Opinie o Ace Rico Poland Sp z o.o. w Bielawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ace Rico Poland Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ace Rico Poland Sp z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ace Rico Poland Sp z o.o. w Bielawa

Paulina

@Kierownik Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat danej firmy i każdy ma prawo wiedzieć jakie warunki i atmosfera panują w danym przedsiębiorstwie. Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę musisz być świadom, że Twój wpis administrator może usunąć.

Ddz

Acerico upada nie bawem już nie będzie tego syfu ludzi zwalniają z agencji

Jan szokuski

11.212.12.20.31
@Jan szokuski

Kierownik

Czlowien

To jak kochana Krystynopol masz takowe filmy zdjęcia i co ty tam jeszcze masz Bóg cię jeden wie???? no to chyba nie powinnaś siedzieć przed szkiełkiem i stukać w klawiature wchodząc na jakieś fora tylko udać się do odpowiedniej instytucji z takowymi materiałami

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ace Rico Poland Sp z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zatrudnię
Wujek

A ta blondyna z góry pani Iza co daje szefowi to jeszcze pracuje ?

@Wujek

Jeśli daje to pracuje

Mariusz

Jak wygląda system 4 brygadowy na tym zakładzie? 7 na 2 czy inaczej?

A
@Mariusz

Dokładnie tak

Dokładnie tak

Człowien Ty pusta jesteś chyba o sobie mówisz pisząc te bzdury zostali sami dwulicowi ludzie których nie stać na lepsza pracę nikt by nie chciał pracować w takim (usunięte przez administratora) jak acerico

Ddz

W acerico same gowniary i gowniarze pracują odradzam pracowac beznadziejni ludzie z lakierni dwulicowi

Ddz

Mamy nagrania jak się na nas wydziera

lipa
@Ddz

i co z nimi zrobisz mamejo?

@Ddz

Jeżeli macie związki zawodowe idź do nich zgłoś to i idź z filmikiem do kierownika tyle... Może coś to da jeżeli jest taki zły jak wy mówicie...

Mariusz

Witam serdecznie. Jak wyglądają zarobili w tej firmie. Pozdrawiam

Kjm
@Mariusz

Najnizsza krajowa, 100 zl za obecność, plus nadgodziny jak zrobisz.

fu
@Kjm

A za Nicki coś dają?

fu
@Kjm

Nocki

Czarna
@fu

Na nockach nic sie nierobi idz na lakiernie abyś miał internet w telefonie to ci zleci.

Kjm
@fu

No daja dodatek chyba 20%

J.

Zastanawiam się po co wypisujecie takie bzdury na temat lakierni i Tomasza. Widać nie znacie człowieka. Dlaczego oczerniacie kogoś kto jest nie winny i zawsze każdemu szedl na rękę. Czy w razie choroby czy w razie waszej głupoty jak któryś czy któraś mordę zachlala i nawet nie przyszła do pracy. Zawsze każdy może na Niego liczyć. Polecam szukać problemów w waszych głowach. Zgłoście się do psychiatry to jedyne co Wam pozostaje. Tak to jest jak ktoś jest leserem ma dwie lewe ręce i do niczego się nie nadaje. Dla Was każda praca będzie nieodpowiednia. Na psychoze tylko kaftanik i leki jak ktoś nie daje z sobą rady. Po co piszecie śmieci na innych skoro nawet nie macie żadnych dowodów świadków kompletnie nic. Jako pracownik lakierni moge stwierdzic tyle ze zadne bzdury z tych opisywanych nie mialy tam miejsca. Poprostu Nie nadajecie się do pracy i Was prawda boli ????????????to może idźcie zebrać kasę do mopsu, lub jakąś rentę na głowę proponuje ,pewnie dostaniecie I grupę. Pozdrawiam całą lojalną załogę z lakierni z Tomaszem na czele.

Pola

Pracowałam na lakierni (usunięte przez administratora) i hańba a radlo to totalna porażka i thomas

Bielawa

Wszystko co tu piszą to prawda byłem przeżyłem widziałem prawda w 100 % Radło porażka i pomyłka zawodowa. Reszta robi mo niema perspektyw na życie.

Akurat Radło nie jest taki zły. Są gorsi - Kwon- (usunięte przez administratora) i oszust, Prezes- idiota, Eo- narkoman. Długo by mówic, chcesz się przekonać, zatrudnij się w AceRico.

@anonymous

(usunięte przez administratora) - taka prawda

Pce

Radlo to nie dobry człowiek zneca się nad pracownikami w acerico a Ty (usunięte przez administratora) nie wiesz kim on jest więc się nie wypowiadaj

Lucas

Praca jak każda inna. Jak ktoś pracować chce to będzie pracował. Wypisują tu ludzie którzy nie chcą pracować i im będzie wiecznie źle.I czepia się tylko lakierni i Tomka Radlo. Nie wiem co wy w ogóle chcecie od tego człowieka co żal wam (usunięte przez administratora) ściska czy co?? jak człowiek jest za dobry to lepiej mu na głowę wejść..

Nicoo

Nie mogę czytać tych bzdur co piszecie na temat lakierni i Tomka Radlo Jakieś śmieci wypisujecie Tomek Radlo do przemiły facet i nie prawda co na jego temat piszecie praca nie jest zła. Pozdrawiam

Ddz

Odradzam każdemu trafić na lakiernie tam jest krzykacz co mordę drze na każdego pan RADLO

Pce

Radlo jeździ po ludziach z orzeczeniem

Inez

Lakiernia to dział dla uchodźców wezmą każdego.

Zostaw merytoryczną opinię o Ace Rico Poland Sp z o.o. - Bielawa

• Jak się pracuje w Ace Rico Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ace Rico Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ace Rico Poland Sp z o.o.?

Ace Rico Poland Sp z o.o.
1.9/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Ostroszowicka 11
    58-260 Bielawa

Ace Rico Poland Sp z o.o.