Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

????????????

Ale jest taka możliwość ? jesli osoba ktora juz np. pracuje w Carry i w trakcie uzyska taki stopien niepełnosprawnosci ?....

...
@????????????

Co Ty w ogóle dziewczyno kombinujesz?!?! Wypadek przy pracy mialas czy co?? Przecież nikt o tak sobie nie uzyskuje stopnia niepełnosprawności...

kkk

obstawiam szybkie zakończenie współpracy

????????????

Czy w Carry są zatrudniane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności a jesli tak to czy pracuje taka osoba troche inaczej godzinowo ? prosze o odpowiedz życzliwą osobę :)

kkk

Raczej nie są.

joan
@kkk

u nas była jedna osoba,takie osoby nie moga pracować więcej niż 8 h dziennie

blankaN5

W tej firmie jesli kierownik nic nie robi to nie ma prawa bytu

do sasasa

a na jakim stanowisku pracujesz ?

sasasa
@do sasasa

Wyobraź sobie, że na tym najwyższym, więc mam co robić. Na pewno nie zaliczam się do tych kierowników, co siedzą i nic nie robią

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

sasasa

W każdej pracy znajdzie się powód do narzekania, więc nie wypisujcie, że w Carry jest tak tragicznie

mmmm

Nasza kierowniczka na wiele pytań nie zna odpowiedzi to lepiej zapytać tu na forum

do lili

Ja bym Cię zwolniła od ręki na miejscu Twojej kierowniczki... Bo zamiast zapytać o takie rzeczy KS to Ty pytasz się na forum...

lili

Proszę powiedzcie jak jest w innych sklepach Carry z odpowiedzialnością materialną, czy jest przymus jej podpisania bo inaczej zwolnią? prosze o odpowiedz .... jestem nowym pracownikiem, sprzedawcą w Carry

...

W tej firmie nikogo nie doceniają niestety... Choćby nie wiadomo co robił...

Kaska

Jestem w ciąży a umowa konczy sie mi w kwietniu i mam pytanie jak to wygląda w praktyce ? Czy umowę przedłuża ?

Ziutek

O czy w ogóle piszecie ? Co chcecie osiągnąć tym pisaniem ? Myślicie że coś zmienicie ? Na co liczyłyście podpisując umowę o pracę ? Na cud ? Oj naiwni i naiwne !!! Tylko nie pisać że nie wiedziałyście w co wchodzicie. Bo padnę ze śmiechu !

rrr

Iiii ale co to za pytanie? Dostajesz umowę o prace wiec to wszystko Ci przysługuje. Są dziewczyny, które po długim l4 ciążowym wracają i pracuja. Są kobiety 40,30,20 letnie, uczace sie i nie uczace. Są mężczyzni pracujący. Na śląsku jest świetny kierownik regionalny - nie wiem jak w innych regionach ale Śląsk jest obsadzony super.

iiii

Jak z macierzyńskim i wychowawczym w Carry ?

rrr

Weźcie pod uwagę, ze kierownik nie robi Wam specjalnie na złość i wpisujesz milion zmian po 6h - czasem trzeba się ratowac' polowkami, bo sytuacje są różne. Nie odpowiadam za innych kierowników, ale przynajmniej w moim przypadku staram się zawsze z moimi dziewczynami dogadać tak, żeby bylo dobrze. I zespol mam zgrany i wszyscy są zadowoleni. Tylko sprzedawca tez musi wspierać kierownika bo to nie kierownicy ustalają tu zasady a centrala. Az mi sie przykro robi jak czytam te oszczerstwa na kierowników, którzy tez pracują za średnie pieniadze. A uwierzcie, ze są tacy którzy sie starają a nie chadzają na zakupy i kawy w czasie pracy.

tola

U nas tak samo jest mniej Zmian 12h. Umowa o prace tylko i wyłącznie na czas określony

..../

Jak jest z umowami w Carry?

kasia

są plusy i minusy tej pracy, ale dobrze tylko tam gdzie nas nie ma;) ja jestem starszym z-cą w moim pipidówku i szczerze to nie wiem czasami jak się nazywam bo pełnie rolę biurokraty/księgowej/sprzedawcy/sprzątaczki/vm/układacza/fotografki/kasjerki itd.Ale i tak lepsze to niż siedzenie w domu pierdzenie w kanapę w oczekiwaniu aż zamiast deszczu kasa z nieba mi spadnie.Zarabiałam w życiu więcej ale coś za coś- tu tyram po 12h choć jestem zawsze min 12,5-13 jednak pół miesiąca mam wolne by zrealizować się jako gosposia i przyszła żonka :) polecam nie tylko Paniom ale i Facetom-umowy próbne są właśnie po to by obie strony uznały czy ta współpraca im odpowiada

hehe
@kasia

No właśnie ty pracujesz po 12 h a nasza wspaniała kierownicza tak nam ustawia grafik ze przychodzimy niemalże codziennie na 8 10 bądź 6 godzin heh i twierdzi ze inaczej się nie da.

hehe

Nie bulwersuj się tak niki heh każdy ma prawo wyrazić swoją opinię :-) Poza tym dobry kierownik to taki co umie pokierować swoimi pracownikami, krzykiem się nic nie zdziala a za dobra pracę warto pochwalić a nie tylko gnebic za niepowodzenia :-)

niki

Co Ty wypisujesz?? Praca jest dla każdego... A tak na marginesie to co to za różnica czy to będzie studentka,emerytka czy zakonnica...podpisując Umowę z Carry wszystkich obowiązują te same warunki pracy! A jak nie interesuje mnie praca w handlu to się nie pcham i nie utrudniam pracy innym!

niki

" załoga zgrana..." - marzenie! Zawsze się znajdzie ktoś komu wiecznie się coś nie podoba...i zaczyna mieszać w grupie a najgorzej wkurza mnie obrabianie (usunięte przez administratora) na salonie tak jak poprzedniczka napisała. Sprzedawcy na każdym kroku napierdalają na osoby funkcyjne mimo tego że połowe roboty dodatkowo odwalamy za Nich. Wiecznie mają pretensję że się czepiamy...a jak mamy się do cholery nie czepiać jak nie rozumieją czasami zwykłych poleceń. Wszyscy mamy wiedzieć gdzie co ma wisieć, gdzie ma leżeć, co sprzedajemy w danym tygodniu... Każdy sprzed musi umieć kasować na kasie,zrobić zwrot,wymianę,reklamację...itd a nie tylko poskładać szmatki na desce i położyć obojetnie do której szafy bo co to za roznica... Połowe roboty byłoby mniej gdyby kazdy sprzedawca na swoim dziale pilnowal żeby bylo zgodnie z zasadami VM... Jestem dość długo dekoratorem i uwierzcie mi że mam ochote się zwolnić,ale nie dlatego że nie daje rady z centralą... Nie daję rady z dziewczynami które mają totalnie w (usunięte przez administratora) jakiekolwiek zasady, nie dają nic od siebie nawet nie próbują... Nawet jak zrobie szafy to po 15 min juz jest rozpierdol bo dokładając rzeczy z dostawy nie mają pojęcia gdzie włożyć...wieszają kolorystycznie gdzie popadnie...a później robimy zdjecia i centrale szlak trafia i milion wytycznych do korekty na już... I znowu ukladanie od nowa tego samego bo jednej czy drugiej księżniczce nie chce sie poczytac jak zrobić ścianę. I oczywiscie komentarze sprzedawców" że znowu centrali się coś nie podoba..." Miejcie litość dziewczyny!

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 769, z czego 36 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.