Opinie o Trottertrans w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Trottertrans. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Trottertrans o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trottertrans w Jarocin

kompatybilny

GWARANTUJEMY: Szybką dostawę przewożonych towarów W razie potrzeby podstawienie dwóch kierowców na jedno auto Profesjonalną i wysoką jakość świadczonych usług Łączność telefoniczną z kierowcami 24/dobę OC przewoźnika na 1000.000 EURO

kompatybilny

Oferta transportowa-spedycyjna Jesteśmy firmą transportową działającą na Polskim rynku od prawie 11 lat w branży międzynarodowej od 2006 r. Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie międzynarodowym samochodami od 1,5 tony ła (usunięte przez administratora) ości do 24 ton. Obsługujemy wszystkie kraje należące do Uni Europejskiej, w tym również jej najnowszych członków - nowo przybyłe (Bułgaria, Rumunia). Zapewniamy pełną usługe logistyczną od momentu otrzymania zlecenia spedycyjnego, poprzez podjęcie ładunku u dostawcy i dostarczenie ładunku do odbiorcy.

kontynuacja

Pauza... - 2012-02-25 00:19:46 BYŁY,NIEEEEE DOŚWIADCZONY - 2012-02-22 19:19:25

Pauza...

BYŁY,NIEEEEE DOŚWIADCZONY - 2012-02-22 19:19:25 [usunięte przez moderatora]PIENIĄDZE LUDZIOM KTÓRZY PRACOWALI NA CIEBIE I ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO CO NAJGORSZE DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY,ŻEBY CIERPIAŁA Z NĘDZY JAK CI KTÓRYCH [usunięte przez moderatora]Dziś piątek,okolo 3 w nocy nawalony [usunięte przez moderatora]zacznie kopiować ten durny wpis,a kierowcy dostaną za brak kontaktu kary,bo śpią...ha ha ha,szykuj dziure bo w kryminale cie dojadą[usunięte przez moderatora] tam lubią glace szlifować.Acha,pilotem to byleś w autobusach wycieczkowych, do Zemborzyc, frajerze.

Kierowca b

Jaka rekrutacja, weksel do podpisu na 200 tysięcy zł, regulamin do wglądu a potem telefony pijanego szefa w nocy,zwłaszcza wtedy jak widział na monitorze gps że nie masz roboty i śpisz.

Czy jesteś w stanie wytrzymać 5 tyg. w busie bez jedzenia i picia,a jak zajdzie potrzeba czy "oddasz krew"(cytat z rozmowy z szefem) aby nie umrzeć z głodu. Takie było najtrudniejsze pytanie szefa, a raczej stwierdzenie, przez telefon.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
slouth

widać ktoś zapewne[usunięte przez moderatora]i kopiuje wpisy i wkleja na okrągłą zeby zatrzeć wczesniejesze wpisy LUDZIE CZYTAJCIE CO JEST NAPISANE WE WCZESNIEJSZYCH ZAKŁADKACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asd

http://etransport.pl/forum96291.0.html dalsza czesci opini

BYŁY,NIEEEEE DOŚWIADCZONY

ODDAJ [usunięte przez moderatora] PIENIĄDZE LUDZIOM KTÓRZY PRACOWALI NA CIEBIE I ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO CO NAJGORSZE DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY,ŻEBY CIERPIAŁA Z NĘDZY JAK CI KTÓRYCH [usunięte przez moderatora]

Romek

Dlaczego piszecie takie bzdury na temat firmy,ja juz pracuje tu jakis czas i zadnych spiec z szefem ani ze pania spedytor nie bylo. Poprostu jak przychodza ludzie nie doswiadczeni to sa problemy z nimi.To nie jest latwa i lekka praca.Jak w kazdej firmie sa zasady i jezeli sie czlowiek do nich stosuje to wszytko jest w należytym porzadku.Poprostu jak nie potraficie jezdzic i myslec to nie pchajcie sie na jazde po europie.

jo malato jałek

Witam wszystkich.Przyglądając się wypowiedzią na tym Forum można naprawdę zniechęcić się do tej firmy na szczęście miałem okazje pracować w tej firmie.Przejeździłem w tej firmie co prawda 3 tyg czyli jeden wyjazd i złożyłem wypowiedzenie ponieważ doznałem kontuzji nogi co eliminuje mnie na dłuższy okres z jazdy niestety więc nie chciałem być kulą u nogi dla firmy.Przez ten okres jazdy zarobiłem (usunięte przez administratora)z groszem ale biorąc pod uwagę ze mamy miesiąc styczeń czyli inwentaryzacje remanenty itp.czyli ogólnie ciężki miesiąc to naprawdę ok zarobki.Ale zaczynając od początku(usunięte przez administratora) na rozmowie o pracę jasno przedstawia każdemu warunki wiem bo dobrze pamiętam.Jasno wyraża się czego oczekuje od kierowcy i co w zamian oferuję.Co do listy obciążeń jest również ogólnie dostępna w załączniku do uowy i stosując się do niej nie ma czego się obawiać że może coś sobie wymyśli i nasz obciąży nie wręcz przeciwnie ja kilka razy dałem ciała z raportami do firmy dostałem pouczenie kilak razy smsem ze słowami nie chcę cie obciążać pamiętaj o raportach i mimo wszystko (usunięte przez administratora)nie obciążył mnie.Ale myślę że jak kogoś o(usunięte przez administratora) raz autko spalało (usunięte przez administratora)Ale dostawałem zapytanie dlaczego takie duże spalanie odpisywałem że trudne warunki na drodze wiatr od czoła teren górzysty i człowiek to rozumiał w końcu sam jest kierowcą i wie jak to jest bo wystarczy spojrzeć ze to nie wina kierowcy skoro na danych odcinkach wyrabia normę a na danych nie.Co do nad kilometrów spedycja i szef posiadają taką samą mapę co w aucie i jest tak samo ustawiona ale i tak zawsze dają zapas ok 20km więc trzymając się trasy nad kilometrów nie narobi się wiadomo zdarzają się wypadki losowe objazdy albo problem ze znalezieniem firmy ale zgłaszając to na komputer spedycyjny nie mamy się czego obawiać.Kolejną rzeczą jest czystość auta , o którą należy dbać bo jak nie to kara jest ale to normalne dostajemy nowe czyste auto za które ktoś słono płaci i zależy mu na tym że na rozładunku czy załadunku było auto czyste w tej kabinie bo to świadczy o firmie w tym czasie jest to wizytówka firmy a dwa nasze miejsce pracy więc dla samego siebie powinno się dbać o to.Poruszając samą osobę szefa powiem krótko zajefajny gość szanuje kierowcę ale na głowę nie da sobie wejść w końcu musi być ta bariera szef a pracownik wie jaki to ciężki kawałek chleba i docenia wszelkie starania kierowcy.

Slot

http://etransport.pl/forum96291.0.html dalsza czesci opini

dopowiedź do nicku - panie

panie... - 2012-02-16 04:14:10 J. niech już nie robi z siebie idioty,inni już dawno sie zorientowali o co chodzi.To co robicie to spamowanie admin powinien zablokować posty z tych ad.IP, chyba że jak ktoś napisal sam pan macza palce w tym serwisie.zgadzam sie w 100%. Kolejny taki sam szefuńcio napisał post odnośnie kontuzji nogi. Teraz jako burny, wcześniej był DRIVER, jeszcze wcześniej Drajwer i Na wypowiedzeniu. Poczytajcie sobie ludzie posty wstecz. Szkoda, że admin nie zablokuje IP A.Jał bo dopiero wtedy szefuńcio TT miał by powody do płaczu bo nie mógłby pisać samych dobrych rzeczy na siebie. Panie jesteś taki pusty czy próbujesz zrobić pustaków z czytających na bieżąco to forum. Tak zachwalałeś sobie kierowców, mówiłeś, że niektórzy proszą by pojeździć dłużej - gdzie oni są? Jeździłem w tym CYRKU i każdego którego spotkałem w aucie TT to narzekali a Ci którzy już odeszli współczuli mi, że wpakowałem sie w ten bajzel. Pamiętasz swoje słowa? - szef tej firmy wie co sie dzieje w europie. Pamiętasz? Jak ktoś Ci powiedział, że odchodze z tego wariatkowa to napisałeś mi, że dostałeś CYNK Z JASNEJ GÓRY. Nie wiem kto nad tobą czuwa ale ten ktoś musi być takim samym głąbem że podjął sie tego zadania

panie...

buny

szofero

PEŁNOMOCNIK - 2012-02-14 02:02:51 TAK JAK TEN PAN OPISUJE ,TO ŻENADA,TAK PROSZĘ IŚĆ JAK TO PAN NAPISAŁ -DO \"URZĘDU SKIRBOWEGO\",POUCZAĆ INNYCH TO TRZEBA MIEĆ WIEDZĘ I FANTAZJĘ DROGI PANIE.JA NIE BĘDĘ POUCZAŁ BO TO NIE MOJA ROLA:) W FIRMIE KIEROWCY ŚWIADCZĄ USŁUGI WYŁĄCZNIE NA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI ,WIĘC PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ W BŁĄD NA FORUM, WIDOCZNIE SIEDZI PAN NA PRZYSŁOWIOWYM BEZROBOCIU I MA PAN ZAJĘCIE PISANIA , TAK JAK WIELU CHCIAŁOBY LECZ NIE MOGĄ DALEJ WSPÓŁPRACOWAĆ Z MIĘDZYNARODOWĄ FIRMĄ KTÓRA NA RYNKU EUROPEJSKIM NIESTETY KU PAŃSKIEMU NIEZADOWOLENIU ZAPEWNE ŚWIADCZY WYSOKIEJ KLASY USŁUGI- LECZ DO TYCH DALEKOOO DROGI PANIE-PANU.WRACAJĄC DO PAŃSKIEGO WĄTKU-CZY PAN ZAPŁACI ZA STRATY CZY WEKSEL CZY TEŻ NIE O TYM ZDECYDUJE SĄD A PÓŹNIEJ KOMORNIK-NIE PAN-TO JEST PAŃSTWO PRAWA, A NIE SAMOWOLKA.z podkreśleniem PAŃSTWO PRAWA A NIE SAMOWOLKA, i kto to mówi - chcialoby się żec,spójrz w lustro, jak cię nie wykręci to już nie wiem gdzie masz sumienie czlowieku znikąd.

PEŁNYNOCNIK

PEŁNOMOCNIK - 2012-02-14 02:14:34 A ZA UDOSTĘPNIANIE TAJEMNICY HANDLOWEJ NA FORACH INTERNETOWYCH ZGODNIE Z UMOWĄ,FIRMA POWINNA SKIEROWAĆ SIĘ Z WNIOSKIEM DO SĄDU ZA NARUSZENIE TAJEMNICY HANDLOWEJ , DROGI PANIE KOLEJNY POZEW?- ,WIĘC PROSZĘ BYĆ ŚWIADOMYM SWOICH CZYNÓW-ROZUMIEM ŻE JEST PAN ŚWIADOMY.tajemnicy handlowej? hahahahahahaha to jest tylko ostrzeżenie dla innych by nie wpadli tak jak ja. Skarbówka dostała już informacje. Kierowcy jeżdżą na własnej działalności ? Kolejny sposób na okradanie ludzi Panie drogi wykombinowałeś. Zatrudnianie na zlecenie zrobiło się nie opłacalne? Nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie do tej firmy jak sie naczyta opinii nie tylko mojej. Panie [usunięte przez moderatora] nie podpisuj sie jako pełnomocnik czy driver bo to jest żenada. Ja na bezrobociu? Hahahaha

PEŁNOMOCNIK

PEŁNOMOCNIK

ten co wyżej

Tak. Właściciel zatrudnia na zlecenie i dostajesz do podpisu weksel na kolosalną kwotę. Przeczytaj dokładnie umowe nim podpiszesz bo tylko wpędzisz się w długi i kłopoty z nim. Panie [usunięte przez moderatora]wysłałeś mi weksel i wiedz, że go nie zapłacę. Dziś tj 13.02.2012 jadę do Urzędu Skarbiwego. Za 2 miesiące pracy zapłaciłeś mi ok 700 zł a PIT wystawiony mam na 200 złotych. Urząd Skarbowy kocha takich ludzi. Wpakowałeś się Panie. Skoro lecisz w trąbke to trzymaj PITy tak jak wpłaty bo różnica jest kolosalna. Ciekawe czy Twój prawnik będzie wiedział co zrobić. Jeśli US nie pomoże to składam wniosek do GRODZKIEGO - adwokat już jest i niebawem wyślę Ci Panie drogi ra (usunięte przez administratora) nek za wykonane zlecenie. Wszystkie karty drogowe mam na XERO zrobione i CMRki z moimi podpisami. Ciekaw jestem w sądzie co wykombinujesz drogi Panie. W dodatku odezwało mi się już kilka osób tak samo oszukanych i będzie nas już kilku.

uk

Czyli nie musze zakladac dzialalnosci bo wlasciciel zatrudnia na umowe zlecenie.

okradziony uczciwy kierowca

W TT pojedziesz tylko na zleceniu bo A. Jałek nie będzie miał jak Cie okraść i odliczyć Ci spalanie i nad-kilometry a w dodatku to chyba szlag go trafi jak nie będzie mógł Ci pisać SMSów o 1 czy 2 w nocy bo dużo osób śpi i muszą specjalnie wstawać by puścić mu sygnał

Zostaw merytoryczną opinię o Trottertrans - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trottertrans?

Kandydaci do pracy w Trottertrans napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trottertrans