Opinie o Rawag w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rawag. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rawag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawag w Rawicz

Zainteresowany magazynier

Szukają ogłoszenie na OLX ie magazynierów. Czy umowe dają normalną o pracę czy śmieciówkę typu Lespin bo jestem zainteresowany.

Hehehihi

Ogłoszenie wewnętrzne szukają spawaczy , szkoda że tak nędznie płacą , jedynie tylko obiecanki cacanki

Jak Krych
@Hehehihi

Co to się dzieje tyle ogłoszeń o pracę spawacze konstruktor serwis jakość tokarz CNC .... czyż by tyle roboty było czy jak jakieś normalne stawki dają proszę o info w tym temacie czy warto

@Jak Krych

Miesiąc temu zaczęli pracować nowi na montażu i dostali 18.30 tak mówią nie wiem czy to prawda ale ja im wieżę. Najlepiej samemu zapytać na rozmowie

Papaj
@Odp.

18,3 na wejsciu a po 3 miechach do pul roku 20 plus premium pytaj sam

Adanos
@Jak Krych

Kiepska praca i płaca to ludzie się zwalniają, dlatego tylko ogłoszeń o pracę, braki kadrowe trzeba uzupełnić, ale jakoś nikt przyjść nie chce, nic dziwnego za taką marną pensje i podejście do pracowników jak do (usunięte przez administratora)

He-hi
@Papaj

Te 20zł. brutto po tych 6 miesiącach to nie tak zawsze

Hehehihi

Z tej firmy nawet Filipińczycy uciekają do pracy w Niemczech

Papaj
@Hehehihi

A ty ciagle jestes? Nie no tragedia pewnie jesteś zmuszany zeby tam byc? Chyba ze masz zal ze cie nie zabrali ze soba... kruca bomba ale w niemcach trza robić...eee to zostaje...

Spostrzegawczy
@Hehehihi

Z biur też ludzie uciekają.

@Spostrzegawczy

Nie na darmo tyle ogłoszeń że do pracy przyjmą ....no cóż niewątpliwie jest to wyzwanie jedni uciekają inni się zastanawiają coś tu nie pasuje

Jak woda w
@Gender

Pasować to mogą buty , to jest raczej kwestia decyzji

Ale z ciebie zj
@Hehehihi

Wiza magiczne słowo które nakazuje im wracać

@Jak woda w

Uff ależ riposta taka prosta

wiza
@Ale z ciebie zj

to nie wiza po prostu zabrali manatki i odeszli i nikt nie wie gdzie i dlaczego niby pojechali do Niemiec

Dla hej-terów półgłówków itp

I po co to wszystko piszecie ? Niedorobione sfrustrowane i byle jakie komentarze . Jak idzie Prezes czy którykolwiek dyrektor to pełen uśmiech i rękę pierwsi wyciągacie , Hipokryzja tak nazywa się ten objaw . Myślicie że nastawienie będzie inne ? Bzdura każdy komentarz prowadzi do większej niechęci rozmów tzw góry z dołem . Nie chcesz pracować idź do innej firmy , przyssani jak kleszcze do ciała i wysysają co mogą w zamian oddając chorobę zwaną hejt . Ciekawe co by się stało jak by nagle sieć stała się nie anonimowa ? Jak spojrzelibyście w oczy innym ? Bylejakość w pracy wynagradzanie sobie gooworkiem świetnie , to czym sobie wynagradzacie Sobie bylejakość w życiu ? Czytając te wszystkie pojazdy personalne zastanawiam się jak małego trzeba mieć by taki chłam wrzucać i w sumie jak mocne jest zabużanie psychiczne takiej osoby , lub może jest to dwubiegunowość osobowa ? Niemniej jednak wypij sobie browara i oglądnij TVP bo nic lepszego i tak Cię nie czeka w życiu drogi Hejterze .

@Dla hej-terów półgłówków itp

Widać żeś biurowy lub jakiś podlotek biurowego

@Dla hej-terów półgłówków itp

Widzę że wypowiedziała się jakiś z góry który siedzi przy korycie i zjada to co najlepsze . Nie wiedziałem że te wszystkie pierdy czyta też VIP

Robot
@Dla hej-terów półgłówków itp

Ciekawe co by się stało jakby od teraz jak ktoś jest (usunięte przez administratora) , oszustem , kłamcą itp. i odrazy by miał to wypisane na czole .

Inżynier Jakości

Nieprzygotowani do rozmowy kwalifikacyjnej. Brak szefa jakości, który się umawiał na rozmowę. Za to przyszedł podobno zastępca. Ludzie bez pomysłu i podejścia do rozmowy. Praca dla świeżego jakościowca nie dla kogoś z konkretną widzą i doświadczeniem. Myślę że około 5000 zł netto można dostać bez premii i czegokolwiek.

Pytania bez ładu i składu, ciągle drążyli metodologię 8d jakby to rozwiązywało wszystko.

Zenek

Sie podziało. Królowa spadła s tronu. To knajpy tys padnom. Kto bedzie tam jesc ?

@Zenek

Jak to przecież być nietykalnym .........to aż tak musiała przeskrobać przez nią odeszło wielu ludzi wielu się pozbyła i teraz ona to musiało być grubo

Piotrek
@Gender

No niedobrze ludzi wykorzystywała. Nosili obiady, musieli wozić na myjnie choć było 100metro do myjni. Sama szła na 8 godzin i o 4 już myk do domu. Wszystko innym kazała a i kasy nie dzieliła równo.

Patrycja
@Zenek

Druga Królowa wcionz w laskach Prezia. Materiału nie ma z czego robić. Straciła ochronę Krolowej. Poniewiera ludzi, urlopy zabiera, a sama pod parasolem Tomcia

JakTen
@Patrycja

Druga Królowa musi być bardzo asertywna skoro kryje się pod skrzydłami Tomcia jednakże czas pokaże co tam w trawie piszczy

Mati
@JakTen

Gdzie ! Dyrektorka robi Pawciowi kawusie coby jej nie opieprzał. Tylko to nic nie daje. Tyle już ich było i każda złe. Pawcio jedzie z gęby najlepszy.

Ted
@Mati

Czyli nic nowego darcie papy jest modne więc skoro moda wyprzedza inteligencji szyk ....

Bertus
@Ted

Pawciowi po prostu śmierdzi z gęby. Moze zębów nie lubI myć

Grechuta
@Bertus

A ty cały capisz na dodatek jesteś nierobem , nie nie potrafisz . I można by Ci nawciskać ale jesteś na to za głupi .

@Grechuta

Moze to nieprawne majty i skarpety. Taki męski zapach.

Magda
@Zenek

Ile zarabiają w kontroli ?

Robol

Brak podwyzek , ciagle uganianie , wyrabianie chorej sprzedazy , tworzenie chorych sytacji , ogolem firma schodzi na dno coraz bardziej , kiedys tam sie przychodzilo do pracy z przyjemnoscia dzis rano czlowiek wstaje idac tam nie wie co go czeka . Moze kiedys sie zarabialo duzo w Rawagu , dzis zarobi sa tam jak w innych firmach w okolicy , tylko bez dziwnej atmosfery . Firma zaczyna miec problemy kadrowe , duze braki bo ludzie odchodza a tlumow juz nie ma do pracy pomimo tylu ogloszen wszedzie , bo tak sobie zepsuli renome . Jezeli sie wybieracie do Rawagu to powaznie sie zastanowcie , juz niedlugo mam nadzieje ze uda mi sie opuscic ten okret bo na dluzsza mete nie ma perspektyw ... s

Titanic....

Ten okret juz za dlugo nie poplynie , firme juz nie stac by kupic wlasne maszyny na cnc , wyporzyczaja z zewnatrz bo nie ma pieniedzy na inwestycje , mialy powstawac nowe hale na przeciwko i temat umarl . Juz sie koncza wysylki na k... mac i byleby bylo , reklamacje robia swoje klienci maja dosc takiego natloku niedoskonalosci , nie inwestujac w sprzet ludzi i majac dlugi sie nie ujedzie za dlugo . Drektorzy i nie tylko mysla jak usprawniac produkcje a w rzeczywistosci jak przychodzi koniec miesiac to najlepiej w tygodniu w kolo zegara siedziec i przyjsc w niedziele . Co tu duzo mowic , mozna pomalu ksiazke napisac o tym co sie dzieje ...

Zenek

No no ku.... Pan czerwony poryczy i hu... Wszyscy srają...Pani czerwona podnosi i staremu ciśnienie podniesie...zamiast procesy poprawiać to się drą...

jaro
@Zenek

Widocznie poprzez to ze Niemcy wymagaja od dyrekcji kierownictwa mistrzów sprzedazy a przed ewszystkim Jakości to odbija sie to na pracownikach darcie papy z byle powodu praca naokolo zegara i w niedziele tworzy niedoróbki i mnóstwo reklamacji .(usunięte przez administratora) to słowo za małe na to co sie tutaj dzieje .Jestem tu prawie rok, pracuję ale takich którzy dobrze przekażą swoją wiedzę i doswiadczenie to tutaj nie ma albo sie ukrywają .Serwis kręci ....sie po firmie zamiast interesowac sie produkcja pozniej jadą i nie domagaja na robocie a to brzuch go boli a to zab i tak kreca ze cos nie wiedza bo nie widzieli jak robi produkcja .Starsi pracownicy wspominali że (usunięte przez administratora)byłego mistrza malarni A.G(usunięte przez administratora) spowodował skok z 2 piętra swojego domu bo nie wytrzymał presji i stresu chwile popracował na innym dziale i bay.Wszystko sie rozeszło po cichu ale daje to mocno do myslenia że szkoda zdrowia na ta firme ,,,,,,,,,,,

jaro
@Robol

Witam a jak tam z pracą na produkcji jestem młody po szkole aplikuje jako slusarz ale slabo z rysunkiem technicznym czy jest szansa na prac e i ewentualnie w pożniejszym czasie robiąc szkole awansowac dodam ze jestem dobry jako konfident....bo słyszałem że tylko tacy maja szanse np.młodzi w serwisie i paru innych z produkcji co w biurze kawe parzą.Dałbym z siebie duzo Zeby sie nie narobi c a dxion zleciał skoro im sie udało to czemu nie spróbować ......

jateztampraccowałem
@jaro

Jaro. A zobacz tych w zielonych mundurkach, którzy sobie chodzą, chodzą i chodzą. Jeżeli przychodzą trzy osoby obejrzeć jedną szybę i jeszcze ją (usunięte przez administratora) to chyba coś jest nie halo.

MIsiek

Krycha opowiedz więcej .....

Robol
@MIsiek

Mowi sie niemcy wymagaja ale to drekcja sie godzi na to wszystko obiecuja im miliony bojac sie o stolki , bo gdzie taki dostanie prace za taka kase w okolicy , co z tego ze sie nazywa drektor czy but skoro nic nie potrafi a kwalifikacjach zawodowych nie wiele moze powiedziec , biora kredyty by splacic niemcow i firme pchaja na dno , stad nie zaplacone rachunki w zakupach , ciagle jest za malo ta dziura sie poszerza a co za tym idzie firma idzie w zlym koerunku , poprzez nieudolnosc rzadzacych ludzie zostana bez pracy bo taki zawsze jest final .

lza
@Robol

Zieloni to norma chodzą i szukaja ale jak brak wiedzy i doświadczenia rysunkowego to nie wystarczy poklepywanie sie z produkcja zawsze im wcisniemy bubla jak ma isc na szybko .Gdzie nie zajdziesz krzyki i wrzaski o co tu chodzi kto na to pozwala chyba ci co boją sie o swoie stołki

kapitan hak
@Titanic....

Rozumiem ze ekipa Ma...e plus dyrekcja z Panią Bartkowiak nie spełniaja pokładanych w Nich nadzieji na to ze okret bedzie płynoł dalej będzie bo zawsze znajdą sie tacy którzy beda narzekac ale robote i tak musimy zrobić lepiej lub gorzej wiec do roboty ......

sok
@kapitan hak

Pani Bartkowiak można ksiązke napisac o kompetencjach tej Pani .......

Zenek Martyniuk
@MIsiek

Krycha... pochwał sie jakie wały i M i N robisz....w końcu to wyjdzie...

Robal
@lza

O zielonych nigdy się nie mówiło dobrze. Chodzą i chodzą ale czy coś z tego chodzenia wychodzi? Ogólnie firma upada. Ludzi przyjmują którzy nic nie umieją. Umowy śmieciowe to plaga. Nie dają normalnych bo im się nie opłaca. Wypłaty coraz mniejsze. Roboty średnio. (usunięte przez administratora)

Pasikonik
@Robal

Gdzieś trzeba znaleźć oszczędności aby nową halę postawić i nowe maszyny kupić, a najłatwiej i najszybciej jest zabrać pracownikom i szukać taniej siły roboczej

@Robol

Mam propozycję do kadry żeby w zakładzie powstała komórka jasnowidzów i wszystkie osoby które o wszystkich wszystkie wiedzą i wiedzą kto pisze opinie aby te osoby wykrywały reklamacje na wyrobach

Pendrok
@Robol

Hipokryta no , Sam siedzi a innym odradza . Rzetelny jesteś mmmmm gratulacje braku klepek . Akalamitke w głowę i smaru nakłaść przynajmniej będzie w czym przechowywać te smar . Myślę że rozumiesz ostatnie zdanie , tak żetelna jest twoja wypowiedz właśnie .

Dziwna ta firma pracownicy chodzą jak za karę większość ma gdzieś wszystko , połowa ludzi w rawagu jest do wymiany , wszyscy chcą dużo zarabiać ale nikt nie chce cos dać od siebie , wszyscy pragną zmian ale nikt nie chce nic zrobić by było lepiej , rawag potrzebuje wielu zmian ale te zmiany najpierw musza dojść w ludziach by zmiany finansowe nastąpiły

@Nowy

Po kilku latach nawet jak się starasz i próbujesz coś zrobić a widzisz że cię olewają i nic z tego nie masz tylko tyle co na przeżycie Sam stajesz się jak inni. A jeśli chodzi o tych co są na górze to im jest dobrze więc niby po co zmiany kasę mają dobrą

Stary
@Nowy

Do wymiany to jest szef produkcji,on jest tylko po to by robić cięcia w nadgodz

Żart
@Nowy

Jak dasz coś od siebie to i tak tego nikt nie zobaczy ,więc o co ci biega twoje myślę jest jak kostka brukowa nic nie warta a po drugie brak podwyżek się do tego skłania jak ludzie pod chodzą do pracy .

Dobry
@Żart

Jeszcze trochę to zostaną tu sami emeryci wszyscy młodzi uciekają olx zalane ofertami pracy z tej firmy a nikt tu nie chce przyjść , duże braki kadrowe są straszne braki wręcz ...

Młody
@Stary

Ot to odkryta Ameryka , każda funkcja ma założenia o cele , ale co możesz o tym wiedzieć jak kręcisz te samą śrubę tyle czasu a na koniec zmiany orientujesz się , że gwint jednak jest lewy ?

Obserwator

Co się tu (usunięte przez administratora)? Jakiś prywatny czat czy opinie o firmie. Ludzie ogarnijcie się, takie pierdy piszecie że czytać się odechciewa.

Luzik
@Obserwator

Prawda w oczy kole.

@Obserwator

Każdy pisze to co chce i nikomu do tego jak nie chcesz to nie czytaj

Mariusz Jeżycki

Witam wszystkich . Widzę , że szukają koordynatora projektów w Firmie RAWAG. Czy ktoś odpowie mi rzetelnie czy warto i ile jest osób na tym stanowisku ?

Kolo
@Mariusz Jeżycki

Jeśli lubisz (usunięte przez administratora)w chaosie to się nadasz. Jeśli lubisz porządek to zapomnij.

Krych
@Mariusz Jeżycki

Jak chcesz mieć naukę następnego jenzyka obcego to wbijaj. Łaciny nauczy Cie sam Szef Pavel.

Alberto
@Krych

Jescze pomysły Ci zajomie, żeby sie na parapecie utrzymać, podłoży Ci swinioka, a nawet sie pobije do straty zemba, żebyś wiedzial kto tam żondzi. Nie zapomnij, ze i do Wodza doniesie. Taki gość, chłop od tira.

Tender
@Alberto

To nie nowość z tymi patentami zawsze to robił więc spokojnie nic się nie zmieniło zwłaszcza jak doktora robił to właszczył co popadło skoro teraźniejszość jest taka a nie inna i jeszcze swinioki rozdaje no to już czas z Tronu . .

@Mariusz Jeżycki

Coś nie ma chętnych na te stanowisko ? Po rozmowie mam wrażenie że raczej masz robić prace za konstruktora i technologa czyli popychadło. Za te pieniądze życzę powodzenia w szukaniu . Za niewdzięczne stanowisko to chociaż oferowali byście inne pieniądze .

@Mariusz

A gdzie, mister Tir sie ciesze, jak naiwniaka znajdzie za niska krajowa. Potem nim popycha. Tam jest tak rotacjja ludzi, bo nikt nie wyczymie.

@Mariusz

Czyli jest więcej osób na tym stanowisku ?

Łapek
@Mariusz

Był jeden ale poszedł w długą . Nawet jego nie potrafili utrzymać . A dobry był bynajmniej nam szybko załatwiał tematy na produkcji , niestety za mocno trzymał się Tirowca a ten się cieszył że ma go z głowy . Nabijał się z niego że mu poszedł na rękę zwalniając się .

Czy ktoś widział ten parking dla rowerów wielka firma a rowery na dworze będą stać masakra może z 20 wejdzie pod tą wiatę a gdzie reszta jak będzie padać deszcz czy śnieg lub jak będzie grzać słońce dotkin takiego rozgrzanego roweru a już nie mówię jakie będą poobijane w tej małej kanciapie

tak

To prawda. Może dostaniem samochody służbowe.

Stasek

O to chodzi. (usunięte przez administratora) spazysz to będziesz robił a nie siedział

Xdxd

Pracujesz w Rawagu powinieneś autem jeździć ????????????????????

Odp.

O co wam chodzi w rawagu tak dobrze płacą że każdego stać na wypasioną furę

Dgr

Co pyruski za gorące rurki od siodełek , przecież jak macie dać dwa złote za siodełko to wolicie bez .

???

Czyje te fotki daj podpowiedź bo na pewno zaraz ktoś je usunie

Hhh
@???

Nie wchodźcie w link bo to wirus jest

Belmondo

Ile można siedzieć w tych kiblach

Nikt
@Belmondo

A ile można wykorzystywać innych

Tedi
@Belmondo

2/3 a kto Ci zabroni .

ZAQ123

Lala widzę , że masz wiele do powiedzenia . Opisz co Cię nurtuje w firmie .

Nie tylko spawacze się zwalniają, ale rzeczywiście myslalem ze tam zarabiają więcej. My na montażu to chociaz nadgodzinami sobie nabijemy wypłatę. Ta firma czasy świetności w zarobkach ma juz dawno za sobą. Tylko do góry myślą ze jest inaczej

Lala

Chłopie gdzie na montażu masz nadgodziny jeżeli gdzieś są to ja jestem chętny tam pracować bo ja jakoś od ponad roku nie widziałem nadgodzin i też robię na montażu ważne że kwartał zaliczony i kwartale będą dla biura choć sprzedaż fikcyjna znowu była

Cheniu
@Lala

A kwartale to co to?

prawda
@Cheniu

Dla roboli z produkcji nic . Dla kierownictwa to kasa

Cheniu
@prawda

aa dzięki, to znaczy, ze na produkcji nie ma premi? Zabrali ?

@Lala

Spojrz sobie na montaż drzwi. Tam co chwila ktos robi dluzej ale przychodzi na 4 lub na 2 zeby nikt nie widział ze się nie robi ale kasa się zgadza

Jacy kretyni tutaj pracują,jak możesz coś takiego pisać?

Głodowa stawka

Dwóch spawaczy się zwalnia , ale od dawna już wiadomo że Rawag kiepsko płaci . Ta firma ma farta że Rawicz to taka dziura że roboty brakuje i ludzie nie mają zabardzo wyboru w zakładach pracy

Junek
@Głodowa stawka

A jak ta stawka?

@Junek

Na dzień dobry 20 zł. Brutto ale na jakieś duże podwyżki nie licz , a może nic nie dostaniesz

Dariusz

Można ubiegać się u was o podwyżkę ?

Lala
@Dariusz

Chyba roboty

@Dariusz

Nikt nie zabrania

Do dyrekcji. Zróbcie coś z tymi bramkami bo jest tłok robi się kolejka że aż wstyd .

Kaczyński

Viatola musisz kupić, będziesz śmigal bokiem

Tłok to coś dla covida

Abc

Wiadomo kiedy będzie rekrutacja na stanowisko magazynier?

@Abc

Nie zanosi się prędko aby jakaś była.

Donosiciel dobroci

A som jakie przyjęcia Do transportu ? Mogę „donosić” jedzenie dyrektorkom. Na produkcji za dużo roboty.

myszkowianin

dzien dobry czy nie wiecie cos o nowej fabryce wagonów w myszkowie mozecie powiedziec jak wyglada praca w tym zakladzie

Sorry

Myszkowianin
@Kaczyński

Co jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Rawag - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawag?

Zobacz opinie na temat firmy Rawag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawag?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawag?

Kandydaci do pracy w Rawag napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawag
2.7/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Tysiąclecia 5
    63-900 Rawicz