Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Anka

Hej beda u nas otwierac KIK czy jest mozliwosc dostania sie tam na pelen etat???????

Margo

Ooo coraz lepiej się dzieje podobno mają zamykac sklepy które słabo wyrabiają plany i mają wysokie czynsze.

Holly
@Margo

A skąd takie informacje??.

Teqerra
@Margo

No właśnie skąd takie informacje?

KikOna

Kiedy w lutym wpływa wynagrodzenie Miki?

onakik
@KikOna

też się dowiem :)

Ku*wy i (usunięte przez administratora) Tyle mam do powiedzenia. (usunięte przez administratora) za gorsze. Etatów mało bo wiecznie odchodzą ludzie - kto normalny będzie pracować za 2100. Wieczne supporty, zatowarowania i niedługo inwy. Wizytacje żeby zobaczyć jak sklep wygląda. Wieczne niezadowolenie i (usunięte przez administratora) wymyślane do zrobienia. Miliony okolnikow przy 4 etatach... Nie polecam.

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.
@nobody

A wiecie ile teraz dostaje ks w Warszawie?

Hmmm

Jak wy pracujecie po 12 h jak np.sklep jest otwarty od 10 do 18? Tyracie też po zamknięciu?

Rita
@Hmmm

A gdzie niby sklep jest otwarty od 10 do 18? Te które ja znam są otwarte 11 lub 12 h, przychodzisz na za 15 i wychodzisz 15 po czyli pracujesz 11.5 lub 12.5 h. A nie zapomniałam że 30 min firma Ci "oddaje" w postaci bezplatnej przerwy

Rozczarowana

Odnośnie tych premii dla KS to jest to jakiś ZART, myślę że każdy z pozostałych pracowników i zks może poczuć się obrażonym, bo czy na litość boską tylko kierownik pracuje na sklepie? Czy tylko kierownik układa ściany realizuje podręcznik czy przyjmuje dostawy? Rozumiem tak moze jest bardziej odpowiedzialny za caloksztal sklepu, ale ludzie jedna osoba nie zrobi wszystkiego! Czy bzl dając takie umowy kierownikom pomyslal o tym? Sądzę że nie, i nie mam nic do kierownikow sama pracuje z fajna osoba ale czy nie można by było dac każdej osobie po parę złotych premii? Nawet jeśli kierownik miałby dostać więcej ok jest to sprawiedliwe, ale uważam że każdy pracownik w swoim sklepie pracuje na to jak ten sklep wygląda jak funkcjonuje i KAZDEMU się należy.. wszystko owiane tajemnicą za plecami człowiek się dowiaduje od osób 3 że twój kierownik dostał premie, za sklep na który Ty też pracujesz. Czy to nie jest żenujące? Praca fajna czasami ciężko ale da się pracować ale to jak jest traktowany zwykły pracownik czy zastępca to poziom poniżej krytyki.

LoveKiK
@Rozczarowana

Zawiść, zazdrość? Każdy pracuje na swoim stanowisku i jest to logiczne, ze kierownik sklepu, który odpowiada za całokształt sklepu, łącznie z odpowiedzialnością za ludzi, którzy sie do pracy czesto nie nadają dostanie wyższą pensje! 2- kierownik ? Istnieje takie stanowisku w kiku ? Nie wydaje mi się pogina razem z personelem + odwala swoje + odpowiedzialność za caly sklep ! A ile zarabia regionalny? Który zdaniem wiekszosci pracownikow odwala lekka robote ? Moze tyle każdy ma zarabiac? Jesli zle Ci na Twoim stanowisku czemu nie dążysz do tego, zeby byc lepsza/lepszym ? Dlaczego łatwiej zalic sie z zazdrości jak to malo zarabiasz? Proste! Zmień pracę lub stanowisko!! Kierownik odpowiada za caly personel, jeżeli trafisz na pracownikow, ktorzy kradną itd. - kierownik tez za to odpowiada! Co ma tu regionalny, potraficie smarowac i zalic sie tutaj, piszcie pisma z zalem do centrali, bo regionalny podwyżek nie daje od siebie! Wiecej ambicji niz żalu a moze będzie Ci lepiej.

@LoveKiK

A gdzie w mojej wypowiedzi widzisz zdanie że za mało zarabiam? Mam ambicje niech Cię o to głowa nie boli, zadne żale, zamiast atakować mnie przeczytaj że zrozumieniem mój wpis bo widzę że masz z tym problem, każdy odpowiada za sklep i tak też napisałam że KS ma odpowiedzialność za całość ale czy to jest jednoznaczne z tym że ma dostawać premie za robotę całego personelu? Nie zazdroszczę fajnie że firma daje chociaż kierownikom, sens mojej wypowiedzi był taki że jest to zwyczajnie niesprawiedliwe, jakie skargi źle doswiadczenia? Ja mam kierownika bardzo w porządku nie mam podstaw pisać skarg ogarnij się i trochę pokory naprawdę nie rzucaj się z pazurami każdy ma prawo do opinii nie atakuj. Odpocznij sobie trochę widać jesteś bardzo spieta/y.

Jo
@Rozczarowana

Każdy kierownik który jest fair wobec zespołu ma świadomość że nie pracuje na wyniki sklepu sam... I zareczam, że taki kierownik chciałby by jego zespół też coś dostawał za swoją ciężką pracę. Przynajmniej ja bym chciała by tak bylo...

@Jo

Oczywiście zdaje sobie sprawę że nie zależy to od kierownika ;)

Kiero

Czytając to wszystko, zastanawiam się gdzie faktycznie leży problem... Jestem kiero od 2016 roku i TAK są premie tak zwane 13stki (ale w momencie jeśli Wasz regionalny podpisał z Wami umowę prowizyjną [ TANTIEMEVERTAG], premia wypłacona jest NAJPÓŹNIEJ z kwietniową wypłata, czyli 10 maja (wynika to z zapisu umowy). Natomiast umowę może podpisać kierownik, który przepracował CAŁY ROK KALENDARZOWY na swoim stanowisku. Po roku podpisywana jest umowa, która obowiązuje następny rok, ale jeśli będziecie na L4 i Wasze zwolnienie przekroczy 30% całego przepracowanego czasu to już jej nie otrzymujecie(to też zawarte jest w umowie). Mam nadzieję, że dość jasno to napisałam ????

$$$

Odnośnie 13stki-tak, raz do roku należy się kierownikowi premia za prowadzenie sklepu. Jej kwota zależy od wyników danego punktu. Nie wszyscy może o tym wiedzą, bo należy się ona tylko tym kierownikom, którzy przepracują pełny rok na konkretnym sklepie. Z tego co wiem to są wypłacane nieco później niż luty, ale nie mam 100% pewności. Tak więc ci którzy podpisali umowę z bzlem, na pewno mogą się jej spodziewać.

Pracuje w kiku od 3 lat i nie słyszałam o żadnych 13stkach że ktoś je dostaje

$$$

Bo wszystko wiecznie jest owiane tajemnicą. Ja też dowiedziałam się o tym ostatnio i to przypadkiem.

@$$$

Sam kierownik nie zapierdziela na sklepie. Jest jeszcze zastępca i oczywiście zwykły pracownik.

ona1212
@$$$

jeżeli ktoś podpisywał umowe to w niej zawarta jest informacja ile i kiedy dostaje się prowizje.

^^)
@Kik

Dokładnie jestem tego samego zdania zastępca zapierdziela na takim samym poziomie co kierownik a 13 nie ma albo dajemy wszystkim albo nikomu i tyle

@ona1212

Jesteśmy w firmie dość długo i nigdy czegoś takiego nie było . Bzla również pytaliśmy więc ktoś tu ściemnia . Nie uwierzę do puki nie zobaczę na oczy ;)

joula
@Kik

Nie musisz wierzyć i przykro, że bzl nie mówi Wam prawdy.

ona1292
@joula

masz racje! bzl wprowadza w błąd! ja prowadze sklep 1,5roku i dostalam takie pismo i czekam,więc moge potwierdzić czy to prawda ????

Klara

To niech przestaną otwierać nowe sklepy i zainwestują w stare oraz w ludzi którzy w nich pracują wtedy zwróci się im z nawiązką

LoveKiK

Prawda jest taka, ze w tej firmie nie bedzie juz lepiej. Wszystko sie zmienia, ale na dużo gorsze warunki. Podwyżki a i owszem raz w roku podwyżka stowke na zamknięcie buzi. Raczka, rączkę myje...(usunięte przez administratora) regionalnych zawsze mają lepiej, wystarczy dobrze wejść w (usunięte przez administratora) ????. Ludzie odchodzą i będą odchodzić, najnizsza krajowa rządzi. Zero poszanowania pracownika, jedynym plusem jak ekipa w pracy fajna a u nas taka jest! Ta firma ma własny kodeks pracy, regionalni nie zdaja sobie chyba nawet sprawy z tego, co czasami robią i nic dziwnego, ze ludzie pisza anonimowo skarg(usunięte przez administratora). Nie rozumieja co znaczy dzien wolny, zwolnienie lekarskie, kik zyje swoim kodeksem. Mozna bylbo książkę pisac a tak chociaz dla pocieszenia zostawię kilka slow od siebie ????????. A dla tych co lubia wchodzić w (usunięte przez administratora) sle buziaki !

Ada

A skąd macie informację ze obcinaja etaty? I w jakim regionie?

Pozytywna
@Ada

Info jest, region to dolnyśląsk

@Pozytywna

Pozytywna to się dzieje ciekawe czy tak będzie w całej Polsce?

@Ada

Wszędzie jest obcinanie etatów

Pozytywna
@Ada

Za duzo etatów, podwyzki najnizszej krajowej i nie dadza nam zarobic ponad 2 tysiace tylko ucinaja etaty zebysmy dalej zarabiali grosze

Niepewna niepewność

Kobitki a czy na każdym sklepie jest zastępca kierownika?

?€
@Niepewna niepewność

Nie

Ziuta

teraz za nasze 1/4 etatu Bzl będzie zapierrrrdzielał jako 5 przelotowy na sklepie,jest coraz weselej.

Anigo

Przywiozła regionalna wypowiedzenie. Stwierdziła że nie stosuje sie do regulaminu, Ale na innych sie nie patrzy! Jeżeliby chodzi o naginanie regulaminu, o którym rozmawialiśmy. noszą nerkę, a telefon w niej, ja przynajmniej w czasie pracy nie wychodzę,, do sasiadow" pogaduszki i do apteki.(usunięte przez administratora) O chwilę do kochasia co z małą. Służbowego to smartfona nie mamy. Jak schowa pod włosami to myśli że nie widać, stoi przy sztandze i gada. Albo na kacu przychodza do pracy Przy przyjęciu była gadka ze przyuczymy pokażemy, a co wyszło, rzut na głęboka wodę i fochy. Wszystkie mogą mieć zły dzień ale nie codziennie. Widzisz jak jest Aga kierowniczka rano to jest git malina, później zostaje Dominika zastępca do wieczora. Nic zbytnio nie gada co i jak. Później tylko chodzi i fuczy Aga była dwa tygodnie na urlopie, wtedy miała pole do popisu. Każdy z nas może mieć zły dzień, ale nie codziennie, tak? Przyszla na raz drugą zmianę, był Porządek na sklepie, ta od drzwi cytuje:,, ja pier... Le jak (usunięte przez administratora) co wy robicie... I cały czas cos Ale jak inni przychodza na kacu, to cocho sza

Nowa osoba

Cześć dziewczyny czy ma któraś dziewczyna informacje na temat pracy w KIK-u Gdynia? Jakie są stawki początkowe? Po tych opiniach aż strach iść na rozmowę. Z góry dziękuję!!

@Nowa osoba

Nie pchaj się w to (usunięte przez administratora) ! Poszukaj normalniej pracy bo z miesiąc na miesiąc jest coraz gorzej

Miśka

Hej Kikorki. U Was tez takie cięcia etatów. Nam oznajmiono że wszystkie 3/4 prócz kierownika i zastępcy albo jedna osoba do zwolnienia. Dramat normalnie.

Włodek
@Miśka

Patelnie Ci zrobię men ze mnie :)

Kikorek
@Miśka

U mnie tez takie cięcia, jak sie nie zgodze na 3/4 etatu to co wtedy zwolnią mnie?

Karyna
@Kikorek

Cooo serio mówicie? Jak ucinać etatu jak już pracuje nas po 5 osób tylko.

Zrezygnowana
@Miśka

Co?? Nie dość że jest nas po 5 w ekipie to jeszcze etat zmniejszać? Chyba żart, ja z kasjerów jako jedyna mam cały etat więc jak mi walną tekst o 3/4 to ich wyśmieje a potem się zwolnię...

Misia

Praca w tej firmie to hańba ludzie co tam.pracuja to im.szczerze współczuję byłam.akurat na sklepie na zakupach i widziałam.jak.tam.traktuja pracowników przyjechał ktoś na sklep i wytykal błędy sami.by (usunięte przez administratora) ruszyli i wzięli się za robotę bo jak.widze jak.one zasuwaja przy tych paletach to.zal i.zbyt dużo.ich na tym.sklepie nie było aż 2 nie można.nic się zapytać bo wiecznie zabiegane zresztą jak.2 osoby mają obskoczyc natretnych ludzi dostawę wszytko.mozna zrozum8ec praca praca ale to jest wyzysk (usunięte przez administratora)

@Pysia, brawo! @ Misia, naprawdę myślisz, że ktoś ci uwierzy, że jesteś klientką???

Mogę zapytać o te skróty DDR i co za porządki będą robione? Pracuje w Kiku parę miesięcy i zastanawiam się czy nie będzie gorzej.

Ziuta
@Marta

Martusia niestety jesteś po drugiej stronie barykady i udajesz nierozgarnietą. Zawsze zmiana na górze robi mix piętro niżej widziałam to już kilka razy. My dostajemy w doopeę co objazd, więc Ty na odmianę możesz dostać raz na 10lat.przyda się wam inny punkt widzenia.

@Ziuta

Nie jestem po drugiej stronie barykady. Jedyne co mogę powiedzieć ( bo sytuacja w moim sklepie i tak jest napięta jak struny) to to że pracuje w Kiku który otworzył się w tamtym roku w październiku. Wcześniej pracowałam w innych firmach i z różnymi ludźmi ale tutaj to jakiś kosmos. Dlatego pytam się czy może być jeszcze gorzej.

Madzia 37,

Witam.Wybieram się do pracy do kika czy może ktoś polecić ten sklep?Bo się zastanawiam co robić?

•---"'¿'''>
@Madzia 37,

Jeśli jesteś osobą, która lubi żyć pracą i nie ma wysokich wymagań odnośnie zarobków to ta praca jest dla Ciebie ;) Do powyższego najlepiej być też odpornym psychicznie i fizycznie, bo mimo tego, że to tylko sklep, nie raz można poczuć się jak na boot campie ;)

Ada

To moje pytanie gdzie jest kolorowo i gdzie jest taka fajna praca ze się nie narobisz a zarobisz. Śmieszą mnie wasze komentarze dopiero narzekalyscie ze mało palet a jak teraz więcej to też narzekanie. Są ludzie którym nie dogodzisz.

@Ada

Dokładnie! W grudniu płacz bo tyle palet bo tyle ludzie bo mało godzin w styczniu płacz bo mało palet bo nie ma co robić.... Jak jest spokoj źle jak zaraz będzie dostawa gazetka i okolniki w jednym czasie to dopiero będzie lament

ahaokey
@Ada

nikt nie narzeka, że jest za mało pracy, tylko za mało asortymentu na sklepie. Nie ma czym handlowac i za chwilę znów nam będą ciąć godziny, bo obrotu nie wyrabiamy. I wątpię, że na dłuższą metę w kiku pracuje ktoś kto chce duzo zarobić a się nie narobić, bo to nie ta firma. Czytajcie dokładniej o co chodzi żalącym się tutaj, a nie wrzucacie wszystkie do jednego worka. Jesteście takie same jak ci z góry- " nie podobają się warunki to spadaj", powtarzam, to nie jest wyjście! Czemu nikt wyżej postawiony nie ma ochoty mieć pod sobą zadowolonych pracowników? I nikt tu nie mówi już o kasie. Zadowolony pracownik jest co najmniej o połowę efektywniejszy od zdemotywowanego, a tych drugich przypuszczam aktualnie na sklepach jest większość.

Katia
@ahaokey

I to jest odpowiedź! Każdy chce pracować , ale w godnych warunkach. Wątpię, że w tej firmie się coś poprawi na lepsze :(

ahaokey
@Katia

W punkt! W godnych warunkach! Nie wymagamy więcej. Szacunek, motywacja pracowników, tego tu brak. Przykad idzie z góry. Może najbliższe zmiany skorygują wizerunek tej firmy.

@Katia

Jeżeli ugory będą te same osoby to nic się nie zmieni. Nie liczcie na to.

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 440, z czego 18 to opinie pozytywne, 206 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 794 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.