Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.

Administrator

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. o.? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Rick

Pani Hr ma jakieś problemy i to poważne a zarobki po szkole może bym się skusił Ale z doświadczeniem w tym rejonie można więcej zarobić

Marek

Ja byłem rekrutowany na administratora IT. Pani z firmy sama nie wiedziała kogo szuka. Niby administracja, niby zarządzanie projektami. A po rozmowie do dzisiaj nie dostałem informacji zwrotnej. Mam wrażenie, że ta pani nie zdążyła uciec na drzewo, gdy poszukiwali HR managera.

Marika

Słaba firma. Szkoda więcej pisać. Omijać szerokim łukiem.

evolu

znając zycie to bida z nyndzo, słabe zarobki i pewnie marny dojazd. Lepiej spakowac manatki i wyjechać z tej biedy

Arek
@evolu 21.01.2016 19:46

Nie zgodzę się z Tobą to firma z potencjałem zarobki są naprawdę niezłe na start możesz dostać od 7000 zł znając się na PLC

Szukający pracy

Jak się pracuje w Nuctech? Jak zarobki, atmosfera w pracy? Ile osób pracuje w siedzibie w W-wie.

anonim

Czy ktoś już był u nich na rozmowie o pracę ? W ostatnim czasie dużo się ogłaszają...

Zostaw opinię o Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.