Opinie o PSPG Polska Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PSPG Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PSPG Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSPG Polska Sp. z o.o. w Łomianki

W

Czy firma oferuje jakieś świadczenia po za płacowe, typu dopłata do karty multisport?

JC
@W

Nie. Niektórzy podonno mają karty paliwowe, ale to wyjatkowe i zasłużone jednostki.

@JC

Wyjątkowe i zasłużone jednostki? Czyli zwykły pracownik pomimo najlepszych wyników nie ma możliwości na żadne benefity po za płacowe?

@W

Nie ma czegoś takiego jak dodatki. O wszystko musisz się wybłagąć na kolanach. Może jeszcze chcesz urlopu hahahah

VAC
@JC

nikt nie ma kart paliwowych, co za bzdury opowiadasz - za to ostatnio w firmie wprowadzili dla wszystkich autopay dla ułatwienia przejazdów autostradowych w tym etoll. To mała firma a nie korpo, może jeszcze brakuje ci owocowych piatkow, doplaty do biletow do kina i wakacji - ludziom odwala juz od tej pandemii

WW
@VAC

@VAC „…wprowadzili dla wszystkich autopay…”? Chcesz mi powiedzieć, że jak pojadę na wakacje, nad morze, to firma zapłaci za bramki? Coś nie klei się Twoja wypowiedź, skoro nie ma żadnych benefitów po za płacowych. Mała firma też może dbać o swoich pracowników, a nie tylko korpo. Firma zajmuje się ciekawą tematyką, chciałem studiować i pracować, ale widząc problemy, które są opisywane oraz agresywny ton Twojej odpowiedzi, to przestałem być zainteresowany pracą w tej firmie. Mam nadzieje, że nie pracujesz z klientem, bo takim nastawieniem ich tylko odstraszasz.

S
@WW

Wybierz inna ofertę jak tak bardzo ci zależy na benefitach. Nikt cie nie zmusza do pracy w tej firmie. Wynagrodzenie akceptujesz przed podjeciem pracy, nie odpowiada ci to szukasz innej.

VAC
@S

Świetna reklama pracodawcy, który nic nie oferuje.

INV
@VAC

Ktory tobie nic nie oferuje i dobrze bo nikt nie chce pracowac ze zmyslonym kandydatem do pracy z problemami, ktory ma w zwyczaju wypisywac takie wymysly podszywajac sie za rozne osoby. Dzieki jednak za aktywnosc bo zarowno te jak i wczesniejsze opinie beda brane pod uwage w postepowaniu weryfikacji adresow IP i mac. Praktyka stosowana w celu wyrzadzenia umyslnej szkody firmie- zarowno obecnemu pracodawcy jak i bylemu - jest karalna i została zgłoszona.

Nie strasz nie strasz
@INV

Halo. Policja. Zgłaszam wpisy na GoWork Proszę o szczegóły Piszą że nie serwisanci nie mają uprawnienien do 1kv A mają? Niestety nie. Ale piszą jeszcze że nie było premii na święta A była? Niestety nie. Czy coś jeszcze? Niestety nie.

CoZaTyp
@Nie strasz nie strasz

Skad masz informacje, ze nie bylo teraz premii na swieta? Moze ty w jakims innym roku utknales? Procedura ruszyla. Czy cos jeszcze? Niestety tak- prawnik mowi, ze do 3 lat.

KGP Nowy wpis
@CoZaTyp

Michaś, co z tą policją? Przyjedzie czy nie?

Kubuś Łukaszek Nowy wpis
@KGP

Się głupio pytasz jak widzisz, że nie przyjechała.
Za każdym razem gdy widzę co pare miesięcy te wasze próby wylewania hejtu i toksyny to się dziwię, że z pozoru byli kiedyś fajnymi ludźmi z którymi się współpracowało a na koniec jak przychodzi co do czego to szok bierze jakie ludzie mają problemy… Mija jakieś półtora roku i dalej nie możecie zapomnieć o PSPG, co jakiś czas wam się przypomina i wylewacie swą frustrację zarówno tutaj jak i na swoim facebookowym grupowym forum.

Zalogowałem się specjalnie by wam odpisać, powiadomienia z portalu kasuje, niech administracja portalu decyduje co robić jak wam pozwolą to sobie zróbcie tu śmietnik i osobistą terapie jeżeli szczytem waszych marzeń jest zobaczenie na goworku nazwy PSPG a obok zero gwiazdek na pięć.

Ja zamykam ten rozdział, a wbrew temu ile chcecie szkodzić firmie to życzę wam powodzenia w życiu.

Michaś.

Czy w firmie PSPG Polska Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta?

Nowy wpis

W obecnej chwili nie istnieje system zmianowy na stanowiskach „Specjalista ds. Obsługi Klienta”.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta w PSPG Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Wiktor

Byłem na rekrutacji ponad dwa miesiące temu. Było spotkanie zapoznawcze a potem miał być drugi etap rekrutacji gdzie wybierali trzech z grupy pięciu kandydatów. Niestety nie dostałem się ale powiedzieli przez telefon, że zapisują sobie do mnie kontakt gdyby mieli rozwinąć ilość osób na to stanowisko.

Ile płaca na start??

B
@Kandydat

Zależy od stanowiska i doświadczenia, podają w rekrutacjach ile można się spodziewać.

@Kandydat

Pracowałem miesiąc, bo pracodawca nie chciał wypłacać brutto przy statusie studenta. Pierwszy miesiąc 2.5 netto, potem 3.

Netto
@Karol

Pracodawca umawiał się na kwote netto a nie brutto (proponował kwote na reke - dla ulatwienia), ale był jeden przypadek kiedy doszło do nieporozumienia ale to było 2 do 3 dni od rozpoczecia pracy (przepracowane dni zostały zapłacone, rozstanie odbyło się bezkonfliktowo a sytuacja miała miejsca 1-2 lata temu). Nie było sytuacji by po miesiącu ktoś się obudził bo WCZESNIEJ dostał umowe do podpisu i widział co podpisuje. (Dodatkowo, nigdy nie pracowała u nas osoba o imieniu KAROL) (dodatkowo nr 2: teraz pierwszy miesiąc jest więcej płatny a opisywana przez Pana Karola historia ma już stare dane jesli nie w calosci wyssane z palca.

@Netto

I tu wpadłeś we własne sidła oszukaństwa. Przy moich zarobkach wypłacając mi tyle na konto odliczasz sobie mój podatek. A wtedy moja płaca jest niższa niż ustawowa minimalna krajowa. Szczególnie że w ogłoszeniu było podane brutto. Kłamstwo ma krótkie nogi. Firmy z takim podejściem do pracowników krótką przyszłość.

Netto
@Karol

Merytoryczne informacje: Pierwsze 3-4 miesiące są okresem próbnym- przed 2022 rokiem w 90% wszystkie propozycje wynagrodzeń były podawane w kwotach netto (podczas rozmów rekrutacyjnych). W ogłoszeniach rekrutacyjnych widoczne widełki są zawsze podawane w brutto (inaczej się nie da, nie jest to od nas zależne). W zależności jaka umowa współpracy ma miejsce i kto jest kandydatem, wyliczenia brutto względem oczekiwanego netto są różne- nigdy nie będzie to dokładne w ogłoszeniach. Podczas rozmowy rekrutacyjnej w firmie kandydat otrzymał informacje o wynagrodzeniu netto i na takie wynagrodzenie netto się zgadza lub nie. Sytuacja, w której poszkodowany autor pracował rzekomo miesiąc oznacza, że wcześniej otrzymał umowe do podpisu na której widniało odpowiednie wynagrodzenie wyliczone z jego netto na brutto. (Skoro autor jest/był studentem poniżej 26 roku życia najpewniej kwota brutto w umowie była równa zapropowanemu netto- bo na taką wartość netto się wcześniej zgodził) + Jeżeli autor faktycznie pracował u nas miesiąc to oznacza to, że otrzymał umowę, przeczytał ją, zaakceptował i podpisał- inaczej nie byłoby możliwe by pracował u nas miesiąc czasu. W historii firmy była jeden raz sytuacja, gdzie doszło do nieporozumienia jeżeli chodzi o warunki wynagrodzenia i w dniu w którym ta osoba otrzymała umowe do podpisu (około 3 dni po rozpoczęciu pracy) natychmiast zareagowała i w zgodzie bez jakichkolwiek pretensji dwie strony doszły do porozumienia. Z tego też wzgledu jeżeli autor wypowiedzi rzeczywiście czuje się poszkodowany i rzekoma sytuacja jest prawdziwa a nie zmyślona - prosimy o informacje z jakiego okresu czasu dotyczy przytoczony przykład? Dodatkowo informujemy, że toczy się postępowanie karne w sprawie szerzenia nieprawdziwych informacji i umyślnego niszczenia opinii o firmie w internecie z okresu listopad 2021- styczeń 2022. Jeżeli autor wypowiedzi nie ma z tą sprawą nic wspólnego prosimy o wyjaśnienie swojej sytuacji w sposób merytoryczny i dokładny wraz z podaniem informacji kiedy opisana sytuacja miała miejsce. Wypowiedzi powyżej nic nie wnoszą - jesteśmy otwarci do wyjaśnienia sprawy ale potrzebujemy dokładnych informacji.

@Netto

Daj kontakt do tego śledztwa. Która komenda? Kto mnie ściga za napisanie prawdy? Chętnie zaoszczędzę czasu i pieniędzy podatników. Sam się zgłoszę i prześlę kopię umowy i wyciąg z przelewem pensji. To powinno wystarczyć. Prawda?

Czy kwota 5900 PLN to dobra stawka w firmie PSPG Polska Sp. z o.o.?

Na jedną rękę

Ale pytasz o brutto czy netto ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PSPG Polska Sp. z o.o.?

Administracja

Pracownik otrzymuje pełne wynagrodzenie jakie ma wpisane w umowie na swoj rachunek bankowy z końcem miesiąca, ewentualne dodatkowe premie uznaniowe- mogą zostać zatwierdzone do wypłat jako dodatek (co zwykle ma miejsce), chyba że występują uwagi co do wykonywanej pracy.

Jezus
@Administracja

Nie ma czegoś takiego jak premie uznaniowe, chyba, że jest się znajomym kogoś z zarządu.

WB

Premie roczne niewidoczne

PPP
@WB

To chyba pracujesz w innej firmie jak nie dostałeś przed swietami

Alejad dzeng-dzong

Ale trzeba mieć ból (usunięte przez administratora)zeby co trzy godziny wypisywac zmyslone komenty tylko po to zeby popsuc oceny firmie. Sylwester chyba byl nieudany skoro ostatni jad wlecial chwile przed polnoca.

Ostrzegam każdego. Uważajcie na tą firmę. Pracowałem tam krótko. mam status studenta do 26 roku życia. W ogłoszeniu była podana pensja brutto. Moje składki opłaca uczelnia. Tu się okazało że chcą mnie oszukać i mimo to wypłacać pensję obniżoną do stawki netto. Najpierw myślałem że pomyłka. Zgłosiłem do kadrowej. Ona powiedziała że nie wie i odesłała mnie do syna prezesa, który powiedział że jak mi nie pasuje to nie muszę u nich pracować. Jak zapytałem innych pracowników to powiedzieli, że tu na każdym kroku próbują (usunięte przez administratora) pracownika. Nadgodziny gratis lub za niepełną stawkę. Telefony o każdej porze dnia i w weekendy. Jak nie odbierzesz to masz problemy. Oczywiście nikt im za to nie płaci.

firma prowadzona przez furiata, zarobki jak w hipermarkecie. uciek��am po okresie probnym. facet ma ego wieksze niz stadion narodowy i wyobraza sobie ze czlowiek zrobi nie wiadomo co z marne grosze.

T

W punkt. Furiat ma ego w kosmosie i jeszcze wymaga by każdy żył tą pracą z marne grosze i ci najgorsze prostował jego błędy !!!

Maciek

Widziałem ogłoszenie na pracuj.pl. Szukają specjalistów ds. wsparcia do działu automatów BHP. Znajomy dał mi cynk, że szukają i żebym sie zgłosił bo to najfajniejszy dział bo dużo się dzieje i rodzinna atmosfera, tyle że nie zdałem jeszcze prawa jazdy ;/ a tam to konieczność... Ponoć jak nawet nie ma oficjalnych rekrutacji to warto się zgłaszać i wysyłać do nich CV.

@Maciek

@Maciek Super, że zechciałeś przedstawić nam tu swój problem. Chyba powinieneś o prostu zapytać osobę rekrutującą w PSPG Polska, czy to, iż jesteś dopiero w trakcie robienia prawa jazdy byłoby jakąś przeszkodą. Może okażesz się na tyle obiecującym kandydatem, że zechcą poczekać. Co o tym sądzisz?

Robert
@Marta

Tu racja, stanowisko operatorów wymaga prawa jazdy kat B - operatorzy poza zdalnym zarządzaniem automatami mają też okazjonalne wyjazdy serwisowe i delegacje tzw "pierwszego podłączenia" maszyn u klienta.

@Robert

Po Twoim poście widać, że posiadasz jakąś wiedzę na temat tego, jak wygląda praca w firmie PSPG Polska. Długo już jesteś z nią związany? Chętnie dowiedzielibyśmy się, czy pracownicy mają tam organizowane od czasu do czasu szkolenia, które przyczyniałby się do podnoszenia ich kwalifikacji. Opiszesz Nam tę kwestię? Bardzo na Ciebie liczymy.

@Maciek

Warto wysyłać CV również bez prawa jazdy. Jest spora szansa, że nawet nikt tego nie zweryfikuje.

smiech na sali - chca budowac cos na zasadzie (byly prezes) - dalem Ci prace jestes moim (usunięte przez administratora) i wypominanie ze za duzo komus placisz troszke niski poziom kutlury

dział operatorów
@1231

Damian, ale ty szukałeś podczas godzin pracy (już drugiego dnia) nowej pracy bo się obraziłeś, że masz przełożoną działu, która chce od Ciebie raportów.... i wyszło to na jaw, to się dziwisz hahahah? Do tego dzwoniłeś z samochodu po klientach cały dzień prawie w ogóle nie pokazując się w biurze. Dopiero po dyscyplinarnym zwolnieniu wyszło, że kontaktowałeś się z klientami i jednocześnie tam aplikowałeś ze swoim CV... Niski poziom kultury to ty pokazałeś wywyższając się nad kierowniczkę działu handlowego i przekazując jej informację, że olewasz raporty i nie będziesz się jej spowiadać... Pozdrawiamy!

@1231

Zgadzam się. Brak kultury i szacunku do pracownika.

Czy firma PSPG Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Administracja

Dodatkowe szkolenia są rzadkością, jeżeli natomiast mają one miejsce to są finansowane w całości.

@Administracja

W firmie nie było żadnych szkoleń a serwisanci nawet nie mają uprawnienien do 1kv

Państwowa Inspekcja Pracy
@T

Dziękujemy za zgłoszenie.

BK

Osoby zarządzające firma nie ma pojęcia co się dzieje. Sprzedają oprogramowanie które nie działa a szef it twierdzi że raporty które służą do fakturowania nie będą dostępne. Nieśmieszne zart

Zarząd
@BK

Przykro jest nam czytać takie opinie, które nijak nie mają się do oceny firmy jako firmy tylko ich celem jest publiczne „pranie problemów”. Zarząd ma świadomość zaistniałych nieporozumień jakie miały miejsce w przypadku dwóch swoich klientów (tak więc jakieś pojęcie co się dzieje zarząd posiada) - nie zmienia to jednak faktu, że wprowadzanie na rynek nowej wersji oprogramowania może wiązać się z poszczególnymi problemami wdrożeniowymi jak to bywa w branżach IT- z tego względu nowej wersji oprogramowania nie sprzedajemy. Tam gdzie wdrażane zostają nowe wersje naszego oprogramowania, żadnych opłat dodatkowych nie pobieramy. Możemy w tym momencie jedynie przeprosić za zaistniałe problemy. Jeżeli chodzi natomiast o kwestie modułu generowania raportów jest to obszerny temat, który owszem miał problemy i zostały one zażegnane a jeśli jeszcze jakieś błędy mają miejsce to prosimy o stosowną informację mailową. Ponadto raporty są podstawą do raportowania, ta podstawa jest dla wielu klientów różna i indywidualna- autora opinii prosimy o zaznaczenie gdzie dane problemy występują w korespondencji mailowej. Zależy nam na jak najlepszych stosunkach z naszymi klientami i partnerami. Cytując: „Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, ale na cuda trzeba chwilke poczekać.” A cudem, do którego nieustannie dążymy jest zadowolenie wszystkich naszych klientów.

Smog
@BK

Raporty to podstawa a tu występuje z tym problem.

A

Jedno wielkie kolesiostwo i brak pojęcia o zarządzaniu firmą, która mentalnie utknęła w latach 90. Nie polecam.

M
@A

Ktoś albo pomylił firme, albo miał z nią kontakt w latach 90tych, albo nie ma pojecia co znaczy termin „kolesiostwo”. Przepraszamy mimo wszystko z góry za złe wrażenie jeśli nie jest ono bezpodstawne- zarząd robi co w jego mocy by rozwijać firme z duchem czasu i by wszyscy klienci zarówno jak i pracownicy byli usatysfakcjonowani z usług i możliwości jakie oferujemy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PSPG Polska Sp. z o.o.?

K

Atmosfera jest dobra, ale wszystko zalezy od ludzi. Zawsze moze sie pojawic ktos kto namiesza ale tego firma stara sie unikac. Jest sympatycznie i da sie dogadać z prezesem i z tego co widac kladzie on mocny nacisk na stworzenie i utrzymanie zgranych zespolow w pracy.

Jakie są mocne strony pracodawcy PSPG Polska Sp. z o.o.?

D

Rodzinna firma, dobre kontakty z kolegami z pracy, wypłata wynagrodzeń w czasie, brak nudy, nowe wyzwania. Znacząca pozycja producenta maszyn vendingowych na rynku europejskim :)

Maria

Witam serdecznie, mam do was prośbę, chodzi o uzyskanie jednej informacji. Jaki rodzaj umowy proponuje firma PSPG Polska? Powiedzcie proszę, czy jest to zawsze umowa o pracę czy może jakaś inna. Najlepiej, gdyby wypowiedziały się osoby, które rekrutowały się tam niedawno.

D
@Maria

Na początek zatrudnienie jest jest na okres próbny 1-4 miesiące na umowie zlecenie, potem dostaje się umowe o pracę. Czasami okres testowy jest krótszy albo w ogóle go nie ma ale to na jakieś wyższe stanowiska z inna rekrutacją niż te które miały miejsce przez ostatni rok.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy PSPG Polska Sp. z o.o.?

Administracja

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się najczęściej w siedzibie firmy. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zorganizowania rekrutacji online w formie videokonferencji.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Administracja

Po pozytywnie rozpatrzonej rekrutacji obowiązuje standardowo okrest testowy (umowa zlecenie), który trwa około 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Potem najczęściej umowa o prace (o ile inaczej nie ustalono podczas rekrutacji)

Czy w obrębie jednego działu w PSPG Polska Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Odp

Każdy dział w PSPG ma swojego kierownika, rekrutacje wewnętrzne są przeprowadzane przez zarząd firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o PSPG Polska Sp. z o.o. - Łomianki

• Jak się pracuje w PSPG Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PSPG Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSPG Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PSPG Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PSPG Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PSPG Polska Sp. z o.o.