PSPG Polska

Łomianki

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o PSPG Polska

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSPG Polska

Grażyna

Szef nie skreśla człowieka na początku choćby słabo rokował,daje mu czas i cierpliwie patrzy na wykazywane chęci choć nie zawsze może to się pokrywać z umiejętnosciami.Dlatego jesli ktos naprawdę chce coś zrobić,nauczyć sie czegoś to przebrnie przez okres próbny i sam stwierdzi czy temat mu pasuje wraz z pęsją. Dziś młodzi chcą szybko dostac prace,auto ,na początek 4 tysie i najlepeiej nic nie robic-tyle o ile.Dlatego ta firma selekcjonuje ludzi na tych co chcą coś robić,osiągnąc i tych co czekają na naiwnego szefa który da bo się nalezy.ALE NIGDY NIE SPOTKAŁAM SIE Z BRAKIEM AKCEPTACJI,CIERPLIWOSCI I ZASZE DAJE SIE SZANSE,NIE KRZYWDZI.Ale to juz co komu pasuje:)

Krzysztof

Bardzo dobrze prosperująca firma, żałuję że musiałem wyjechać z kraju... Prezes firmy ma swój wiek jak i ogromne doświadczenie. Tematy są innowacyjne gdyż tworzone tu oprogramowanie jest ogromne, a produkcja takich maszyn jak automaty BHP Kazik itp. dają pole do rozwoju. Osobiście polecam, spędziłem tu parę lat. Nie należy się spodziewać od razu kokosów, kandydat zostaje przyjęty na płatny okres próbny równy od 1 do 3 miesiący bez większych problemów czy wymagań.

gość

Zgadzam się z przedmówcą. Wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie firma. Odradzam pracę w tej firmie.

anonim

firma prowadzona przez furiata, zarobki jak w hipermarkecie. uciek��am po okresie probnym. facet ma ego wieksze niz stadion narodowy i wyobraza sobie ze czlowiek zrobi nie wiadomo co z marne grosze.

Zostaw opinię o PSPG Polska - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSPG Polska