Opinie o Trottertrans w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Trottertrans. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Trottertrans o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trottertrans w Jarocin

uk

Witam.Mam pytanie czy moglbym pracowac w TT na samozatrudnieniu (self employed) nie zakladajac dzialalnosci w Polsce?Pozdrawiam i z gory dzieki!

szofero

franek1234 - 2012-01-29 16:12:42 cześć kolego pracujesz już w trottertrans? udzielisz może jakichś wskazówek ?a jakich wskazówek oczekiwaleś? to może do admina forum napisz, czemu tak jest że pomoc w redagowaniu wypowiedzi jest ze strony pana wlaściciela TT,albo jego przy (usunięte przez administratora) asa prawie mecenasa,to farsa panowie,administratorzy powinni zająć się placówką lubelską bo to oni kręcą a A.Jotem.pewnie im daje na boku,nie kase bo tej by nie dal,ale kto wie co wchodzi w gre,w to już jestem w stanie uwierzyć.Popapraniec z Zemborzyc,

slash

Obecnie jeżdżę dla firmy z poznania kolego. Nie zdecydowałem się na współpracę z TT

franek1234

cześć kolego pracujesz już w trottertrans? udzielisz może jakichś wskazówek ?

Kierowca b

Jaka rekrutacja, weksel do podpisu na 200 tysięcy zł, regulamin do wglądu a potem telefony pijanego szefa w nocy,zwłaszcza wtedy jak widział na monitorze gps że nie masz roboty i śpisz.

Czy jesteś w stanie wytrzymać 5 tyg. w busie bez jedzenia i picia,a jak zajdzie potrzeba czy "oddasz krew"(cytat z rozmowy z szefem) aby nie umrzeć z głodu. Takie było najtrudniejsze pytanie szefa, a raczej stwierdzenie, przez telefon.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
slash

Witam. Czy mógłbym prosić o kontakt do obecnego kierowcy tej firmy? Ewentualnie prosze o kontakt ze mną gg:5720995 e-mail: g4joos@gmail.com

Tomek K

Kierowiec

Na wypowiedzeniu - 2010-01-27 11:42:06 Witam wszystkich.Przyglądając się wypowiedzią na tym Forum można naprawdę zniechęcić się do tej firmy na szczęście miałem okazje pracować w tej firmie.Przejeździłem w tej firmie co prawda 3 tyg czyli jeden wyjazd i złożyłem wypowiedzenie ponieważ doznałem kontuzji nogi co eliminuje mnie na dłuższy okres z jazdy niestety więc nie chciałem być kulą u nogi dla firmy.Przez ten okres jazdy zarobiłem (usunięte przez administratora)z groszem ale biorąc pod uwagę ze mamy miesiąc styczeń czyli inwentaryzacje remanenty itp.czyli ogólnie ciężki miesiąc to naprawdę ok zarobki.Ale zaczynając od początku(usunięte przez administratora) na rozmowie o pracę jasno przedstawia każdemu warunki wiem bo dobrze pamiętam.Jasno wyraża się czego oczekuje od kierowcy i co w zamian oferuję.Co do listy obciążeń jest również ogólnie dostępna w załączniku do uowy i stosując się do niej nie ma czego się obawiać że może coś sobie wymyśli i nasz obciąży nie wręcz przeciwnie ja kilka razy dałem ciała z raportami do firmy dostałem pouczenie kilak razy smsem ze słowami nie chcę cie obciążać pamiętaj o raportach i mimo wszystko (usunięte przez administratora)nie obciążył mnie.Ale myślę że jak kogoś o(usunięte przez administratora) raz autko spalało (usunięte przez administratora)Ale dostawałem zapytanie dlaczego takie duże spalanie odpisywałem że trudne warunki na drodze wiatr od czoła teren górzysty i człowiek to rozumiał w końcu sam jest kierowcą i wie jak to jest bo wystarczy spojrzeć ze to nie wina kierowcy skoro na danych odcinkach wyrabia normę a na danych nie.Co do nad kilometrów spedycja i szef posiadają taką samą mapę co w aucie i jest tak samo ustawiona ale i tak zawsze dają zapas ok 20km więc trzymając się trasy nad kilometrów nie narobi się wiadomo zdarzają się wypadki losowe objazdy albo problem ze znalezieniem firmy ale zgłaszając to na komputer spedycyjny nie mamy się czego obawiać.Kolejną rzeczą jest czystość auta , o którą należy dbać bo jak nie to kara jest ale to normalne dostajemy nowe czyste auto za które ktoś słono płaci i zależy mu na tym że na rozładunku czy załadunku było auto czyste w tej kabinie bo to świadczy o firmie w tym czasie jest to wizytówka firmy a dwa nasze miejsce pracy więc dla samego siebie powinno się dbać o to.Poruszając samą osobę szefa powiem krótko zajefajny gość szanuje kierowcę ale na głowę nie da sobie wejść w końcu musi być ta bariera szef a pracownik wie jaki to ciężki kawałek chleba i docenia wszelkie starania kierowcy.Co spedytorki(usunięte przez administratora)duży plus sympatyczna osoba pierwszy raz miałem do czynienia z tak miła spedytorką ,która wie jak poukładać sobie pracę żeby kierowca nie musiał czekać na załadunek długo po rozładunku.Kończąc swoją wypowiedź ogólnie polecam tą firmę ale kierowcą , którzy mają pojęcie o jeździe a nie mocnym w gębie bo później czyta się opinie jaki to ten szef Trotter Transu zły i nie dobry.Pozdrowienia dla firmy dziękuje za te 3 tyg za zaufanie i kto wie może jak wyzdrowieję zjawię się znówA to wypowiedź niby kierowcy sprzed 2 lat, pozdrowienia p.Prezesie. dba pan o forum jak o własne,HAHAHAHAHA

Na wypowiedzeniu

Władek

Normę spalania ustala w rozmowie słownej na (usunięte przez administratora) l litra a w końcu gdy podlicza to liczy spalanie do (usunięte przez administratora) litrów tak jak w umowie, gorszego świństwa nie widziałem, karta pre paid (usunięte przez administratora) a potem ze swoich, każe odpisywać na smsy podczas jazdy, karygodne!!! a potem chłopaki się rozbijają bo nie będzie się przecież zatrzymywał na durnego smsa którego można wysłać po rozładunku, a jak już masz chwilę żeby zasnąć to wydzwania po nocy (usunięte przez administratora), sam na oczy widziałem jak chłopak z tej firmy stał ze mną, to jest po prostu szkoda słów bo aż się płakać chce jak na to patrzę a z tego co wiem to później i tak na koniec (usunięte przez administratora). Pozdrowienia dla wszystkich poszkodowanych i oskubanych do zera :)))

Kierowiec

Władek - 2011-12-11 14:48:50 Masz racje kolego, jak to czytam to mam wrażenie że to ciemna strona mocy, skąd się biorą tacy ludzie jak ten (usunięte przez administratora) i dont know, ale swoich skubać to gruba przesada. Nie wierze w to co przeczytałem od początku, zresztą jednego z kierowców tej firmy poratowałem w drodze jedzeniem bo nie ciekawie wyglądał i był trochę skromny i nie chciał się przyznać że (usunięte przez administratora)Władek jesteś wielki,nie jest powiedziane że to o mnie piszesz,kiedyś jak tam jeździłem to wiecznie nie miałem kaski,potrącenia za brak kontaktu(karta firmowa pre paid,swój aparat telefoniczny,limit na mies(usunięte przez administratora)) Norma spalania 12L,za więcej płacisz z własnej kieszeni. Nawigacja stara jak świat,zawiesza się,a za nadkilometry też płacisz.W sumie potrąceń wychodzi (usunięte przez administratora). Mnożąc kilometry (usunięte przez administratora) na ręke po 20 dniach od zakończenia miesiąca przejeżdrzonego !!!!!!!! Opony zimowe zapomnij,Łańcuchy zapomnij,expresy z przepałem na własny koszt.I te dziwne smsy-(usunięte przez administratora) Farsa, farsa i jeszcze raz farsa. Szerokości.

Władek

kierowca

nic sie nie zmienilo na temat szefa zasad że ma być czysto bo wali kary i cala reszta ,no ale zatrudnia na dzialalnosci wlasnej i daje 0,20zl/km tym co sa dobrzy (usunięte przez administratora) lekko wychodzi, to no i plus vat to fajnie wpływa na konto, no ale vat to vat ,ja nienarzekam patrząc na innych zktorymi sie spotykam i niektorzy gadaja na trottertrans ze BE i wogole, mowia glupoty az sie sluchac nie chce ile to oni nie zarabiaja,gadalem z kierowca Tira to mi mowil ile zarabia a ma C+E i wszystkie badania i jakies kursy ,(usunięte przez administratora) max a ile wydal na to prawie (usunięte przez administratora),podsumowujac ja nienarzekam

borys30

toilu tam was pracuje dłuższy czas po czytam posty i co chwilę czytam ja tu pracuję długo a w firmie są 4 samochody chyba że u was długo to tydzień pozdrawiam

borys30

a wiesz kolego że karta rutex ma limit jak (usunięte przez administratora)nie waci kasy to morzesz sobie tylko młokosy nie wiedzą że morzna wziąc tak zwnay przelew na płatnych bramkach na firmę ja tak robiłem we francji jak nie miałem kasy na ruteksie i dkv i potwierdzam wypowiedzi kolegów to (usunięte przez administratora) dlatego musicie podpisywać weksle bo tam pracowac nie pujdzie stary (usunięte przez administratora)a musi mieć zabezpieczenie pozdrawiam

panowie poco słuchacie bzdur powiem wam ta pracuję w tym fachu 7 lat i takich kierowców busów widziałem setki jak wpadał na cpn przyciąć komara na ghodzinkę i startował potem jechałem ja i co siedział na latarni i pomyślcie jumper 3(usunięte przez administratora)do domu po 3 tygodniach i zarobisz (usunięte przez administratora)zachęcam sprubowc kierowca w piceri zarabia lepiej jak taki drajwer my z kolegami w firmie nazywaliśmy kamikadze(-: pozdrawiam

Sebo_Driver

anonim - 2011-11-19 15:46:45Tomasz K. - 2011-11-19 15:31:12Czytam te komentarze praktycznie od samego początku i jestem w stanie potwierdzić wszystkie negatywne odnośnie tej Firmy i jej \\Zapomniałem dodać człowieczku. Jeżdżę w innej firmie na międzynaroówce i jak mój aktualny szef usłyszał co dzieje się w (usunięte przez administratora) na początku był w szoku a później aż czkawki dostał ze śmiechu. (usunięte przez administratora) Ciebie co 4-5 tygodni.(usunięte przez administratora)Do (usunięte przez administratora) Radomia miałem iść do tej firmy dzięki ci za info o tej firmie teraz już wiem że bym zrobił najgorszą rzecz w mojej karierze. Ps. mozesz mi napisac na (usunięte przez administratora) jakiej firmie teraz latasz i jakiś kontakt do nich wysłał bym papierki . . .z góry THX

Tomasz K. - 2011-11-19 15:31:12Czytam te komentarze praktycznie od samego początku i jestem w stanie potwierdzić wszystkie negatywne odnośnie tej Firmy i jej \Zapomniałem dodać człowieczku. Jeżdżę w innej firmie na międzynaroówce i jak mój aktualny szef usłyszał co dzieje się w (usunięte przez administratora)

legenda - 2011-08-31 20:33:24tak, tak on uczy wszystkich rozumu a Wy się uczycie od niego, ma facet l(usunięte przez administratora).pozdrownienia , ja szczerze many thanks gosciowi,pomogles mi ex Szefie -szacun dla Ciebie.to pisalem (usunięte przez administratora) ; )

Deutsche Thankstelle

(usunięte przez administratora)spoko koles , a jak sa tu tacy odwarzni na forum to ustalmy termin spotkania i miejsce, bo gadac to temat rzeka, konkrety prosze

Deutsch Tanstelle

Acha, z EU na spedytora, ze spedytora na kuriera, tiaaa kariera jak sie patrzy, do zobaczenia, wiem gdzie robisz, i tam cie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Trottertrans - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trottertrans?

Kandydaci do pracy w Trottertrans napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trottertrans