Opinie o RONAL POLSKA SP ZOO w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RONAL POLSKA SP ZOO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RONAL POLSKA SP ZOO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RONAL POLSKA SP ZOO w Jelcz-Laskowice

Kuba Chemik z Jelcza

Chciałem podziękować wszystkim za dobra współprace. Przepracowałem w Ronalu dobre 6 lat, świetne miejsce, dobre perspektywy, sety niestety żona mieszka na drugim końcu polski i przedemną przeprowadzką. Chłopaki kończę z końcem grudnia, przed nami jeszcze dobra imprezka :) trzymajcie się.

Marek K.

Świetny zakład, pracuje tu już ponad 2 lata. Dobra opieka, przyjemne bonusy, atmosfera tez ok. Organizacja mogła by być lepsza, ale ogólnie jest ok.

Ja tam jestem bardzo zadowolony, ale widzę, że zaczyna się walka o pracownika, bo pod bramą inne zakłady rozdają ulotki i kusza przejściem do pracy u nich... 2 osoby z mojej zmiany przeszły w czasie wakacji i co ciekawe od tygodnia znów pracują w ronalu, wiec w innych fabrykach wcale nie jest tak kolorowo.

pracownik Krzysztof

Jestem zadowolony, że mogę pracować w tej firmie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RONAL POLSKA SP ZOO. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik ds. napraw / Szlifierz / Polernik
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler jakości
Jelcz-Laskowice
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. form wtryskowych
Jelcz-Laskowice
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Pracownik kuchni/ Pomoc kuchenna
Compass Group Poland
Mariusz

Pracuję już trzeci rok i jestem zadowolony

Maciek

Prwcuje tu już 2 lata i jest świetnie!

Czy nowo zatrudnione osoby w RONAL POLSKA SP ZOO otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Aneta Kownacka

tak, Ronal to normalna firma, a jak jeszcze polecisz znajomego ktorego zatrudnia to dostajesz 3000 zł

Aneta Kownacka

Szkoda, że musiałam zmienić miejsce zamieszkania Ronal to najlepsza praca w ktorej do tej pory pracowałam te 3 lata przeleciały tak szybko. Pozdrawiam cala moja brygade. Pozdrowienia od "Żanetki" wy juz wiecie od za co :)

Marek K

Moja firma zawsze na propsie, to juz 4 rok w ostatnim czasie duzo zmian na plus, dobra ekipa, dobra kasa, dobre wsparcie. Polecam

Jacek Rudy

Siema, pracodawca jak najbardziej spoko dostaje trochę dodatków i wyciągam dość dobra kasę. Zależy która zmiana ale generalnie jest ok i najlepsze są bezpłatne dowozy bo nie trzeba tracić kasy na paliwo. Ostatnio dostaliśmy więcej kasy na obiady i mają być nowe pakiety medyczne a tego tak rozbudowanego nie ma w innych miejscach. Całość bardzo na plus dlatego przedłużam umowę.

jestem za

poczytałem i trochę mi do śmiechu było a trochę tak nieswojo...powiem Wam ludzie, że to jak tu jest od nas samych zależy, pracuję od kilkunastu lat, fakt, lekko nie jest, praca zmianowa dokucza czasem, pracujące dwa weekendy, trzeba dźwigać, ale gdyby tak się dało, że kasa z nieba lecieć będzie to byśmy wszyscy w chacie siedzieli, pokory trochę Panowie, Kierownictwo faktycznie jedno lepsze, drugie gorsze, słyszy się opinie od innych ale ceni się wysokie zarobki, nie oszukują, odprowadzają składki jak należy, Ukraińcy nie przyszli to dlatego, że chciano nas wykiwać ale dlatego, że nas POLAKÓW brakuje! jesteśmy leniwi i wybredni, taka karma, narzekanie mamy we krwi, paluszek i główka to szkolna wymówka...chcielibyśmy leżeć i po pięć tysi na konto dostawać. tak się nie da. mamy najlepsze ubezpieczenie grupowe, najwyższe bony na święta w gotówce, nadgodziny płacą 100%, nie 50%, jest dyspozycja i premia większa jak średnia krajowa. w tej sytuacji przymykam oko na to co mi się nie podoba, z ludźmi za dużo nie dyskutuję, bo z każdej pierdoły robi się ferment typu tata a marcin powiedział, masakra ile wersji człowiek jest w stanie dorobić do tej pierwotnej. płacą za pranie ciuchów i jeszcze mydło dają, dowożą do roboty, karnety do siłowni i na basen, do tego fajny system nagród pracowniczych za ciekawe pomysły, nawet 2500 można zgarnąć jak się ktoś mózgownicą ruszy, nagrody za wykrycie wad, naprawdę 10-go jest się zadowolonym. każdy dział poszukuje pracowników, idźcie, zgarnijcie 2000 za polecenie, zostańcie choć rok i potem swoje zdanie tu przytoczcie, te beznadziejne opinie pochodzą od ludzi, którzy albo pracowali miesiąc albo tak nawalili, że się z nimi ronal pożegnał a teraz zrozumienia na forum i poparcia szukają, ten kto tu długo pracuje nie narzeka, cieszy się z nagród za wieloletnią pracę, ostatnio było po 180 zł za rok, kupa kasy, kto tyle zapłaci? autoliv a może elica? nigdy, nie wierzcie w to, tylko ten co tu na dłużej miejsce zagrzeje jest w stanie wydać wiarygodną opnię, idźcie i sami się przekonajcie, póki jeszcze pracowników szukają

Łysy
@jestem za

Polacy przyszliby pracować ale za godne pieniądze. Dla przykładu w Niemczech ciapach zarabiają dużo więcej w Ronalu niż Polacy w Polsce. A co do zarobków to nuważasz za dobre aby godnie żyć ? Dobre pieniądze to 3200 zł na rękę? Nie bądź desperatem! Jesteśmy 15 lat w uni europejskiej i powinniśmy zarabiać jak zarabia się w uni, a my daleko z tyłu. Wykorzystać tego robola do bólu za darmo najlepiej!!!

FooFighter
@jestem za

@jestem za Ty chłopie upośledzony jesteś? Czy może jesteś cwaniaczkiem zza biurka i wcielasz się w rolę szeregowego pracownika, pisząc bzdurną propagandę na korzyść Ronala? Ludzie latami zarabiają w tym samym przedziale płacowym, bez podwyżek które im się należą chociażby z regulaminu pracy. Więc uciekają bo jaki sens? Ciągle słyszysz: "Zabieram Ci 50zł, zabieram Ci stówę, muszę Cię ukarać, niestety na wypłatę będzie bolało.." itp.! Za byle co ! Za twarz, nazwisko, odważną postawę w obronie swoich praw i racji !? Kto będzie dosłownie ciężko harował na kary finansowe, których powody są wręcz zmyślane, aby pognębić pracownika? Udajesz się do Dyrektora ze skargą, bo złamano prawo pracy i co słyszysz? "Pana Nazwisko, Pana Wydział, JAK DŁUGO Pan u Nas pracuje? "...? Mobbing, szantaże, ignorancja, śmiech w oczy ! Tak jest właśnie w Ronalu !!!

Kacz
@jestem za

Dobra praca? Stawka godzina poniżej minimalnej krajowej ,50% wypłaty to dodatki uznamy lub nie,bony na koniec roku 800 brutto rewelacją brak wczasów pod gruszką,o urlopie wakacyjnum dowiesz się góra 3 dni szybciej dasz radę zaplanować i zarezerwować z rodziną,ale najlepszy pomysł to oddawanie wolnego dnia za święto w twoim dniu wolnym brawo płacą już 2000 jak się kogoś ściągnie bo nikt nie chce pracować w takich warunkach,na niektórych działach dzwigają po 16 ton na zmianę zero szkodliwego to taki dobrobyt

Odlewnik
@jestem za

Który dupowłaz kierownika to pisał? Dziś o 6 rano było blisko 50 stopni jak nie więcej bo okna pozamykali a dystrybutory z woda ciepłą wodę leja nawet na Orlenie w misce psom dają zimna wode

Izabela
@Odlewnik

Niestety wysokie temperatury to częsty problem w tego typu miejscach pracy. Pracodawca ma obowiązek zapewnić w takiej sytuacji wodę pitną. Próbowaliście rozmawiać o tej sytuacji z przełożonymi RONAL POLSKA SP ZOO?

Kaczor
@jestem za

Premia nie jest wyższa jak średnia krajowa,jest dość duża ale wiynika to z tego że stawka zaszeregowania jest poniżej minimalnej, za nadgodziny płacą setki bo to system czterobrygadowy,bony są wyższe bo wczasów pod gruszą nie ma ogólnie praca ciężka z grafiku wychodzi około 90 godzin więcej jak w zwykłym systemie nie licząc dodatkowych 4 godzin z niedziel. Dodam że 2 weekendy po12 godzin to standart i daje po kręgosłupie ,autoliv lepiej płaci za godzinę ale mniej godzin dlatego tu troszkę więcej

xxxxx
@Kaczor

Ale z nadgodzinami 4000 netto jest?

Tomasz
@xxxxx

Tak

Jon
@jestem za

Ty człowieku raczej sam nie wierzysz w to co napisałeś! Opis na potrzeby zatrudnienia... pracowałem kilka lat, zwolniłem się sam, namawiano mnie bym został, że ogólnie będzie lepiej, że mają wobec mnie jakiś plany itd. Ludzie nie wieżcie w te brednie! Z nadgodzinami otrzymasz nieco ponad 3tyś zł na rękę, ale każda ta zarobiona złotówka będzie przez Ciebie odczuta FIZYCZNIE.. Jeżeli jesteś jak KOŃ do roboty, nie potrzebujesz dni wolnych bo lubisz być w pracy i 3tyś jest dla Ciebie wystarczające to ta robota jest dla CIEBIE. Jeżeli cenisz sobie swój czas wolny i za 3tyś nie chcesz zrobić z siebie BEDUINA który na tylko 2 przerwy to daruj sobie ten kierat. Ten koleś co tak zachwala, tą wylęgarnie kalek pewnie ma rodzinę, braci, szwagra, kuzynów, sąsiadów, niech ich zaprosi do tej WSPANIAŁEJ PRACY, a wszyscy go zniemawidzą, następnie przeklną.

Roni
@jestem za

Nie oszukuja ? A na umowie 6 zl brutto z 2015 roku to nie (usunięte przez administratora) ? Aby tylko pracownika oszukac jak sie zwolni i urzad skarbowy oszukiwac hahaha gnoje

Zibi
@jestem za

Tak jak mówisz, nygusy zawsze będą narzekać. Ja tam przepracowałem zaledwie rok co prawda, ale nie narzekałem na kasę, warunki no ciężkie bo to odlewnia nie przedszkole. Fakt że podpierdalaczy nie brakowało ale raczej pozytywnie wspominam ten czas. Może pracował bym dalej ale zagranicy mi się zachciało.

@jestem za

Też mam wrażenie że negatywy wypisują ludzie, którzy przepracowali tu tydzień. Ja pracuje w ronalu już 6 rok i jestem bardzo zadowolony.. fajna ekipa, dobre bonusy i ta atmosfera której nie ma u prywaciarzy.

Rafał Hajdaniuk
@jestem za

Dokładnie, teraz za polecenie jest 3000 zł. Dużo dodatków, pakiet medyczny. Ronal to naprawdę nowa nowa jakość. Nikt w okolicy nie daje tak dobrych warunków. Polecam, pracuje tu już 2 rok.

Kamil K.
@Rafał Hajdaniuk

no własnie czekam na kolejne 3k za polecenie, jedne juz dostałem.

Kamil K.

Pracowałem w autolivie, toyocie i elektroluxie, ale ronal zaskoczył mnie najmocniej. Jestem tu dopiero drugi miesiac i wiecie, ze na poczatku jest hype, a potem szara rzeczywistsc, ale nie tu. Fajna ekipa, dodatki do obiadów, darmowe dojazdy i 200% więcej za prace w świeta! fajnie. Podoba mi się

Robert Rudnicki

Jestem po wstępnej rekrutacji, mega pozytywne wrażenie. Byłem w Toyocie i Simondlesie ale tu jakoś bardziej atmosfera mi pasuje. no i robią felgi dla Porsche! Czad!

Rafał Hajdaniuk

Ronal to naprawdę nowa nowa jakość. Nikt w okolicy nie daje tak dobrych warunków. To już 2 lata w jednym miejscu a uwierzcie że jak dla mnie to jest to takie oczywiste także ten. Jest dobrze

Moja firma, to już 7 rok. W ostatnim czasie dużo dobrych rzeczy zmienia się na plus. Polecam

Stefan

Dobra kasa, dobry sytem motywacyjny i bonusy. Pozdrawiam całą ekipę :)

Dramat
@Stefan

Dobra kasa hahaha minimum krajowe jak nie zrobisz z 6 dni dodatkowe to masz lipę nie wypłatę, zmuszanie do wszystkich niedziel grafikowych po 12 godzin i motywację masz (usunięte przez administratora) pracuj więcej a i tak się nie doliczysz wypłaty

Od momentu zmiany prezesa firma zmieniła się na duzy plus. Mąż bardzo zadowolony, duzo dodatków, dofinansowanie do obiadów - nie musze gotowac w domu ;) Mąż zadowolony

Derek

Witam. Na jakie orientacyjne zarobki można liczyć "operator produkcji" na lakierni, system 3-zmianowy? Pzdr

@Derek

moj maż ze wszystkimi dodatkami dostaje ponad 5 czasami wiecej

Chciałem tylko napisać, ze pracuje tu 6 lat i w ostatnim czasie obserwuje dużo dobrych zmian, nie wiem czy to dlatego ze mamy nowego dyrektora czy konkurencja wzrosła ale jest naprawdę ok. Najbardziej ciesze sie z programu opieki zdrowotnej fajnie ze zaczęli myśleć o pracownikach.. No i na plus jest to, ze możemy dużo taniej kupić felgi. Dla mnie praca na dużym propsie

Czy urlop w RONAL POLSKA SP ZOO jest płatny 100%?

Ja dostaje zawsze 100%, Ronal to dobra firma

Zostaw merytoryczną opinię o RONAL POLSKA SP ZOO - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w RONAL POLSKA SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy RONAL POLSKA SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RONAL POLSKA SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 20 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RONAL POLSKA SP ZOO