pracy -nie polecam

ON
@ONA

Przy umowie zlecenie nie obowiązuje kodeks pracy moja droga :)

@ON

Kodeks pracy obowiązuje zawsze ,przy umowie zlecenie nie ma sie wszytkich przywilejów pracowniczych to fakt ,ale ogólne zasady są takie same ,jeśli kodeks pracy by nie obowiązywał oznaczało by że pracownik nie ma żadnych praw i jest niewelonikiem bo nie ma przepisów ,które by to regulowały a takie przepisy są i reguluje je właśnie kodeks pracy

@ona

Kochana, jeżeli te zarobki były tak marne to czemu wcześniej nie odeszłaś z tej pracy tylko poświęciłaś jej aż 3 lata? Nie powiem, trochę to dla mnie śmieszne, szczególnie, że firma oferuje elastyczny grafik i jak się chce to można wszystko poukładać tak żeby więcej popracować i więcej zarobić. Coś mi się wydaje, że troszkę się zamotałaś z tym mówieniem o kodeksie pracy, ponieważ umowę zlecenie reguluje kodeks cywilny, umowę o pracę reguluje kodeks pracy - radzę się troszkę doinformować przed pisaniem tego typu komentarzy :)

@ona2

Sama sie sobie dziwie że tak długo tam byłam tylko i wyłącznie z własenej głupoty .Ale to nie o to chodzi żeby pracować więcej i zarabiać więcej ,tylko żeby pracować ilość godzi przewidzianych za etat i zarabiać godnie ,zarobki są bardzo niskie ,tak ja juz wcześniej pisalam gdybym mogła cofnąć czas nigdy bym sie tam nie zatrudniła

@ona

Prawda jest taka, że jeżeli jesteś dobrym pracownikiem i dobrze wykonujesz swoją pracę to dostaniesz zarobki takie, na jakie zasługujesz. Zarobki są moim zdaniem dobre, ale też nie można oczekiwać od tego typu pracy, że będzie się zarabiać 5000 na rękę. Znam wiele ludzi, którzy pracują do tej pory w firmie i są zadowoleni ze swojej wypłaty, a pracują już bardzo długo. Mi osobiście firma odpowiada jeżeli chodzi o zarobki i atmosferę + możliwość otrzymania umowy o prace będąc konsultantem też jest naprawdę kusząca. Pracuję od 2013 roku i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

@ona2

Prawda jest też taka ,ze sa firmy dla których umowa o prace to nie możliwość tylko standard a zarobki podstawowe znazacznie przewyższają najwyższa płace jaką otzrymałam w tej firmie

@ona

Prawda jest taka, że nie wszystkie firmy są dostosowane dla wszystkich. Firma Teleinvention, moim zdaniem jest firmą, która potrafi dostosować się do oczekiwań chociażby poprzez zapewnienie elastycznego grafiku, dzięki któremu np., osoby studiujące mogą rozdysponować sobie czas na naukę i na pracę. Umowa o pracę również jest tutaj możliwa, więc wszystko jest osiągalne. Wystarczy po prostu dobrze wykonywać swoją pracę. Co do zarobków tak jak już powiedziałam nie można oczekiwać od tego typu pracy, że będzie się zarabiać 5000 na rękę.

@ona2

W pierwszym poście pisalam że dla studentów ta praca może być atrakcyjna ,przez pierwszy miesiąc ,potem studenci nie przychodzą do pracy ,nie trakrują tej pracy powaznie obserwowałam mnóstwo takich przypadków .Nie zgadzam sie z elatycznymym czasem pracy -przymuszanie do godzin popołudniowych do pracy w sobote więc o jakiej elastyczności tu mówimy

Lucek91
@ONA

Brawo !!!! Ktoś w końcu napisał cała prawdę : niskie zarobki , wcale nie ma elastycznego grafiku , kary za niestawianie się do pracy toż to istny (usunięte przez administratora) !!!!!

@ona

Tak jak ja pisałam już w postach wyżej, pracuję w tej firmie już od 2013 roku i znam dużo osób, w tym studentów, którzy traktują tą pracę poważnie. Zawsze można porozmawiać z liderami na temat tego jaką ma się dyspozycyjność. Co do godzin popołudniowych to w mojej opinii jest wtedy po prostu lepszy kontakt z klientem, poza tym jeżeli klienci chcą kontakt po południu to trochę trzeba to wziąć na logikę, że mało osób = możliwość nieskontaktowania z klientem. nie jest to przymuszanie, bo tak jak powiedziałam ja żadnego problemu z godzinami popołudniowymi nie miałam, nie mogłam to po prostu nie przychodziłam i nie było przymuszania. Praca to praca, a nie przedszkole, jak jesteś zagrafikowany to przychodzisz, pracujesz i wracasz do domu, więc to, że są kary za niestawienie się do pracy nie jest dla mnie dziwne. Żyjemy w XX! wieku i większość z nas jest w posiadaniu smartfona z możliwością dostępu do internetu, czy pisania sms-ów. Co jest za problem żeby napisać sms-a, zadzwonić albo po prostu napisać e-maila, że nie będzie się w pracy tego i tego dnia. Powtarzam jeszcze raz - nie jesteśmy w przedszkolu.

Karola999
@ona2

Dobrze napisane żyjemy w XXI wieku a zarobki są jak w XX chyba :D A skoro Ty pracujesz tam już 4 lata śwadczy tylko o Twoich niskich ambicjach bo naprawde zarobki są tak słabe że normalny człowiek nie jest w stanie utrzymać się z tego przez cały miesiąc no chyba że mieszka z rodzicami i sobie tylko dorabia, Ale co to za przyjemność codziennie być poniżanym i słuchać nie przyjemnych klientów, lepiej już iść chyba ulotki roznosić . Ja szczerze nie polecam tej pracy nawet największemu wrogowi.

pomocna
@Karola999

projekt nc plus ruszył w kwietniu 2014

@ona2

Zgadzam sie praca to nie przedszkole ,a zasady panujące w tej firmie to istne przedszkole ,zmiany popołudniwe są koniecznością a zagrafikować się trzeba zgodnie z wymogami a nie zgodnie z dyspozycyjnością ,także nie prawdą jest że chodzi sie do pracy w takich godzinach jak sie chce .To że odeszłam z tej firmy było najlepszą decyzją w życiu ,teraz przynjamniej wiem za co pracuje i wiem ze sie rozwijam ,bo praca w teleinventiom powodowała że sie uwsteczniałam .

Karola999
@ona

Ooo trafna uwaga , tam nie ma możliwości rozwoju chyba ze możliwość cofaniu się w rozwoju , jedynie co trzeba opanować to prosty program do dzwonienia , nie trzeba zbytnio wytężać mózgu. No i cały czas lider Cie slucha pomimo że się pracuje już rok czy 2 nie ma do Ciebie zaufania i cały czas są uwagi do wszystkiego , które nie są wogóle pomocne a wrecz przeszkadzają w rozmowach jak cały czas w rozmowe wtrąca się czat i dekoncentruje....

Tymon

Przede-wszystkim pracę na słuchawce trzeba lubić. Jak tego brak to długo człowiek nie wytrzyma. Generalnie firma spoko!!

Telemarketer

Wystarczy że umiesz powiedzieć cokolwiek i się przedstawić, to masówka.

Odnośnie wcześniejszego doświadczenia które jest bez znaczenia tutaj.

Olga

Cześć wszystkim podobna robicie tam projekt Cyfrowego Polsatu/ Plusa jakiś czas temu pracowałem na takim damy projekcie w innym Call Center. Jakie warunki i jak praca ?

@Olga

Cześć wyślij do nas CV, skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o warunkach pracy

J...

Firma fajna. Młodzi ludzie, luźna atmosfera. Wiadomo, na każdym projekcie jest inaczej. Ale dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Jest w czym wybierać. Nie polecam czytać negatywnych komentarzy, które są pisane przez ludzi wylewajacych cale zło tego świata na Teleinvention. W każdej pracy jest różnie. W Tele też, ale najważniejsze, że Tele dba o konsultantów.

miszcz

Jeżeli chodzi o telemarketing to jest wiele interesujących miejsc w Krakowie, gdzie można dobrze zarobić. Ta firma do takich nie należy, nieprzyjemnie się tu pracuje. Jak chciałem odejść to koleś od rekrutacji brodaty mówił że nie podpisze mi wypowiedzenia - to jakieś żarty? Jeżeli chodzi o zarobki to są najniższe w Krakowie. Na temat premii to szkoda słów. System premiowy ciągle się zmienia i to nie na korzyść, a najgorsze jest to, że ogłaszają go na koniec miesiąca, co jest absurdalne.

coco
@miszcz

Mój drogi, dawno nie byłeś lub nie orientowałeś się w zarobkach. Zweryfikuj informację, odnośnie zarobków, potem się wypowiadaj.

Miszcz
@coco

Zweryfimowalem: zarobki dalej mizerne, najniższa krajowa. Zweryfikuje zarobki z innych CC dopiero się odzywaj. Teraz podstawa 16 zł. to już wszędzie jest, a wy dalej na biednych studentach z Ukrainy bazujecie... Masakra.

Miszcz
@coco

Zweryfimowalem - dalej najniższa podstawa wymiaru Krakowie.

ola

Witam, gdzie w Krakowie sa dobre w miare warunki jak na CC? Mam duże doświadczenie...jestem sumienna i zależy mi na pracy. Dziękuję za namiary od życzliwych.

pracuś

Mnie najbardziej przeraża brak profesjonalizmu ze strony kierowniczej, to jeszcze młodzi ludzie. Dużo muszą się nauczyć. Za dużo samozachwytu a za mało pomocy z ich strony

pracuś

Pokusa

Interesuje mnie praca konsultanta ds. sprzedaży telefonicznej. Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka istotnych informacji? Bardzo ważne są uwagi pochodzące bezpośrednio od pracowników. Trochę zastanawiam się nad wpisami mało korzystnymi dla firmy, jak tu jest?

konsultant tele

tylko ci co byli na wyższym stanowisku sami odeszli.. nikt ich nie zwalniał. nie pozdrawiam.

konsultant

Nie polecam

good remember

Pracowałam w Tele jakiś czas na wyższym stanowisku. Firma uczciwa. Dba o konsultanta. Co jest rzadkością na rynku w chwili obecnej. Negatywne komentarze są ewidentnie nagonką byłych pracowników, którzy zostali zwolnieni. Firmę polecam. Dla tych co się zastanawiają co zrobić po przeczytaniu powyższych opinii: IŚĆ, SPRAWDZIĆ. Nic nie ryzykujecie. A możecie zyskać po prostu fajną pracę ????.

Patryk

Właśnie aplikowałem do firmy i w związku z tym mam pytanie jaka jest atmosfera w pracy? Jak przebiega proces rekrutacyjny? Czy Teleinvention Contact Center, Lockus ma już na wstępie jakieś wymagania bez których nie ma co startować? Czy są jakieś dodatki do pensji?

@Patryk

Patryk każdego przyjmują :D byli i tacy, którzy czytać nie umieli hahahaha

@Patryk

Patryk każdego przyjmują :D byli i tacy, którzy czytać nie umieli hahahaha

Teleinvention CC

W/W osoba została przeniesiona na inne stanowisko w ramch Grupy Kapitałowej

Konsultantka

Kto dopuścił do tego że Krzepki juz nie będzie pracował w Teleinvention, wygląda na to że firma rzeczywiście się kończy.

Klaudia

W końcu zmiany. Świetny plan prowizyjny, nowi ludzie w kadrze i faktycznie zaczyna się układać. Jak dla mnie odkąd pracuje nie było tak dobrze jak jest teraz.

@przemo

Popieram, atmosfera na projekcie na wielki plus

Zadowolony pracownik

W koncu na projekcie nc plus jest ktos zyczliwy dla konsultantow. Po ogloszeniu nowego planu prowizyjnego az chce sie pracowac. Nowa kierowniczka ma wiedze na temat projektu. Umie odpowiedziec na pytania dotyczace ofert i pakietow. Czego o poprzednikach nie mozna bylo powiedziec. Pierwszy raz ktos przeprosil nas za to ze plan prowizyjny zostal ogloszony po terminie. Po przejęciu projektu sama rozmawiała z konsultantami ktorzy mieli watpliwosci co do pracy na projekcie. Przede wszystkim niczego nie obiecywała. Mowila ze postara sie zrobic tak by na projekcie bylo lepiej. Widac ze tego chce. Rzeczywiscie jest mloda ale rzetelna i szczera. Bije od niej energia i sympatia. Strzal w dziesiatke dyrekcji. Oby byla na tym projekcie jak najdluzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 11 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.