Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.

Opinie o Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Sławomir

@Akłybok, domyślam się, że pracujesz w Nuctech Warsaw Company Limited. Czy zechciałbyś napisać jakie warunki zatrudnienia są proponowane dla nowych pracowników? Jaka atmosfera panuje w firmie? Wypowiadasz się raczej pozytywnie, więc zakładam że poleciłbyś tę pracę komuś znajomemu?

anonymous

Witam czy ktos moze powiedziec cos o tym jak firma sie rozwija w ostatnich latach ? czy maja duza rotacje pracownikow? Jak wyglada sytuacja z dodatkami pozaplacowymi?

Akłybok
@anonymous 26.06.2018 09:10

Rozwija się, rozwija. Nie wiem dokładnie ilu nowych ludzi w ostatnich 2 latach przyszło, ale na pewno sporo. Rotacji nie ma, są pojedyńcze odejścia, nie pamiętam nawet kiedy ktoś ostatnio odszedł :) dodatki pozapłacowe są, min. opieka medyczna, karta sportowa czy ubezpieczenie

Sławomir

@anonymous a możesz opowiedzieć, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna (jakie padały pytania, czy był przeprowadzony jakiś test) oraz jakiego stanowiska proces rekrutacyjny dotyczył? Wszystkie praktyczne wskazówki pomogą innym w przygotowaniu do przyszłych, ewentualnych rekrutacji. Rozmowa kwalifikacyjna to nadal dla wielu osób bardzo stresująca sytuacja.

@Sławomir 07.06.2018 13:09

Testu nie było, były rozmowy. Może to czy są testy zależy od stanowiska. Na pewno w niektórych przypadkach merytoryczna rozmowa jest takim właśnie testem. Rekrutacja była raczej na luzie, tzn w przyjaznej atmosferze. Najlepiej przed spotkaniem zapytaj jak rekrutacja na Twoje stanowisko będzie wyglądać, lepiej zapytać niż się domyślać i stresować

anonymous

Ostatnio byłem na rozmowie w Nuctech w Kobyłce, przyznam, że firma zrobiła na mnie duże wrażenie. Zastanawiam się czy przyjąć ich ewentualną ofertę. Jak Wam się pracuje w zakładzie w Kobyłce? Co oceniacie za największy + firmy a nad czym mogą popracować jeszcze?

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. o.? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Rick

Pani Hr ma jakieś problemy i to poważne a zarobki po szkole może bym się skusił Ale z doświadczeniem w tym rejonie można więcej zarobić

Marek

Ja byłem rekrutowany na administratora IT. Pani z firmy sama nie wiedziała kogo szuka. Niby administracja, niby zarządzanie projektami. A po rozmowie do dzisiaj nie dostałem informacji zwrotnej. Mam wrażenie, że ta pani nie zdążyła uciec na drzewo, gdy poszukiwali HR managera.

Marika

Słaba firma. Szkoda więcej pisać. Omijać szerokim łukiem.

evolu

znając zycie to bida z nyndzo, słabe zarobki i pewnie marny dojazd. Lepiej spakowac manatki i wyjechać z tej biedy

Arek
@evolu 21.01.2016 19:46

Nie zgodzę się z Tobą to firma z potencjałem zarobki są naprawdę niezłe na start możesz dostać od 7000 zł znając się na PLC

Szukający pracy

Jak się pracuje w Nuctech? Jak zarobki, atmosfera w pracy? Ile osób pracuje w siedzibie w W-wie.

Czy ktoś już był u nich na rozmowie o pracę ? W ostatnim czasie dużo się ogłaszają...

Zostaw opinię o Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.