opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Maxcess

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 283 ocen
Opinie(492)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(492)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Galeria
  • .
  • Social Media
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Kontakt

O nas

Galeria

Social Media

Dołącz do nas

Kontakt

Tło
Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Bydgoszcz
  • Kalisz
  • Toruń
  • Konin
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Jarocin
  • Piła
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Fałkowo
  • Łubowo
  • Dziekanowice
  • Przyborowo
  • Imielenko
  • Chwałkówko
  • Lednogóra
  • Żydówko
  • Pierzyska
  • Rzegnowo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Fałkowo
  4. /
  5. Opinie o Maxcess Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Maxcess Fałkowo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Maxcess Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    mater faker

    06.03.2011 21:17

    Inne

    Zgadza się, wątroba mu wysiadła - dokładniej marskość ma od tej chemii! Czasami się zastanawiam, czy lepiej u [usunięte przez moderatora]nie pracować, bo przynajmniej człowiek pracuje na dobrym sprzęcie i naprawdę się czegoś uczy ;) Słyszałeś [usunięte przez moderatora], masz być lojalny i się nie odzywać nie pytanym!!!
    ReviewUserIcon
    jaja

    06.03.2011 20:30

    Inne

    Panowie ta firma schodzi na psy patrza aby wydymac pracownika zeby jak najwiecej z siebie dal i nawet dziekuje za to nie uslyszy tylko poklepia po plecach,dobry przyklad nie obrazajac tego naszego lakiernika co mu zachorowalo sie troche ostatnio szkoda chlopaka malowal w strasznych warunkach w jakims zapyzialym namiocie chlopak szarpal ze az szok i co mu z tego przyszlo kasa cienka bo szkodliwego napewno nie dostwal i teraz ma problemy ze zdrowiem podejzewam ze nawet dziekuje nie uslyszal,szczerze to go podziwiam ze po mimo choroby jeszcze czasem przychodzi do roboty ja bym to olal i zaskarzyl ta firme o utrate zdrowia~!!!!!!!!!!!!!!ale nic nie poradzimy jedyne co to robic i szukac innej pracy a na tych naszych zabytkach co robimy nastepni sie beda uczyc i tak sie karuzela bedzie kracic!
    ReviewUserIcon
    mater faker

    06.03.2011 18:22

    Inne

    Zapomniałem dodać, po co się mamy podpisywać imieniem czy też nazwiskiem, jak dobrze wy panowie w krawatach doskonale wiecie kto się tutaj wypowiada. Nie ma jak to zadowolenie ze współpracy ;) Mówisz [usunięte przez moderatora], że nie zaglądasz tutaj - to skąd ta wiedza na temat osób, które się rzekomo wypowiadają.
    ReviewUserIcon
    mater faker

    06.03.2011 18:16

    Inne

    Ale się nagadałeś ;) Do nich to i tak nie dociera, widzisz mamy nie straszyć związkami zawodowymi, bo to jest odpowiedzialność prawna i nie tylko, mamy nie straszyć wypowiedzeniami, bo nie mają ochoty i tak nic robić. Ciekawe czy [usunięte przez moderatora] będzie potrafił wskoczyć na te Nasze wspaniałe maszyny i produkować detale, oczywiście z kolegami zza biurka? Faktycznie, dorobiliście się wspaniałej załogi, ale szybko ją stracicie, jeśli się to nie zmieni. Przyszli pracownicy przynajmniej widzą, że na 130 osób, 90 jest niezadowolonych, z czego 10 to produkcyjni pracownicy (tacy co za złotówkę do godziny by własną matkę sprzedali) a 30 biurowi! Więc widać kto co i jak ;) Zadajcie sobie wszyscy pytanie, czy warto było to całe szopkowe przedsięwzięcie zaczynać - lepiej było do Azji przerzucić produkcję...
    ReviewUserIcon
    Pest

    06.03.2011 16:24

    Inne

    Cześć Andrzej i wszyscy anonimowi ;) Przyznam szczerze, że zaglądam na to forum by poczytać sobie posty ludzi niezadowolonych z obecnego stanu rzeczy jak i też nie. Po raz pierwszy zabrałem głos w tej zażartej dyskusji na temat kto jest zły, a kto nie! Prawdą jest to, że stan parku maszynowego to jest tragedia, płace itd., tutaj nie możesz zaprzeczyć. Sam wielokrotnie rozmawiałem o podwyżce, jak to bywało z reguły do skutku nie doszło. Należy wziąć pod uwagę, że czasy wyzysku się skończyły – wszystko podrożało i to naprawdę o kilkadziesiąt procent, a płace stoją w martwym punkcie. W zasadzie moja pensja do wysokich nie należy, więc też bym z chęcią chciał podwyżkę. Dodam, że nie odczuwam dużej różnicy w pensji z okresu próbnego a obecnej stawki. Wszyscy odpowiadają za reklamacje, do których nie przyłożyli ręki, mimo iż w finansach firmy jest budżet przewidziany na ten cel. Ale Polak był, jest i będzie głupim naiwnym parobkiem (pieskiem) Niemieckiego lub Amerykańskiego Pana. Faktem jest, że nie powinno się na publicznym forum nikomu ubliżać, to nie jest na miejscu, ale ludzie naprawdę nie są zadowoleni – gdzie mają swoje żale okazać, wśród załogi, która donosi o każdym niezadowoleniu, dla głupiego docenienia przez przełożonych? Część opisanych rzeczy, nie jest prawdą, ale nie ma wesoło jak to niektórzy ujmują, iż są zadowoleni i naprawdę nie wiedzą o co chodzi z tymi opisami! Co do Związku Zawodowego – pokrzyżował by trochę plany odnośnie szybkiego zwrotu poniesionych kosztów w tym kraju w związku z transferem firmy do naszego taniego kraju. Kiedyś rozmawiałem z anglikiem dla którego pracowałem, co mi powiedział ciekawego – gdyby miał firmę w Polsce, to po 3 latach już by był do przodu, a tak musi co najmniej 10 lat pracować by wyjść na czysto!!! Wiadomo w czym problem, szybki zwrot poniesionych kosztów w Polsce i tym samym, szybki zarobek, przy maksymalnie niskich nakładach. Przytoczyć należy ile w Stanach Zjednoczonych oraz Niemczech kosztuję lub kosztowało miesięczne utrzymanie firmy! Powiedz, że chcesz wiedzieć, to przytoczę to publicznie, lektura finansów naszej firmy względem zachodu naprawdę poraża. Faktem jest, że większość tych opisów dotyczących odejścia Adama, nie ma prawdziwego podłoża i nie jest prawdą. Utrzymuje z nim kontakt i wiem co się stało, skorzystał po prostu z okazji by wyjechać za granicę i w dodatku mieć jeszcze z tego tytułu pieniądze oraz czyste świadectwo pracy. Faktem jest to, że powiedział kilku osobom coś co miało dojść do kierownictwa by pokazali jak się kara nieposłusznego pracownika. Musisz mi przyznać, że ująłeś na swojej rozmowie, iż zachował się bardzo arogancko czy jakoś tak wobec kogoś, nie wiem czy Kierownika czy też Managera, bo on sam tego do końca nie wiedział. Problemem było, to że przyszedł wcześniej do pracy i rozpraszał najbardziej doświadczonego pracownika w tej firmie!!! Czegoś tu nie rozumiem, a może te świetne opisy z forum tak was rozwścieczyły?, raczej tak. W zasadzie tutaj i ja i on mamy racje, nic tak nie zdenerwowało jak wypowiedź kilku osób. Fajnie, że to jemu przypisaliście – nie jego robota, choć po części różne rzeczy gadał… Gdy by się zwolnił sam, nie dostał by odszkodowania w wysokości dwóch średnich pensji, jak widać zakręcił Wami jak kukiełkami ;) A powiem Tobie szczerze, że osobiście widziałem, jak [usunięte przez moderatora] czekał na odejście nowego pracownika od maszyny, w trakcie zdawania zmiany - by móc do niego doskoczyć i go zmieszać z błotem – po tych słowach jakie usłyszałem, nie mam o [usunięte przez moderatora]dobrego zdania. Kiedyś mu to powiem, a będę miał okazje by to zrobić, Września w końcu jest mała… Robert, Błażej - widocznie macie przechlapane Łukasz chyba też ;) Przepraszam tych co nie wymieniłem ;P
    ReviewUserIcon
    Poparcie dla Andrzeja

    06.03.2011 13:51

    Inne

    Andrzej - 2011-03-06 10:00:51 Witajcie, w kilku słowach odniosę się do wypowiedzi. Po pierwsze jak chcecie zakładać związki to proszą bardzo, tylko pamiętajcie, że związek to też odpowiedzialność również prawna za działania. Jak poza wspomnianą \ BRAWO [usunięte przez moderatora], TRZEBA WYCISNAC TE PRYSZCZE Z NASZEJ FIRMY :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    06.03.2011 10:00

    Inne

    Witajcie, w kilku słowach odniosę się do wypowiedzi. Po pierwsze jak chcecie zakładać związki to proszą bardzo, tylko pamiętajcie, że związek to też odpowiedzialność również prawna za działania. Jak poza wspomnianą "dwudzestką" macie dobrego prawnika, który was wesprze proszę. Tylko nie wmawiajcie mi, że się boję związków, ale dobrze, że taką macie nadzieję. Po drugie jeśli jeden z drugim zachowujecie się jak chamy wyzywając czy to mnie, czy [usunięte przez moderatora] to podpiszcie się proszę. Odwagi wam brak? Myślę, ze jestem w stanie was zidentyfikować[usunięte przez moderatora]? Może to wy, ale nie feruję wyroków, każdy ma prawo do własnych opini, ale ja w porównaniu z wami lubię szczere rozmowy w cztery oczy, a nie anonimową frustrację w internecie. Jeżeli zamierzacie jechać za granicę to podejmijcie już teraz męska decyzję a nie straszycie mnie wypowiedzeniami na jakiś czas. Po trzecie co do [usunięte przez moderatora], który odszedł od nas niedawno. Nie zamierzam mówić o szczególach, ale to co tutaj piszecie to delikatnie rzecz ujmując "mija sięz prawdą". Jestem tutaj pierwszy i ostatni raz, nie zamierzam polemizować z nikim poprzez Internet, jak ktoś ma do mnie sprawę, lub chciałby coś wyjaśnić lub skoro jest taki unikatowy i jego zawodowe umiejętności są warte więcej pieniędzy (przynajmniej subiektywnie tak uważa) zapraszam bezpośrednio do mnie. Andrzej Soliwoda
    ReviewUserIcon
    wqorzony diabel

    06.03.2011 09:53

    Inne

    Zgadza się, ja miałem to samo - zacząłem drążyć temat pieniążków i nic z tego nie wyszło. Mój kolega zdążył załatwić kontrakt za granicą, bo o podwyżce mógł pomarzyć. Jak wyżej, albo jesteś przysłowiowym [usunięte przez moderatora], albo?! nn - walisz takie głupoty, że aż strach pomyśleć jak by człowiek wypadł z tymi Twoimi pomysłami. Jedyna opcja, to forum internetowe, by ludzie nie mieli ochoty tutaj pracować - a brak fachowców, to brak perspektyw na rozwój firmy, co da upragnione podwyżki i zmieni rzeczywistość parku maszynowego. Kwestia pieniędzy jest tematem TABU, nikt docelowo nie wie, jakie są stawki - indywidualnie są dawane, jaki ma sens biegania w imieniu grupy, skoro mój kolega ma 20/h a ja mam 18?! Tylko najbardziej się wqórzam, że musimy uczyć nowych pracowników, a oni tyle samo zarabiają. Ale to jest celowe, by kupić za kasę kolesia, by miał dobre zdanie na temat Maxcess, mnie podobnie kupiono. Były kolega (RIP) też zwrócił na ten temat uwagę, ogólnie opowiadając jak z nim pojechano - co zrobiono, starano się uciszyć go. Ale jak widać, nie dało to pożądanego efektu, a wręcz odwrotnie ;) Faktycznie, niebawem posypią się wypowiedzenia. W tej firmie tylko się wciska bajki i opowiada, jak to kolorowo wszystko wygląda. Jakiś palant napisał, że jego premia jest na poziomie 90%, szkoda, że ja nie mam nawet 20%, a nie robię braków, tylko odpowiadam finansowo za błędy kolegów z kontroli, którzy mają za coś płacone. Tutaj jedynie co można, to się depresji nabawić. Bądźmy wdzięczni, że możemy tutaj pracować i bądźmy wdzięczni za pracę - HAHAHA ;) Kierownictwo, wielki [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.03.2011 22:32

    Inne

    nn - 2011-03-05 22:06:53 nie wiem czy wy wszyscy jestescie albo niemadrzy albo wrecz nierozgarnieci...jak sie praca nie podoba nikt was na sile nie trzyma. To nie jest zaklad pracy i w kazdej chwili kazdy z was moze sie zwolnic. Narzekacie ze wszystko jest zle - ok rozumiem i moge poniekad sie zgodzic ze wiele spraw i rzeczy jest zle zorganizowane. Ale czy ktokowliek zrobil cokolwiek zeby to zmienic czy tylko narzekacie i liczycie ze samo sie zmieni... Teraz kilka slow dla tych bardziej rozgarnietych osob ktore potrafia rozmwiac a nie tylko narzekac jak to one sa zle taktowane... krotkie porownanie kierownictwo Maxcessa to skala, lita skala a wy jestescie woda... zauwazcie ze woda drazy i ksztaltuje skale nie swoja sila i iloscia lecz czestoscia spadania... dla tych ktorzy nie zalapali lub wolna kojarza fakty... jezeli umowicie sie ze jeden z was raz w tygodniu, dwa razy w tygodniu ,a nawet codzienie bedzie zagladal do [usunięte przez moderatora]\ nn - sądze że jesteś z góry, lub blisko [usunięte przez moderatora]!!...rozmawiałem na temat podwyżek i zaangażowania z [usunięte przez moderatora] w imieniu swoim i kilku osób z maszynowni....po 4 miesiącach stwierdziłem że poza pustymi obietnicami nic ZERO, NULL...więc jak mam myśleć o podejściu przełożonych !!...ale po ustaleniach wiem że [usunięte przez moderatora] za 2-3 tygodnie będzie miał problem z czterema wypowiedzeniami na swoim biurku !! reasumując, nn , przestań pierniczyć głupoty, lub zmień okulistę jeśli nie widzisz problemów !!
    ReviewUserIcon
    Jigga

    05.03.2011 22:18

    Inne

    Co miesieczna odezwa managera zakładu do załogi....... Orwell miał rację
    ReviewUserIcon
    nn

    05.03.2011 22:06

    Inne

    nie wiem czy wy wszyscy jestescie albo niemadrzy albo wrecz nierozgarnieci...jak sie praca nie podoba nikt was na sile nie trzyma. To nie jest zaklad pracy i w kazdej chwili kazdy z was moze sie zwolnic. Narzekacie ze wszystko jest zle - ok rozumiem i moge poniekad sie zgodzic ze wiele spraw i rzeczy jest zle zorganizowane. Ale czy ktokowliek zrobil cokolwiek zeby to zmienic czy tylko narzekacie i liczycie ze samo sie zmieni... Teraz kilka slow dla tych bardziej rozgarnietych osob ktore potrafia rozmwiac a nie tylko narzekac jak to one sa zle taktowane... krotkie porownanie kierownictwo Maxcessa to skala, lita skala a wy jestescie woda... zauwazcie ze woda drazy i ksztaltuje skale nie swoja sila i iloscia lecz czestoscia spadania... dla tych ktorzy nie zalapali lub wolna kojarza fakty... jezeli umowicie sie ze jeden z was raz w tygodniu, dwa razy w tygodniu ,a nawet codzienie bedzie zagladal do [usunięte przez moderatora] i pytal kiedy beda te obiecane podwyzki ,rozmowy indywidualne i oceny okresowe ( ale nie tylko w swoim imieniu ale takze w imieniu calej zalogi) toefekt bedzie nastepujacy..... predzej czy pozniej [usunięte przez moderatora] w zaleznosci do kogo bedziecie uderzac bedzie mial tego dosyc i da podwyzke Pamietajcie pracujecie w prywatnej firmie a tu jedyne co mozna dostac za nic to wypowiedzenie. Dlaczego nikt z was nie wpadl na pomysl zeby pisac grupowo podania o podywzke, ale tak czesciej np co 2 tyg az do skutku, co ?? jak sie nie upomnice to wam nikt nic nie da bo mysla ze jest ok. a tak mniedzy nami to warto tez pamietac ze aby dostac cos od firmy towypada w pierwszej kolejnosci cos wiecej od siebie dac...
    ReviewUserIcon
    maniek

    05.03.2011 21:46

    Inne

    a na kogo tam uważac
    ReviewUserIcon
    Anonim :-)

    05.03.2011 19:39

    Inne

    maniek - 2011-03-05 19:34:55 a ten magazyn to jakas sciema czy jest tam ktos normalny Żadna ściema, debile - mówię poważnie. Poczytaj poprzednie posty - nie polecam firmy, chyba, że będziesz trzymał paluchy w [usunięte przez moderatora] przełożonym, to i kasa i zadowolenie będzie...
    ReviewUserIcon
    maniek

    05.03.2011 19:34

    Inne

    a ten magazyn to jakas sciema czy jest tam ktos normalny
    ReviewUserIcon
    pracownik

    05.03.2011 17:00

    Inne

    No i prawidłowo, imbecyl jeden chwali coś, co dobre nie jest. Zapewne jeden z przydupasów kierownictwa... Po opisach już niejedno wiadomo, więc niebawem będzie krzywe patrzenie na ludzi. Osrajcie się z tym całym Maxcesem. Paweł, postaraj się odpowiedzieć na pytanie, bo ja też zaczynam mieć to samo zdanie oraz podobne pytanie. Mnie tak samo powiedział Kadrowiec, tak po trzech, do czterech miesięcy jakaś podwyżka wpadnie. [usunięte przez moderatora] jasna, wszystko w[usunięte przez moderatora] podrożało, a podwyżki nie widzę... Miały być indywidualne, ale coś nie poszło po myśli... [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    mater faker

    05.03.2011 15:34

    Inne

    Szkoda, że nie podpisałeś się imieniem, już byś miał podwyżkę, albo byś zostawał na nadgodzinach i ściemniał, jak to [usunięte przez moderatora] robi ze swoimi [usunięte przez moderatora]. Jakieś zamiatanie, sprzątanie i kasa leci itp. Na to jest kasa, ale na podwyżki nie ma, na remonty maszyn nie ma. [usunięte przez moderatora] każdemu obiecał, że podwyżka będzie w trakcie drugiej umowy, po około 4 - 5 miesiącach. Czarodziej z bajki Tuwima...Taki jesteś mądry, powiedzmy wprost o co nam chodzi - jeden powiedział i bardzo to kierownictwo [usunięte przez moderatora] Całe szczęście, że koleś wiedział co robi. Ale pamiętajmy jedno, bądźmy wdzięczni za pracę, jak to p. A[usunięte przez moderatora] temu kolesiowi powiedział. A te braki, to już zachowaj dla siebie - mnie każą robić dużo i dobrze, co ja mam, po tokarzu mierzyć tymi [usunięte przez moderatora] narzędziami, gdzie mają więcej błędu w pomiarze a niżeli tolerancji? Puknij się w głowę, bo jak bym słyszał programistę Krzycha, a może? Jak masz 25PLN na godzinę, to cię rozumiem, że jesteś zadowolony - bo tyle macie. Ja niestety z tą śmieszną premią mam maksymalnie 19PLN. [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    nn

    05.03.2011 15:03

    Inne

    ludzie ! Ale o czym w wogole piszecie.ze podwyzek nie ma , ze maszyny są stare a pomysła ktoś z was ze każda firma ma jakiś budżet zakładamy na początku roku i mimo najszczerszych chęci pewnych spraw wręcz nie da się załatwia od tak. Premii nie mamy bo są reklamacje, a ilu z was przykładach się do pracy tak żeby reklamacji nie było lub też jeżeli ktoś zauważy jakaś wadę dlaczego tego nie zgłosi. I nie chodzi mi tu o donoszenie tylko o odpowiedzialność za swoje obowiązki . Wszyscy są odważni na forum i między sobą w firmie ale jak są comiesięczne spotkania Pawła z całym zakładem to nikt nie porusza tematu premii indywidualnych , zwiększenia limitu reklamacji ze względu na ilość osób w zakładzie. Każdy z nas chce godnie zarabiać - narzekacie na swoje niskie zarobki przypominam ze każdy miał rozmowę i nim podpisał umowę wiedział na jaka stawke się zgadza. Walczmy o swoje ale nie obrazajmy się na tym forum.ciekaw jestem ilu z was mądralinscy ( bez obrazy dla tych którzy wypowiadają się rzeczowo i na temat) chciałoby robić to co liderzy. stoicie sobie a maszyny za was robia i jeszcze robicie to co niektórzy potrafią najprostsza robote spieprzyc. Może zamiast tak poklepywac się po plecach , współczuć sobie i obgadywać kolegów z pracy może pomysli i zaczniecie od napisania jakiejś petycji z waszymi propozycjami zbierzcie podpisy i zacznijcie normalnie rozmawiać o rzeczach poważnych jak dorosli a nie jak dzieci będziemy się obraząc.
    ReviewUserIcon
    mater faker

    05.03.2011 14:19

    Inne

    W ostatnim czasie media podały, iż w Zatoce Gdańskiej pływa ogromna anomalia - prawdopodobnie wieloryb. Stany Zjednoczone, oczywiście spieszać na ratunek Polsce, udostępnili nam swojego satelitę szpiegowskiego w celu zebrania większej ilości informacji, na temat anomalii w postaci rzekomego wieloryba. Jak się później okazało, to nie był wieloryb - tylko nasz Batman, Lean Manager na nieplanowanych wakacjach w kraju ;)
    ReviewUserIcon
    maszynista

    05.03.2011 10:34

    Inne

    masz rację slayer że się gubią !! byłem świadkiem rozmowy pracownika z [usunięte przez moderatora] na temat sytuacji na hali, i powiem wam, że po tym co było powiedziane na temat nastrojów wśród pracowników jakoś chyba po nim spłynęło !! spodziewałem się innej reakcji na to co usłyszał, ale jak widać cała "góra" żyje chyba w innym świecie i nie chce nawet wiedzieć co myślą pracownicy, a należy pamiętać że także dzięki pracownikom mają swoje wypłaty !!
    ReviewUserIcon
    slayer

    05.03.2011 09:44

    Inne

    Tak, magazyn mnie dowala, w sensie lider i ten łysy klient - chyba kierownik - dosłownie brak orientacji w temacie. Nawet nie wiem jak ma ten bez włosów na imię, a naprawdę chodzi w sposób, jak by miał 50 w bicepsie ;) Co jest krawaciarze, jak widać nie bardzo wiecie jak urwać głowę problemom, które narastają? Jesteście osrani, to dobrze - niebawem się zacznie - ha ha ha ;) Trzydzieści osób to nie ponad 100 czy też 130 ;) BEZ WAD, BEZ WAD ;)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Maxcess?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Maxcess Sp. z o.o.

    Technologiczna 1 62-262 Fałkowo

    NIP:7811785783

    KRS:0000257706

    http://www.maxcess.pl/
    Branże: Usługi techniczne
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.03.2011 21:15

    Inne

    LORD - 2011-03-04 17:12:39 Alfonso - 2011-03-04 16:47:13 mater faker - 2011-03-03 19:16:59 jan80 - 2011-03-03 11:33:40 a ten lider magazynu to jaki jest?to znaczy ktos normalyeditori Kierownik magazynu, jest zakręcony jak Baranie rogi, chodzi i się tylko napina - totalne beztalencie, nie posiadające doświadczenia. A co do lidera, widać już, że mu zaczyna stanowisko do głowy uderzać ;) Hahaha, faktycznie - naprężony ten kierowniczek, a pusty jak rasowa blondynka. Nie zna się w ogóle na robocie, a rżnie cwaniaka... To jak jest tam kierownik i lider ??? Tak, w dodatku lider dostał chyba na łeb, bo już nie nosi ubrania roboczego - pewnie stanowisko go ogłupiło ;)
    ReviewUserIcon
    LORD

    04.03.2011 17:12

    Inne

    Alfonso - 2011-03-04 16:47:13 mater faker - 2011-03-03 19:16:59 jan80 - 2011-03-03 11:33:40 a ten lider magazynu to jaki jest?to znaczy ktos normalyeditori Kierownik magazynu, jest zakręcony jak Baranie rogi, chodzi i się tylko napina - totalne beztalencie, nie posiadające doświadczenia. A co do lidera, widać już, że mu zaczyna stanowisko do głowy uderzać ;) Hahaha, faktycznie - naprężony ten kierowniczek, a pusty jak rasowa blondynka. Nie zna się w ogóle na robocie, a rżnie cwaniaka... To jak jest tam kierownik i lider ???
    ReviewUserIcon
    Alfonso

    04.03.2011 16:47

    Inne

    mater faker - 2011-03-03 19:16:59 jan80 - 2011-03-03 11:33:40 a ten lider magazynu to jaki jest?to znaczy ktos normalyeditori Kierownik magazynu, jest zakręcony jak Baranie rogi, chodzi i się tylko napina - totalne beztalencie, nie posiadające doświadczenia. A co do lidera, widać już, że mu zaczyna stanowisko do głowy uderzać ;) Hahaha, faktycznie - naprężony ten kierowniczek, a pusty jak rasowa blondynka. Nie zna się w ogóle na robocie, a rżnie cwaniaka...
    ReviewUserIcon
    mater faker

    03.03.2011 19:16

    Inne

    jan80 - 2011-03-03 11:33:40 a ten lider magazynu to jaki jest?to znaczy ktos normalyeditori Kierownik magazynu, jest zakręcony jak Baranie rogi, chodzi i się tylko napina - totalne beztalencie, nie posiadające doświadczenia. A co do lidera, widać już, że mu zaczyna stanowisko do głowy uderzać ;)
    ReviewUserIcon
    jan80

    03.03.2011 11:33

    Inne

    a ten lider magazynu to jaki jest?to znaczy ktos normalyeditori
    ReviewUserIcon
    Widoczny, ale niewidoczny

    02.03.2011 16:34

    Inne

    Mater Faker, nie wiem czy ci udzielono wywiadu na temat związku zawodowego, ale ponad 20 ryjków jest już chętnych ;)
    ReviewUserIcon
    mater faker

    02.03.2011 10:23

    Inne

    Nie ważne, kto jak ma opanowaną ortografię, ważne, co chce przez to powiedzieć i pokazać. Zaskakujecie mnie, dosłownie mam wrażenie, że w tej firmie robią osły. Narzekamy, ale nic nie robimy! Z Maxcess dla serwisu Gowork mówił: Mater Faker
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.03.2011 08:14

    Inne

    "chala" piszę się przes h a nie ch .....
    ReviewUserIcon
    Adam

    27.02.2011 21:18

    Inne

    A zresztą, jak to ktoś kiedyś powiedział, mam Was w okrężnicy - i tak mi przypisywano te wypociny, więc mam na Was [usunięte przez moderatora] ;)
    ReviewUserIcon
    Adam

    27.02.2011 20:57

    Inne

    Widzę, że używanie "" robi ciekawe ukośniki, przypadkiem nie przypisujcie mi tych pierdołków powyżej hehehe, ja sowim imionkiem się podpisuje kuta...fonki ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.02.2011 20:55

    Inne

    anonim - 2011-02-27 19:45:41 wqorzony - 2011-02-27 11:11:00 Widzisz, ale te [usunięte przez moderatora]i tak mają to w nosie, można tutaj pisać, że jesteśmy niezadowoleni - a to się i tak odbija echem!!! Jedynie co ich trochę poskromi, to masowa migracja lub związek zawodowy - a tego te cioty się chyba najbardziej boją ;) hahahah...zwiazki sprzedadza was za posadki i stolki a migracja to nie problem bo zawsze jakies osiolki ambitne z okolicznych wiosek lub przyjezdni z pomorza czytaj ;(mlode wilki co to sprzedadza ojca i matke za 1zl do stawki) zawsze przyjda chapac za grosze... ps: sam bylem swiadkiem jak mlody co go ostatnio przyjeli ,dzielil sie widomoscia kto co i jak..... NIE DZIELCIE SIE WIEDZA Z NOWO PRZYJETYMI to moze nas docenia...niech ich kierownictwo szkoli.. Witam Was, Tak czytam Wasze wypowiedzi, co do tej szopki, zgodzę się. Miło przeczytać niezadowolenie znajomych twarzy ;) To jest racja, donoszą wszyscy na maksa. Kiedyś gadałem z Włodkiem o podwyżce, odpowiedział przecząco, że nie wie czy można ze mną rozmawiac o pieniążkach, gdyż doszły go słuchy, iż planuję się zwolnić z tej firmy - co niesie za sobą brak przesłanek do inwestowania we mnie. Na to mu odpowiedziałem, że przynajmniej wiem, kto mu donosi i komu nie warto za dużo mówić - zrobiło mu się głupio :) A co do kapowania, wiele osób po których byście się nie spodziewali gadają jak leci ;) Młodzi pracownicy tego zakładu, to fakt - mówią i to maksymalnie jak można, nieraz to robią niechcący, ale to też się punktuje ;) Osobiście to przerabiałem, wychodziły takie głupoty, że aż się śmiałem, ale mnie zależało by "Marionetki" się podqórwiły... A co Ty masz na myśli mówiąc, że docenią - nie Ty to inny nauczy i to za mniejszy pieniądz, wystarczy wezmą jakiegoś kolesia, co miarą nie umie mierzyć, albo rżnął dechy w Swarzędzkim tartaku przez ostatnie trzy lata za 1400 i sprawa załatwiona... Jestem świadkiem takich przypadków w tej firmie ;) Coraz to ciekawiej się robi w tej firmie, a co tam z podwyżkami - będzie mieli cóóóóś? Pozdrowionka chłopacy
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.02.2011 19:45

    Inne

    wqorzony - 2011-02-27 11:11:00 Widzisz, ale te[usunięte przez moderatora] i tak mają to w nosie, można tutaj pisać, że jesteśmy niezadowoleni - a to się i tak odbija echem!!! Jedynie co ich trochę poskromi, to masowa migracja lub związek zawodowy - a tego te cioty się chyba najbardziej boją ;) hahahah...zwiazki sprzedadza was za posadki i stolki a migracja to nie problem bo zawsze jakies osiolki ambitne z okolicznych wiosek lub przyjezdni z pomorza czytaj ;(mlode wilki co to sprzedadza ojca i matke za 1zl do stawki) zawsze przyjda chapac za grosze... ps: sam bylem swiadkiem jak mlody co go ostatnio przyjeli ,dzielil sie widomoscia kto co i jak..... NIE DZIELCIE SIE WIEDZA Z NOWO PRZYJETYMI to moze nas docenia...niech ich kierownictwo szkoli..
    ReviewUserIcon
    wqorzony

    27.02.2011 11:11

    Inne

    Widzisz, ale te[usunięte przez moderatora] i tak mają to w nosie, można tutaj pisać, że jesteśmy niezadowoleni - a to się i tak odbija echem!!! Jedynie co ich trochę poskromi, to masowa migracja lub związek zawodowy - a tego te cioty się chyba najbardziej boją ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.02.2011 23:14

    Inne

    Jigga - 2011-02-26 01:55:35 Jesli chodzi o zakład możemy się wypowiadać bez konća.... Aczkolwiek przydupasy i donosiciele zarządu i tak sie wypowiedzą spiewająco zę zakład jest :(BEDZIE BARDZIEJ WYMOWNE)
    Moze internet jest bez wad ale maxcess nie! Niemiecki szrot!!! XD BEZ WAD!!! POZDRO!
    ReviewUserIcon
    Pająk Leon

    26.02.2011 22:30

    Inne

    Powitać was, My to jesteśmy ale Asy - dajmy już spokój tym pseudo kierownikom. Paweł, ale się z Ciebie nabijają, masz autorytet. Szkoda, ze ten poniemiecki szrot nie jest BEZ WAD!!! I całe to kierownictwo!
    ReviewUserIcon
    wqorzony

    26.02.2011 19:13

    Inne

    Ha ha ha, to jest racja - mąci na "maksa", nie obrażając Maksa :) Napisałem powyżej, że inaczej to wygląda gdyby powiedział. Masz 19 brutto/h i nic więcej, a premia to już od indywidualnego podejścia do pracy i ludziska by inaczej pracowali... Ale nie, jak 4 reklamacje się pojawią, to po kasie. Ale co mnie to obchodzi, skoro ja dupska nie dałem i nie brałem czynnego udziału w produkcji journala czy shaftu, który gdzieś tam [usunięte przez moderatora]? A ponosze konekwencje na równi z twórcą wadliwego detalu. I to jest patafiany motywacja. Taki [usunięte przez moderatora]jak jak komin od kotłowni. Od czego jest kontrola, po kiego diabła to puszczają dalej? Zaczynam się coraz bardziej zastanawiać nad pójściem w [usunięte przez moderatora]z tej firmy. Los Kolegos dał wskazówkę co się robi, trzeba paszczę wydzierać i kasę negocjować, bo jak nie to "MAJ" już za pasem, dla tych, co nie mają ochoty wyjeżdzać stąd na stałe całkiem dobra perspektywa ;) A ty Paweł, zagaduj już Włodka, Bartka, Andrzeja i wskakujcie na ten złom, trochę potyrać, bo coś cienko was widzę za kilka miesięcy... Ale w razie czego masz swoich przydupasów, co nawet 7 dni w tygodniu pójdą do roboty - a później się chwalić można, że zarobił taki kacap 3400 PLN na łapę, ale za 210 godzin - to już lepiej u Kazimieruka, rewelacyjny park maszynowy i lepsza kasa i perspektywa rozwoju ;) Ale co tam, bądźmy wdzięczni za to, że możemy tutaj pracować i za to że mamy pracę, jak to komuś tam powiedziano :D HWWD Kierownictwo ;)
    ReviewUserIcon
    Adam Małysz

    26.02.2011 17:13

    Inne

    [usunięte przez moderatora]!!!!!! BUHAHAHAH!!!! :D to prawda, człowiek z wyobraznia prosto z basni Andersena. ALE PAMIETAJMY! kiedy przyjdzie Paweł i sie nas spyta ; jak idzie praca ?mowimy : BEZ -WAD! , BEZ-WAD! , BEZ-WAD! BEZ -WAD! , BEZ-WAD!!!
    ReviewUserIcon
    THERMOTRONIC SP. Z O.O. - Poznań-Września

    26.02.2011 16:50

    Inne

    THERMOTRONIC SP. Z O.O. - Poznań-Września Właściciel [usunięte przez moderatora], powiązany z Mikroma SA. z Wrześni. [usunięte przez moderatora] francuz polskiego pochodzenia a jego brat m[usunięte przez moderatora]jest prezesem mikromy. atmosfera w mikromie jest nie zaciekawa jan jest inny w porównaniu z markiem do takiego stopnia że się kiedyś pobili w obecności pracowników mikromy i tata wladislaw musiał interweniować. he he he.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.02.2011 13:22

    Inne

    skolka - 2011-02-26 13:05:49 Jeżeli chodzi o płace to każdy z was zgadzał się na to, jak się nie podobało to nie podpisuje się umowy i tyle. Każdy wie jaki jest [usunięte przez moderatora]. Opowiada jak to będzie pięknie itp itd, okazuje się troszkę inaczej. Ogólnie ostatnio trochę syfu się narobiło w firmie, ale widać poprawę to mnie bardzo cieszy. Widać, że wykazują chęci żeby to wszystko ustabilizować, poprawić na lepsze. Plus dla nich za to. Najbardziej [usunięte przez moderatora]jest, że niektóre maszyny traktowane są jak [usunięte przez moderatora]. Nie wiem czy wiecie o którą dokładnie maszynę mi chodzi, nie będę o niej mówił, bo chłopaki z niej mogą być wkurzeni, że o nich gadam na forum. Masz rację, godziłem się na to - tylko, że jak dochodzi wyliczenie premii, sprawa wygląda inaczej. Ale weź pod uwagę, że wszystko drożeje, że wszystko idzie w górę. Niby masz 3 - 4 zł do godziny, a jak wyjdzie w praktyce wyliczenie, to dostajesz 80 groszy. Jakis tam "DEBILOS" wypowiedział się, że dostaje na poziomie 90%, ciekawe kim jest - bo produkcyjny pracownik nie miałnigdy takiej kasy!!! Chyba, że w początkach istnienia firmy i mówię tutaj o pierwszych pracownikach, co mają dodatek "GUMOWE UCHO" "DUPOWŁAZY" itp. [usunięte przez moderatora] obiecywał, że trakcie umowy będą podwyższane stawki, oczywiście indywidualnie - ale jak widać, coś to nie wychodzi! Maszyny to tragedia, więc nie ma sensu już poruszać tego tematu, bo szkoda czasu na pisanie, ale wiedzcie, że jest "SYF" na maksa. Jesteśmy jak przysłowiowe jelenie, dajemy się tylko walić po rogach!!!!! A co do[usunięte przez moderatora], to już mam o nim wyrobione fajne zdanie i raczej go nie zmienie, umie tylko słodko opowiadać i werbować poszczególnych jeleni z [usunięte przez moderatora] pracy - co to za wspaniała firma i w ogóle... Pamiętajmy jedno: "MACIE BYĆ WDZIĘCZNI ŻA PRACĘ!!!!!" Jak w powyższych postach: HWWD!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    skolka

    26.02.2011 13:05

    Inne

    Jeżeli chodzi o płace to każdy z was zgadzał się na to, jak się nie podobało to nie podpisuje się umowy i tyle. Każdy wie jaki jest Andrzej Mąciwoda. Opowiada jak to będzie pięknie itp itd, okazuje się troszkę inaczej. Ogólnie ostatnio trochę syfu się narobiło w firmie, ale widać poprawę to mnie bardzo cieszy. Widać, że wykazują chęci żeby to wszystko ustabilizować, poprawić na lepsze. Plus dla nich za to. Najbardziej wkur wia jące jest, że niektóre maszyny traktowane są jak gówno. Nie wiem czy wiecie o którą dokładnie maszynę mi chodzi, nie będę o niej mówił, bo chłopaki z niej mogą być wkurzeni, że o nich gadam na forum.

    Zostaw merytoryczną opinię o Maxcess Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.