Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

EveryoneKnows

E. K. z Pomorza niszczy ludzi, niszczy pozycje tej firmy, moralnosc i godnosc. klienci na sklepach juz rozpoznaja dobrze ta kobiete bo nieraz sa swiadkami strofowania przy kasie kasjerow w obecnosci klientow. I wy tam u gory nie reagujecie mimo, ze takie zachowania beda odpychac klientow coraz bardziej...w calym regionie zostalo tylko dwoch lub trzech jakis dluzszych stazem pracowników ... reszta ucieka bo ma dosyc. ale poczekajcie... starzy tez odejda bo mimo, że milczą to i ich dopadnie to co pozostalych - niestabilnosc i bezsilność az wkoncu chec ucieczki. rotacja personelu bedzie znakiem rozpoznawczym tej firmy na regionie pomorza, bo ta kobieta bedzie zbierala zniwa swoich zachowan nie do wytrzymania.

Neo
@EveryoneKnows

Serio takie rzeczy się wyprawiają i nikt nic z tym nie robi?

KiK - Kpina i Kłamstwo

Żeby pracownikom na święta dać bonus w postaci " kup sobie w naszym sklepie 1 rzecz za pół ceny" to śmiech na sali. Lepiej się nie ośmieszać wogole. Tyle reklam w telewizji i przechwał ile to KiK pieniędzy nie ma a ludzi traktujecie jak dno. Przynajmniej jakieś bony Sodexo dać pracownikom czy coś nie na "prezencie" jeszcze zarobić bo kij że pół ceny jak pieniądze i drugiej części i tak wrócą do firmy. Żenada i niemieckie sknerstwo. Wstyd!!!!

Alina
@KiK - Kpina i Kłamstwo

Ale ci wyżej wypasione koty z kika nie dostali tych bonów tylko napewno niezle świąteczne premie Zróbmy strajk i nic nie kupujmy z tego bonu -50

@Alina

Przez całe dwa lata pracy tam ani razu tego nie wykorzystałam. Robią Wszystko byle by jeszcze na Tobie zarobić :) nie wspominając o takiej samej stawce paliwa za delegacje od zawsze a ceny paliwa kolosalnie się różniące.

Ja2

(usunięte przez administratora) Nie wspominając o tym, że co niektóre ‚, Panie kierownik '' robią przeceny i okólniki jak chcą ???? I przeceniają CO CHCĄ ???? Ale cóż się dziwić jak połowa to zakompleksieni alkoholicy i dłużnicy, którzy przez dostanie stanowiska kierownika , na fuksie przez koleżankę , podbuduwują Swoją samoocene poprzez gnojenie Swoich pracowników, mobbing i spiskowanie z regionalnymi oraz pomiędzy sobą ???? Jak tak nieelokwentni ludzie mogą mieć pod sobą cały, zazwyczaj ogromny sklep oraz personel? Pozdrawiam Kika w SK oraz Lip. Woj. Pom ;)

Jajko

Nie pozdrawiam regionalnej E.K , to jest osobą która nie powinna znajdować się na tym stanowisku. Poniża pracowników , raz mówi jedno raz drugie. Jeden sklep może więcej od drugiego ( od upodobań wielkiej regionalnej ) najlepiej żeby się rozdwoić i zrobić daną rzecz w tym momencie. Powinna dbać o pracowników , bo chyba zapomina że karma wraca z podwójną siłą. Ściskam wszystkich pracowników ♥️

Bajbaj
@Jajko

Przychodzac do tej firmy nie spodziewałam sie ze poznam taka osobe jaką jest E. K z pomorza. Rozumy ma wszystkie pozjadane. Ego (usunięte przez administratora) w kosmos. Mniemanie o sobie wyzsze niz Mount Everest. Wymagania z kosmosu a sloma z butow wystaje.MOJA DROGA karma wraca, predzej czy później, nie myśl sobie ze ta posada jest zabukowana na wieczność dla ciebie. Góra juz ma tez ciebie dość. Wieczne pretensje, zwalanie winy na drugiego. Samokrytyka? Alez skad, chyba nie zna takiego pojęcia. Wyimaginowane wyobrazenie o czymkolwiek. Wszystko wie najlepiej, wszystko musi byc tak jak ona chce, mimo ze nic nie wie. Zero pomocy z jej strony, jak jest potrzeba umywa rece. Wiecznie w pogoni za pieniądzem, bo przecież ciagle malo. Pracownik to najlepiej 24h/7/365/cale zycie na wezwanie pani szanownej. Wieczne pretensje to standard u tej pani. Glos koszmarny jak najlepszy hoorro z rozdania Oscarów. Wam pracownicy życzę wszyatkiego dobrego. Znalezienia firmy i pracodawcy który będzie was traktowac z szacunkiem. Bedzie w was widzial człowieka. Jesteście wszyscy wspaniali, nie poddawajcie sie. Nie traćcie nadzieji. Miejmy nadzieję ze bedzie lepiej. Buziaki!

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Process Manager
Katowice
Bonprix Sp. z o.o.
Masakra

Czy u was też jest masa świat ... Nie ma gdzie nogi postawić a jeszcze przerzuty z innych sklepów ... Masakra

@Masakra

Tak, u nas jest dokładnie tak samo już nie mówiąc o tym, że mamy za duże dostawy i jesteśmy przetowarowani. Nie mamy gdzie cokolwiek dać. Wszędzie się wysypuje a na dziale XXL nie ma praktycznie nic.

Vv

Kik_?kik-u opamiętaj się bo te zmiany co nastają idą w zła stronę niedługo mega braki w personelu was zasranue

Nikt

Mam nadzieje ze moje dni w tej firmie szybko dobiegna końca. Jeszcze nigdy nie pracowalam w takiej koszmarnej firmie. Znecanie sie psychicznie, podsmiewanie sie z pracownika, obgadywanie,podburzanie do klotni i wiele innych to na porzadku dziennym w tej firmie. Wieczne delegacje, musisz sie caly oddac firmie. Najlepiej 24h/7 pod telefonem. Pani E.K. to diabel a nie kobieta. Uważa ze każdy powinien wszystko wiedzieć bez szkolenia. A sama nic nie wie, zero pomocy z jej strony jak jest potrzebna. Mam nadzieję ze gora otworzy oczy. A ja współczuję każdemu kto ma z nia styczność. Ostatnimi czasy zaczyna za bardzooo gwiazdorzyc, ale niedlugo mam nadzieję że sie to skonczy i skonczy sie jej kadencja w tej firmie. Inaczej to wszystko padnie z jej powodu. Ciagle zwolnienia, l4 pracownika. Sama bylam na l4, moje zdrowie psychiczne jest w bardzo zlym stanie przez te kobiete. Miala nawet mysli samob*jcze. W dobrym czasie sie ogarnęłam. O niczym innym nie marze jak o normalnej spokojnej pracy. Wam drodzy pracownicy życzę znalezienia pracy w ktorej będziecie szanowani! Unikajcie tej firmy z daleka!!!!

Nikol

Prawda

wykonczona
@Nikt

nigdy ale to przenigdy nie mialam do czynienia z kimś takim jak wyżej wspomniana Pani. moje zdrowie psychiczne również upadło przez ta kobietę. tak jak ktoś wspomniał - wieczna dyspozycyjność, najlepiej czekać pod telefonem nawet w niedziele i urlopy. ciagłe pretensje o wszystko, poniżanie i buntowanie sklepu przeciwko innemu sklepu to na porządku ciennym w regionie. zero odpowiedzi na nurtujące pytania, zero pomocy tylko wielkie afery i szczegóły. jak ktoś uważa że ciągła krytyka i poniżanie bez żadnego dobrego słowa to najlepszy sposób na motywację pracownika to jest w wielkim błędzie. szereg zwolnień (wypowiedzeń) to będzie za chwile norma na tym regionie dopoki ktoś nie zrobi z tym porządku. podziwiam osoby które nie są jeszcze na okresie wypowiedzenia i życzę im dużo siły.

Ja była
@wykonczona

Jeżeli ktoś chce odżyć, polecam zmienić pracę. Nie dlatego, że jest dużo pracy, ponieważ wszędzie tak jest... Praca jest bardzo fajna, ale jeżeli warunki są fajne. Nie chodzi o pieniądze (choć też wypadałoby docenić pracownika), a o WARUNKI. Nie ma czasu wolnego, nie ma oddechu, ciągle z tyłu głowy jest praca, a tak nie powinno być. Życzyła bym czasów Żaby. Kto wie o kogo chodzi, ten wie. To był Człowiek dla pracownika, wymagał dużo, ale z uzasadnieniem. A ostatnie lata? Regionalni troszkę się zapomnieli. Nie są panami świata, tylko ZWYKŁYMI regionalnymi. A zachowują się niestosownie do swojej pozycji co jest śmieszne momentami..... No cóż. Szkoda. Nie mogłabym powiedzieć złego słowa o KIKu. Wystarczyło by trochę zrozumienia i luzu. Bo praca w tej firmie zawsze sprawiała mi wiele przyjemności. Która kończyła się z momentem tysiąca wytycznych w ciągu tygodnia pracy. Pozdrawiam

CHmurka

Czy w waszym regionach jest tak źle? Czy też czujecie że ta firma to dramat?

Ktos kto wie
@CHmurka

Dramat to mało powiedziane

Haha

A wiecie może o co chodzi z tym że nie możemy otwierać drzwi ?to że klimy już nie pozwalają włączyć ok oszczędność ale drzwi? W sklepie jest duszno i smierdzi

@Haha

Klimatyzacje możesz włączyć tylko chodzi o to że jak masz klimę włączona to nie otwierasz na oścież drzwi,albo jedno albo drugie to jak w domu byś odkręciła centralne a okna byś miała pootwierane więc gdzie tu logika oszczedzania

Kpina
@Marta

Nie można włączać klimatyzacji od 1 października.bylo info Ogrzewania tez nie u nas na sklepie jest 18 stopni a na zapleczu jemy w kurtkach Otworzyć dzwi można w celu krótkiego wietrzenia tez bo i info

Beti
@Kpina

U nas ogrzewania nawet nie włączamy. Raczej musimy wietrzyć , tak jest ciepło na sklepie. Na zapleczu też kaloryfery grzeją , na 3 ale jest ciepło . Zobaczymy jak będą mrozy , ale ja akurat rozumiem oszczędzanie. Wszystkie firmy oszczędzają

@Kpina

Serio???? Do tego są wytyczne? To jest dopiero śmieszne.... Przerażające. Masakra

Kpina
@Beti

Tak ja też rozumiem oszczędzanie ale może twój sklep ma lepszą izolacje.My pracujemy raczej w blaszaku a temperatura na sklepie nieraz jest na granicy 18 stopni nawet klienci się skarżą na zapleczu jest 16 stopni nie ma żadnego kaloryfera.Ale chyba można odmuwic pracy jak temp spada poniżej 18 a w sumie można 12h praowa w kurtkach za kasa .Ciekawe jak klienci to odbiorą.?? Myślę że sklepy kik będą prędzej czy później się zamykać bo niestety przy tym słabym towarze i słabym zainteresowaniu klientów (ciągle ten sam towar przyjezdza a konkurencja jest duża i firma tego nie ogarnia )

Beti
@Kpina

Oczywiście rozumie i pisałam o swojej sytuacji na sklepie. Też uważam ,że firma chyba tego nie ogarnia. Zła alokacja towaru . Jedne sklepy przepełnione inne niedotowarowane. Myślą , że dokładając nachalna ( bo inaczej nie umie tego nazwać) obsługę klienta coś zmienią. Nasz sklep jest mega niedotowarowany, klienci się skarżą ale góra uważa , że jak zaproponuje majtki do stanika to obrót nagle wzrośnie. Ogólnie ja nie uważam , że praca w kiku jest mega ciężka. Dziwią mnie te komentarze . Może dlatego, że pracowałam o wiele ciężej ale wymagania i płaca nieadekwatne do wykonywanej pracy.

@Haha

Cześć możesz złożyć do VKL ,VTA a nawet i Pana dyrektora.Tylko pamiętaj musisz mieć dobre argumenty i dowody bo jak by doszło do konfrontacji albo podobnej sytuacji warto mieć jakiś dowód a nie tylko słowa.

Faraon67
@Kpina

Tu nie ma co rozumieć to jest nie normalne że klimatyzację nie można uruchomić a same oszczędności to ściema jak pandemia a rząd ma to w(usunięte przez administratora)a inni wierzą jak te baranki które idą na rzeźni he.

Brydzia
@Faraon67

Ja po 12 h w sumie 12,5 h najpierw godzinę się grzeję Aż paznokcie od zimna mnie bolą Znajomi mają beke ze pracuje w takich warunkach za taką pensję. W rybach więcej zarabiają od pon do piątku po 8h a my ......no cóż cy tydzień po 12

Kierownik
@Faraon67

Ja to pierdo.... Jak mi zimno to włączam ogrzewanie. Jak mam pracować w takiej zimnicy.

Robi
@Brydzia

Tydzień pojęcie względne, zdarza się że pracujesz 48h ale dni wolnych nie mozna kumulować. Haha

Serr
@Robi

Ale kumulacja dni pracujących tak??

Klient

Proponuję nagrywać te kobietę jeśli cię macie dowodów , zebrać w regionie wszystkich i złożyć skargę na nią , przedstawić swoje sytuacje jej groźby jak straszy pracowników jeśli nie chcą jechać gdzieś w delegację tam gdzie jest ona. Niech zobaczą dlatego tak wiele osób odchodzi przez Bzl wszystko było dobrze dopóki nie pojawiła się Pani E.

Namaste
@Klient

1.Niestety personel się boii . Niby każdy wie że przekracza swoje kompetencje ale każdy że skulonym ogonem jej przytakuje. 2 Czemu wyżsi przełożeni nie dostrzegają problemu Przecież to dziwne że nagle tyle osób rzuca l4 lub wypowiedzenie i to nie zostaje zauważone przez przełożonych ?? Personel staje się kłębkiem nerwów, bez motywacji do pracy. Pensja bez szału za taki brak szacunku do drugiego człowieka. Myślę że ten m o b o I g w pomorskim źle wróży na dalszy rozwój k ik i z czasem nie będzie komu tam pracować bo coraz częściej szuka się opini na temat pracy zanim ja człowiek podejmnie. Pani E to ...szkoda strzępić słów

Osa
@Namaste

Też rozmawiałam z dziewczynami z naszego regionu i każdy ma dosyć ale nikt nie ma punktu zaczepienia. Nikt nic nie powie bo się boją. Ale może l4 albo zwolnienia dadzą komuś do myślenia.

Kyka
@Namaste

Nawet klienci zwracają uwagę, że dochodzi do sytuacji gdzie beszta się i wyzywa pracowników na sali sprzedaży. to jest profesjonalizm? gdzie wymaga się jakichkolwiek rozmów wyjaśniających w,, cztery oczy'' w tej firmie, Pani nie obowiązują te zasady... jeszcze chwila i na całym regionie pomorskim będą tylko nowi pracownicy którzy będą się wymianiac co kilka dni, bo nikt nie wytrzyma z tą Panią dłużej niż tydzien.

Szalona

Witam czy kierowniczka widzi co dzieje się na sklepie w Złotoryi?dlaczego tak ludzie odchodzą z pracy i przez kogo? Proszę się zainteresować bo pani kosmitka prowadzi tam mobbing,i to przez nią ludzie odchodzą wprowadza strasznaą atmosferę!!!!!!!zróbcie z tym porządek!!

Taboret

Co się dzieje firmie KIK?Pracownicy albo żucaja l4 albo wypowiedzenia,ciągle zmiany w grafikach w celu latania braku personelu Naprawdę coraz gorzej jest ....pranie mózgów a wzamian coo?

Ona
@Taboret

A z jakiego regionu jesteś? Bo sie zastanawiam czy wszędzie tak jest czy tylko u nas na Pomorzu.

@Ona

Niestety z pomorskiego Ktoś tu kiedyś nspisał że skargę można złożyć do vkl a nawet dyrektora ale myślę że oni w tym uczestniczą ?(I że nikt nie zlizy skargę bo każdy się boi stawić pracę więc dajemy soba p o m i a t a ć Ta piekna blondi której imię wszyscy znają łamie prawo pracy i wszystkie zasady człowieczeństwa. Nigdy nie spotkałam tak okrutnej osoby pozbawionej moralnosci Brak tej kobiecie człowieczeństwa myśle ,że nigdy nie powinna pracować na takim stanowisku Ale pamiętajcie karma zawsze wraca i do tej osoby tez wróci to juz się dzieje ? Pozdrawiam i szanujcie siebie swoją godność

@Taboret

Ale w pomorskim są dwie ,o którą chodzi o E.K czy M.S?

@Marta

E.K Mam pytanie .Po co zatrudniać pracownikow skoro nie ma dla niego h na sklepie? Dziwne gdzie tak jest ? ??? O co tym chodzi?? Czy we wszystkich reionach tak jest? Czy ta wam pasuje??? Rozumiem jak ktoś chce "dorobic" ale tak przymusowo?? Dla mie to dziwne taka firma A wstyd się przyznawać ze się tam pracuje na takich zasadach a co dopiero polecić kogoś do pracy Zapadłabym się pod ziemię Pozdrawiam

Ciekawy_prwcownik

Cześć, ktoś wie o co będzie chodziło z tabletami? Oprócz wytycznych na nich, coś wprowadzają jeszcze? Bo słyszałam dużo ciekawych informacji na ich temat :)

@Ciekawy_prwcownik

Tzn co słyszałaś ?

Klient

Byłam świadkiem jak w miejscowości Reda pewna Pani blondynka próbowała pracownikowi wmówić że jest do niczego pierwszy raz spotkałam się z takim chamstwem do drugiego człowieka rozumiem wszystko ale że na sklepie przy klientach po kilku zdaniach tej Pani wyszłam ze sklepu nie dało sie tego słuchać miałam dobry dzień chciałam zrobić zakupy ale ta pani przebiła wszystko.

Namaste
@Klient

Szkoda ze pani nie zwróciła uwagi tej kobiecie,choć pewnie niewiele by to zmienilo. Tak właśnie są traktowani pracownicy przez tą niemiecka firmę zwaną KIK. Pracownik jest (usunięte przez administratora) którym można do woli gnębić w zależności od humoru pani regionalnej. Ta kobieta powinna na swojej drodze życiowej spotykać tylko osoby podobne do niej żeby doświadczyła tego co sama daje

maya

Kochani, chcialabym polecić sklep Kik we Władyslawowie. Obsluga bardzo mila, zawsze uśmiechnięta, pomocna i dzieki temu milo robi sie tam zakupy. Delikatny towar zawsze perfekcyjnie zabezpiecza (na czym mi zależy bo moge w spokoju dowieźć do domu kilkadziesiąt km) Fajny maja towar, poukładany bardzo przejrzyście dla nas klientów. A odwiedzam Władysławowo w celach wypoczynkowych dosc regularnie z partnerem i sklep kik przy okazji i sie jeszcze nie zawiodłam.

AnnaW
@maya

Też polecam, kiedyś robiłam zakupy w Pucku jak we Władysławowie nie było sklepu. Ale zdecydowanie wolę Władysławowo. Milszy personel zawsze uśmiechnięty, jakoś inaczej tam się kupuje spokojniej.

Alojzy

Gdzie mogę złożyć skargę na bzl z pomorskiego?

Nikt
@Alojzy

Też sie chętnie dowiem, gdzie mogę złożyć skargę. (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)emocjonalny, nieprzestrzeganie praw pracownika, nieprzestrzeganie praw człowieka i wiele innych. Nie mówiąc juz o ludzkiej przyzwoitości i empatii do drugiego człowieka. Niestety, ale tej kobiecie (E.K.) wszystkiego brakuje, pozjadała wszystkie rozumy.

@Nikt

skargę można złożyć do vkl, jak baba serio przesadza i ma sie ku temu dowodu to nawet do pipu lub sądu o stosowanie (usunięte przez administratora)wobec innych pracowników.....nie wolno zostawiac takich spraw bo bedzie tylko gorzej

Malutka
@Alojzy

Też bym chciała wiedzieć mam dość jej już

xx

Dziewczyny ile zarabia kierownik sklepu ? Widzę że są ogloszenia ale nigdzie nie ma podanych danych odnosnie zarobków.

Baa
@xx

Nie Idź tam bo lansują mózgi Kik najgorsze zlo żadna kasa niw zwróci vi zdrowia dostają jakieś 3000 netto nie warto naprawdę nie warto poczytaj opinię to 100% prawdy i jeszcze można sożuvic do 200

Podkarpacie u Jana
@xx

Mało o wiele za Mało na obecną sytuację rynkową ! W konkurencji dookola stanowisko zastępcy jest lepiej opłacane niż w kiku kierownik. Ewakuacji czas .

Były kiero
@Baa

Zgadzam się z tym, uciekaj jak najdalej jest tyle super sieciówek, tu masz wyzysk i brak docenienia. Wszystko tylko złe , ciagle delegacje i odwalanie za regionalnych roboty

Alojzy

Gdzie mogę złożyć skargę na bzl w porskie

Alma

Czy pracownicy mogą znać zarobki innych pracowników? Nie tylko ze sklepu ale i z regionu?

Xyz
@Alma

Myślę, że to sprawa indywidualna. I nikt nie powinien znać innych wynagrodzenia.

Fan
@Xyz

A ja uważam że zarobki w każdej firmie powinny być jawne bo niby dlaczego nie mogę wiedzieć ile zarabia kolezanka z kasy obok na tym samym stanowisku i robi to samo co ja ?

Xxx
@Fan

Przy umowie podpisujesz klauzulę o zachowaniu tajemnicy więc dlatego. A jak koleżanką będzie chciała to Ci powie jak nie to nie.

Iitek
@Xxx

Nic takiego nie podpisywałam Jedyne co mnie zobowiązuje to tajemnica zawodowa ????

Leloch
@Xxx

Również nie poinformowano mnie o przymusowych delegacjach na umowie mam wyznaczone miejsce pracy oraz inf. Ze mój dobowy wymiar czasu pracy nie przekracza tyg normy pracy 40 h owszem można mi przedłużyć h ale jest to opisane w kodeksie pracy... I nam prawo do odpoczynku 11 a wyjeżdżając na del o 6 rano z domu wracając po 23 i na drugi dzień mam iść znowu do pracy na 12 h .? Do a pracownicze zachowana ale prawo do nieprzerwalnego odpoczynku już nie prawda ? To datego wypisując dokumenty wpisuje się godz wyjazdy i przyjazdu nie po tylko aby dostać dietę 38 zł brutto ale również aby bo zachowane prawo do odpoczynkuzglisilam juz do pip nieprawidłowości

.. i tu się mylisz
@Xxx

Nawet jeśli pracodawca dał ci taki dokument do podpisu to taka klauzura nie ma podstaw prawnych a jeżeli podejrzwasz dyskryminację płacową masz prawo zapytać się o płacę Pracodawca nie może wpływać na Twoje prawo do decydowania komu i w jaki sposób ujawniasz informacji o swoim wynagrodzeniu to wkońcu twoje wynagrodzenie i twoje dobro prawnie chronione

KLIENT

BARDZO POLECAM TEN SKLEP

Pestka
@KLIENT

Ja niestety też odczuwam zmiany w Pucku. Byc może dziewczyny mają dużo pracy- jak wszędzie w sieciowkach. Ale sprawy prywatne mimo wszystko poza pracą.To nie sklep prywatny kierowników, czy tam managerów. Jest jakiś standard i marka firmy na którą pracują.

Poirutowana
@Pestka

Niestety cała sieć kik nie posiada standardów .Firma źle traktuje pracownikow oczekuje od nich pracy i wyniku a sama nic nie daje w zamian no może (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)na szeroko pojętą skalę ,a to niestety ma swoje odzwierciedlenie w postaci złej atmosfery Atmosfera- no cóż nie wpływa dobrze na relacje ani w życiu prywatnym ani na dobrą pracę.W pracy w kiku pracuje się 24 h na dobę .Ciągle przymusowe delegacje do innego miasta czasem oddalonych o wie km,a przecież niektórzy mają dzieci-a za dietę która oferuja nie wynajmę opiekunki na kilka dni : ( .Także nie oceniajcie pracowników skoro nie wiecie nic o pracy w kik.Tak można zmienić pracę??-serio w Pucku no masa jest ofert

Booa
@KLIENT

Zapraszamy o pozostawienie cv i poznanie tego sklepu od drugiej strony ciekawe czy opinia dalej będzie taka sama Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 440, z czego 18 to opinie pozytywne, 206 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 794 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.