Opinie o RONAL POLSKA SP ZOO w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RONAL POLSKA SP ZOO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RONAL POLSKA SP ZOO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RONAL POLSKA SP ZOO w Jelcz-Laskowice

Izabela

@Bingo, spróbuj powiedzieć coś więcej na temat niekompetencji osób zatrudniających w RONAL .W przeciwnym wypadku użytkownicy tego forum uznają, że jest to jedynie krzywdząca opinia sfrustrowanego nieprzyjęciem do pracy kandydata.

Gutek

Zastanawiające jest, że nikt od dość dawna nie pisze

Bingo
@Gutek

Daj mi czas do piątku i dorzucę parę słów o procesie rekrutacji i wspaniale działającym dziale HR :)

Bingo
@Bingo

Wracając do tematu HR, pracują w tym dziale najbardziej niekompetentni ludzie jakich udało mi się spotkać szukając pracy ;) Jeśli brakuje ludzi, albo pojawiają się narzekania, że są słabymi pracownikami to możecie iść przybić piątkę i pogratulować za ten stan Panom z HRu :) Jeśli nie szanuje się ludzi, którzy przychodzą na rozmowy to nie ma się co dziwić, że Ci lepsi znajdują pracę w innych firmach.

Tonik

Myślę, że dobrze pracuje się i dlatego tak rzadko zaglądacie na ten wątek!!

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jaka atmosfera w pracy?

FooFighter
@Zainteresowany

Daruj sobie. Popełnisz życiowy błąd.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RONAL POLSKA SP ZOO. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik ds. napraw / Szlifierz / Polernik
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Jelcz-Laskowice
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Kontroler jakości
Jelcz-Laskowice
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik kuchni/ Pomoc kuchenna
Compass Group Poland
dudus

pracowalem dla ronala ponad 10 zaczynalem od walbrzycha Pisze calke serio NIECH CBA sprawdzi "lepkich" ludzi a jest ich cala masa!!! Dudus

MINI

KUNDEL jesteś (usunięte przez administratora) czy zmądzrzałes !

Nikly

Prawda jest taka ze w żadnej fabryce w Jelczu, Oławie i okolicach nie zarobi się tyle co w Ronalu. Praca jest rzeczywiście ciężka ale jak ktoś ma jaja to na pewno da rade. Trzeba mieć trochę samozaparcia. Kierownictwo jak kierownictwo czepia się wszystkiego. Ogólnie nie ma co narzekać, nie żałuję że pracuje w Ronalu.

Kacz
@Nikly

Stawka godzinowa to 40% mniej jak autoportrety minimum naprawdę dobrze płacą hehe

...

czY MOGA PRACOWAC W ronalu KOBIETY???

Łukasz

Od czego tu zacząć? Ogólnie kołchoz. Fakt. Dziesiątego wypłata na koncie jest zawsze. System czterobrygadowy zabiera z życia 2 wekendy. Za to jest 5dni wolnego w tygodniu. Kierownictwo.... co dział to inny kierownik. Kazdy z nich ma swojego zastepce i td. Czyli banda darmozjadow. Jeden lepszy inny gorszy. Chyba na lakierni najbardziej normalny. Praca ciężka. Na kazdym dziale. Od odlewni po kompletacje. Niby koła z aluminium a ciezkie jak nie wiem. Czy polecam? Cięzko określić. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Manik

A jak w Ronalu wygląda praca kierowcy CE ktoś powie? To ich transport czy zewnętrzna firma? Jeżeli zewnętrzna to skąd?

Mirek

Ludziska jak jest na obróbce mechanicznej bo mam iść tam do pracy podpowie ktoś

TwórzcieZwiązkiZakładowe

Do Zarządu Ronala: Skoro wolicie zatrudniać Ukraińskie bydło na Polskiej ziemii, a Polaków gnębicie, szantażujecie i wyrzucacie z pracy, to Wyp..dalajcie na Ukrainę z tym całym swoim obozem !!! @abc -Trzymaj się twardo chłopie. Pozdro.

abc

RONAL jako taki się skończył. Nachalnie sprowadzają Ukraińskich kundli, a na Polaków szukają haka, aby wywalić z roboty. I to dotyczy każdego wydziału. Starzy pracownicy mogą zapomnieć o jakichkolwiek podwyżkach. Staż pracy we firmie nie ma żadnego znaczenia. Nagany i Dyscyplinarka za byle co. Atmosfera wśród załogi Wroga, podsycana przez Majstrów i Kierownictwo. Mobbing, oszustwa finansowe na szkodę pracownika, szykany, poniżanie, zastraszanie, konfidenctwo, wyzwiska, plotkarstwo. Omijajcie ten Syf kilometrowym łukiem.

rozmowa kw.

Rozmowa wygląda mniej więcej tak: jak się pan nazywa?.. podajesz imię, nazwisko.. nie znamy pana... co najwyżej praca jako robol...

bez znajomosci

Prace w biurze tylko dla znajomych, znajomy wciąga znajomego, nie trać czasu szukaj sprawiedliwych firm, poza tym kierownicy nie przyjmą doświadczanego inżyniera bo są idiotami po podstawówce, co napisał kolega wyżej, w Ronal najważniejsza wartości są: ZNAJOMOSCI.

Znajomir

Praca wyłącznie po znajomości... CV w ogóle nie są rozpatrywane, lądują w koszu,

olo

Do Tomek. Raz w miesiącu sobota, niedziela 12 godz. od 6.00 do 18.00 i drugi weekend od 18.00 do 6.00. Co do kodeksu pracy to mieszczą się w godzinach bo raz w miesiącu 5 dni wolnego od pon do p-tku. Sklep otwarty jest od 9 do 15. Stołówka czyli miejsce gdzie możesz zjeść posiłek przygotowany przez siebie w domu czynna cała dobę. A co do zmian to dni robocze trzy zmiany po 8h, a sobota niedziela dwie po 12h. Widziałeś może Ronal sprzed bramy więc po co zabierasz głos.

olo

Malwinka to ja ci życzę powodzenia zap.......lać na lince albo zawieszaniu przez pośrednika 8 lub 12godz za 1600 a facet który robi z tobą na zmianie to samo tylko przez Ronal ma 3000 + dodatki np. na święta, przy najmniej do niedawna tak było i w co wątpię że coś się zmieniło(taka sytuacja trwa nieraz miesiącami a nawet latami że pracują ci sami ludzie obok siebie). Praca w postoje przedświąteczne lub np. takie święta jak 3 maj to przy sprzątaniu pracuje ok 80% ludzi od pośrednika a reszta wolne, bo ktoś musi pracować..., przy najmniej do niedawna tak było i wątpię że coś się zmieniło. Popracujesz może chociaż tydzień to wtedy dojrzejesz i dorośniesz jaka to wspaniała praca przez pośrednika(tylko pośrednik na tobie zarabia oraz Ronal bo nie interesują go sprawy kadrowe). Na pewno powiesz "ale ludzie tam pracują przez pośrednika", pracują bo nie maja pracy i wyjścia. Widocznie jesteś bardzo mało doświadczona lub reprezentujesz pośrednika:), więc nie udzielaj się.

RRR

Ronal nie ma nic do zaoferowania oprócz całkiem niezłych zarobków. Pracowałem kilka lat na odlewnii i szczerze nigdy nie wróciłbym tam. To co się dzieje na tym dziale to jest jeden wielki cyrk, dyrektor tego działu zrobił sobie z niego jeden wielki folwark, majstrowie grają tak jak zagra kierownictwo, na porządku dziennym jest zabieranie pieniędzy. Zapierdziel niezły, w okresach letnich przy 40 'C na hali gdzie pot leci po d*pie strumieniem. A już całkowicie nie polecam Topialni na odlewnii, kierownikiem tam jest kompletny świr tzw LAJKONIK. Pozdrawiam TT

slepy

sa idioci w (usunięte przez administratora) tam np jak łukasz mazur z OR ze zmiany tomasza D. zobaczy koło to sie spuszcza na lince ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o RONAL POLSKA SP ZOO - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w RONAL POLSKA SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy RONAL POLSKA SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RONAL POLSKA SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 20 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RONAL POLSKA SP ZOO