Opinie o ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI w Warszawa

Łukasz

Pan Urliński to kłamcą jakich mało. Wypowiedziałem się poniżej jako "szlifierz" który komentował brak wyciągów. Pan Urliński oczywiście odpisał że mnie kojarzy i do tego sam mnie zwolnił. Oczywiście takiej osoby nigdy nie było:) Co do wyciągów w firmie, to w małym pokoju na 5 stanowisk są trzy wyciągi. Tak specjalistyczne że wciągają jedynie dym z tarcz a nie pył. A ta jego specjalistyczna firmą która kontroluje co roku to zwykłe BHP które przeleci się po stanowiskach coś tam zapisze i idzie do domu. Jak komuś zdrowie fizyczne i psychiczne miłe to radzę się tam nie pokazywać

@Łukasz

Jakbyś wspaniały szlifierzu wiedział co piszesz to zapewne byś nie kłamał . Poczytaj co to jest NDS w branży o której tak się znasz i pomyśl najpierw zanim będziesz oczerniał . Nie wytłumaczę temu wspaniałemu szlifierzowi niech sam pomyśli i później przeprosi . Nie wiem jaką krzywdę Ci moja firma zrobiła że tak źle ją oceniasz , myślę że tak na przekór sobie tak aby dowalić i co ???? dowaliłeś lżej Ci ??? to powodzenia Ci życzę tam gdzie masz lepiej .

Jak jest z pakietem medycznym w ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI? Można dołączyć rodzinę?

@Andrzej Urliński

Nic tylko całować po rękach takiego pracodawcę. Rozumiem że z tych powodów które Pan wymienił, nie wypłaca Pan za nadgodziny stawki którą należy wypłacać?

Kajus Marcjus Nowy wpis

Dobra atmosfera, sprzyjająca także własnemu rozwojowi. Zadania dostosowywane do możliwości pracowników, to znaczy nie zbyt trudne, ale też nigdy nie jest nudno. Wypłata zawsze na czas, rzeczywiście mało benefitów poza płacowych, ale nie każdy to lubi.

Stefan
@Łukasz

Podobno pylicy krzemionkowej można się nabawić w dużym zapyleniu? Ale ten Pan pisał jeszcze, że są maski dla pracowników 3M. One nie uchronią od choroby?

@Łukasz

Przykro czytać takich bzdur jakie jakiś Łukasz pisze zapewne nie ma zielonego pojęcia o wymaganiach w branży . Tak na marginesie to cyklicznie są wykonywane pomiary hałasu jak i NDS - y i wszystkie badania wychodzą zgodnie z normą jakie obowiązują w naszej branży . Ciekawy jestem jaką to krzywdę moje forma zrobiła Panu Łukaszowi , że się tak znęca na moją firmą ??? Bo tak może napisać tylko z tego działu Pan który został zwolniony za ciągłe chorobowe najczęściej 2 dniowe po niedzieli chorobowe ( tzw. murarskie poniedziałki ) przyznam się że prawie rok czasu broniłem tego Pana przed zwolnieniem ale nastąpił czas kiedy nie miałem argumentów i musiałem się poddać . Słuchajcie Ci którym na wątrobie leżą jakieś niesprawiedliwości które otrzymali od mojej firmy może warto z otwartą przyłbicą napisać coś o swoich ocenach jak ja to robię a nie pod przykrywką anonimowości oskarżać kogoś jak to bywało za czasów sygnalistów z okresu słusznie minionego czyli czerwonej zarazy komunistycznej .

@Stefan

Tam jest taki pył że wychodzisz czarny, włącznie z osławioną maską 3M którą w ostatnim roku mojego pobytu wymienili na tańsza bezfirmową bo była pandemia i 3M były za drogie :)

@Andrzej Urliński

Oczywiście odbywają się co rok badania przymusowe. Podchodzi człowiek z miernikiem pyłu do stanowiska każe włączyć szlifierkę i mierzy. Pozostałe szlifierki wyłączone. Wychodzi mu że wszystko jest w normie, wpisuje wynik i wychodzi. Po czym pięciu szlifierzy zaczyna szlifować. Po pięciu minutach nie widać kto jest kto, takie zapylenie. Oczywiście szanowny Panie że chodziłem na zwolnienia, po tym jak dość poważnie zachorowałem o czym Pana zresztą poinformowałem. Oczywiście Pan pełen współczucia powiedział żebym się o nic nie martwił. Po czym po roku Pana kierownik bulterier na wpół upośledzony człowiek wręczył mi wypowiedzenie z powodu dużej liczby absencji. Ale oczywiście szanowny Panie teraz jestem za to wdzięczny, broń Boże nie żałuję. Po prostu ostrzegam innych bo praca u pana to komediodramat

Bartosz
@Łukasz

Dają jakieś dodatki za tak ciężkie warunki?

@Bartosz

W nagrodę dostaniesz dzień urlopu :)

@Łukasz

Jeden czy jakoś fajnie się kumulują? ;p

@Marta

Maks jeden,chcesz dwa dni to jesteś nierób

Andrzej Urliński Nowy wpis
@Łukasz

Co jaki czas w ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI można ubiegać się o podwyżkę?

Pracownik Nowy wpis

W firmie odnosi sie wrażenie jakby szefowi najlepiej pasowało aby wogule nie przychodzic po podwyzke. Nie ma ram czasowych po ktorych mozna przyjsc po podwyzke. W firmie panuje atmosfera tabu wokol wynagrodzen najlepiej jak nikt nie wie ile zarabia inny pracownik co prowadzi do tego ze na podobnych stanowiskach mozna zarabiac rozne odbiegajace wynagrodzenia. Nie oficjalnych altualizowanych widelek placowych na konkretnych sganowiskach. Zdarzaly sie juz sytuacje ze nowy pracownik z mniejszym doswiadczeniem dostal na poczatek wyzsze wynagrodzenie. Szef potrafi tez na rozmowie o podwyzke powiedziec pracownikowi ze go nie trzyma na sile, ze na jego miejsce znajdzie kogos innego i nie dostanie podwyzki bo szef nie ma pieniedzy. Ze strony lracownika jest smutne slyszec takie opinie gdy ktos na prawde sie stara i liczy ze jego dobry wysilek i zaangazowanie bedzie docenione a nowy pracownik nigdy nie da firmie tego co doswiadczony. Pozdrawiam i zycze kazdemu podwyzek w nowym roku jako dowod ze firma sie rozwija:)

ANDRZEJ URLIŃSKI Nowy wpis

No tak widzę że ponownie ten sam krytyk ponownie ten sam błąd , jak można oczekiwać podwyżek kiedy nie opanowany jest język polski ja "w ogóle" nie rozumiem takich ludzi :) Jedyna prawda jest taka, że na każdą podwyżkę trzeba zapracować i podwyżki są jak najbardziej ale nie każdemu i nie na raz bo taka jest polityka firmy . Po pierwsze na podwyżki musi być zaplanowany budżet który określa możliwości finansowe firmy i nie na 1 miesiąc tylko do długi okres , jeżeli przychodzi nowy pracownik i dostaje więcej od tego " starego " to oznacza ....... że ten " stary musi się zastanowić dlaczego . Moim skromnym zdaniem oznacza to że ten " stary" jest słabszy od tego nowego !. Ocena zawsze jest obiektywna i jest dokonywana przez przełożonego który najlepiej wie komu , ile i dlaczego .

Niema żadnego pakietu medycznego

@Gość

nie ma też karty multisport itp.

ANDRZEJ URLIŃSKI
@Gość

Widzę że kolejny niezadowolony pracownik kłamie wszystkie badania lekarskie okresowe firma finansuje w 100 % w przychodni która zatrudnia wszystkich specjalistów

@pracownik

To prawda nie ma multisportu jak i zapewne jeszcze tysiąca innych uciech , ale każdy może sam sobie sprawić taką frajdę i ćwiczyć to na co ma ochotę firmie nic do tego . Moja firma nie jest koncernem ani korporacją zagraniczną lecz zakładem w 100 % polskim która w tak ciężkich czasach samodzielnie dźwiga wszystkie obciążenia finansowe bez żadnych kredytów i to jest osiągnięcie że suchą nogą przechodzi przez wszystkie zawirowania ekonomiczne , polityczne i wiele innych problemów które są znane tylko mnie i grupie osób ze ścisłego kierownictwa . Zapewne gdybym podniósł ceny na nasze wyroby to i na integrację, multisporty i inne atrakcje by starczyło tylko na jak długo ??? Firma nie miała i nie ma problemów personalnych zatrudnia samych specjalistów z tego ponad 20- tu inżynierów oraz innych z wyższym wykształceniem fachowców tak więc mam nadzieję że ten fakt daje osobom tak bardzo zainteresowanym poziomem i jakością dodatków wystarczy.

@ANDRZEJ URLIŃSKI

Osoba spytała o pakiet medyczny (np. Medicover , Luxmed)jaki oferują inne firmy,a nie o badania okresowe . Więc nikt nie kłamie

Nie ma żadnego pakietu medycznego ktory oferuje pracodawca. Pracownicy sami dodatkowo wykupuja tylko ubezpieczenie na zycie grupowe.

Elektryk

spotkanie na poziomie,(usunięte przez administratora) to ściemniacz, widac po jego zachowaniu ze duzo bajek opowiada, obiecuje,

sprawdzenie umiejetnosci w praktyce przez jego czlowieka, najwiekszego podpierdalacza "Niemca" blondyna

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI poszukuje osoby na stanowisko Tokarz. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Andrzej Urliński

Informacja że Firma Urliński poszukuje Tokarza jest kłamliwa nie poszukujemy tokarza

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny jak się dogadasz z kierownikiem to możesz choć częściowo odebrać. A płacą godzina za godzinę (żadnych 50% czy 100%) i masz je doliczane do premii

ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Ktoś

Wypłaty na czas. Ale najlepiej być kawalerem dla którego najważniejsza jest praca i niema życia prywatnego. Najlepiej nie brać wolnego, nie chorować, nie mieć dzieci.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI? Chodzi o pracę jako Tokarz, takie ogłoszenie jest na Lento.pl 30 czerwca.

Ktoś

Możesz wziąść pożyczkę z minimalnym oprocentowaniem (chyba 0,1%) na nic więcej nie licz

Witam, pracowałę w firmie przez ponad sześć miesięcy na stanowisku specjalisty. Atmosfera jest dobra, ludzie pomocni, narzędzia są . Lubię atmosferę w firmie "ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI" Pomoc ze strony innych, przyjazne nastawienie, praca ciekawa, można się sporo nauczyć.

Natalia
@Paweł

Przyjazna atmosfera między pracownikami jest zawsze bardzo ważna. To w takim razie jestem ciekawa, czy mieliście tam organizowane (oczywiście od czasu do czasu) jakieś spotkania, a może wyjazdy integracyjne?

Wyjazdow nie bedzie
@Natalia

Nie ma w tej fiemie czegos takiego jak wyjazdy integracyjne szkoda kasy zeby ludzie sie integrowali, a atmosfera jest slaba zwlaszcza u elektrykow ktorzy wykonczyli ostatnio psychicznie takiego milego czlowieka elektryka Andrzejka az chlop plakal i sie zwolnil sam

"KOLEGA" ANDRZEJKA

Chłopaki nie płaczą :)

Automatyk
@Wyjazdow nie bedzie

Od automatyków to się odstosunkuj. Handel miodem nie wystarcza???

@Wyjazdow nie bedzie

To prawda że elektryk " Andrzejek " się sam zwolnił bo z tego co mnie jego koledzy mówili nie mógł się z nimi dogadać czyli atmosfera była gęsta więc lepiej że odszedł na własną prośbę . Praca która nie przynosi satysfakcji i przyjemności we współpracy z kolegami jest nie do zaakceptowania . Jednak po kilku miesiącach Pan " Andrzejek " zwracał się do mnie osobiście czy nie mógłby ponownie przyjść do mojej firmy więc chyba aż tak źle nie było skoro po przemyśleniu chciał wrócić do mojej firmy. Niestety ale na miejsce Pana " Andrzejka " został zatrudniony specjalista moim zdaniem też bardzo dobry jak Pan " Andrzejek " ale jeżeli będę miał zapotrzebowanie w przyszłości na dobrego elektryka to osobiście do niego zadzwonię i zaproszę mam Pana " Andrzejka w bardzo dobrej pamięci . I pozdrawiam jego i życzę jemu wszystkiego co najlepsze i do zobaczenia w przyszłości jak się kiedyś nasze drogo ponownie skrzyżują . :)

Bartosz

Od jakiegoś czasu nie udzielacie się w tym wątku, czym to jest spowodowane? Czy w firmie jest aż tak dobrze? Poprzednie wpisy nie były zbyt pochlebne, mam nadzieję że od tego czasu wiele się zmieniło. Czy ktoś z obecnie pracujących osób mógłby napisać jak wygląda sytuacja w zakładzie w tym momencie? Takie wpisy są cenne dla osób poszukujących tu pracy.

Pracuś
@Bartosz

Nic się nie zmieniło. Na dzień dzisiejszy warunki fatalne. Pył metaliczny i krzemionkowy z polerowania zbiorników na hali, wszyscy to wdychają. Pieniadze gorzej niż gdzie indziej, są firmy gdzie można zarobić lepiej, wiem, bo pytam znajomych. Ludzie, którzy odchodzą z firmy przeważnie znajdują coś lepszego finansowo i warunkowo i chcą zapomnieć o pracy w tej firmie. Właściciel firmy czasem jest sympatyczny, a czasem odnosi się bez szacunku do pracowników, szacunku należnego każdemu człowiekowi. To samo jest napisane na opinii google przez jakąś panią. Kierownik produkcji robi co chce z ludźmi. Jest chamski, pomiata nimi. A to wszystko za pozwoleniem pana (usunięte przez administratora), który się cieszy, że jego kierowniczyna ma posłuch. To nie posłuch, tylko strach przed utratą pracy i stresem i mobbingiem. Lepiej się nie odzywać i unikać kierownika hali. Od czerwca zwolniło się ztąd 3 pracowników to o czymś świadczy.

@Pracuś

Panie Pracuś widać z Pana taki sam pracuś jak prawdomówny ciekawy jestem ile taki człowiek dostaje za takie wpisy ???

Jestem Janek i nie mam sanek
@Bartosz

Spoko mordo mowie jak jest Max Kolonko. W robocie bez duzych zmian szef jak i kierownik dalej prowadza firme nierdzewna reka. Na plus wyplata na czas no i to ze mozna browarka w szatni z rana z chlopakami wypic tyle z plusow. Pozatym poprzednie wpisy to szzera prawda tylko gorzka do przelniecia dla opisywanych osob. Za urlop wypozynkowy zabierana premia, brak jakichkolwiek dodatkowych benefitow, na swieta i wakacje nie ma co lizyc na dodatkowy grosz. Kierownik vel.krzykacz nadal nie zna sie na zarzadaniu ludzmi choc stwierdzamy ze "troche" spokornial. Dlugopisy curka szefa daje na zeszyt po okazaniu wypisanego. Polecam ta firme i sam.sie sobie dziwie ze jeszcze chce mi sie tu pracowac ale starzy ludzie mysla inaczej.

@Pracuś

Potwierdzam wpis kolegi niestety

Muniek
@Urliński Andrzej

A z Pana taki sam szef jak dorobkieiwcz ciekaw jestem ile taki szef musi jeszze sie nadorabiac zeby robol tez mogl zaczac zarabiac jak czlowiek.

kpracownik

To dziwny pracodawca,wydaje sie byc nawet dobrym platnikiem poniewaz na poczatek proponuje dosc przyzwoite wynagrodzenie, lecz dle mnie jako bylego pracownika to dziwne miejsce pracy sterroryzoeane przez zajemilego kierownika produkcji dosc prostego czlowieka ktory mysli ze jest taki figo fago a w efekcie to idiot. Sam wlasciciel to nie mam do konca wyrobionego zdania choc ostatniego dnia pracy reki mi nie podal, mimo iz staralem sie pracowac rzetelnie to i tak mi podziekowano. Przyczyn moglo byc wiele roznych, moje spostrzezenie to ze malutkie bledy czy pomylki nie majace wplywu na nic rosna do olbrzymich. A do tego roznice pokolen, ja bylem w srednim wieku nowy, starsi pracownicy i starzem takrze zmysly pozjadali tacy oni fachowcy ze mlody krzywo srubokret polorzy na warsztacie i jest problem. Taki to zaklad ze wlasciciel patrzy w kierownika jak w obrazek

@kpracownik

Niskie zarobki ???? najniższa stawka w mojej firmie to 4000 brutto + plus możliwość dodatku premii do 25 % to czy dla osoby która nie prezentuje doświadczenia zawodowego czyli dla praktykanta to mało ?? . A szacunek ??? każdy pracownik jest traktowany jak kolego i ja grupę traktuję jak moją rodzinę . Ponad 30 lat prowadzę firmą i nigdy nie zwolniłem pracownika tylko dlatego że mnie się nie podoba lecz tylko dla tego że jest słabym pracownikiem i ma 2 lewe ręce a tacy są poszukiwani w Ochronie tam super płacą.

@kpracownik

A ten człowiek to o ile się nie mylę przyszedł do pracy jako fachowiec a reprezentował poziom techniczny równy młodego absolwenta po kilku miesiącach pracy czyli niski . A kierownik produkcji to człowiek który pracuje w mojej firmie kilkanaście lat a zaczynał jako szlifierz polerownik i przeszedł wszystkie szczeble zawodowe kończąc międzyczasie na Politechnice Warszawskiej studia i tytuł inżyniera . On nikogo nie dyskredytuje tylko szybo się poznaje na ludziach, którzy mają wybujałą wyobraźnie o swoich zdolnościach i w konfrontacji z fachowcami odpadają - takie życie, ale w ochronie nie ma wielkich wymagań tam zatrudniają każdego . Ale w mojej firmie będą pracowali tylko ludzie którzy albo są fachowcami albo chcą nimi zostać dajemy taką szansą zatrudniając młodych ludzi po szkole lub po studiach wyższych to bedzie przyszłość mojego zakładu ( jedynego takiego w Polsce który prezentuje taki poziom techniczny )

Robol
@Andrzej Urliński

Ten twój as kierownik to zwykły idiota którego tak nauczono że współpracownika trzeba równać z błotem. Jeżeli był tak traktowany jako tzw szlifierz to mu zostało i drze mordę na każdego bo taki ma wyrost. Taka prawda da jprostakowi władze to mu się w (usunięte przez administratora) przewraca

@Robol

Robol Jesteś niesprawiedliwy , właśnie dzięki takim ludziom jak mój kierownik podobne firmy do moich mogą konkurować z firmami zachodnimi . A ocena pracownika zawsze jest subiektywna i jest pochodną oczekiwań oceniającego i możliwości zawodowe ocenianego .

Pavlo
@Andrzej Urliński

Panie Urliński, broniąc tego człowieka sam pan robi z siebie pośmiewisko. Albo pan udaje, że nie wie pan, co się u pana dzieje, albo daje pan poklask poczynaniom kierownika produkcji, albo jest pan mało spostrzegawczy. Pracowałem tu krótko, niewiele ponad rok, ale oczom i uszom nie wierzyłem, że można takiego człowieka jak kierownik produkcji wogóle uczynić kierownikiem. Niestety, to nie wykształcenie czyni człowieka, tylko wychowanie. Kierownik produkcji jest do innych pracowników chamski, ordynarny, pogardliwy. Niestety wyglada na to, że kilkanaście lat temu zaufał pan nieodpowiedniemu człowiekowi , a teraz ma pan problem, bo z tego co wiem ludzie z tej firmy odchodzą. Niech pan ich szczerze zapyta dlaczego. Ja wiem, bo pracowałem z nimi i szczerze między sobą rozmawialiśmy.

@Andrzej Urliński

W porządnej zachodniej firmie już dawno byłby skazany za mobbing i najpierw wyrzucony z roboty przez właściciela firmy. Ale Pan toleruje takie traktowanie swoich pracowników. Wielokrotnie pan widział co się dzieje na hali. Widocznie uważa pan, że trzymanie pracownika w strachu, to dobre zarządzanie. Wstyd. Niby firma na poziomie europejskim.

@Pavlo

Szanowny Panie były pracowniku kłamie Pan w żywe oczy nie wiem jaki ma Pan w tym cel - pracownicy odchodzą ??? odchodzą tylko tacy których zwalniamy , tych którzy nie nadążają swoim umysłem nad kolegami którzy pracują po kilkanaście lat a takich jest ponad 60 % i co odchodzą ?? ja nie mam problemów z pracownikami kiedy potrzebuję danego specjalisty to zwykle czekam kilka dni i mam wybór nawet i po 20-30 osób na jedno stanowisko i jeżeli wybrana osoba chce być specjalistą a nawet jeśli nie jest to w krótkim czasie nim zostaje i pracuje . Ja jak pisałem każdego pracownika traktuje jak rodzinę a kierownika szanuję za jego lojalność i fachowość a jak odejdę z firmy będzie ją prowadził dalej . .

T.J.
@Andrzej Urliński

Jak to ludzie się nie zwalniają z tej firmy?co za kłamstwo. Ludzie się zwalniają z tej firmy. Wszystko jest do sprawdzenia. W czerwcu odeszło 2 pracowników, a w lipcu kolejny. Dwóch pracowało pracowali tam dłyugo, powyżej 4 lat. A trzeci chyba ze 2 lata. Wszyscy na własne żądanie się zwolnikli. A reszta, średnia wieku 55-60 lat. Tacy ludzie nie szukają wrażeń w szukaniu nowych firm. Zaciskają zęby i po prostu robią swoje. A jak praca jest fajna i ciekawa, to ludzie się zwalniają bo coś w zarządzaniu i warunkach jest niewporządku. Ciekawe co to takiego? Czyżby kierownik produkcji o którym na tym forum można poczytać? Jego zarządzanie i maniery rodem z manufaktury XIX wieku.

@T.J.

Panie TJ u nas średnia jest znacznie niższa średnia zakładowa to ok. 47 lat ale jak ja odejdę zapewne będzie jeszcze niższa :) Czemu Pan kłamie ??? Ludzie odchodzą bo mają takie prawo nikt nikogo nie trzyma na siłę a przyczyny ??? albo się nauczył i szuka lepszej pracy to normalne albo np. ktoś się zdecydował na zmianę zamieszkania . W mojej firmie nie ma problemu z nagminnymi zwolnieniami są jak myślę bo takich badań nie robimy statystycznie średnio krajowe.

@Paweł

Ktos jeszcze ma watpliwosci ze to firma swiatowa? Mozna udawac ale i tak wyjdzie jak jest. Jak myskicie ze ludzie tu klamia to zapraszam sie samemu przekonac ...

@Grzegorz.Ł

Ja miło wspominam pracę w firmie Urliński. Dużo się nauczyłem w dziedzinie automatyki. A spawanie pracowników firmy do dziś robi na mnie wrażenie. Jak człowiek robił swoje to problemów nie było. Do dziś mam sentyment do Kazachskiego kraju i to dzięki tej firmie. Pozdrawiam pracowników a w szczególnosci tych co szafy składają.

@@Grzegorz.Ł

Szkoda że Stasiek i Andrzej elektrycy ktorzy sie sami zwolnili nie moga tego samego powiedziec. Praca z elektrykami na warsztacie to koszmar buce ktorzy ostatniego elektryka do lez doprowadzili ze sie dorosly chlop musial zwolnic przez ich (usunięte przez administratora)

Automatyk
@Spawacz

Siedzisz człowieku w rogu i się opierniczasz na spawalni. Tylko jedną prawdę napisałeś: to byli elektrycy a nie automatycy tak jak nie wszyscy spawacze dobrze spawają.

TOMEK_OPINA

A może byli pracownicy jednak nie kłamią, tylko opisują co i jak tam się odbywa. Niektóre opinie piszących tu osób są komentowane przez właściciela firmy alkoholizmem komentujących- to ciekawe. Ten portal jest po to, aby podzielić się spostrzeżeniami z pracy, a nie poto aby kogoś pomówić. Dobra firma obroni się sama, a komuś może to uratować kawał zdrowia psychicznego. Zwolni się taki z porządnej, spokojnej pracy, żeby dostać kilka stówek więcej, a tu taka atmosfera i pomiatanie ludźmi. I tak się zaczyna ludzka tragedia przed któtą ludzi trzeba ostrzegać. Własciciel firmy bardzo nieprzyjemny człowiek, często daje do zrozumienia, że jest się nikim w firmie, a na twoje miejsce może wziąć kogokolwiek-20 ludzi stoi pod bramą i czeka na twoje miejsce. Niestety dobrą atmosferę między pracownikami psuje często opisywany na tym forum kierownik produkcji. Moim zdaniem, to psychicznie chory czlowiek, który zamiast się leczyć daje upust swoim nerwom poprzez awanturowanie się i pomiatanie ludźmi. Na domiar złego właściciel firmy jest bezkrytycznie zapatrzony w tego człowieka i w rzeczywistość jaką on mu przedstawia, a często kierownik kłamie ze strachu, ze sam zostanie słabo potraktowany. Pracownik jest więc na straconej pozycji. Kierownik produkcji ma zawsze rację-jakakolwiek prawda byłaby inna. Drugi raz bym do tej firmy nie wrócił, a zwolniłem się sam. Nikt mnie nie wyrzucił np. za alkohol.

@TOMEK_OPINA

Panie Tomek Opinia ja widzę że osoba która nie sprawdziła się na swoim stanowisku pracy jaka by to nie była odpowiedzialność zawodowa zawsze będą nie zadowoleni że ktoś ich nie docenił. Ja to rozumiem ale..... czemu kłamią pisałem już w poprzednich komentarzach pod swoim nazwiskiem jaka jest ich motywacja ??? myślę, że to może być konsekwencja z niedowartościowania danego człowieka bo często się zdarza że pracownik , partner biznesowy ma o sobie bardzo wysokie mniemanie tylko największy jest problem wówczas kiedy oceniający nie podzielają takiej opinii . A ciągła negatywna narracja na kierownika mnie już śmieszy bo ten człowiek pracuje kilkanaście lat po kilkunastu latach współpracy ze swoimi kolegami którzy jakoś się nie zwalniają nie narzekają że kierownik jest narwany czy że poniża kogokolwiek że pieniądze małe ??? nie rozumiem . Panie TOMEK _OPINIA życzę powodzenia w firmie w której Pan pracuje powodzenia. ale lepiej było wpaść do mnie i porozmawiać że Pana kierownik krzywdzi ja jestem otwarty i na takie rzeczy nigdy na to nie pozwolę .

Kamil
@Urliński Andrzej

Szanowny Panie Urliński. Z ortografią i gramatyką języka polskiego, to chyba nigdy nie było Panu po drodze. Po konstrukcji tekstu, który Pan tutaj zamieścił, da się zauważyć, że pisał Pan w szale i złości, co przełożyło się na polityczny bełkot. Nie znam Pana, ale przewiduję, że opinie zamieszczone na tym portalu są szczere. Może nie odzwierciedlają prawdy w 100%, ale na pewno nie są to 100% kłamstwa. Pozdrawiam serdecznie i proponuję przeczytać wszystkie opinie i wyciągnąć z tego wnioski i podjąć WŁAŚCIWE działania

@Kamil

Kamil napisałeś święte słowa i zgadzam się z Tobą jednak Pan Urliński i jego kierownik nigdy tego nie zrozumieją bo nie przeczytali pół książki o zarządzaniu a te komentarze są niestety prawdziwe pracuję tu bo mam kredyt i jakoś to znoszę...

Pan
@TOMEK_OPINA

Wreszcie ktos troche prawdy napisal a prawda w oczy boli.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI na Elektryk? 19 stycznia ogłoszenie na Praca.pl.

Elektryk

Pensja na kotno do 5 dnia kazdego miesiaca oraz premia uznaniowa jak nie zabiora za byle co ...

a jak z tymi nadgodzinami są pracownicy są zmuszani czy jak ktoś nie chce to nie musi

śniach
@ja

Tak, chodzi taki Śiwy i mówi "zostajesz dziś" i tak każdego dnia.

Zoro3
@ja

Są zmuszani do robienia nadgodzin. Jak nie zostaniesz to szew rozmawia z tobą osobiście i daje do zrozumienia, że zastąpi cie ktoś inny. O premii wtedy możesz zapomnieć. Ogólnie jest zastraszanie w firmie, głównie za sprawą kierownika produkcji, który jest po prostu prostym chamem, wulgarnym bez szacunku do innych ludzi nawet dużo starszych od niego. Wszystko załatwia krzykiem i przekleństwami. Atmosfera w pracy bardzo kiepska, szkoda nerwów.

@Zoro3

Panie Zorro czemu tak Pan kłamie , jaki jest Pana cel tak jak napisałem alkohol w mojej firmie nie jest mile widziany i tak był Pan trzykrotnie a może i więcej razy upominany i za każdym razem osobiście Panu dawałem kolejną szansę , sam Pan przychodził do mnie abym się wstawił u kierownika . Zwykle tego nie robię ale Pana polubiłem i zapewne dlatego tyle czasu Pan u mnie pracował szkoda że tak krótko .

Szybki
@ja

Jak nie chce siw to nie musi ale odczuje sie to na premi na koniec mieaiaca

Mechanik

Jak wygłąda praca na stanowisku technika-mechanika w tej firmie? I jakie są warunki pracy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Robol
@Mechanik

Ludzie tak kiepskiego podejścia do pracownika jest żałosny. Owszem płatnik jest dobry ale jak się nie wynegocjuje stawki która satysfakcjonuje czyli sciemniana premia 25% to można tam porobić. Chyba że ułomny kierownik się do kogoś przyczepi jak rzep do psiego ogona wtedy z premii (usunięte przez administratora) No i jeszcze można się wykupić w jego łaski ale to i tak typek poniżej jakiego kolwiek poziomu czepia się ludzi którzy zapieprzaja na bądź co bądź jego pensje. A motywacja do wydajniejszej pracy polega na opierdzielu i nieprzyznaniu tzw premii uznaniowej. Taki jest ZUT . A wina zawsze jest po stronie pracownika. Dziękuję za zmianę pracy wyszło mi to na dobre.

@Robol

Panie Robol skoro Pan taki szczery w swoich wypowiedziach to może Pan przyjdzie do mojej firmy i osobiście to powie bo kiedy Pana zwalniałem nie miał Pan żadnych argumentów na zarzuty jakie Panu stawialiśmy . Bardzo proszę o cywilna odwagą . I serdecznie pozdrawiam i cieszę się że znalazł się Pan w firmie ktora jest na Pana poziomie możliwości a może.... nauczył się Pan w mojej firmie że warto się uczyć i wyciągać wnioski.

@Mechanik

Bedzie malowal sprejem silniki w kolorze inox, powiercisz na starej stolowej wiertarce z rozwalony wrzecionem, koledzy spawacze nie pospawaja jak im siwy brygadzista nie powie bo tacy zarobieni pozdrawiam ich wlasnie na sniadanku, potniesz troche na pile tasmowej bez dobrych rysunkow wykonawczych a reszte sam sie.nauczysz albo ja cie naucze dawaj do nas

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI?

Urliński Andrzej

Tak chętnie zatrudniamy absolwentów na przeszkolenie i przyuczenie wysyłamy na kursy najbardziej zdolnych pracowników którzy chcą się specjalizować w wybranym zawodzie. Bo jak wiemy szkoł technicznych jak na lekarstwo i teraz na pracodawcach leży konieczność aby najbardziej zdolnych pracowników zatrzymać dla siebie.

Mr. LOVA LOVA

Tak maja szanse bo Ci z doswiadczeniem ida do lepszej pracy no i pracownikiem bez doswiadczenia latwiej sobie ustawic pod siebie i nie bedzie mial wymagac za duzych

No to nie ma co się martwić jeśli chodzi o szkolenia, są pewne ?

POZIOMKA
@Michał

Jest co się martwić bo szkoleń nie ma to bujda dla nowych pracowników. Po co szkolic jak ten pracownik zarac sie moze zwolnic takie jest podejscie.

J23

ja uważam że firma spełnia wszystkie zobowiązania w stosunku do każdego pracownika z którym podpisuje umowe. A niedacznicy niestety muszą opuścić pokład i szukać swojego szczęcia gdzie indziej.

Misiek
@J23

Jak wymagania są nie duze to latwo je dotrzymac

ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI szuka kandydatów na stanowisko Szlifierz. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 3900 PLN?

Polernik

Na okresie probnym sie dostaje 3600 no i premia jak nie zabiora za jakis powod np. Urlop wypozynkowy. Jeden szlifierz mial obiecane ze po okresie poczatkowym potem dostanie 4000 netto ale potem uslyszal ze jednak ma za male doswiadczenie po co gadac jak sie i tak nie dotrzyma tego co sie mowi...

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI - Warszawa

• Jak się pracuje w ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI?

Kandydaci do pracy w ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI