Opinie o Trottertrans w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Trottertrans. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Trottertrans o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trottertrans w Jarocin

Deutsch Tanstelle

acha, koledzy z Rzeszowa byli u ciebie?(usunięte przez administratora)

legenda

tak, tak on uczy wszystkich rozumu a Wy się uczycie od niego, ma facet leb na karku, patolog społeczny uczy wykolejeńców jak żyć i sie nie dac zwariowac.....pozdrownienia , ja szczerze many thanks gosciowi,pomogles mi ex Szefie -szacun dla Ciebie.

f

no i to jeszcze jaki wielbiciel jest o czym poczytać na temat tej firmy a to jest najlepsze "nie przyjeli cie do trottertransu" buuhahahahahaha

zyjcie tym forum bo warta firma komentarzy !!! ja tez ostatnio zobaczylem na gieldzie transportowej ze dostali Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika , to chyba dzieki dobrym kierowcom a nie spranym beretom...

Kierowca b

Jaka rekrutacja, weksel do podpisu na 200 tysięcy zł, regulamin do wglądu a potem telefony pijanego szefa w nocy,zwłaszcza wtedy jak widział na monitorze gps że nie masz roboty i śpisz.

Czy jesteś w stanie wytrzymać 5 tyg. w busie bez jedzenia i picia,a jak zajdzie potrzeba czy "oddasz krew"(cytat z rozmowy z szefem) aby nie umrzeć z głodu. Takie było najtrudniejsze pytanie szefa, a raczej stwierdzenie, przez telefon.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
s

ja nie pracuje w tej firmie.Daję ci do zrozumienia,zebyś się nie wypwowiadał skoro też nic nie wiesz,ale widzę,ze szkoda mojego czasu. pozdro

ble

żadna porzadna firma nie odpisywała by na komentarze i to juz o czymś swiadczy tak samo jak te ogłoszenia co tydzień

s

do do anonima - 2011-08-11 18:54:34 i co ty chcesz pokazać? juz cały Lublin zna tą firme i dobra reklame sobie robicie ogłaszajac sie co tydzień na necie i podobno nikt z firmy nie odchodzi hahaha co ty masz jakąś manię prześladowczą na punkcie tej firmy? Bo tak to wygląda skoro obserwujesz ogłoszenia. A moze szukasz pracy bo cię nikt nie chce zatrudnić. W każdym bądź razie zajmij się sobą

do anonima

ale obserwujesz co się z firmą firmą dzieje. Nie masz własnego życia? Pojęcia nie masz o firmie. Zajmij się sobą a nie innymi. Pozdro

do do anonima

do anonima

anonim - 2011-08-09 11:48:02Jak widzę w tej firmie w dalszym ciągu jest bagno ale może w końcu ktoś powstrzyma tą ciągnącą się od długiego czasu farsę.W gorszej firmie nigdy nie pracowałem.Skąd wiesz co jest w firmie? Chyba w niej bywasz. A skoro taki jesteś pewien(usunięte przez administratora)że bywasz często. Tylko po co w niej bywasz (usunięte przez administratora) Bezsens....

Do Spedytora

Spedytor - 2011-08-05 19:26:24 Przegladalem dzisiaj profil tej firmy na Transie i nie wiedzialem ze plandeki maja ladownosc 2,5 tony.Gratuluje pomyslowosci wlascicielowi a zwlaszcza spedycji ktora podaje nieprawdziwe informacje potencjalnym klientom.Powodzenia na kontroli wagi:-) kontrole to chyba nie twój problem. co tak się martwisz o firmę?

Spedytor

trgef

nie płacą bo tam nie masz czasu stać ani spać

wehirhtgjkfe

a za postoje placą pewnie nie

bania

Byly

Co tak Driver bronisz dobrego imienia firmy?Czy moze jestes kochankiem Spedytorki?;-)Juz wiekszosc ze spedycji dalo sobie spokoj ze wspolpraca (usunięte przez administratora)ale jeszcze widze ze dycha na rynku polski wschodniej.

STARY DRIVER

Ludzie litości. Po pierwsze wiem,ze nikt z firmy nie odchodzi. Po drugie warunki każdemu się przedstawia i jeśli nie pasuje to się nie idzie do pracy w takiej firmie.Proste,więc wszelkie komentarze są zbędne.

Pablo

Jeszcze ktos zapomnial dodac ze mozna pomarzyc o winietach i o platnych autostradach bo firma zydzi na takich ekstra wydatkach.Robi sie tzw ekspresy landowkami wiec jest bardzo ciekawie a zima jezdzi sie na letnich :-)Proponuje przemyslec kwestie zatrudnienia ;-)

Były...

...obiecanki,zapewnienia...i co? Nie dalej jak tydzień temu w Besancone widziałem się z "pracownikiem" tej firmy,po pierwszym wyjeździe złożył wypowiedzenie.Nic dodać więcej,(usunięte przez administratora)kojarze,to taki (usunięte przez administratora)Szkoda słów,nawet E24 przestało dawać mu zlecenia,pewnie rozgryźli temat.Pozdrawiam tych na małych i dużych autach,szerokiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Trottertrans - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trottertrans?

Kandydaci do pracy w Trottertrans napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trottertrans