Expresserwis Sp. z o.o.

Opinie o Expresserwis Sp. z o.o.

Marian

Usługi firmy nie należą do najtańszych, ale pracują o każdej porze dnia i nawet nocy. Byli u mnie w niedzielę o godz. 22 . Dlatego gorąco polecam.

Marsel

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

od 2013r

zawsze możesz ich zgłosić ze nie używają stacji odzysku czynnika chłodniczego..;d kłopoty gwarantowane ponadto inspekcja pracy też może się zainteresować ze maja pracowników zatrudnionych na czarno..pracownicy tez nie mają uprawnień do wykonywanej pracy nie mowie tu juz o SEP czy BHP czy nawet książeczce sanepidowskiej (zdążą się ze są naprawianie sprzęty gastronomiczne u klienta jak i w serwisie a tak naprawdę w garażu )

od 2013r

nie polecam pracować w firmie krzak ludzie dajcie sobie spokój z ta chęcią praca u nich. po pierwsze ani się tam nie zarobi bo tą jałmużnę można odbierać miesiącami ani też nie odzyska się ostatniego wynagrodzenia..idź zapytaj w hurtowniach co o nich sądzą bądź zapytaj ludzi z branży..pracowałem jak głupi osiol żeby mieć na opłaty a czasami i to ledwo starczyło..nie polecam szkoda czasu

24/7

słyszałam zajmowałem ?

co wy klepiecie

firma zajmuje sie próbą naprawiania sprzętu gastronomicznego. Dobrze radzę...nigdy nie idź tam do pracy ani nie korzystaj z ich usług. Dla nie dowiarków wystarczy poczytać w necie!!!!

Spółka podwykonawcza

spróbuj - jeśli pracy nie masz - i dawaj znać

(usunięte przez administratora)Radzę dokładnie sprawdzić zanim zdecydujesz się na skorzystanie z tej firmy.

Artur

Naprawiają wszystkie urządzenia- chłodnicze, gazowe, gastro, mroźnicze. Nasz hotel ma z nimi podpisaną umowę i zawsze są na czas!!. Polecam

Zostaw opinię o Expresserwis Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expresserwis Sp. z o.o.