Opinie o Rawag w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rawag. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rawag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawag w Rawicz

Mikola

Na dziale montaż ICNG fajna atmosfera, młode chłopaki bardzo w porządku, pomocni. Generalnie fajna praca na tym dziale, na 2 zmiany. Po 3 miesiącach przeniosłem się na TPN(Prototypownia). Atmosfera pracy fatalna. Pracownicy na tym dziale uważający się za nie wiadomo kogo. Samozwańczy „najlepszy dział” w Rawagu. Jeden z pracowników tejże Prototypowni nieźle mi zniszczył psyche, poniżając i krytykując mnie zamiast mi pomóc. Nie polecam tego działu, przez co również pracy w tym zakładzie.

@Mikola

Samozwańczy najlepszy dział w Rawagu,, prototypownia,, pierwszy do fuch i kieliszka a że zamiast pomoc (usunięte przez administratora) To takie trochę sławne lody Ekipa,,, dla nowych wrogiem bo co to nie oni jeszcze jako mistrz miewałem z Nimi problemy. Myślę że ten dział jest chermetycznie zamknięty na nowych i trochę chyba na rozwój ale mogę się mylić i choć pracujemy w jednej firmie nie bardzo im zależy na tym aby robota była ogarniana bez poprawek na projektach oprzyrządowań bo jak może być inaczej skoro są uwagi do ich pracy i współpracy. Coby tutaj nie napisał prawda jest taka a nie inna brak współpracy powoduje takie a nie inne opinie...

He he h
@Mikola

Ojeju jeju dzidziuś do wiertarki stołowej wiertła nie umiał założyć i teraz jeździ po wszystkich . Ale polewę z Ciebie Cisną na całym zakładzie przez cały czas .

Diabeł
@He he h

To normalne lać z kogoś w tej firmie bez tego dzień stracony. Sami się cieszycie z własnej głupoty i potwierdza się zamiast pomoc szydera a zapomniał jak (usunięte przez administratora) cielęciem był. Jednakże życzę tym co z kogoś Cisną na całym zakładzie tego samego i wiary w swoje umiejętności jakie by nie były swojego czasu piekarze i inne pochodne temu zawody bardziej dawały radę niż obecni prześmiewcy dlatego nie dziwota szukają fachowców którzy z marszu ogarną tematy jak się okazuje ich brak a ci pseudofachowcy że stażem jeden na dziesięciu pomoże reszta olewka bo przecież pośmiać się trzeba brak wprowadzeń stanowiskowych przez mistrzów to norma a jak czegoś nie wiesz zapytasz to śmiech na sali. Rawag bardzo dobrze wpisuje się w to co dzieje się w każdej firmie brakiem pomocy,,, tylko czegoś nie rozumieją ze jak dobrze podpowiesz będziesz miał lżej bo nowy ogarnie i będzie robił bez reklamacji ale po co lepiej mieć kozła ofiarnego

Lala

Czemu ktoś wykasował wpis w którym ktoś mówił prawdę o icng i o prototypowni komuś coś nie ma rękę widzę

Ciekawy

Co się dzieje teraz w rawagu ze tyle osób się zwalnia ? Słyszałem Odchodzą mistrzowie brygadzisci , oferty pracy do rawagu są wszędzie już , czy jest tam aż tak zle ? Szukam obecnie pracy czy ktoś może wyrazić swoją opinie ?

@Ciekawy

Szał.... To się nazywa odchodzą nie przychodzą jak już to na chwilę coś to oznacza.... Chyba tak probój może będzie jako tako. Ofert mnóstwo jednak tylko wiszą w internecie. Powodzenia

Pawel
@Ciekawy

Przyjdź chłopie, a będziesz rypany o wszystko. O to, ze Kryska zrobi felerny produkt, ze materiału nie ma, ze kierownik obieca na wczoraj, a już tydzień pozniej. Od szanownego Prezesa będziesz słyszał Ja pier….od Pana od sprzadazy (usunięte przez administratora) bo taki poziom maja panowie z zarządu. Finansowy ci minimum zapłaci sam zgarniając 40 kafli i batonik za free.

@Pawel

Byłem... Widziałem słyszałem przeżyłem brak słów jedna wielka żenada... Ludzie na stanowiskach poziom no co tu dużo mówić każdy wie. Kryska nie robi nic aby zmienić felerny produkt na coś takiego jak top produkt. Prezes no cóż tak ma. Finansowy płaci mini mini a sam ma cini minis no ależ mają te stołki czyli ktoś ich przyspawał do nich. Nie darmo te ogłoszenia o pracę że 15 stanowisk i pytam się czy stoją tłumy za brama

Pytania 1z10
@Ciekawy

Powiem tak . 1 Braki kadrowe osób które chcą ogarniać tematy . 2 Zasiedzenie Mistrzów których rozwój zakończył się kilkadziesiąt lat temu . 3. Jak nie da się pieniądzem to trzeba strachem . 4. Łażenie i udawanie , że coś się robi . 5. Fajeczki po kątach 6. Normy liczone nie wiadomo skąd . 7. Kolesiostwo 8 Nie umiejętne zarządzanie kimkolwiek i czymkolwiek od samego szczytu . 9. Hasło BO Mi SIĘ NALEŻY . 10. Ogólnie to jak by 60% ludzi pracowało rzetelnie to była by jeszcze nadzieja , ale niestety tych co targają się gnębi a tych co (usunięte przez administratora) , ściemniają po kątach daje się na stanowiska . Nie jestem lepszy od nikogo ale ktoś na samej górze powinien trochę się zastanowić czy ludzie tworzą firmę czy mury ?

Ciekawy
@Pytania 1z10

Zatem dam sobie spokój z praca w rawagu , dajcie znać jak tam się polepszy ;)

filip
@Ciekawy

wolą zatrudniać ukrainki a od pracownika wymagają znajomosc jezyka angielskiego kpina żenada..!!!!!

Jak jest z pakietem medycznym w Rawag? Można dołączyć rodzinę?

Uniwersalny

Taa za 100 zeta na miesiąc

Inżynier Jakości

Nieprzygotowani do rozmowy kwalifikacyjnej. Brak szefa jakości, który się umawiał na rozmowę. Za to przyszedł podobno zastępca. Ludzie bez pomysłu i podejścia do rozmowy. Praca dla świeżego jakościowca nie dla kogoś z konkretną widzą i doświadczeniem. Myślę że około 5000 zł netto można dostać bez premii i czegokolwiek.

Pytania bez ładu i składu, ciągle drążyli metodologię 8d jakby to rozwiązywało wszystko.

Zdenerwowany człowiek

Palenie w toaletach powinno być surowo karane a nie tak jak było ogłoszone, że będzie a i tak każdy ma to gdzieś, poszedłem dzisiaj to musiałem czekać aż się wywietrzy a i tak po wyjściu cały śmierdziałem dymem, człowiek się dusi i nie idzie wytrzymać, moim zdaniem powinny być montowane czujniki i wtedy by się wszyscy ogarnęli a myślę, że nie tylko mnie to(usunięte przez administratora) Pozdrawiam i liczę na to, że ktoś w końcu zrobi z tym porządek, jak nie to w najbliższym czasie sam pójdę to zgłosić.

Ile ci spawacze dostali tej podwyżki ze dzisiaj bylo widac jak po zakladzie chodzili ci dwaj co sie zwolnili w kwietniu?

John

Mówią że 3-4 zł na godzinę

Unop
@John

To cie kłamią ci co tak mówią

Agnieszka
@Unop

To się określ Proszę Pana bo wprowadzasz dezorganizacje i myślę że jak masz jakieś problemy to do Przyjaciółki pa

Zdzisek
@John

Ano kłamiom. Teraz mają po 48 zł na godzine bo nik nie chciał przyjść na spawacza

Lotto.pl

Pytanie mam , bo wszyscy się chwała podwyżkami, a u nas jest cisza , nikt nic nie wie , ludzie się zwalniają bo nie wiedzą za ile pracują. Czy jest ktoś tu kompetentny aby udzielić odpowiedzi kiedy i jakie będą podwyżki?

Krycha
@Lotto.pl

Brak bliskości no cóż może masz rację że nie ma kompetencji w tym temacie jednakże zapraszam do konwersacji która będzie miarodajna do zaistniałej sytuacji pokaż co umisz ją Ci dam tyle ile umisz mam to dam 19.30 brutto pasuje jeśli ni to nie potrafię Cię zadowolić

Lala

Ja pracuje prawie 3 lata wypłata 2150 jak tu żyć teraz widać ile zarabia pracownik bez premi i nadgodzin masakra i na razie ani słychu o nadgodzinach bieda choć wolałbym więcej zarabiać bez nadgodzin żeby móc z rodziną więcej przebywać ale chociaż człowiek się stara to i tak tego nikt nie widzi powoli się wypalam szkoda slow????

taaaa

Jaki czas nastał firma się będzie rozbudowywać kupuje się maszyny za miliony inwestuje we wszystko ale nie w pracownika , koronawirus był okazja by oskubać zwykłego pracownika wykorzystali to jak tylko się dało , sami zniszczą ta firmę bo ludzie zaczną odchodzić ...

Prawda
@Lala

Po takiej wypłacie można się tylko rozchorować i pójść na chorobowe

Coooooo
@Lala

Halo ktoś jeszcze pracuje za 2000??? Ludzie jak za to żyć? masakra! Współczuje wam wszystkim takiej wegetacji. Nigdy w życiu nie zgodziłbym się na prace za mniej niż 3 tysiące po 40 godzin tygodniowo bo to jest totalne minimum przy cenach i inflacji w naszym kraju, ceny powoli dochodzą do zachodnich a zarobki 4 razy mniejsze. Tragedia jeszcze raz współczuje pracownikom Rawag za pensje na miskę ryżu. Wstyd

Pan prezes
@Coooooo

Wstyd to jest zabranie dodatku wakacyjnego ...

@Lala

Skoro chcesz więcej zarabiać a nie masz znajomości musisz kapować i wygryźć tę osobę co więcej zarabia możesz nawet zmyślać a jak nie wiesz jak to się robi to pogadaj z majstrem po szkole zawodowej jak wygryzł wieloletniego mistrza po technikum

Onomatopeja

Który to majster był, czyżby ten z CNC, co prawo jazdy stracił?

@Lala

chcesz zarabiać więcej musisz kapować i wykopać kogoś i zająć jego miejsce możesz nawet kłamać a jak chcesz się dowiedzieć jak to się robi to spytaj się mistrza na spawalni jak wykopał swojego mistrza i zajął jego miejsce

Odp.

Sam na pewno nic nie robisz tylko łazisz i squealer

...
@Lala

Co z tego że ty się starasz a wystarczy bzdura by zabrać ci premie, patrzą tylko by zabierać ale to że pracujemy robimy to tego nie widzą.

Kd
@...

Firma zachęca do tego aby się nie starać, pracować powoli i byle jak, skoro zamiast dać podwyżki to zabierają premię, no niestety jaka płaca taka praca, więc skoro coraz mniej płacą to i my coraz mniej robimy

@Lala

Nareszcie że odszedł kolejny spawacz Znowu będą nadgodziny Tak trzymać mistrzu Wiadomo kto tu rządzi

@Lala

Kto takie głupoty pisze na FB o ofercie pracy

tak

A o co chodzi ?

@Lala

Dziś 13grudnia rocznica wprowadzenia stanu wojennego ludzie solidarności walczyli o godność i wolność a dziś ludzi w solidarności walczą przeciwko pracownikom

Jarek
@taaaa

Ale też ich odeszło uuuuu. Kłamiecie i zakrzywianie rzeczywistość . Co boicie się że wejdą automaty i za 4 pracowników wystarczy 1 maszyna i 1 operator .

robol
@Lala

idz do roboty do ziemlińskiego na Załęcze tam więcej zarabiają można hlać na nockach i nawet podobno dziwkę mają z Wąsosza co (usunięte przez administratora) daje na lewo i prawo za kasę i dla zabawy jak ma ochotę nawet podobno ładna

JoŁzek
@Lala

Ot to wartościowy pracownik , musi wiele znaczyć do zakładu .

Pani sprzątaczka
@Pan prezes

Wstyd to jest mieć żebraka wśród pracowników .

Przemek
@Jarek

Jak wiesz robót usprawni pracę czy zabierze pracę w pewnym stopniu tak jednakże gdybyś gdziekolwiek widział finalny i pospawany prze Owego robota wyrób wtedy okazało by się że zakrzywienie rzeczywistości we Twoim wpisie nijak ma się do kłamstwa.Robot nie kłamie ...ale zawsze pokaże niedoskonałości operatora i automatyka od ustawień więc spoko poprawki po robocie były i zawsze będą...pa

Ludzie szaleństwo w rawagu podwyżki nawet po10gr coś wspaniałego

Tak

Będzie tłum ludzi przed brama jak usłyszą jakie podwyżki są w jednej z najlepszych firm no cóż kabaretonu ciąg dalszy ale na 8 godz daje to prawie zeta rewelacja podziwiają inni godne wielkopolskie oszczędne gospodarcze podejście do tematu

Chester
@Lala

To chyba jako konserwator powierzchni płaskich. ????

Co tu tak cicho? Wszystko juz dobrze w firmie ze taka cisza, podobno w końcu fajne podwyżki poszly

Hehe

Hm. Podwyżki może w biurze ale na produkcji ja nie dostałem może zapomnieli o mnie

Co się stało

Spawacz tig

Witam jakie są realne zarobki dla spawacza tig Alu?

Odp.
@Spawacz tig

Trudno powiedzieć ostatnio dwóch spawaczy się zwolniło bo po trzech latach pracy mieli 22zł. brutto i chcieli podwyżkę to im nie dali .... Może coś się zmieniło ale w to nie wieżę .. a i ostatnio znowu pojawili się panowie z Filipin

Papaj
@Spawacz tig

Zadzwon, zapytaj są nowe stawki ...

JA

No i jest ta upragnioną premia po trzech miesiącach no w końcu ponoć kwartalna a pracy mniej niż w pozostałe miesiące

Do ja
@JA

Roboty jest pełno może u ciebie nie ma jak nic nie robisz tylko siedzisz tutaj

Etc
@JA

A skąd takie wieść masz ?

Robert

Dzień dobry. Mam pytanie jak jest z pracą na magazynie?

@Robert

Daj sobie spokój chyba że chcesz mieć pewność że to Twoja przyszłość to próba będzie wskazana spodoba się to ok nie to jak widzisz na Twoje miejsce są tabuny... Magazynierów

Robert
@Marek

Aż tak źle ?

Firma idzie ponoć na rekord z wypowiedzeniami w tym roku. Tylko się role odworocily bo to pracownicy składają wypowiedzenia. Podobno pan prezes jest zdziwiony dlaczego ludzie sie zwalniaja z takiego super zakładu. On chyba robi gdzie indziej albo tak sie interesuje firma ze nie wie ile ludzie zarabiaja. A i to ogłoszenie ze podnoszą stawki i 22 zl brutto plus premia na CNC. Premia ruchoma bo raz jest a raz jej nie ma a częściej nie ma. Inne firmy wokolo daja 23, 25 na godzinę brutto i ewentualnie premie a nie ze jest obiecana a tak naprawdę jej nie ma.

Trzecia

Super Express.... Powraca czyli te ogłoszenia o pracę to ściema czy jak naprawić się nie da już tej firmy bo nie rozumiem. I jeszcze te wypowiedzenia i zdziwienie że Sami pracownicy odchodzą o co tam chodzi warto aplikować na wakaty czy jednak nie bo zaraz bedza zwalniać dajcie info co i jak

Byly pracownik

Przepracowałem w zakładzie kilka lat na stanowisku inżynierskim. Współpracowałem bodaj ze wszystkimi działami w mniejszym lub większym stopniu. Dla osób rozważających zatrudnienie w kilku punktach wymienie cechy charakteryzujące prace w tym zakładzie: Negatywne: - wszechobecne kumoterstwo, - braki w kompetencjach na stanowiskach menadżerskich, inżynierskich oraz bezpośrednio produkcyjnych (z wyjątkami oczywiście dla każdej z wymienionych grup), - chaos organizacyjny i zarządzanie poprzez gaszenia pożarów, - wieczne przerzucanie odpowiedzialności, - skupianie się na szybkim i tanim rozwiązaniu kolejnych trudności w zamian, wytypowania i wyeliminowania przyczyn źródłowych, - wykonywanie zadań na bardzo niskim poziomie jakości - spowodowane w zależności od sytuacji ograniczonym czasem na wykonanie zadania, brakiem kompetencji, brakiem odpowiednich narzędzi, brakiem nadzoru, przeciążeniem związanym z ilością przydzielonych prac, - brak profesjonalizmu, poczucia empatii, czy wykazania prostego gestu jakim jest uśmiech, - uswiadczenie słowa dziękuję czy przepraszam to raczej abstrakcja, - nieczytelny, niezdefiniowany w wielu miejscach proces budowania ścieżki rozwoju, - nieczytelny, zmanipulowany system naliczania wynagrodzeń, - wszechobecny bałagan, problemy ze składaniem materiałów, narzędzi, produktów, - słaby nadzór nad procesem wytwarzania, brak rzetelnych harmonogramów, niedojrzałość procesów, - brak poczucia jedności oraz chęci osiągnięcia wspolnego celu, - choas komunikacyjny na każdym szczeblu, - nadmierna ilość spotkań i nieprofesjonalne ich prowadzenie, - duże rozbieżności w wynagrodzeniu na podobnych stanowiskach, - wszechobecne marnotrawstwo (materiał, czas, niepotrzebne operacje, itd.), - niewyciaganie wnioskow i ciągle popelnianie tych samych błędów - na każdym szczeblu, - postawa w stylu kim Ty jesteś i co Ty możesz wiedzieć, - duża rotacja pracowników, - brak nacisku na standardy BHP i odpowiednie szkolenie stanowiskowe pracowników, - nieprzestrzeganie prawa pracowników do regeneracji i wypoczynku, Z pozytywów: - wynagrodzenie - mając odpowiednie kompetencje można twardo negocjować i wypracować bardzo dobre warunki płacy, - dodatki pozaplacowe, - ciekawe, zaawansowane projekty, wymagające zaangazowania, nauki, dające satysfakcję po pozytywnym ich zakończeniu, - dobra atmosfera pośród pracowników kadry inżynierskiej, - młody, rozwojowy zespół. To chyba najważniejsze aspekty. Oczywiście od wszystkich wymienionych punktów istnieją wyjątki. Ogólny jednak wizerunek przedsiębiorstwa obserwując je od wewnatrz, jest dalece negatywny. Cała organizację toczy bardzo ciężka choroba. Dla osób ambitnych, szukających bezpiecznych i godnych warunków pracy, nie polecam aplikowania na dostępne stanowiska.

Koliber
@Byly pracownik

Pierwszy konkretny komentarz zawierający mnóstwo prawdy

Hehe
@Byly pracownik

Ale wypracowanie takie długie że nie chce mi się czytać , więc nie będę się wypowiadał.

Tera
@Hehe

Bo w Twoim przypadku czytanie ze zrozumieniem to coś nowego tak samo jak przewodników produkcyjnych i rysunków a później że coś nie pasuje i reklamację. Zgadzam się wypracowanie długie ale jedne rzetelne i zgodne uwagi mające pokrycie w wszystkim co się dzieje i działo w tej firmie...

Premii nie będzie już do końca roku z góry już jest założone. Sytuacja podobna jak z 2016r. Przewalka na całego.

Trzecia

Jak to info sprawdzone.... Tylko czemuż tyle ogłoszeń o pracę czyż nie wiedzą że ludzie to tu to tam zasięgają opinii o nowej ofercie pracy czyżby..... Czyżyk do meritum potwierdza się fakt szukaj aż znajdziesz tylko co ano ktoś robi pijar bo potrzeba jest ludzi a ludzie już nie głupie nie idą tam gdzie jest (usunięte przez administratora) niestabilna wypłata i co gorsza atmosfera która jest jaka jest jeden wchodzi trzech wychodzi. Nieukrywajmy był czas Tej firmy za rządów Pana Woziwodzkiego a teraz to wielka ściema i niewiadoma..... Jedna zaciążyła druga robi Kawki trzecia dobra minę a Krysiński to tu to tam taki Wał co on jako doktor panimaju..... Mówi że coś... ACZKOLWIEK CO

Atmosfera

A skąd masz takie wieści? Jak coś wieści to mów otwarcie

Jaki
@Atmosfera

Z tego co wiem roboty jest pełno ale ludzie odchodzą bo atmosfera jest tragedia a to duża wina pracowników z długim stażem pracy i w hu.. lecą a na innych zgarniają

@Trzecia

Po pierwsze sprzedaż założona po 30 mln., na lipiec i sierpień. Na pewno nie wyrobimy a co za tym idzie wynik ebit poniżej 100% skutkuje brakiem premi według nowej karteczki.

I co tu zrobić

W przyszłym roku minimalna stawka ma być 19,60 brutto no to w rawagu znowu niektórym się uda dostaną podwyżkę od rządu.

patryk

chciałbym dowiedzieć się o warunkach pracy i panujących zasadach jak również dowiedzieć się jaka jest atmosfera

Szukają mistrza na Cnc jest rekrutacja ktoś coś więcej odnośnie tego działu i tych dwóch mistrzów może powiedzieć odnośnie atmosfery i pracy jaka tam jest ?

Brata
@Zainteresowany

Szukają wielu pracowników bodaj 8 ogłoszeń na olx od spawacza poprzez operatora cnc tokarza serwis jakość konstruktor pytanie czy warto się wiązać z tą firmą..... Bo czytając i zasięgając języka okazuje się że jest jak jest jakieś Kolesiostwo Krycha i reszta bandy jakieś podkradanie pomysłów nagminną plotką jest. Pani Agnieszka B. to temat dla dobrego prawnika.... A sorry Ona nim jest, wielu podobno postarała się odplewić mimo tego że byli to wieloletni pracownicy czyż nikomu nie dało to nic do myślenia. Zasługi ma w tym wybitne a historia Gen... Dery to już mistrzostwo jak chłopaka Błażeja potraktowali pytanie czy to jest brak sumienia czy jednak błędy w zarządzaniu myślę że Pan Prezes też był w temacie wielu spraw niewygodnych. A tak pięknie jest jak tu dają auto tu sponsoring tu dla schroniska... Itp tylko czy nie lepiej zadbać o ludzi atmosferę płace... Myślę że nic nie jest dane wiecznie.

Wojo
@Brata

Przecież to nie kadry decydują kogo zwolnić. One tylko robiom co zarzond im karze. Wszyscy wiedza ze Firma sterują Państwo M. Prezio to jedynie słup. Nawet nagrody wrenczaja Panu M jako Prezesowi a nie slupowi C hahaha. To jest najlepsze. Wystarczy być lizi... nie umieć nic i być wysoko. Jak połówka Krychy umi sie tylko głupio uśmiechać a co umie ? Zarzond nawet jaj nie ma na tyle, żeby samym zwolnić pracownika tylko sie kadrami wyręcza. Niech potem wszyscy myślą jakie to właśnie kadry złe, a nie zarzond. Tak mało zarabiają ze muszkom nawet korzystac z darmochy automatu żeby słodkości pojeść. Żenada.

Przemek

Analogicznie dla poniżej wystawionych opinii, jak to jest Doktor K taki zły czy jak Dyrektor była B... złą kobietą była czy jak ....jak to się przekłada na atmosferę w pracy czy Mistrzów też do tego można podciągnąć czy już nie a kierownicy ...może trzeba wszcząć dyskusje na forum co kto jak i dlaczego ....

Marzenka
@Przemek

Była, aktualna Dyr B zacionzyla z Rudym. To nie do ruszenie. Ale skandal ukrywajom

Ciekawski
@Marzenka

Marzenka , w ich łóżku byłaś czy Ci skuma , że już nikt cię nie chce zadowolić ? Ohydą trącasz .

Zostaw merytoryczną opinię o Rawag - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawag?

Zobacz opinie na temat firmy Rawag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawag?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawag?

Kandydaci do pracy w Rawag napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawag
2.7/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Tysiąclecia 5
    63-900 Rawicz