Emerson Process Management Power and Water Solutions

Opinie o Emerson Process Management Power and Water Solutions

eng

jest - po połączeniu spółek funkcjonuje jako Emerson Process Management. Power and Water Solutions zajmuje się energetyką zawodową.

Ex

Firmy już nie ma.

gizmo

Koledze zaproponowali 2.900 brutto na początek. Jak na Warszawę to chyba prosto po studiach OK?

gizmo

Jeżyk

A ile tam ludków pracuje w tej firmie i jak szybko można awansować?

zDoswiadczeniem

Witam, uprzejmie proszę o informacje na temat atmosfery pracy w Emerson dziale mechaniki płynów (mechanical-hydraulic?). Czy jest tam wyścig szczurów? Ludzie sobie noże w plecy bez powodu wbijają? A może jest to dobra praca na lata? Jak szefostwo działa? Oceny roczne są adekwatne do włożonej pracy/osiągnięć? Z góry dziękuję za informacje

Z innego dzialu
@zDoswiadczeniem 22.02.2014 10:48

To jest dzial 1-2 osobowy ;) wiec akurat wyscigu szczurow nie uswiadczysz. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Emerson Process Management Power and Water Solutions - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emerson Process Management Power and Water Solutions