NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.

użytkownik zarejestrowany

@my na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam Ci zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim napiszesz kolejny komentarz. Skąd wiesz, że firma NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. tak działa? Na jakiej podstawie?

użytkownik zarejestrowany

@mordeczka rozumiem, a czy są jakieś premie? Obecnie firma NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje na stanowisko Elektronik - produkcja maszyn i urządzeń. W ofercie zaznaczyli, że zapewniają pracę w małej i dynamicznej firmie, przyjazną, rodzinną atmosferę pracy, miejsce pracy: Warszawa. Ktoś jest chętny aby aplikować?

użytkownik zarejestrowany

@aaa na każdym stanowisku będą różne zarobki i to zależy też jeszcze od doświadczenia. Na początku często są też niższe a później są jakieś możliwości, np. podwyżki czy awansu. Czy w tej firmie jest taka możliwość?

mordeczka
@Lidia 31.07.2017, 14:58

Awans? Można o tym zapomnieć. Co do podwyżki to też nie za ciekawie. Po roku może z 50gr/h dostaniesz albo i nie. Poza tym teraz to już bardziej ukraińska firma jest. If u know what i mean.

aaa

że zarobki są niezłe i ok się pracuje to może od szefostwa słyszałeś. Mi oferowali przez kilka miesięcy szkolenie o produkcie, czyli skręcanie tych maszyn, młody podaj klucz, pozamiataj a potem może będziesz projektował. Jesli zarobki rzędu 2k na rekę są dla Ciebie spoko to możesz spróbować. Ja tylko swoim doświadczeniem się chwalę :)

BB

aaa, xyz, nie dostaliscie od nich oferty? Czy ktos moze napisac o tym jak tam zarabia w skali kilku lat? Ja slyszalam (niestety z trzeciej reki), ze zarobki sa niezle. Podobno tez ok sie pracuje.

ef
użytkownik zarejestrowany

@Y wiesz co powiem Ci ze akurat tej oferty już nie ma możliwe ze po porstu już zakończyli rekrtacje..

Y

@ Szejn, aplikowałeś tam? Widzę aktualizację tej oferty z dnia 3.09.2016 r (warunki te jw). Wie ktoś czy wynika to z przedłużającego się procesu rekrutacyjnego czy z rotacji?

Zostaw opinię o NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.