Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Kamila

Hej. Czy to prawda że pracując w kiku nie można mieć telefonu ?

m
@Kamila

Przy sobie nie możesz mieć.

@m

Ciekawe dlaczego? Chciaz będą w sklepie kilku krotnie widziałam że dziewczyny mają. Pytam bo mam dziecko sama wychowuje dziecko i w razie W wolałabym wiedzieć i mieć telefon przy sobie. Oczewiscie nie używając go bez potrzeby

anna
@Kamila

tak ,nie można mieć przy sobie telefonu.Jedynym telefonem z jakiego korzystamy to służbowy.Nasz prywatny ma być schowany w półce.

@anna

To raczej nie w tym sklepie. Bo tu i kierowniczka no stop na sklepie że swoim telefonem i pracownice tylko jak ma przyjechać ktoś to zostawiają w szatni

Pracus
@Kamila

Słuchaj no możesz numer służbowy podawać by w czasie pracy można było Cię złapać, to nie jest nic zabronionego. Swój telefon trzymamy w szafce zamkniętej na klucz. Takie są zasady rewizyjne. Korzystanie z telefonu dla wielu pracodawców jest problemem bo wiemy dobrze ile zabiera nam czasu. Jakby jestem w stanie zrozumieć cel zamykania go w szafce hihihi

@Pracus

No tak ale wydaje mi się że jak wszystkie to wszystkie a nie wybrani. Dla mnie nie jest problemem go zostawić ale dla innych tak.

Kama
@Kamila

Z tym chowaniem telefonu to głupota , i ogólnie firma do (usunięte przez administratora) żadnych premii gola pensja a wymagania.... , nie polecam. Szkoda na nich czasu , zreszta rotacja na sklepach gdzie dziewczyny same się zwalniają o czymś świadczy .

Pola

Jak oceniacie prace w Kik zarobki , czy jest pakiet socjalny , jakieś bony na święta. Ja wyglądają zmiany

@Pola

Zadnych pakietow nie ma, bonow tez nie, dali nam kupon -50% na jedna rzecz, zmiany zaleznie od sklepu robimy po 11-12 godzin kilka dni w tygodniu nawet pod rząd, zarobki najnizsza krajowa, lepiej szukac pracy gdzies indziej chyba ze ma sie stalowe nerwy

Żartowniś

Ludzie ze Śląska , jak wam się pracuje z nowym kierownikiem regionalnym ?

Popo
@Żartowniś

Nie wszyscy że slaska mają nowego regionalnego... niestety

si
@Popo

taaa, dokładnie...

Hej, jak wprowadzanie folie w bdo tzn jak robicie przelicznik

tequila

0,000292 MG - paleta

Fiona

Hej są stawki ustalone folia od 1 do 5 palet 0.001, od 6 do 10 palet 0,002 i tak rosnaco

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
HR Navigator
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Hejka, jak sobie radzicie z ograniczoną ilością godzin do wypracowania?

Emma2404

Byłam wczoraj na rozmowie w Kik Siemianowice Śląskie wiecie co usłyszałam że oni szukają młodych do pracy Tz że jak się ma więcej niż 35 to już jestem stara tz gdzie mam szukać pracy

Koko
@Emma2404

A ja byłam w czwartek na rozmowie, też na Śląsku, jestem starsza od Ciebie i naprawdę mam grubo ponad 40 lat i nie był to żaden problem. Wręcz odwrotnie, usłyszałam, że oni wolą mieć takie mieszane towarzystwo. W tych sklepach pracują nawet osoby 50+ i nikt z tym problemu nie robi.

Paula

Dostalam ofertę pracy jako zks czy po okresie próbnym są jakieś podwyzki

Hello
@Paula

Jakie miasto?

Paula
@Hello

Katowice

Hehe
@Paula

Taaa podwyżki. W snach. A gdzie masz szkolenie?

Mona

Ile zarabia kierownik? Dolnośląskie

Nieznajoma
@Mona

Zależy od miasta

Mona
@Nieznajoma

Wrocław, ile tak mniej więcej można się spodziewać?

Ktos
@Mona

Około 4000 brutto

Czy były u was kontrole sanepidu lub policji? Jak wygląda u was przestrzeganie wytycznych?

Hej

Dziewczyny czy grafik może być wypisany, że np. 8 h dziennie Max? Chce złożyć cv , ale nie mogę pracować po 12 h.....

@Hej

U nas jest tak że 8h rzadko wchodzi w grę raczej kierownik ustawia grafik po 11 h

Kik

Ile zarabia zastępca w zachodniopomorskim??

K

Nina
@K

W Kujawsko - Pomorskim 3200 brutto

Kikowaa

Czy Wam też nie zgadza się wypłata ? Dostałam wypłatę bez nadgodzin A miałam ich koło 20

TopGirl
@Kikowaa

U nas na Śląsku wypłaty się nie zgadzaly Brakuje nam co najmniej od 100 do 200zl A mieliśmy urlopy.

Magda

Czy można pogodzić pracę na pół etatu ze studiami zaocznymi? Czy ktoś stosował takie rozwiązanie?

Wer
@Magda

Jeśli masz dobrego kierownika, który będzie brał pod uwagę twoje prośby grafikowe to nie ma problemu. Znam osoby które studiują zaocznie i pracują na 3/4 etatu.

Roksana
@Magda

Oczywiście, nawet prace na pełen etat da się pogodzić :)

XYZ

Cześć, może tutaj ktoś odpowie na moje pytanie. Chodzi o to, że dostałam urlop 17.08 - 30.08 i tego 30.08 ma być w pracy, bo jest to niedziela handlowa. Dlaczego? Skro ten dzień mam jeszcze w urlopie. Proszę o odpowiedź z konkretnym wytłumaczeniem.

Kiero
@XYZ

Urlopy są wydawane w dni robocze więc wcale się nie dziwie, że masz 30 prqcujacy. 15 i 16 sierpnia to też dni wolne więc licząc od 15 do 29 masz pełne 2 tygodnie urlopu a nawet trochę więcej niż 2 tyg , myślę, że inni też pewnie chcieli by mieć 3 weekendy pod rząd wolne i nie ma co robić problemu. Nie mniej jednak nie mnie to oceniać, zapytaj swojego kierownika dlaczego tak jest a nie inaczej, to jedyna osoba która powinna rozwiać Twoje wątpliwości, nie forum. Pozdrawiam

@Kiero

W takim razie co z dniami 29.08 i 30.08, które są wpisane dni urlopu, ale jest to weekend?

@XYZ

Jezeli wniosek urlopowy wypisalas do 30ego to wlacznie z nim masz wolne.

Kiero
@XYZ

Tak jak już ktoś tutaj napisal, jeśli wniosek napisałaś do 30.08 i kierownik zatwierdzil Twój wniosek to powinnaś mieć 30 wolne, ale w przypadku gdy wniosek był wypisany do 28, czy tam 29 i nie wyrazilas prośby grafikowej na dzień 30. 08 to pracujesz tak jak jest to ustalone w grafiku.

@Kiero

Wniosek mam wypisany do 30.08

Wer
@XYZ

Tak jak ktoś już napisał, urlop wpisuje się w dni robocze, czyli od poniedziałku do piątku. Jeśli jesteś na urlopie to w weekend w ewidencji wpisujesz DW. Więc jeśli nie masz prośby grafikowej na 29 i 30 sierpnia to możesz być w pracy. U nas tez tak się zdarza. Zazwyczaj wolny weekend jest przed urlopem, żeby mieć te 2 wolne weekendy. Najlepiej pogadaj ze swoim kierownikiem, myślę że bez problemu by Ci to wytłumaczył

@Wer

Problem jest w tym, że chyba nie potrafi. Plus tak jak napisałam wyżej, co z dniami 29.08 i 30.08 skoro są wpisane na wniosku?

Kicek
@XYZ

Tyle że sobota i niedziela nie liczą się do urlopu

Roksana
@XYZ

Urlop 2 tygodniowy posiada 2 weekendy wolne. Najczęściej jest to weekend przed urlopem i w środku. Urlop 2 tygodniowy musi mieć ciągiem 10 dni roboczych. Jeżeli masz 2 weekendy wolne to 29 i 30 przyjść do pracy. Są sytuacje gdzie inny kierownicy dają urlop 2 tygodniowy z jednym weekendem w środku wolnym, gdyż to też jest zgodne z kodeksem pracy

Jest
@XYZ

Nie ma możliwości wpisania weekendu w urlop. Tak jak wczesniej napisane, 2 weekendy w czasie 2 tyg urlopu musza byc, kodeks pracy art 162. Jeśli chcesz 3 weekend wolny to trzeba dogadać sie z kierownikiem.

Jest
@Anonim

Nie jest to prawda.

Podlotek

Weź na żądanie i tyle

Klient

Czytając wszystkie opinie moje spostrzeżenia jako klienta są zgodne. Pracuje w supersamie w Katowicach i obserwuje kik z moich drzwi sklepu i to co się tam wyrabia to przechodzi ludzkie pojęcie. Pracownice które tam są zatrudnione robią sobie co chcą, nie raz się wchodzi na sklep to obrabiaja (usunięte przez administratora) wszystko innym, zero pomocy, zero odpowiedzi ino głupie komentarze że nic nie umieją zrobić bo ktoś się coś pyta ... nie wspomnę już o kierowniczce ktora nie raz wyglada jakby przyjechała do pracy prosto po imprezie. Cały dzień stoi na sklepie i bawi się telefonem, krąży po galerii robiąc sobie zakupy. Współczucia tylko dla wszystkich nowych ludzi którzy się tam uczą bo słyszałam że to sklep szkoleniowy. Czy oni się wogóle czegoś tam nauczą?Raczej nie jak maja takich pozal sie boże nauczycieli. Kierownik zastępca to jedna wielka porażka. Kurde szkoda tych nowych.ludzi. obserwując to tam ciągle ktoś nowy. Nie ma się co dziwić. Zróbcie coś z tym w końcu i zmiencie kadrę zarządzającą.

sepersamica
@Klient

jak ma osobę z naprzeciwka masz sporą wiedzę na temat sklepu, więc wstawka o supersamie to tekst dla dzieci...koleżanko sympatyczna jak osoby spoza kika mogą wiedzieć ktory to sklep szkoleniowy? po ilości personelu? bez jaj...zajmij się pracą zamiast jatrzyć . jak masz problem to leć do BZla lub do nowego GLa.

jomenik
@Klient

Szczerze to zazdroszczę pracy, w której jest czas na podglądanie i analizę stanowisk w sklepach w bliskim otoczeniu. Doprawdy Kierownik jak i cała załoga personelu muszą być bardzo zadowoleni z takiego "Pracownika Roku". Z niecierpliwością czekam na informacje, czy Aldi czy też w Dealz warto brać pod uwagę, jako przyszłych pracodawców oraz jaki sztab osobowy jest na pokładzie sklepu. Szkoda marnować taki talent z zakresu HR na jakiś tam sklepik w galerii. Proszę o przesłanie namiarów na firmę, w której aktualnie jest podejmowane stanowisko obserwatora, chętnie złożę CV, całe życie szukałem miejsca, gdzie za nic nierobienie zgarnę coś więcej niż najniższą krajową :)

Edyta

Cześć. Jak wygląda praca kierownika regionalnego w KiK? Na jakie zarobki można liczyć, jakie są obowiązki, czy dostanę auto służbowe?

Edyta
@Edyta

Czy czas pracy na tym stanowisku jest normowany?

Klientka

Hej. Mam pytanie wiadomo że we wrześniu rząd będzie od października zmieniał 500 plus na bon 500 plus moje pytanie czy coś wiadomo czy KiK będzie honorowal ten bon 500 plus nie ten turystyczny od października ma być zamiast gotówki 500 plus bon 500 plus A chciałabym wiedzieć dziekuje

Proste

Ile godzin dziennie pracujecie? Macie całe etaty, czy tylko np 1/2 i dorabiacie do całego?

....

Dziewczyny, ile zarabia kierownik ?

Daga

Dziewczyny czy u Was w sklepach kierownicy czy pracownicy tez sprzedaja prywatnie klientom rzeczy z rabatem??

@Daga

Rabat obowiązuje tylko pracowników i ich rodzin. Nie wiem dlaczego pracownik udziela go komu chce. Powinno to być kontrolowane.

Daga
@Kik

No klientka ostatnio do Nas przyszla i powiedziala ze w innym miescie Pani kierownik jej sprzedała przez mesengera z rabatem jakies rzeczy jakis czas temu. Dlatego pytam czy u Was tez talie akcje sie dzieja

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 544.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 438, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.