Opinie o RONAL POLSKA SP ZOO w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RONAL POLSKA SP ZOO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RONAL POLSKA SP ZOO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RONAL POLSKA SP ZOO w Jelcz-Laskowice

Zamolilemq

Nie polecam. Wykorzystują ludzi gonią do roboty (usunięte przez administratora) brak bonów, brak wczasy pod grusza ibrak integracji itp. Nie polecam tam pracować uwiezvie mi że nie. Zarobki się pogorszyły nawet na nie korzyść pracownika zwykłego

@Zamolilemq

No trzeba przyznać, że nie brzmi to najlepiej. Trochę szkoda, że w RONALU pracownikom nie przysługują właśnie jakieś bony czy też wczasy pod gruszą. A co z prywatną opieką medyczną? Czy chociaż na to możecie tam liczyć?

Napleciak
@Izabela

Na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadają o nie wiadomo jak wielkich bonusach typu premia prezesa, bony na dzieci czy prywatna opieka medyczna. Potem zatrudniają i gdy przychodzi co do czego to mówią, że zostali źle zrozumiani i nic takiego nie mówili. W skrócie oszukają byle kogos zatrudnić. Z podwyżkami też ciekawie bo kierownictwo udaje że nie skyszy.

@Izabela

Przecież jest kasa na swienta przed Bożym Narodzeniem i to nie taka mala

Na jakie benefity można liczyć w RONAL POLSKA SP ZOO?

Pr

Żadne

Nnnnnn

W spedycji to pracują ludzie z łapanki. Brak kultury a szczególnie ten rozczochrany .Gdzie takiego do obsługi kierowców. Jak można tyle trzymać takiego(usunięte przez administratora) kiedyś komuś puszczą nerwy. Lepiej dac go dp zamiatania placu.

Wszystkie ronale idą pełną parą full zamówień w jelcz-laskowice zwalniają KIEROWMIK odlewni dawno powinien być zwolniony a wirus był tylko pretekstem aby Ronal jeszcze zamknąć na dwa tygodnie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RONAL POLSKA SP ZOO. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Ustawiacz pras krawędziowych na dziale obróbki mechanicznej
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. form wtryskowych
Jelcz-Laskowice
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Kontroler jakości
Jelcz-Laskowice
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik kuchni/ Pomoc kuchenna
Compass Group Poland
Tomasz

Dodatek świąteczny jest raz do roku około 1500netto zł zależy od dochodu na osobę w rodzinie co do benefitow to jest kilka godzin darmowego baseny w Jl ubezpieczenie grupowe jest za które płaci pracownik integracja raz w roku zarobki nie najgorsze ale mogły by być lepsze w sumie po 10 latach +/- 4 tys zł netto

XXXXX

Chodzi mi o podstawa plus nadgodziny to ile w miesiącu Brutto?

W06 Wałbrzych

Bojkot na 50 lecie. Odlewnia pokazała charakter!!!!

gała21
@W06 Wałbrzych

taki bojkot że na imprezę poszli

last

będe pracował juz rozmawiałem z liderem majster tez się zgodzil

xyz

czy to prawda ze na początek dostajesz 2000 netto

pub

to nie ja

enka_zonka

uwaga na gwał...

Glacak

Czy ktoś zna kolegę Tadeusza z kontroli jakości w ronalu?

Rico

Nie dajcie się wciągnąć do pracy na odlewnie. Katorga a nie praca. Ogromne temperatury pracy. Tempo ponadprzeciętne. Chamskie zachowanie przełożonych i nie mówię tutaj o kierownikach tylko niżej. System czterobrygadowy przyjęty w tym zakładzie jest morderczy. Praca w weekendy po 12h. Jedyne co jest tam dobre to płaca. W okolicach 3000/mc. Ale zdrowie jest bardziej wartościowe. Mówię tutaj o odlewni, nie wiem jak na innych działach.

GOŚĆ
@Rico

Podaj przykład proszę interesuje mnie tam praca

Guci
@Rico

Ja właśnie ciągne L4 do końca roku. Później się zobaczy. Pozdrawiam chłopaków, którzy musieli wstać dzisiaj na 6:00 do pracy.

Kriss

W Ronal-u powstały Związki Zawodowe.Może będzie lepiej.

@Kriss

Piszesz o Ronalu w Jelczu? Kiedy przyjdzie czas na Wałbrzych?

FooFighter

Kiedy ludziom z Wałbrzycha urosną jaja i zmobilizują się by walczyć o swoje.

Popieram prawdziwe zwiazki
@FooFighter

Gdyby założyli prawdziwy związek zawodowy w Jelczu to by tak samo był w Wałbrzychu bo jest jeden prezes na polske(3zaklady) i związek jest zakładany na wszystkie zakłady ale z tego co mi wiadomo to Jelcz ma tylko jakaś imitacja związku wewnątrz swojego zakładu tak więc niewiele się różnią od walbrzycha

@Popieram prawdziwe zwiazki

Pojecia gościu nie masz o tym, co tutaj majaczysz. Związki Zawodowe działają niezależnie, niepodlegle od Prezesów/Dyrektorów. Inaczej nie byłyby Związkami. Związek może założyć każdy zakład odrębnie, podlegając pod Zarząd Krajowy (Solidarność lub OPZZ). Poczytaj ze zrozumieiem, albo Zamilcz głupcze.

Trochę w temacie
@FooFighter

Nikt nie pisał że związek podlega pod prezesa ronala, tylko że jak by np. Związek podlegający pod solidarność był w 3 zakładach to by miał jeden zarząd związku (prezesa związku, zastępcę i skarbnika). Chyba że w każdym zakładzie zwiazek pod kogoś innego by podlegał wtedy mogą byc różne 3, z tym że jak w jednym będzie założony np. Solidarność to pracownicy z innych zakładów mogą się dopisywać do związku przez to że jest jeden właściciel (prezes ronala na polske) dziękuję za uwage

Trochę w temacie
@FooFighter

Tak więc panie foofighter jak macie prawdziwy związek w Jelczu to dajcie znać co i jak do Wałbrzycha i ludzie z zakładów w10 i W06 mogą się do was dołączyc. Pozdrawiam

Pracownik ronal Wałbrzych

Tak z ciekawości na czym polega związek u was w Jelczu? Podobno jest to związek wewnątrz zakładowy który za wiele nie może

@Pracownik ronal Wałbrzych

"Za wiele nie może" Wałbrzych, mając takich tumanów jak TY. Bo kto i z kim ma u Was założyć ZZ skoro nie macie jaj i odwagi walczyć o swoje. Nie wspominając już o Waszej wrodzonej tępocie.

Izabela

@FooFighter, dziękuję za Twoją rozwiniętą wypowiedź na temat pracy w RONAL POSKA. Pisałeś coś o usuwaniu negatywnych komentarzy przez administratora, nie zgodzę się z tym. Wszelkie komentarze, które są usuwane to jedynie te, które nie są zgodne z zasadami zawartymi w regulaminie GoWork. Komentarze negatywne widnieją tu tak samo jak i te pozytywne. Każdy ma prawo do własnego zdania. Coś co jednym nie odpowiada dla innych może być miłym doświadczeniem. Czy znajdzie się na forum jeszcze ktoś, kto opisze pracę w RONAL?

@Izabela

Pisałem o cenzurowaniu wypowiedzi przez wasz serwis. Czytaj ze zrozumieniem i nie manipuluj wypowiedzi.

Izabela

@nnnnnnn , @FooFighter, czy zechcecie napisać parę słów więcej o pracy w RONAL POLSKA? Na forum GoWork najbardziej cenione są wypowiedzi rozwinięte, merytoryczne, z uzasadnieniem i zgodne z prawdą. Tylko takie dają szerszy pogląd na to, co w danej firmie się dzieje. Zachęcam Was do rozwinięcia swoich wypowiedzi.

@Izabela

Chcesz wypowiedzi zgodnej z prawdą (do bólu) o Ronalu? Zero rozwoju i perspektyw w wykonywanym zawodzie. Zero podwyżek wynagrodzenia. Zero zasłużonych awansów. Zero majówek, świąt kalendarzowych, oprócz dwóch głównych tj. Wielkanoc i Boże Narodzenie +Sylwek. Zero śniadań na stołówce, bo masz "żreć na linii i (usunięte przez administratora) (cytat kierownika) Zero poszanowania praw pracowniczych, mobbing, poniżanie, kpiny, oszustwa finansowe, (usunięte przez administratora) kierowników. Nieustanne przeciążanie pracownika zawyżając normy ilościowe, jeden pracownik na 2-3 linie produkcyjne ( 3 linie x3 maszyny = 9 maszyn na 1 pracownika !) (Inspekcja Pracy + Prokuratura) W planach obciążenie pracowników dodatkową 4 linią produkcyjną !!!! Ludzie po 30stce siwi jak gołębie, ze stresu, nagonki na ilość, ciągłego nękania naganami, groźbami utraty pracy, itd. !!! Wielu ludzi po zawałach serca, oraz z chorobami kręgosłupa (przez Ronal) ,wyrzuconych z pracy bez podania przyczyn !! Tak Was właśnie poszanują w tym obozie !! bo to nie jest "zakład" pracy. Biurowych nie pytajcie o opinię. Oni nie chcą widzieć i słyszeć co się z ludźmi wyprawia. Ich światek za biurkiem jest OK.

@Izabela

Wszystko, całą prawdę "usuńcie przez administratora" !!! Po co w ogóle istniejecie sprzedajne świnie !

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Może dowiem się coś więcej o pracy?

@Gregor

W Ronalu na każdym dziale brakuje ludzi ,aplikuj gdzie chcesz pracować

@Gregor

Ludzie uciekają z tego obozu. Przemyśl lepiej swój krok.

nnnnnnn

jest cieszko

MajstereK z odlewni wrocil do pracy z L4 ( psycholog podobno ) po tym jak potracił dziewczynę i jak zwykły tchórz uciekl . Czy osoba , ktora jest nieodpowiedzialna, zachowująca się jak wariat a teraz w dodatku zwykły tchórz jest na odpowiednim stanowisku? Przecierz posiada uprawnienia.. masa szkoleń z pierwszej pomocy ( dział odlewnia , gdzie o wypadek , osłabnięcie z powodu temperatur nie jest trudno) Jak mają się czuć pracownicy którzy wrazie W są swiadomi, że ich majster poprostu nie da nogi co pokazał ostatnio. Oby kierownictwo oraz dyrekcja wyciągnęła odpowiednie wnioski i zareagowała na to. Pozdrawiam

Stefan

Jesteś na pewno jednym z jego ulubieńców ( w cudzysłowie ; P) Jak się zachował tak się zachował - nikt nie wie , jak postąpił by w takim nagłym zdarzeniu każdy z Was dopóki to się nie stanie To nie jest sytuacja dotycząca innej osoby tylko bezpośrednio Ciebie Jak komuś się coś dzieje możesz działać rozsądnie , ale jak ktoś za Tobą strzeli z broni to nie wiesz co zrobisz i jak się zachowasz - może uciekniesz , może będziesz stał zamurowany - nie dowiesz się dopóki się to nie wydarzy i obyś się nie dowiedział Pozdrawiam

Ronallinho

Zakończył pracę w Ronalu, w marcu 2018.

nnnnnn

Witam zaczynam Pracę w Ronalu

@nnnnnn

Samobójstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o RONAL POLSKA SP ZOO - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w RONAL POLSKA SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy RONAL POLSKA SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RONAL POLSKA SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 20 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RONAL POLSKA SP ZOO